Navždy mu budu vděčný, hlesl Welbeck po závěrečném utkání Bosse

Pochvalnými slovy zahrnul Danny Welbeck loučícího se Arséne Wengera. Podle anglického ofenzivního hráče je navíc Wenger legendou fotbalu.

Welbeck v posledním kole nastoupil do zápasu až z lavičky, přesto během necelé půl hodiny byl vidět. Nedělní odpoledne se však celé točilo okolo osoby Arséne Wengera.

„Je to příliš dlouhé období na to, aby se to dalo shrnout,“ připomněl dvaadvacetileté působení francouzského manažera u klubu.

„Dle mého názoru se jedná o legendu celé hry, už jen díky tomu, co udělal pro Premier League, světový fotbal a také Arsenal. Měl jsem velké štěstí, že jsem pod ním mohl nastupovat. Za jeho vedení, způsob podpory a důvěru mu budu navždy vděčný,“ pokračoval Welbeck.

Celé loučení bylo okořeněno těsným vítězstvím na hřišti Huddersfieldu. „Bylo to emotivní. Všichni jsme se ovšem zachovali jako profesionálové. Chtěli jsme předvést to nejlepší z nás a získat tři body. To se nám také podařilo a mohli jsme tak vše zakončit v pozitivním duchu,“ uzavřel hráč, který do klubu přišel před čtyřmi lety.

/arsenal.com/