Přestupové spekulace Aktualizace 21.7.2026

Přestupové okno se otevírá teprve v pondělí 15. června a bude otevřeno až do 2. 9. (zavírá se v noci z 1. na 2. září přesně o půlnoci našeho času). Aktivita jednotlivých týmů bude velmi ovlivněna také mistrovstvím světa v USA, Kanadě a Mexiku, který začíná 11. června a potrvá až do 19. července.

Přestupové spekulace už se ale samozřejmě rozjely ve velkém a my se těšíme na jakékoli informace, které se vám podařilo zachytit.

21. července 2026

Manchester United má blízko k získání Manua Koného z AS Řím. O pětadvacetiletého francouzského reprezentačního záložníka se však zajímá také Arsenal. (L’Equipe)

Arsenal obnovil svůj zájem o křídelníka Nico Williamse z Athletic Clubu. Čtyřiadvacetiletý španělský reprezentant, který nedávno pomohl své zemi k triumfu na mistrovství světa, má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 77 milionů liber. (TEAMtalk)

20. července 2026

Arsenal zvažuje příchod dvaatřicetiletého anglického obránce Johna Stonese, který je po odchodu z Manchester City volným hráčem. Tento krok plánuje pro případ, že se potvrdí dlouhodobé zranění zad pětadvacetiletého francouzského stopera Williama Saliby.

Lazio Řím se zaměřilo na osmadvacetiletého konžského obránce Aarona Wan-Bissaku z West Hamu. Pravý bek z Demokratické republiky Kongo však figuruje také na seznamu potenciálních posil, které pro letní přestupové období zvažuje londýnský Arsenal

Liverpool projevuje vážný zájem o čtyřiadvacetiletého švédského levého obránce Daniela Svenssona z Borussie Dortmund. Anglický klub má s jeho angažováním konkrétní plány, v boji o podpis talentovaného fotbalisty však bude muset čelit silné konkurenci ze strany londýnského Arsenalu.

Arsenal dokončil příchod osmnáctiletého anglického obránce Elijaha Upsona z konkurenčního Tottenhamu. Talentovaný stoper odmítl se Spurs podepsat novou profesionální smlouvu a jako volný hráč se rozhodl pro dlouhodobý projekt na Emirates Stadium, čímž následuje stopu svého otce a bývalého hráče Gunners Matthewa Upsona

17. července 2026

Arsenal loví v Aston Ville: Gunners se zajímají o 28letého obránce Ezriho Konsu, který patří k oporám anglické reprezentace. (Guardian)

Kaishu Sano v hledáčku gigantů: Liverpool vede závod o 25letého japonského záložníka z Mainzu. Na stůl plánuje chystat až 60 milionů eur (50,9 milionu liber). Situaci kolem hráče monitorují také Arsenal, Tottenham a Borussia Dortmund. (Teamtalk)

Arsenal se dohodl s Clubem Bruggy na přestupu křídelníka Christose Tzolise za rekordních 34 milionů liber, přičemž hráč po zájmu anglického klubu jiné nabídky nezvažoval. Informace potvrzuje Sky Sports News, podle nichž se jedná o nejdražší odchod z belgické ligy.

15. července 2026

Arsenal zvažuje výměnu: Za Álvareze z Atlética by mohl nabídnout Gyökerese

Londýnský Arsenal podle stanice talkSPORT v počátečních fázích vyjednávání prozkoumával možnost, že by do dohody o přestupu argentinského útočníka Juliána Álvareze (26) z Atlética Madrid zahrnul jako protihodnotu švédského střelce Viktora Gyökerese (28)

Vedení Arsenalu se v letním přestupovém okně aktivně snaží najít nového zájemce pro brazilského útočníka Gabriela Jesuse (29). Podle informací serveru TEAMtalk patří k nejvážnějším kandidátům na jeho získání italský velkoklub AC Milán.

14. července 2026

Newcastle nepovažuje Bruna Guimaraese za prodejného, přestože Arsenal uvažuje o tom, že by osmadvacetiletého brazilského záložníka získal za 50 milionů liber. (Newcastle Chronicle)

Přestup útočníka Arsenalu Leandra Trossarda do Besiktasu by měl být dokončen již tento týden.

Mezi kluby panuje stoprocentní dohoda. Celková hodnota transferu může dosáhnout až 17 milionů liber (přesněji 20 milionů eur), přičemž fixní částka činí 15,3 milionu liber a zbylých 1,7 milionu tvoří bonusy. S přestupem už souhlasil i samotný Trossard. Podle stanice Sky Sports News by měl hráč v nejbližších dnech podstoupit lékařskou prohlídku. Belgickému křídelníkovi se cesta k přestupu otevřela poté, co jeho reprezentace v pátek večer vypadla ve čtvrtfinále mistrovství světa se Španělskem.

13. července 2026

Arsenal se snaží získat šestadvacetiletého útočníka Juliána Álvareze z Atlética Madrid. Londýnský klub chce přestup argentinského reprezentanta dotáhnout ještě před začátkem předsezonní přípravy, uvádí deník Independent

Arsenal a Liverpool svádí přestupovou bitvu o pětadvacetiletého obránce Lutsharela Geertruidu z RB Lipsko. Nizozemský reprezentant strávil minulou sezónu na hostování v Sunderlandu, uvádí portál CaughtOffside.

10. července 2026

Arsenal je připraven finalizovat přestup čtyřiadvacetiletého křídelníka Christose Tzolise. Za řeckého reprezentanta, který aktuálně obléká dres belgického Clubu Bruggy, zaplatí londýnský klub 35 milionů liber. / SUN/

Liverpool a Arsenal jsou ochotny po letním přestupu ponechat osmnáctiletého marockého záložníka Ayyouba Bouaddiho na ročním hostování v Lille, které si chce talentovaného hráče ponechat pro nadcházející sezónu. Anglické velkokluby tuto podmínku akceptují, aby získaly talentovaného reprezentanta, o kterého projevily zájem i další týmy z Premier League. Podrobnosti o situaci kolem přestupu uvádí Football Insider.


9. července 2026

Arsenal a Tottenham patří mezi pětici klubů z Premier League, které zvažují příchod jednadvacetiletého norského křídelníka Antonia Nusy z RB Lipsko. (Zdroj: Teamtalk)

Barcelona zařadila do svého užšího výběru posil dvacetiletého francouzského útočníka Eliho Juniora Kroupiho z Bournemouthu. V boji o jeho získání by však mohla čelit silné konkurenci ze strany Paris Saint-Germain, Arsenalu a Tottenhamu. (Zdroj: španělský web Fichajes)

Manchester City, Arsenal a Liverpool usilují o získání osmnáctiletého záložníka Ayyouba Bouaddiho z Lille, který momentálně reprezentuje Maroko na mistrovství světa. (Zdroj: Football Insider)

Nový manažer Realu Madrid José Mourinho zvažuje několik variant na posílení obrany. Na jeho seznamu přání se ocitli čtyřiadvacetiletý Ital Riccardo Calafiori z Arsenalu, jeho spoluhráč a ekvádorský reprezentant Piero Hincapié (24) a také devětadvacetiletý portugalský stoper Rúben Dias z Manchesteru City. (Zdroj: španělský web Fichajes)

8. července 2026

Francouzský brankář Illan Meslier má po odchodu z Leeds United namířeno do Arsenalu, kam zamíří jako volný hráč. Očekává se, že šestadvacetiletý gólman zaujme pozici brankářské trojky, což dvacetiletému Tommymu Setfordovi umožní odejít na hostování. Roli dvojky za Davidem Rayou si zatím drží Kepa Arrizabalaga, jehož budoucnost je však toto léto nejistá. Podle informací stanice Sky Sports News by se Španěl nebránil roli jedničky v jiném klubu, pokud by se objevila správná nabídka. Zatímco Kepa s odchodem nespěchá, v případě zajímavé profesní i osobní příležitosti pro celou rodinu by změnu dresu zvážil

7. července 2026

130 milionů liber za Morgana Rogerse?

Daily Mail píše, že britský rekordní poplatek by mohl donutit Aston Villu jednat s Arsenalem. Klub z Birminghamu sice trvá na tom, že 23letý klenot není na prodej, ale Gunners větří šanci.

Zájem Arsenalu o Aarona Wan-Bissaku z West Hamu je horkou novinkou, kterou exkluzivně přinesl server TEAMtalk. Tento krok přichází poté, co West Ham United po čtrnácti letech nečekaně sestoupil z Premier League, což klub nutí generovat finanční prostředky prodejem svých klíčových hráčů.

Vzhledem k sestupu Hammers do Championship klesla tržní cena hráče. West Ham požaduje za jeho uvolnění rozumnou částku okolo 25 milionů liber.

3. července 2026

Arsenal se zajímá o duo z Aston Villy, překážkou může být vysoká cena

Londýnský Arsenal má podle britského deníku The Telegraph políčeno na obránce Aston Villy Ezriho Konsu. Sedmadvacetiletý stoper má však ve Ville smlouvu ještě na dva roky a birminghamský klub si ho cení na 60 milionů liber. Tato částka je pro „Gunners“ momentálně vyšší, než kolik jsou ochotni za novou posilu utratit.

Konsa navíc není jediným hráčem Villy v hledáčku Arsenalu. Úřadující mistři Premier League sledují také jeho klubového i reprezentačního spoluhráče Morgana Rogerse. Zatím zůstává otázkou, zda se Arsenal pokusí získat oba fotbalisty, nebo se zaměří pouze na jednoho z nich. Oba hráči aktuálně reprezentují Anglii na mistrovství světa, kde Konsa odehrál všech devadesát minut ve všech čtyřech zápasech, zatímco Rogers naskočil třikrát jako střídající hráč.

Manchester City využil situace kolem vyjednávání Arsenalu a zvýšil svou nabídku za mladou hvězdu Leicesteru Jeremyho Mongu. Arsenal totiž odmítl zaplatit požadovanou částku 10 milionů liber.

1.července 2026

Budoucnost Kepy Arrizabalagy v Arsenalu je letos v létě nejistá. Španělský brankář je otevřen novým výzvám a rád by přestoupil do klubu, kde získá pozici jasné jedničky. Na odchod sice nespěchá, ale pokud se objeví nabídka, která bude dávat smysl profesně i z pohledu jeho rodinného života, zváží ji. Pro případ jeho odchodu už Arsenal vytipoval náhradu – podrobně sleduje šestadvacetiletého Illana Mesliera. Francouzský gólman je po vypršení smlouvy s Leedsem volným hráčem, takže by na Emirates Stadium mohl zamířit zcela zdarma

Arsenal a Manchester United se přetahují o záložníka Alexe Scotta z Bournemouthu. Tým z jižního pobřeží však o prodeji své opory nechce slyšet a raději by s ní prodloužil smlouvu. Vedení klubu již zahájilo jednání o novém kontraktu pro bývalého hráče Bristol City. Bournemouth pevně doufá, že Scott – který těsně neprošel do anglické nominace pro mistrovství světa – bude klíčovým mužem sestavy pod novým manažerem Marcem Rosem. Talentovaný středopolař přesto zůstává hlavním letním cílem anglických velkoklubů. Rozhodující slovo v tom, zda na Vitality Stadium přistane neodolatelná nabídka, padne v nejbližších týdnech.

26. června 2026

Arsenal se v létě pokusí ulovit velkou posilu do zálohy. Podle deníku Daily Mail mají Gunners zájem o osmadvacetiletého brazilského středopolaře Bruna Guimaraese z Newcastlu.

25.června 2026

Arsenal, Manchester United a Tottenham mají zájem o záložníka Bournemouthu Alexe Scotta. United i Arsenal již údajně kontaktovali Bournemouth s úvodním dotazem. Vedení „Cherries“ však dalo jasně najevo, že dvaadvacetiletého hráče prodat nehodlá.

Gabriel Jesus na odchodu z Arsenalu? Klub snížil jeho cenu na 20–25 milionů liber. O 29letého brazilského útočníka má dlouhodobý zájem Everton. (CaughtOffside)

Arsenal a Manchester City zvažují přestup šestadvacetiletého Mortena Hjulmanda. Dánský záložník a kapitán Sportingu Lisabon na sebe výrazně upozornil na Euru 2024, kde skóroval v zápase proti Anglii. Informaci přinesl portugalský deník A Bola

24. června 2026

Podle informací prestižního deníku The Athletic zahájil Arsenal přímá jednání s Leicesterem City. Předmětem rozhovorů je přestup teprve šestnáctiletého křídelníka Jeremyho Mongy.

Záložník Aston Villy a anglické reprezentace Morgan Rogers by v létě rád přestoupil do Arsenalu. Podle stanice talkSPORT si úřadující mistr Premier League udělal z třiadvacetiletého hráče jeden ze svých hlavních letních cílů.

Arsenal se zapojil do boje o získání křídelníka West Hamu Crysencia Summervilla. Ten momentálně září v dresu Nizozemska na mistrovství světa, kde pokračuje ve svých působivých výkonech. Píše o tom deník The Sun.

23.června 2026

Podle uznávaného novináře Samiho Mokbela se očekává, že Arsenal během tohoto přestupového období prodá minimálně jednoho klíčového hráče.

🗣️ Mokbel celou situaci vysvětluje následovně:

„Očekávám, že Arsenal opustí alespoň jedno velké jméno. Vzhledem k vysokým výdajům v minulé sezóně se klub musí na finanční stránku dívat pragmaticky. Lidé sice namítnou: ‚My prodávat nemusíme‘ – a mají pravdu, vyloženě nemusí. Je to ale zkrátka rozumné.“

„Ty nejlépe vedené kluby prodávají svá aktiva ve správný čas. V Arsenalu si to velmi dobře uvědomují a vědí, že musí být proaktivnější a minimálně naslouchat nabídkám za své hráče.“

Novinář zároveň dodal, že se v zákulisí začínají objevovat spekulace, podle kterých by Arsenal mohl za správnou cenu zvážit dokonce i prodej svého kapitána Martina Ødegaarda.


22. června 2026

Podle informací britské stanice BBC plánuje londýnský Arsenal podat oficiální nabídku na sedmnáctiletého gruzínského reprezentanta do 21 let Andriu Bartishviliho. Tento ofenzivní záložník má v mateřském klubu FC Kolkheti platný kontrakt do konce roku 2026, přičemž uplynulou sezónu strávil na úspěšném hostování v týmu Iberia 1999. „Gunners“ chtějí mladému talentu nabídnout předběžnou smlouvu. Bartishvili je považován za jeden z největších klenotů gruzínského fotbalu a jeho situaci na trhu dlouhodobě monitorují i další evropské velkokluby, včetně turínského Juventusu

19. června 2026

V létě se v Arsenalu očekávají velké hráčské odchody. Jeden ze zdrojů potvrdil stanici Sky Sports News, že by klub mohl opustit i nejmenovaný „klíčový hráč“.

V útočné linii Arsenalu dojde k odchodu minimálně jednoho fotbalisty v případě, že se klubu podaří na tuto pozici získat adekvátní posilu. Vedení je připraveno zvážit nabídky pro trio Gabriel Jesus, Leandro Trossard a Gabriel Martinelli. Nikomu však neumožní odejít levně – například za Jesuse Arsenal požaduje přibližně 18 až 20 milionů liber. Jesus i Martinelli se potýkají s omezeným herním časem, zatímco Trossardovi bude v prosinci již 32 let. Všem třem zbývá poslední rok smlouvy, u Martinelliho však klub disponuje roční opcí na prodloužení.

Sledovat se vyplatí také situaci devatenáctiletého Ethana Nwaneriho. Ten strávil druhou polovinu loňské sezóny na hostování v Marseille poté, co v týmové hierarchii křídelních prostorů propadl za Bukayo Saku a Noniho Maduekeho. V Marseille ale herní vytížení hledal jen stěží a jeho zápasové nasazení veřejně zpochybnil manažer Habib Beye, který v průběhu ročníku nahradil Roberta De Zerbiho. Talentovaný mladík přitom teprve loni v srpnu podepsal s Arsenalem dlouhodobý kontrakt platný až do léta 2030.

Nejistá budoucnost panuje i kolem obránce Bena Whitea, jehož situaci dlouhodobě monitoruje řada klubů z Premier League i zbytku Evropy. Whitovi zbývají dva roky ze stávající smlouvy a Arsenal drží opci na dalších 12 měsíců. Rekonvalescence anglického zadáka po zranění vnitřního postranního vaziva nicméně podle zpráv postupuje dobře a hráč by měl stihnout začátek předsezónní přípravy.

Jakékoli finální rozhodnutí o Whiteově setrvání může ovlivnit vážnost zranění třísel Jurriena Timbera, kvůli kterému musel obránce nuceně opustit nizozemský reprezentační kemp před mistrovstvím světa. Případný příchod nových posil do středové řady by navíc mohl vést k odchodu Christiana Nørgaarda. Dvaatřicetiletý dánský záložník, kterého Arsenal koupil z Brentfordu za 15 milionů liber, si v uplynulé sezóně připsal pouze jediný start v základní sestavě Premier League. Smlouva mu končí příští léto, přičemž klub má opět možnost uplatnit dvanáctiměsíční opci

Vedení Leicesteru City podle britských médií odmítlo úvodní nabídku Arsenalu za talentovaného křídelníka Jeremyho Mongu. Londýnští Gunners však v přestupovém úsilí nepolevují a zároveň připravují masivní nabídku na třiadvacetiletého Bradleyho Barcolu z PSG./ BBC/

16. června 2026

Arsenal zařadil Morgana Gibbse-Whitea na užší seznam posil. Ofenzivní záložník Nottinghamu Forest je záložní variantou pro případ, že selže příchod Morgana Rogerse z Aston Villy. Londýnský klub ale čelí silné konkurenci ze strany PSG. – Skysport

Arsenal plánuje akvizici talentovaného 18letého obránce PSG Emmanuela Mbemby, který by mohl přijít téměř zadarmo po vypršení smlouvy. Klub plánuje využít podobný model rozvoje jako u Williama Saliby, zahrnující hostování v Evropě pro získání pracovního povolení. – Mirror

15. června 2026

Arsenal podle nejnovějších zpráv jedná o podpisu marockého záložníka Ayyouba Bouaddiho.

Teprve osmnáctiletý mladík předvedl strhující výkon v úvodním zápase skupiny C na mistrovství světa, kde Maroko remizovalo 1:1 s pětinásobnými šampióny z Brazílie. Bouaddi, který poutá pozornost svým osobitým herním stylem i vizáží, zaznamenal nejvíce doteků s míčem (88), vyhrál nejvíce soubojů (11) a připsal si nejvíce úspěšných přihrávek na soupeřově polovině (30).

Náročné utkání proti Brazílii – a tedy proti některým z nejzkušenějších záložníků na světě – zakončil s úctyhodnou 93% úspěšností přihrávek. O Bouaddiho, jenž momentálně nastupuje ve francouzské Ligue 1 za Lille, se intenzivně zajímají Arsenal i Liverpool. Francouzský klub si však svou hvězdu pojistil, v prosinci s ním totiž podepsal novou dlouhodobou smlouvu platnou až do roku 2029

13. června 2026

Manchester United je hlavním favoritem na získání Mateuse Fernandese z West Hamu, a to navzdory vážnému zájmu Arsenalu. „Rudí ďáblové“ se však obávají, že by jim portugalského záložníka mohl vyfouknout Real Madrid, který o hráče rovněž usiluje. Více informací naleznete v původním článku na The Telegraph.

Arsenal zvažuje možnost podepsání útočníka Clubu Bruggy Christose Tzolise. - The Athletic

12. června 2026

Anglický útočník Morgan Rogers přiznal, že vnímá spekulace o své budoucnosti, plně se však soustředí na své výkony. Útočníka Aston Villy chtějí letos v létě získat Arsenal, Chelsea, PSG a Manchester United. V médiích se totiž stále častěji mluví o tom, že by mohl odejít za 80 milionů liber. Rogers, kterého nyní čeká s anglickou reprezentací mistrovství světa, zdůraznil, že i když o zájmu velkoklubů ví, nenechá se tím nijak rozhodit.

Real Madrid má podle italské televizní stanice Sky Sport zájem o obránce Arsenalu Riccarda Calafioriho. Vedení španělského klubu si už vyžádalo informace o jeho dostupnosti, aby zjistilo, zda by byl Arsenal letos v létě ochotný o prodeji vůbec jednat. Čtyřiadvacetiletý italský obránce odehrál v uplynulé sezóně za Gunners 26 ligových zápasů, v nichž vstřelil jeden gól a přidal dvě asistence, čímž týmu pomohl k zisku titulu v Premier League. Calafiori už má navíc zkušenosti se spoluprací s Josém Mourinhem, pod kterým hrál během svého dřívějšího působení v AS Řím

Tags: ,

Komentáře

  1. Avatar photo
    Gunner_Roman (karma: 1540) #1

    Jaký další vývoj předpokládáte u Nwaneriho?
    Já bych byl teda hrozně nerad, když by to skončilo prodejem.
    Snad v předsezónní přípravě dostane dost prostoru na to, aby se ukázal.
    A pokud by pro něj i tak nebylo místo v A týmu, tak doufám, že se mu najde vhodné hostování s pravidelným herním vytížením.

    |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16506) #1

      Prodej. Využít finance na posílení kádru. On potřebuje hrát pravidelně, hostování mi nedává smysl, když vezmu v potaz 444 minut co odehrál od ledna v Marseille, to se nedá čekat, že by dostal šanci v Áčku.
      Borec má talent, to bezpochyby ale je tu Dowman a Arsenal chce hrát o titul, ta bitva o to dostat se na hřiště bude opravdu velká, je tam Eze, Dowman, Madueke, Havertz, Merino

      |
      • Avatar photo
        Gunner_Roman (karma: 1540) #1

        Je to sice už dýl, ale postřehl jsem tu příspěvek v tom smyslu, že by chtěl Arteta část A týmu postavit na odchovancích.
        Zřejmě teda na tom moc pravdy nebylo, škoda.
        Pokud tedy přistoupit k prodeji, tak si tam aspoň nechat možnost zpětného odkupu ( snad to píšu správně a víte, co tím mám na mysli ).

        |
        • Avatar photo
          jakub (karma: 16506) #1

          V ideálním světě by určitě chtěl, ale ta situace je momentálně taková, že máme jeden z nejsilnějších kádrů současnosti, ta úroveň hráčů je opravdu špičková a je potřeba z toho vytěžit maximum, protože to nebude trvat věčně.
          Nwaneri potřebuje hrát, potřebuje stabilitu a ne měnit klub co rok, aby získával zkušenosti, proto si myslím, že bude na prodej, jsou tam spekulace o zájmu Dortmundu, tam by mu to mělo sedět.
          Čekám, že Dowman začne dostávat více minut, postupně on bude ta hvězda z akademie, jsem dost zvědavej třeba na Skellyho, protože na konci sezóny mu dal Arteta obrovskou důvěru a on tomu týmu pomohl.

          |
          • Avatar photo
            Gunner_Roman (karma: 1540) #1

            Souhlas – pokud by se u něj přistoupilo k prodeji – Dortmund by byl pro něj fajn, tam to s mladými hráči vždy uměli.
            Ale jak píšu výše, v takovém případě tam určitě zakomponovat možnost přednostního odkupu, či jak se to správně nazývá.

            |
    • RutaH (karma: 252) #1

      Arsenal potřebuje prodávat.. Nwaneri, Jesus, Vieira, Norgaard, Reiss, možná Martinelli když přijde křídlo… trošku mne ten “nepohyb” znervózňuje

      |
      • Avatar photo
        Ghostface (karma: 1802) #1

        Jesus je neprodejnej, na toho zapomeňte konečně. Ten si tu rád odsedí ten královskej plat do konce a pak půjde někam za další pěknej plat zadarmo.

        |
        • RutaH (karma: 252) #1

          Neříkám, že se podaří ho prodat..jen, že o to klub musí usilovat.. a není to jen Jesus.. těch hráčů je 5-6. Nečekám, že to budou velký sumy. Ale ten kádr se o ně musí zúžit. Počítám, že budou ještě 2-3nakupy (vc Bruna)

          |
        • Avatar photo
          Gunner_Roman (karma: 1540) #1

          U Jesuse bylo info o zájmu ze strany AC Milán.
          Ten bych mu přál, Serie A by mu mohla sedět a s Ramosem by tam mohli vytvořit dobré duo.

          |
  2. Trixy (karma: 575) #1

    Bohužel nemohu souhlasit, hráči jako Skelly, Nwaneri, Dowman se mají brousit do podoby Saky a ne prodávat😏

    |
  3. elderscrolls (karma: 2074) #1

    In the last three Premier League seasons, Bruno Guimarães is the only midfielder with 200+

    Duels won
    Possessions won
    Fouls won
    Tackles

    [Squawka]

    |
  4. mc1897 (karma: 889) #1

    Kazdy jeden gooner co napise alebo si mysli, ze Ethan sa ma predat by sa mal zavriet do kupelne, zhasnut svetlo, zamknut a ticho sa hanbit.
    Je len jeden jediny dovod kedy o takom niecom uvazovat, a sice ze on sam tu nechce byt o dva-tri roky (zmluva do 6/2030).
    Je milion sposobov ako ho developovat dalej. A som si isty ze ked bude zdravy, bude z neho hviezda.

    |
    • Sniper (karma: 1896) #1

      Súhlasím, stále sa tu spomína čelzi ako vedia lepšie predávať hráčov po pár dobrých hosťovaniach a Arsenal to nevie. A tu sa to priam ponúka. Poslať ho na hosťovanie a uvidí sa, či sa bude zlepšovať na to aby sa po roku presadil aj do kádra alebo ho potom dobre speňažiť. Jasné, že niečo podobné sa čakalo aj pri hosťovaní v Marseille ale tam to úplne smolne nevyšlo, ale myslím si, že má kvalitu na to v nejakom nemeckom alebo francúzskom tíme sa v pohode presadiť.

      |
    • Avatar photo
      Pedro Sanches (karma: 6511) #1

      A jak bys vsechny ty mladi developoval? Vem si, jak mMe sily tym a ted tam mas Dowmena a Nwaneriho? Mysliz, ze 10 min v zapase jim nejak pomuze? Za me dava vetsi smysl to udelat jak Real. Prodat a nechat si tam opci na zpetny odkup. Protoze hostovani casto nema smysl.. Kolik nasich hracu na hostovani za posledni roky melo povedenou sezonu?

      |
      • mc1897 (karma: 889) #1

        Model Balogun bol v pohode. Preco nie hostovacka ? Je na nas aby sme tam mali spravne nastavene podmienky. Cena nepriamo zavisla od podielu poctu odohranych minut voci neodohratym, ak je k dispozicii. To je dnes uplne bezne. A kludne aj 2-3 krat ho otocit. Vzdy v lete dat sancu (realnu)… Nevymyslame koleso, takto funguju vsetci uspesni co maju sikovnych hracov v
        aka.

        |
        • Avatar photo
          Pedro Sanches (karma: 6511) #1

          Nevim co vse si muzeme v smlouve o hostovani dovolit. Ale proc tedy letos na hostovani neodehral Nwaneri temer nic? Co kdyz dalsi 2 roky budou stat za nic? Skonci jak Nelson. Neni lepsi na nem nyni vydelat cca 40ma pokud se posune dal a bude mit na Arsenal ho kpupit za 55-60M? Ty bys ho ted 3 roky poslal na hostovani a ten kluk ti pak neprodlouzi smlouvu.. Co z toho proste?

          |
          • Avatar photo
            Gunner_Roman (karma: 1540) #1

            Protože si do Marseille vybral de Zerbi.
            Jenže ten tam následně skončil a jeho nástupce sázel na jiné hráče.
            Pokud by měl na hostování od trenéra stálou důvěru, tak by určitě dokázal být platný a posunout se herně nahoru.

            |
          • Avatar photo
            Pedro Sanches (karma: 6511) #1

            Gunner_Roman: vim, ze se v Marseille zmenil trener. Ale kdyby tak vynikal na trenunku, tak mi nerikej, ze by nedostal poradnou porci minut. Prece jen dokaze zahrat na jakekoliv ofenzivni pozici.. Proste trener da vzdy prednost kmenovym hracum, pred temi co tam hostuji.. Pokud tedy ti hraci na hostovani ostatni neprevysuji..

            |
      • Sniper (karma: 1896) #1

        Bolo ich viac co sa im podarilo hostovanie. Vzdy to bude trochu loteria, lebo tam je vela premennych, ale vacsinou mi pride, ze neuspeli ti co mali problem so zraneniami a nie s vykonnostou ako Lokonga, Nelson, (Tavaresa neviem kde zaradit) a potom su tam hostovania uz iba starsich hracov a nie mega talentovany mladik ako Ethan.

        Nwaneri mal smolu v Marseille, ze sa zmenil trener, lebo zacal dobre a aj by tak pokracoval keby neprislo k zmene. Mozno sa mu na prvy krat mohol vybrat nejaky “mensi” klub ako mal Balogun napriklad.
        Ked si vytiahnem par tych vacsich talentov tak:
        Najlepsie asi dopadol Wilo ktory bol dokonca na viac hostovaniach, ako mlady velmi nadejny hrac. Vratil sa a rovno vhupol do zostavy ako nic.
        Spominany Balogun, ktoreho hostovanie tiez dopadlo velmi dobre z toho pohladu ze mu stupla cena a predal sa za pekny balik. Sem by sa dal pridat aj Willock, ktory po dobrom hostovani prestupil za lepsie peniaze.
        Kiwior a aj Vieira podla mna tiez dopadi nakoniec dobre, ale to uz boli starsi hraci ked sli na hostovanie. Cize ja tie hostovania v poslednych rokoch nevidim az tak zle.
        Koniec koncov aj Wilshere, Ramsey alebo LORD boli na uspesnych hostovaniach po ktorych sa vratili do zostavy A timu.

        |
    • btw3 (karma: 1376) #1

      pisem po tme zo zamknutej kupelne – z neho bude hviezda len ked bude hrat. nikdy z neho nebude hviezda ak bude lestit lavicku… idem sa dalej hanbit.

      |
  5. Avatar photo
    Spižin (karma: 649) #1

    🚨Exclusive: Vini Jr. rejects #RMFC initial contract extension proposal. 26yo seeking improved bonus and 80% image rights. #AFC have agreed to 100% image rights. Arsenal ready to send packaged offer in excess of £105m for 2-time UCL winner after receiving encouragement from Vini’s agency; but still await final decision. Los Blancos want ~£137m for Brazilian | Real Madrid have triggered Carlos Espi’s €25m RC.
    W/
    @franchisexcl, @michelltac

    |
    • Sniper (karma: 1896) #1

      Písalo sa z viacerých zdrojov, že tento týždeň chce Perez vyriešiť jeho budúcnosť, buď podpis alebo odchod. Tak som zvedavý koľko bude tento jeden týždeň nakoniec trvať.

      |
  6. Luhla (karma: 2633) #1

    Trochu mě zaráží, že u Viníciuse čtu jen o zájmu Arsenalu. Pokud je u tak elitního hráče skutečně možnost ho přivést, nemělo by kolem něj kroužit nebo ho aspoň sondovat a zvažovat víc top klubů?

    |
    • Avatar photo
      Neptun (karma: 1176) #1

      Tezko rict, podle me s tim muze mit co do cineni ten jeho plat – nekde jsem videl analyzu platu nasich hracu a máme tam opravdu velky polstar, diky kteremu si muzeme dovolit i Bruna i Viniho, ale pak uz by se to blizilo limitu a chtelo by se to i nejakych platu zbavit. Mozna ostatni kluby vi, ze by se platove nevlezly, anebo proste maji jeho post poreseny.

      |
        • Avatar photo
          Neptun (karma: 1176) #1

          Vsichni vime co jsou chelsea zac, ale tady by me fakt prekvapilo, kdyby po nem sli. Navic nespekulovalo se o tom, ze vztah viniho s xabim nebyl buhvijaky?

          |
    • Avatar photo
      Gunner_Roman (karma: 1540) #1

      A který z velkoklubů kromě nás nutně potřebuje LW?
      PSG má Kvaratskheliu, Bayern Diaze, Manchester City Dokua, Liverpool – z mého pohledu z jejich strany nesmyslně – jde po Barcolovi, do Chelsea si ho Alonso z mého pohledu logicky nevezme.
      Maximálně mě napadá Manchester United, pokud tam teda nějakým způsobem rozseknou téma Rashford…

      |
      • Avatar photo
        Neptun (karma: 1176) #1

        Mne zase pripadne, ze Barcola do Liverpoolu bude stylem hry sedet (nebo styl Liverpoolu bude sedet Barcolovi), ale rozhodne ne teda za ty penize, co za neho psg chteji.

        |
        • Avatar photo
          Gunner_Roman (karma: 1540) #1

          No jak jsem tu už psal – já to beru z toho pohledu, že oni celkem nutně potřebují řešit jiný post a to CB, kde by potřebovali ideálně 2 CB.
          Na Leonim a Jaquetovi to těžko postaví, Gomez se jim opět zranil, takže mají ze zkušených pouze Virgila.
          Navíc u nich by mohl zleva hrát klidně Wirtz.
          V tomto kontextu úplně nerozumím tomu, proč jdou po Barcolovi.
          Ale tak je to samozřejmě jejich boj…

          |
          • Avatar photo
            Neptun (karma: 1176) #1

            Jo takto, jasne, z pohledu alokovanych penez na prestupy ok, tlaci je vic jine posty. Ale jinak on ten wirtz tam myslim hral a nebylo to ono, proto chapu ze shani i LW.

            |
          • Lukendes_10 (karma: 7869) #1

            Ja tiež nechápem prečo Liverpool ide po Barcolovi keď potrebuju primárne RW miesto Salaha…
            Vľavo maju Gakpa, Ria, prípadne Wirtza a v najhorších prípadoch Isaka alebo Ekitikeho.
            Vpravo im kto bude hrať, Elliot a Frimpong? 😀

            |
          • Avatar photo
            Gunner_Roman (karma: 1540) #1

            Neptun:
            Nezapominal bych, že to byla Wirtzova první sezóna v PL.
            Jakmile se víc zabydlí, tak bude jen lepší.
            A hlavně pod Iraolou může na tom LW vypadat – samozřejmě v pozitivním smyslu – úplně jinak.

            |
          • Avatar photo
            Gunner_Roman (karma: 1540) #1

            Lukendes_10:
            Přesně tak.
            Jako být Barcola RW, neřeknu půl slova, ale takhle?
            Potřebují 2 CB, RW a i přesto vypláznou 145 mega za posilu na post, který posílit nutně nepotřebuje?
            To nedává smysl…

            |
    • Do Tuan Tu (karma: 2348) #1

      To je velmi jednoduche. Neexistuje uz zadny jiny klub, kam by se momentalne mohl posunout vys. My 3 roky po sobe druzi; mistri PL; semifinale LM a pak finale LM; mlady trener; jako klub se jak sportovne tak financne dostavame do TOP pricek. U nas muze byt hvezda/legenda – muz cislo 1. Navic nejtezsi liga na svete. Jestli u nas vyhraje ligu, dostane nas na vrchol LM, tak muze atakovat i zlaty mic. A hlavne si ho muzeme „dovolit“.

      |
    • Paulus.novy (karma: 2213) #1

      Nezájem z více stran u mě bývá red flag u hráčů přestupujících do prvního angažmá ve velkoklubu a párkrát jsme se i my takto sekli (Pepe např.).

      U tak velké posily mezi velkokluby je to často jinak. Většinou jde o konkrétní zájem jednoho klubu o hráče jiného klubu z důvodu konkrétní potřeby řešit jím problém kádru nebo tak něco. Třeba o Rodriho a Oliseho se taky zajímá „jen“ Real v podstatě.

      |
  7. Jack_Re4cher (karma: 1971) #1

    Arsenal potvrdil jmenování Antonia Gomeze novým vedoucím výkonnosti. Španěl byl vyfocen na tréninku s prvním týmem během předsezónní cesty klubu do Španělska, což poskytlo vizuální potvrzení jeho příchodu. Gomez přichází z portugalské Bragy, kde pracoval jako kondiční trenér. Pro Arsenal nebylo snadné zajistit si jeho služby, ale majitelé Bragy nakonec souhlasili, když si uvědomili rozsah příležitosti u mistra Premier League.

    Gomez, doktor sportovních věd, si vybudoval působivý životopis, který zahrnuje působení ve španělském národním týmu jako specialista na rehabilitaci zranění, stejně jako role v Liverpoolu, Sunderlandu, Barceloně a Flamengu. Jeho poslední pozice v Braze mu vynesla silnou reputaci spolehlivého kondičního trenéra.

    Toto jmenování je součástí širší obnovy lékařského a výkonnostního personálu Arsenalu letos v létě. Arnaldo Abrantes přišel z Aston Villy jako vedoucí oddělení medicíny a výkonnosti, zatímco Eneko Angulo se připojil z Realu Betis jako vedoucí rehabilitace. Údajně se k týmu přidali i další kondiční trenéři, kteří dříve pracovali ve Ville.

    Arsenal v posledních měsících zaznamenal odchod několika klíčových zaměstnanců, včetně dlouholetého klubového lékaře Zafara Iqbala. Nová struktura pod Gomezem je navržena tak, aby podpořila tým v náročném harmonogramu zápasů Premier League, Ligy mistrů a domácích pohárů. Gomezovy široké zkušenosti z různých lig a kultur by měly klubu pomoci udržet si vysokou fyzickou úroveň při obhajobě titulu.
    /nowarsenal.com/

    |
  8. Avatar photo
    dave (karma: 21368) #1

    🚨🚨🚨🚨🚨🚨

    MAJOR BREAKING –

    Agreement in principle this Friday between Arsenal and Newcastle for €90M for Bruno Guimarães. Some details remain to be settled regarding bonuses and commissions. As announced on July 9, the Brazilian has already said yes until 2031 to the Gunners.

    @hugoguillemet – Tier 1 Lyon

    |
      • Avatar photo
        dave (karma: 21368) #1

        Netuším, aký je dôveryhodný. Romano nedal ani slovo o Brunovi a Viniciusovi. Je to divné.

        |
    • Avatar photo
      masly (karma: 2740) #1

      Já tomu nevěřím.
      Nevěřím že jsme schopni a ochotni dát někomu přes 400 000 týdně.

      |
      • Avatar photo
        dave (karma: 21368) #1

        Všetky zdroje píšu, že nie je problém mu dať ten plat. A keby na to vedenie nemalo, tak by o ňom ani neuvažovalo.

        |
        • El Duan (karma: 596) #1

          Preco by sme nato teraz pri rekordnych ziskoch nemali mat…ked sme v casoch ozil ,auba platili 350….pricom teraz nas najlepsi hrac ma 300…my tie platy aktualne mame celkom rozumne nastavene oproti inym top tymom a vini by bol vynimka. Ja si myslim ze ten plat pre nas nieje aktualne ziaden problem

          |
          • Ondra (karma: 1649) #1

            právě je to rozumně nastavené a chápu, že za hvězdy se platí, ale tohle je šílenost, navíc za ubulenýho křiváka, jakym Vinicius poslední tři roky je. Nikdy by mě nenapadlo, že by měl jít sem. A doufám že to pravda nebude.

            |
          • Ondra (karma: 1649) #1

            Pedro Sanches: hele ja bych byl v tomto pripade velmi opatrný a trochu me desi ze by Berta s Artetou chteli rozbit tu skvelou moralku kdy vsichni stoji za ostatnimi a prejou jim góly. Vinicius je provokatér, vyvolává konflikty jak s hráči, tak s fanoušky. Je to asi největší současný simulant, casto se vzteka. Navic smerem dozadu bych se u neho taky dost bal. Celkove od té jeho eskapady se zlatym micem kdy doted neunasi prohru, sel i trochu dolu. I renome klubu tim utrpelodo. Za me by to bylo jasne ne, byť samotna kvalita toho hrace je samozrejme nesporná a na jednu stranu je fajn, ze se ve spojeni s arsenalem o velkych jmenech zase spekuluje. Ale byt to na mne, tak je to jasne ne.

            |
  9. railgun (karma: 1012) #1

    Guimares, Rice bude brutal…jen ten treti ofenzivnejsi clanek se bude hecovat…Eze zahral na Ms za to nalo co jsem ho videl docela dobre, Ode me moc nepresvedcil. Kazdopadne jsem zvedavy….titul a ms nas stalo dost sil. Saliba mino, Timber porad problemy, Rice by potreboval taky uz zacit rotovat, Saka dal hattrick, ale on uz proste nemuze jrat kazdy zapas, uz ted je zavareny. Prichod guimarese opet rozdymcha diskuze okolo prichodu Viniho. Martinelli po prichodu top kridla cekam bude na prodej, jesus tezko rict jestli to berta nejak vymysli co s nim. Ale i tak vini, bruno, gabriel potahmo jesus by byla slusna brazilksa enklava. Ani nevim kolik je ted brazilcu v realu, ale pro tyhle jihoamericany, je to velka miska na vahach v rozhodovani, ale vini chce madrid a je to na vyjednavacich…

    |
    • Leesek (karma: 1606) #1

      Jak můžeš říct, že Ode nepřesvědčil? Trenér i hráči říkali, že on byl ten kdo jim dovolil hrát tím stylem, kterým chtěli. Ode možná nepřesvědčil hrou dopředu, ale to už vědí všichni, snad i Mikel.

      |
      • railgun (karma: 1012) #1

        Nod to myslim…jestli bude hrat bruno a rice spolu…tak tam potrebujes nejakou vetsi krestivu…ode spis kontroloval hru…na to ze tam mel takovou zbran v podobe haalanda tak ho teda az tolik nevyuzival …uz je proste svazany tou taktikou, eze jeste zatim tolik ne….ale asi v pohode ani me ted nenapada jine AM, ktere by k nam pasovalo a bylo k dispozici

        |
  10. JurajG (karma: 182) #1

    Ode ma niečo čo ma malo hráčov a to je kontrola hry celého tímu, určuje tempo, pôsobí možno menej viditeľne, ale je to to čo dovoľuje iným vyniknúť. Pre spoluhráčov a trénera je radosť mať takého hráča v tíme.

    |
  11. Feri (karma: 8399) #1

    /Ornstein
    Newcastle United closing in on deal to sign Lukas Hornicek from Braga. Fee for 24yo #SCBraga goalkeeper €30m – value of release clause but terms still needed negotiations. #NUFC process to land top-rated Czech int’l drawing to conclusion @TheAthleticFC
    – Kinsky a ted Hornicek, parada! Kezby zacalo i vice talentu chodit do PL mimo brankare.

    |
    • idgor (karma: 1633) #1

      Veď to že keby sa podarilo zbaviť Martinelliho 180-200k týždenne nepamatam presne kolko to má a plus Jesusových 240-265k či koľko presne, tiež nepamatam. +Nelson, Vieira tak plat pre Viniho by bol pokrytý ešte by ostalo aj na Tzolisov 😀

      |
  12. Avatar photo
    Gunner_Roman (karma: 1540) #1

    Ano, napíšu nepopulární názor, ale já bych ten optimismus ohledně Viniciuse krotil.
    Ano, je hezký, že na něj máme v rámci platů prostor, ale ten prostor si stále může udělat i Real – do Fulhamu odešel Garcia, na odchodu má být Camavinga, nezapomínal bych na situaci Valverde/Tchouameni, kde jeden z nich dost možná taky odejde, další může být třeba Diaz.
    Ale především je v tom faktor Mourinho, který o odchodu Viniciuse nechce ani slyšet.
    A jako být na místě Pereze, tak si speciálně Mourinha nechceš úplně naštvat ještě před začátkem La Ligy, když už sis ho tam dotáhl.

    |
    • Avatar photo
      Neptun (karma: 1176) #1

      Ja teda nevim, co si kdo pod optimismem predstavuje, ale ja momentalne vidim prichod Viniho tak na 25%, Ale jestli je to optimisticke nebo ne, to fakt nevim.

      |
  13. Avatar photo
    dave (karma: 21368) #1

    🚨💣 Real Madrid have now decided it’s TIME to END the Vini Jr renewal saga.

    After months of stalled negotiations, the club has told Vini: „TAKE THE OFFER THAT’S ON THE TABLE OR LEAVE IT.“

    There will be no new round of negotiations, and no new offers.

    If he accepts the offer, he renews.

    If he rejects the offer, the club will open the door to a SALE now in order to stop him from leaving for free in 2027. @marca

    |
  14. Avatar photo
    Luqin (karma: 2181) #1

    Trochu se rozepíšu okolo toho Viniciuse a proč ho prostě nechci.
    Arsenalu jsem začal fandit v sezoně 2005/2006, když jsem sledoval finále LM proti Barce a líbil se mi ten zápas dobrého týmu Arsenalu proti elitnímu a drahému týmu Barcy. Už tehdy jsem začal Arsenal vnímat jako klub, který neutrácí horentní sumy za hráče a jejich platy, ale ty hráče si prostě vypiplá. Wenger byl v tomhle skvělý a nejenom v tom, že měl opravdu mimořádný čich na průměrné hráče, ze kterých udělal hvězdy, ale oni i spolu tvořili úžasný tým a hráli na pohled moc hezký fotbal. Všechno tohle byly důvody, proč jsem si nás vybral. Jasně, v průběhu let to začalo stagnovat a poslední 2-3 sezony s Wengerem už byli spíše trápení, ale takhle to má každý klub – jednou jsi nahoře, jednou dole. Stejně jako všichni jsem netrpělivě čekal, kdo to po Wengerovi převezme a ze začátku to nebylo lehké, dokud nepřišel Arteta. Ten mě rozhodně první 2 sezony úplně nepřesvědčoval o tom, že by byl ten pravý, ale o třetí sezony se to zlomilo a začali jsme jít nahoru. Bohužel nám ale vždycky chyběl kousek do té skládačky, abychom konečně triumfovali. To se nám povedlo až loni. Samozřejmě jsem jako ostatní rád, že to konečně vyšlo, ale bohužel mě taky mrzí, jakým způsobem, resp. jakou hrou jsme toho dosáhli. Až do cca půlky sezony to bylo docela fajn, hráli jsme vcelku pohledný fotbal, výsledky byly docela konzistentní, v LM jsme vyloženě váleli, měli jsme i slušný náskok v PL a posily se vesměs osvědčily. No ale pak přišel zlom a naše hra byla čím dál horší, výsledky jak na houpačce, začali jsme hrát stylem zaparkovaný autobus. Čím dál víc lidí nás kvůli tomu nesnášelo a nepřálo nám za to žádný úspěch. Částečně s nimi souhlasím, opravdu na naši hru nebyl hezký pohled a i když mě nakonec zisk titulu zahřál u srdíčka, pořád tam někde vzadu na jazyku zbyla ta pachuť škaredé hry.
    Abych se dostal k jádru pudla – je zcela jasný, že potřebujeme posílit ofenzívu a s tím týmem zapracovat tak, aby šlapal a na naši hru byl zase hezký pohled, ale opravdu toho chceme docílit koupí Viniho? Hráče, která je na platu opravdu přepálený a jehož chování na hřišti stojí za houno? Přijde mi to jako vztyčený ukazováček tomu, co jsme kdysi razili a za mě to z nás udělá tým typu PSG, Barcy a dalších, kde se prostě přeplácí a kupují drahé hvězdy, aby si tím v podstatě tyhle týmy nakoupili fanoušky.
    Upřímně nechci takový Arsenal, klidně mě za to mínuskujte, ale prostě tímto se za mě vytrácí ten duch týmu, který hvězdy nekupuje, ale vytváří…

    |
    • Luhla (karma: 2633) #1

      To máš těžky. Nic ve zlém, ale podle toho, co píšeš, chceš tři věci, u kterých je těžké až nemožné najít takový průnik, který půjde provést a bude fungovat. Chceš vyhrávat tituly, což se nám teď konečně povedlo. Ta hra na jaře opravdu nebyla moc hezká na pohled, ale přinesla výsledky. Chtěl bys, abychom hráli ofenzivněji, ale přitom ne na úkor výsledků. Už to může být v PL neřešitelné zadání. A k tomu chceš, aby se ta ofenziva zlepšila tím, že nepořídíme hráče, který téměř zaručeně doručí ofenzivní výsledky, ale radši bys, abychom našli někoho neznámého, kterého si do té ofenzivní hvězdy vypipláme, ale zase by to nemělo ohrozit ty výsledky. Ideálně, kdyby ještě naši hráči byli morálně kombinace Mirka Dušína s Nedem Flandersem. Myslím, že snít o tom můžeš, ale ta šance na průnik těchto požadavků v reálném světě se limitně blíží nule.

      |
      • Avatar photo
        Luqin (karma: 2181) #1

        Já bych to zjednodušil na 2 požadavky:
        1. nekupovat předražené hráče, protože pro ostatní to může být demotivace (bavíme se o platu)
        2. nekupovat problémové hráče

        Kdysi se spekulovalo i o Suarezovi a pamatuju si, že toho fakt tady nikdo nechtěl právě kvůli jeho chování, i když hráč to byl taky výborný.

        |
  15. Feri (karma: 8399) #1

    Chelsea have been fined £10million ($13.4m) and given a suspended transfer ban following an investigation into 74 alleged breaches of the English Football Association’s regulations.
    The west London side were also initially hit with a suspended six-point deduction by an independent regulatory commission, which handed out the punishments, before this was overturned on appeal.
    -> Tak po prozkoumani detailů… tohle je dalsi vysmech, stejne jako v pripade City. Tymy jednoznacne porusili financni fair play, vyhraly diky tomu trofeje a ted dostanou pokutu 10M liber ???

    |
  16. Poky17 (karma: 3886) #1

    🚨 FA statement on Chelsea.

    „A financial sanction of £10 million and a suspended two-window registration ban have been imposed on Chelsea FC for breaches of The Football Association [The FA] Football Agent Regulations, Regulations on Working with Intermediaries and Third Party Investment in Players Regulations.  

    „The FA charged Chelsea FC with 74 breaches of FA Rule E1.2 after its current ownership self-reported misconduct upon its purchase of the club. The FA is continuing to investigate individual misconduct arising out of this case.

    „Chelsea FC admitted to the 74 breaches of FA Rule E1.2 prior to a hearing and an independent Regulatory Commission imposed a six-point deduction, which was to be suspended until 30 June 2027, and a £10 million fine. 

    „The club appealed against the suspended points deduction and an independent Appeal Board allowed the appeal and set aside this sanction following a further hearing. In its place, the Appeal Board imposed a registration ban for two complete and consecutive transfer windows which is suspended until 30 June 2027. 

    „The £10 million fine imposed by the Regulatory Commission was not subject to appeal and the full amount will be invested into grassroots football.“

    Tvle stejně, 74 přiznaných porušení pravidel a samá podmínka.. Ta FA je fakt joke.. City 115 obvinění, stále nic, Chelski 74 obvinění a podmínka na zákaz přestupů, odečet bodů a uložení pokuty 10 mio liber.. A bum, toto léto už utratili 350 mio eur.. super

    |
    • Luhla (karma: 2633) #1

      Nevím, jestli to nebyla dohoda. Co si tak pamatuju, tak buď se Chelsea po změně majitele nabonzovala sama, nebo aspoň při vyšetřování spolupracovala a o tom nízkém trestu se mluvilo už před nějakou dobou. I když bych byl pro tvrdší trest, chápu, že FA to měla „bez práce“ a tak to náležitě ohodnotila. O to víc jsem zvědavý na výsledek u těch druhých ropáků.

      |
      • gunners47 (karma: 5044) #1

        Lenze nic to nemeni na tom ze tolko pravidiel porusili, ziskali tym vyhodu a aj nejake trofeje.. trest by mal byt ovela tvrdší! Takto si mozu veselo podvadzat

        |
  17. Poky17 (karma: 3886) #1

    Jinak pro zajimavost, Chelsea pouze od roku 2022, tedy od doby noveho majitele, utratila za hrace astronomickych 2.15 miliardy eur + dalsich cca 110 milionu eur utratila za trenery (vystupni klauzule, zlate padaky atd..)

    My jsme za stejne obdobi utratili 950 milionu a City 1,1 miliardy a Slepice 1,2 miliardy..

    |
  18. drz.usta (karma: 341) #1

    Viní by měl podobný impakt jako když tehdy přišel Alexis Sanchez, akorát s tím rozdílem, že Viní by teď přišel do super týmu, který nemá slabinu –> otevřený útok na obhajobu PL a LM…..

    |
  19. Avatar photo
    dave (karma: 21368) #1

    🚨 Before Arsenal can even think about formalising their interest in Vinicius Jr, they need the player to decide his future at the Bernabeu.

    The Spanish club have offered him a new contract, buttalks are at an impasse, with neither party willing to budge as it stands.

    Real Madrid, of course, want the player to renew. Truth be told, Vini Jr would like to stay.

    But given his current deal expires next summer, opening up the prospect of Real losing him for nothing, the La Liga side need a resolution this summer.

    If a new contract can’t be agreed – that’s when Arsenal come in. But the cost of the deal to bring Vini Jr to the Emirates would be one of the most expensive, if not the most expensive, transfers in British football history in terms of a fee and wages.

    Internally, the Gunners believe they have the financial means to complete the transfer.

    They are also confident the player would join. However, there are still a lot of ifs, buts and maybes to be resolved before Arsenal find themselves in a position to execute a deal they believe they can pull off.

    @SamiMokbel_BBC

    |
  20. Luhla (karma: 2633) #1

    Je celkem pikantní, že Vinícius má stejného agenta jako Martinelli, kterého by příchod Viníciuse do Arsenalu připravil o místo. Pokud je tu Martinelli spokojený a odcházet nechce, co by pak asi řekl svému agentovi, kterému platí za to, aby se měl co nejlíp? Není pak agent ve střetu zájmů? Víte někdo, jak to funguje?

    |
    • drz.usta (karma: 341) #1

      Tak asi taky záleží na klubu a jestli Arsenal řekne „byl jsi skvělý Martinelli, ale it’s time to move on“ …Martinelli bude první, kterej řekne agentovi „najdi mi jinou štaci“… Nebo až mu agent řekne: „Arsenal tě chce prodat nebo nebudeš mít minutáž“….. Ono to pak vyeskaluje rychle… Ne každej je tak marnej jako Jesus po zranění, ne každý je takový parazit s velkým platem. Předpokladám, že Nelli je stále hodně ambiciózní. Navíc oo jsou dvě spojené nádoby a agent bude sotva jediná proměnná, protože kdyby Arsenal nechtěl posílit tenhle post, tak Nelli zůstane.

      |
      • Avatar photo
        Igor (karma: 5757) #1

        Ambiciozny urcite je, ale sa sa vyjadril, ze je v AFC stastny a nechysta sa nikam, takze uvidime, kedze vo futbale je vsetko mozne…

        |
      • orek (karma: 16668) #1

        Ja si taky myslím, ze b, tam mohl hrat. Upřímně me se libil i v posledním zápase na MS a tam hrál mám dojem jako 8 ne? To byl do střídání asi nejlepsi hráč Brazílie.

        |
        • Leesek (karma: 1606) #1

          Jenomže to je repre, u nás mu to prostě do zavřený obrany nesvědčí. Mam ho moc rád a jsem happy, ze s námi vyhrál titul, ale myslim, ze její čas se u nás chýlí ke konci. A nebudu mu mít za zlí, ani kdyby podepsal v nějakém z top týmu v Anglii, protože má na nejvyšší úroveň, ale podle mě ne v Arsenalu. A jako důkaz jsou její výkony v LM, kde obrany nejsou tak takticky vyspělé jako v PL a to mu přesně sedí. Pro mě hráč těsně pod statusem legendy. I když jeho láska k Arsenalu z něj klidně tu legendu dělá.

          |
  21. msturm (karma: 1207) #1

    Stále více zdrojů uvádí že Bruno je domluven a ladí se jen detaily, tak snad. Pro mě je dúležitější než Vini

    |
  22. Avatar photo
    dave (karma: 21368) #1

    🚨💣 BREAKING: Arsenal are CONFIDENT they can sign Vini Jr this summer.

    They know that there are NO renewal talks scheduled between Vini & Real Madrid right now, and that if he doesn’t renew, Real Madrid would prefer to SELL.

    Arsenal now believe a deal is POSSIBLE, and they’re waiting for the green light before opening official talks. @ESPNBrasil

    |
  23. Arsenal je best (karma: 746) #1

    🚨 EXCL : Arsenal Football Club have personal terms agreed in principle with Vinicius Junior. Roc Nation will go armed into negotiations with Real Madrid with a monstrous offer from the English Champions…….over to you Vinicius Junior.
    @HandofArsenal

    |
      • Arsenal je best (karma: 746) #1

        Teď jsem četl na stránkách Madridu že neustoupí ze svých požadavků, teď máme největší šanci ho zlákat k nám.
        Edit: osobní podmínky by měli být dohodnuty. Nemožné se asi stane skutečností.

        |
        • Avatar photo
          Neptun (karma: 1176) #1

          Tohle je podle me jeden z mala prestupu, kdy dohodnuti osobnich podminek muze byt slozitejsi nez dohodnuti prestupove castky. Pokud jim opravdu rekne, ze novou smlouvu nepodepise, tak real nebude v moc dobre situaci.

          |
    • Libor Higi Vlček (karma: 236) #1

      No, pořád by mě překvapovalo, kdyby si klub jako Real Madrid nechal utéct jednoho z nejlepších hráčů na světě, když ten sám hráč tam chce pořád vlastně nejlépe zůstat… Jako jo, není to Cristiano Ronaldo, ale pořád to je obří persona fotbalu a jedno z nejlepších křídel na světě, a nezdá se mi že by zrovna na křídlech měli moc hráčů v Realu… Spíš ve středu zálohy mají trošku přetlak když už

      |
      • Do Tuan Tu (karma: 2348) #1

        Jako Real nechal jit i Ronalda, tak proc by nenechali jit Viniho. Navic to vypada, ze Real chce stavet na Mbappem a Bellinghamovi. Plus chteli Oliseho, po kterym pujdou i pristi rok. Jsou spekulace i o Haalandovi na pristi rok. Takze si v Realu muzou trochu pripravovat pudu.

        |
        • Avatar photo
          Gunner_Roman (karma: 1540) #1

          Což se ale taky nakonec ukázalo jako chyba a to jak ze strany Realu
          tak i ze strany Ronalda.
          Vinicius klidně může být v tomto kontextu stejný případ.

          |
  24. tvojemama (karma: 4) #1

    Jako jestli tohle vyjde tak nam to prinese strasne moc.. a to nemluvim o kvalite hrace a mozne vysledky.. ale vsechno kolem klubu.. pico zeseru se asi. Treba rogers byl celou dobu jen trick na chelsea protoze ty kundy vzdycky nakoupi o co se zajimame viz.: mudryk, hato, rogers a dalsi

    |
  25. Avatar photo
    Kanonyr Kazdymcoulem (karma: 8) #1

    Arsenal nabídl neskutečnou palbu jak mzdové požadavky, tak přestupovou sumu tak hlavně nechá Vinimu Image right na 90 až 100%. To je prostě brutální. Real nenabízí ani polovinu z toho

    |
  26. Libor Higi Vlček (karma: 236) #1

    Otázka hypotetická, ať by se ten přestup uskutečnil nebo ne, neví někdo kolik reálně je nabízený plat pro Viniho a kolik má teď náš nejlépe placený hráč (asi saka myslím) ? Abychom se podívali jak moc je mezi nimi rozdíl…

    |
    • Avatar photo
      Kanonyr Kazdymcoulem (karma: 8) #1

      Hele plat neni to, co rozhoduje. Vini chce hlavně ty prava na jeho značku a image. Real Madrid mu tam bere skoro polovinu částky. Arsenal mu to nechá celý klidne a to najednou hodí strašnou dardu. Mzdově tak na výplatní pásce to zase taková hrůza nebude. Samozřejmě bude nejlépe placený

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.