Pozice Emeryho je velmi bezpečná, říká zpravodaj ESPN

Ani nevydařené výsledky posledních dní nezamávaly s pozicí Unaie Emeryho. Španělský trenér má stále velkou důvěru vedení, o potenciálních nástupcích se neuvažovalo. Uvedla to ESPN.

Do současné situace se přiložil José Mourinho. Zkušenému kouči by angažmá v Arsenalu rozhodně nevadilo, spíše naopak. Na lavičce londýnského týmu by se viděl velmi rád. „Je docela snadné říci, odkud tyto zdroje pocházejí. Od Roba Dowsona, muže z Manchesteru. Je velmi dobře informovaný,“ nechal se v povídání pro ESPN slyšet její zpravodaj Julien Laurens.

Zatímco portugalský trenér má nové ambice, šéfové Gunners o podobné situaci nepřemýšlí. „Klub v plné podpoře stojí za Unaiem Emerym. Je na něj vyvíjený tlak, jedná se o Arsenal. Žádají se výsledky, výhry. Není však zde nátlak, že by v případě nezlepšených výsledků mohl být vyhozený v krátké době. Emery je v bezpečí, ve velkém bezpečí. Nepřichází ani otázky, kdo by ho případně mohl přijít,“ pokračoval Laurens.

„Nemyslím si, že by rodina Kroenkeho, Raul Sanllehi a další chtěli někoho s takovým profilem. José by klidně vzal místo na lavičce Tottenhamu nebo dalších klubech,“ uzavřel.

/espn.com/