Obavy nekončí. Özil rozšířil bezpečnost, manželka Kolasinače odletěla domů

Nepříjemné strasti na začátku sezóny prožívají Mesut Özil a Sead Kolasinač. Místo fotbalových povinností v současné chvíli řeší bezpečnost, což se projevilo v uplynulých hodinách, kdy Özila začal hlídat vycvičený pes.

Před více jak čtrnácti dny byli Mesut Özil a Sead Kolasinač napadeni jedním z gangů. Zásluhou obětavosti Kolasinače se hráčům nic nestalo, podle posledních zpráv se však zdá, že příběh má mnohem hlubší kořeny.

Ani jeden ze dvou hráčů nebyl nominovaný na nedělní zápas na hřišti Newcastlu, kde Arsenal zásluhou Pierre-Emericka Aubameyanga vyhrál 1:0. Özil s Kolasinačem přitom v daném období řešili jiné záležitosti.

Jak informuje Daily Mail, minulý týden byli před domem Özila zatčeni dva muži. Od té doby jeho území nepřetržitě hlídá najatá ochranka a také vycvičený pes.

Situace se rovněž stupňuje o druhého poškozeného. Manželka Seada Kolasinače se vrátila do Německa, odkud se údajně za žádnou cenu nechce vrátit zpátky.

„Zločinci hodlali ukázat, že to myslí naprosto vážně. Začali je vystavovat dalším hrozbám a odmítli se nechat zastrašit,“ uvedl zdroj blízký celé kauze „Původně po nich chtěli jen hodinky, ale nyní hodlají získat vše, co oba hráči mají,“ uzavřel.

Jak je v britském deníku uvedeno, panují obavy, že by hráči mohli být atakováni přes moderní vymoženosti. Arsenal bude další zápas hrát v sobotu proti Burnley.

/foto: twitter.com/Osman/