Newcastle – Arsenal

Newcastle XI: Dúbravka; Targett, Burn, Schar, Krafth; Joelinton, Guimaraes, Longsraff; Saint-Maximin, Wilson, Almiron

Arsenal XI: Ramsdale; Tomiyasu, White, Gabriel, Tavares; Elneny, Xhaka; Saka, Odegaard, Smith Rowe; Nketiah.

Komentáře

  1. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    Newcastle hraje výborne a dnes až na City a Pool by tam mali všetci problémy. Hráči zrejme ani nečakali, že mužstvo, ktorému už o nič nejde bude makať jak o život. Emil by mal ísť okamžite dole, keďže na ich agresivitu dnes evidentne nie je pripravený. Odegaarda by som dal tiež dole, ale tam nie je alternatíva. Musíme dať gól, ale neviem z čoho, keďže okrem Saku nikto nie je schopný nič vymyslieť.

    |
  2. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) #1

    Výkon totálna bieda a preto to vyzerá na pre straky nespravodlivých 0:1 po záverečnom hvizde 🙂

    |
  3. traged (karma: 5476) #1

    Tohle vyhrajeme leda nejakym zazrakem, nevypada to vubec dobre, Straky hraji agresivne a pritom nedaji skoro nikdy balon zadarmo a my se nejsme schopni dostat s balonem po zemi ani k zaloznikum. Kolikrat mel Emil nebo Ode balon na noze?

    |
    • Avatar photo
      Ondřej (karma: 815) #1

      Jednoducha odpoved, vsichni nasi jsou hrozne pomaly, vsechno je takove v rychlejsi chuzi a za to straky litaj a jdou hned do tela a celkem umi drzet balon a to jsem nekde videl statistiku, ze maji prumer drzeni mice za celou sezonu 39% a s nama maji kolem 67%. Mam proste pocit ze nejsme pripraveni mentalne na dnesek, jedinej Bukayo ma drive po sve strane, musime zacit druhou puli uplne v jinem tempu. Verim, ze to zvladneme.

      |
  4. dady (karma: 213) #1

    Připosraný výkon. Kdy to budeme honit? Od osmdesáté minuty? Smith Rowe a Odegaard katastrofální prozatím.

    |
  5. Feri (karma: 8240) #1

    Tohle je az katastrofalni vykon ale dost i kvuli kvalite a nasazeni Newcastlu. Dal bych tam Lacu, ktery by se stahoval a dokazal trochu podrzet mic a rozehrat na kridla.. kam bych poslal Martinelliho ve slusne forme misto Rowe, at brousi lajnu.

    |
  6. Marek (karma: 3614) #1

    Verím že vyhráme ale úprimne si po prvom polčase vôbec neviem predstaviť že ako

    |
  7. Avatar photo
    Özil (karma: 281) #1

    Tolik rohů proti nám za poločas jsem snad ještě neviděl, když se bavíme o týmech ze středu tabulky. Ta nevyzrálost de na klucích hrozně znát. Vidim to tak, že tam Eda pošle nějakou haluz a rychle dál betonovat. COYG

    |
    • Avatar photo
      Ari16 (karma: 2682) #1

      Bohužel se zde stává každý zápas jen brekot, ne dnes to opravdu není rozhodčí kdo nás řeže. Všude jsme pozdě, nestíháme a faulujeme. Jestli si myslíte, že každý kontakt na hřišti bude odpískán správně, tak jste opravdu naivní.

      |
      • maxo_s (karma: 644) #1

        Bla bla bla.Kto place? Ci je zakazane sa vyjadrit k rozhodnutiu,ktore nas stalo gol???Nie som slepy,ze hrali lepsie. A? Ak si fanusik,tak aj tak veris ,ze bude lepsie,a stale je 0-0. Da sa vyhrat!

        |
  8. maxo_s (karma: 644) #1

    Ze to nebude lahke,mi bolo jasne,ze to bude az taketo som necakal.Ale som fanusik,verim az do konca.Stale mozme vyhrat.A cakam aj iny vykon nasich,lebo takto New. nebude hrat stale.

    |
  9. dady (karma: 213) #1

    Arsenal completed just 83 passes in the first half, the second lowest total recorded by the Gunners in the first half of a Premier League game (since 2003-04) after completing 77 passes v Leicester in April 2019

    |
  10. Avatar photo
    jannes (karma: 2918) #1

    Prečo teraz nepovedal ten komentátor že to ten almiron nafilmoval? Keď má arsenal nejakú spornú situáciu tak to hneď okomentuje, teraz povie že on sa v tých súbojoch vyžíva. V akých? Veď som to videl z tv že to nafilmoval preboha a ten rozhodca mu to zjedol. To je tak tendenčné komentovanie toto

    |
  11. maxo_s (karma: 644) #1

    Za co ten Eddie dostal zltu? Laket tam nebol,noha tiez nie.Zrazka. Almiron sa slahne o zem,a vidi faul.

    |
  12. Avatar photo
    jannes (karma: 2918) #1

    Do piči štvrtý záber že to bol vlastný gól ale stále bude trepať o tom ako to dobre zakončil..

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.