Ospina – Arsenal mi v cestě stát nebude

David Ospina potvrdil, že pokud přijde v létě vhodná nabídka, opustí Arsenal.

Kolubijský reprezentační brankář informoval klub o jeho úmyslu hledat pravidelné zápasové vytížení a vedení klubu odpovědělo, že mu v tomto bránit nebude. Zájem Fenerbahce a Besiktase již byl zveřejněn dříve.

28-letý hráč si připsal za Kanonýry 49 startů od svého příchodu z Nice v roce 2014. Na chvíli se stal naší jedničkou a převzal tuto pozici po Wojciechu Szczesnym, v posledních dvou sezónách hrál pouze druhé housle díky Petru Čechovi.

„Řekl jsem klubu, že chci odejít a hrávat pravidelně. Znají mé úmysly. Pokud dostanu dobrou nabídku, pak rád přestoupím do Turecka.“ řekl Ospina pro turecký Fanatik.

„O přestupy se stará můj agent. Ve skutečnosti jsem v Arsenalu šťastný, ale musím pravidelně hrávat. Toto jsem jim přesně řekl.“

„Vedení Arsenalu mi řeklo, že mi nebudou dělat žádné těžkosti, pokud dorazí správná nabídka. Uvidíme, co přinese budoucnost.“

Odchod Ospiny by otevřel dveře pro návrat Szczesnyho, který tento týden potvrdil, že se touží vrátit na sever Londýna i přesto, že svými výkony v AS Roma zanechal obrovský dojem.

/arseblog.com/