Leandro Trossard po remíze s Brentfordem

Leandro si v sobotu připsal první branku v novém působišti, nebylo to však dostatek k tomu, abychom proti odhodlanému Brentfordu brali všechny tři body.

The Bees šli do tohoto zápasu ve skvělé formě. Neprohráli od října a v předchozích třech zápasech nedostali ani jednu branku.

Naše zimní posila prolomila obranu hostí ani ne pět minut poté, co vystřídala Martinelliho. Chvíli poté však hosté srovnali a právem si odvezli jeden bod.

o výsledku…
Myslím, že celkově jsme hráli dobře. V první půli měl soupeř několik šancí, v druhém jsme se ale dostali více do hry a dali jsme branku. Oni rychle srovnali, což bylo pro nás těžké přijmout.

o jeho brance…
Ano, viděl jsem Bukaya s míčem, věděl jsem, že se musím dostat na zadní tyč. Byl to perfektní centr a naštěstí jsem tu šanci proměnil. Bylo skvělé dostat se do vedení a perfektní moment. Jak jsem ale řekl, je fajn dát gól, ale lepší by bylo samozřejmě vyhrát.

zda se jedná o ztracenou příležitost…
Myslím, že jde vždy o ztracenou příležitost když vedete, obzvlášť když jsme věděli, co chtějí hrát. Věděli jsme jejich herní plán, že jsou silní ze standardních situací, tak jsme také dostali branku. Musíme zvednout hlavy, ve středu nás čeká další zápas, což je naštěstí poměrně brzy a můžeme se do toho znovu pustit.

o středečním zápase…
Jo, samozřejmě je to vždy fajn, když zrovna nezískáte dobrý výsledek, když to může být lepší, pokud remizujete nebo prohrajete, je to vždy fajn hrát hned za pár dní, což se teď i stane, myslím, že na to budeme připravení.

/arsenal.com/