Přestupové spekulace 27.8.2026

Přestupové okno se otevírá teprve v pondělí 15. června a bude otevřeno až do 2. 9. (zavírá se v noci z 1. na 2. září přesně o půlnoci našeho času). Aktivita jednotlivých týmů bude velmi ovlivněna také mistrovstvím světa v USA, Kanadě a Mexiku, který začíná 11. června a potrvá až do 19. července.

Přestupové spekulace už se ale samozřejmě rozjely ve velkém a my se těšíme na jakékoli informace, které se vám podařilo zachytit.

27.srpna 2026

Francouzský klub Olympique Marseille si podle posledních zpráv věří, že udrží šestadvacetiletého brazilského křídelníka Igora Paixãa, přestože o něj mají velký zájem anglické týmy Arsenal a Sunderland.

25. srpna 2026

Hlavní trenér Juventusu Luciano Spalletti rázne odmítl možnost, že by jednadvacetiletý turecký útočník Kenan Yildiz přestoupil do londýnského Arsenalu. Italský stratég podle deníku Metro jasně prohlásil, že mladý talent je pro klub neprodejný a v Turíně s ním dlouhodobě počítají

Manchester United věří, že se mu podaří přesvědčit Arsenal k prodeji devatenáctiletého anglického talentu Mylese Lewise-Skellyho. Hlavním problémem však zůstává přestupová částka. Podle deníku The Sun požaduje Arsenal více než 50 milionů liber, což je pro United za univerzálního fotbalistu schopného nastoupit na levém kraji obrany i ve středu zálohy příliš vysoká suma.

Saúdskoarabský Al Hilal nadále intenzivně jedná s Arsenalem o přestupu křídelníka Gabriela Martinelliho. Sám brazilský fotbalista podle dostupných informací odchod vážně zvažuje, pokud se oba kluby definitivně domluví. Vyjednávání navíc v posledních dnech výrazně pokročila a kluby se začínají blížit k dohodě o finální přestupové částce.

Gabriel Jesus z Arsenalu se i přes zájem ze strany Neapole k přestupu nechystá. Italský klub má o devětadvacetiletého brazilského útočníka velký zájem, hráč však podle britského deníku Mirror zůstává v Londýně.

20. srpna 2026

13. srpna 2026

Turecký Galatasaray podal oficiální nabídku Arsenalu na přestup pětadvacetiletého brazilského útočníka Gabriela Martinelliho. Klub z Istanbulu nabízí 45 milionů eur (v přepočtu 38,4 milionu liber). Podle uznávaného novináře Floriana Plettenberga je Martinelli pro Galatasaray hlavní přestupovou prioritou.

Zároveň se spekuluje o budoucnosti Martina Zubimendiho. Arsenal je údajně otevřený prodeji sedmadvacetiletého španělského záložníka, avšak požaduje částku nejméně 77 milionů liber. Jako silný zájemce o jeho podpis se v lize objevila londýnská Chelsea.

11. srpna 2026

Arsenal nabídl Milese Lewis-Skellyho Chelsea a Manchesteru United. (Football.London)

West Ham uvažuje nad zapůjčkou Reisse Nelsona. (Sky Sports News)

Manchester United a Arsenal údajně budou soupeřit o podpis útočníka Interu Milán. Pio Esposito je ceněn na 73 milionů liber. (The Sun)

Arsenal zřejmě nezíská kapitána Spurs Romera. Jeho podpisu je aktuálně nejblíže Atletico Madrid. (Sky Sports News)

4. srpna 2026

Arsenal zahájil přímá jednání s Newcastlem o přestupu osmadvacetiletého brazilského záložníka Bruna Guimaraèse, přičemž očekávaná částka se pohybuje mezi 70 a 80 miliony liber. Podle The Telegraph se jednání týkají posílení záložní řady Kanonýrů.

21. července 2026

Manchester United má blízko k získání Manua Koného z AS Řím. O pětadvacetiletého francouzského reprezentačního záložníka se však zajímá také Arsenal. (L’Equipe)

Arsenal obnovil svůj zájem o křídelníka Nico Williamse z Athletic Clubu. Čtyřiadvacetiletý španělský reprezentant, který nedávno pomohl své zemi k triumfu na mistrovství světa, má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 77 milionů liber. (TEAMtalk)

20. července 2026

Arsenal zvažuje příchod dvaatřicetiletého anglického obránce Johna Stonese, který je po odchodu z Manchester City volným hráčem. Tento krok plánuje pro případ, že se potvrdí dlouhodobé zranění zad pětadvacetiletého francouzského stopera Williama Saliby.

Lazio Řím se zaměřilo na osmadvacetiletého konžského obránce Aarona Wan-Bissaku z West Hamu. Pravý bek z Demokratické republiky Kongo však figuruje také na seznamu potenciálních posil, které pro letní přestupové období zvažuje londýnský Arsenal

Liverpool projevuje vážný zájem o čtyřiadvacetiletého švédského levého obránce Daniela Svenssona z Borussie Dortmund. Anglický klub má s jeho angažováním konkrétní plány, v boji o podpis talentovaného fotbalisty však bude muset čelit silné konkurenci ze strany londýnského Arsenalu.

Arsenal dokončil příchod osmnáctiletého anglického obránce Elijaha Upsona z konkurenčního Tottenhamu. Talentovaný stoper odmítl se Spurs podepsat novou profesionální smlouvu a jako volný hráč se rozhodl pro dlouhodobý projekt na Emirates Stadium, čímž následuje stopu svého otce a bývalého hráče Gunners Matthewa Upsona

17. července 2026

Arsenal loví v Aston Ville: Gunners se zajímají o 28letého obránce Ezriho Konsu, který patří k oporám anglické reprezentace. (Guardian)

Kaishu Sano v hledáčku gigantů: Liverpool vede závod o 25letého japonského záložníka z Mainzu. Na stůl plánuje chystat až 60 milionů eur (50,9 milionu liber). Situaci kolem hráče monitorují také Arsenal, Tottenham a Borussia Dortmund. (Teamtalk)

Arsenal se dohodl s Clubem Bruggy na přestupu křídelníka Christose Tzolise za rekordních 34 milionů liber, přičemž hráč po zájmu anglického klubu jiné nabídky nezvažoval. Informace potvrzuje Sky Sports News, podle nichž se jedná o nejdražší odchod z belgické ligy.

15. července 2026

Arsenal zvažuje výměnu: Za Álvareze z Atlética by mohl nabídnout Gyökerese

Londýnský Arsenal podle stanice talkSPORT v počátečních fázích vyjednávání prozkoumával možnost, že by do dohody o přestupu argentinského útočníka Juliána Álvareze (26) z Atlética Madrid zahrnul jako protihodnotu švédského střelce Viktora Gyökerese (28)

Vedení Arsenalu se v letním přestupovém okně aktivně snaží najít nového zájemce pro brazilského útočníka Gabriela Jesuse (29). Podle informací serveru TEAMtalk patří k nejvážnějším kandidátům na jeho získání italský velkoklub AC Milán.

14. července 2026

Newcastle nepovažuje Bruna Guimaraese za prodejného, přestože Arsenal uvažuje o tom, že by osmadvacetiletého brazilského záložníka získal za 50 milionů liber. (Newcastle Chronicle)

Přestup útočníka Arsenalu Leandra Trossarda do Besiktasu by měl být dokončen již tento týden.

Mezi kluby panuje stoprocentní dohoda. Celková hodnota transferu může dosáhnout až 17 milionů liber (přesněji 20 milionů eur), přičemž fixní částka činí 15,3 milionu liber a zbylých 1,7 milionu tvoří bonusy. S přestupem už souhlasil i samotný Trossard. Podle stanice Sky Sports News by měl hráč v nejbližších dnech podstoupit lékařskou prohlídku. Belgickému křídelníkovi se cesta k přestupu otevřela poté, co jeho reprezentace v pátek večer vypadla ve čtvrtfinále mistrovství světa se Španělskem.

13. července 2026

Arsenal se snaží získat šestadvacetiletého útočníka Juliána Álvareze z Atlética Madrid. Londýnský klub chce přestup argentinského reprezentanta dotáhnout ještě před začátkem předsezonní přípravy, uvádí deník Independent

Arsenal a Liverpool svádí přestupovou bitvu o pětadvacetiletého obránce Lutsharela Geertruidu z RB Lipsko. Nizozemský reprezentant strávil minulou sezónu na hostování v Sunderlandu, uvádí portál CaughtOffside.

10. července 2026

Arsenal je připraven finalizovat přestup čtyřiadvacetiletého křídelníka Christose Tzolise. Za řeckého reprezentanta, který aktuálně obléká dres belgického Clubu Bruggy, zaplatí londýnský klub 35 milionů liber. / SUN/

Liverpool a Arsenal jsou ochotny po letním přestupu ponechat osmnáctiletého marockého záložníka Ayyouba Bouaddiho na ročním hostování v Lille, které si chce talentovaného hráče ponechat pro nadcházející sezónu. Anglické velkokluby tuto podmínku akceptují, aby získaly talentovaného reprezentanta, o kterého projevily zájem i další týmy z Premier League. Podrobnosti o situaci kolem přestupu uvádí Football Insider.


9. července 2026

Arsenal a Tottenham patří mezi pětici klubů z Premier League, které zvažují příchod jednadvacetiletého norského křídelníka Antonia Nusy z RB Lipsko. (Zdroj: Teamtalk)

Barcelona zařadila do svého užšího výběru posil dvacetiletého francouzského útočníka Eliho Juniora Kroupiho z Bournemouthu. V boji o jeho získání by však mohla čelit silné konkurenci ze strany Paris Saint-Germain, Arsenalu a Tottenhamu. (Zdroj: španělský web Fichajes)

Manchester City, Arsenal a Liverpool usilují o získání osmnáctiletého záložníka Ayyouba Bouaddiho z Lille, který momentálně reprezentuje Maroko na mistrovství světa. (Zdroj: Football Insider)

Nový manažer Realu Madrid José Mourinho zvažuje několik variant na posílení obrany. Na jeho seznamu přání se ocitli čtyřiadvacetiletý Ital Riccardo Calafiori z Arsenalu, jeho spoluhráč a ekvádorský reprezentant Piero Hincapié (24) a také devětadvacetiletý portugalský stoper Rúben Dias z Manchesteru City. (Zdroj: španělský web Fichajes)

8. července 2026

Francouzský brankář Illan Meslier má po odchodu z Leeds United namířeno do Arsenalu, kam zamíří jako volný hráč. Očekává se, že šestadvacetiletý gólman zaujme pozici brankářské trojky, což dvacetiletému Tommymu Setfordovi umožní odejít na hostování. Roli dvojky za Davidem Rayou si zatím drží Kepa Arrizabalaga, jehož budoucnost je však toto léto nejistá. Podle informací stanice Sky Sports News by se Španěl nebránil roli jedničky v jiném klubu, pokud by se objevila správná nabídka. Zatímco Kepa s odchodem nespěchá, v případě zajímavé profesní i osobní příležitosti pro celou rodinu by změnu dresu zvážil

7. července 2026

130 milionů liber za Morgana Rogerse?

Daily Mail píše, že britský rekordní poplatek by mohl donutit Aston Villu jednat s Arsenalem. Klub z Birminghamu sice trvá na tom, že 23letý klenot není na prodej, ale Gunners větří šanci.

Zájem Arsenalu o Aarona Wan-Bissaku z West Hamu je horkou novinkou, kterou exkluzivně přinesl server TEAMtalk. Tento krok přichází poté, co West Ham United po čtrnácti letech nečekaně sestoupil z Premier League, což klub nutí generovat finanční prostředky prodejem svých klíčových hráčů.

Vzhledem k sestupu Hammers do Championship klesla tržní cena hráče. West Ham požaduje za jeho uvolnění rozumnou částku okolo 25 milionů liber.

3. července 2026

Arsenal se zajímá o duo z Aston Villy, překážkou může být vysoká cena

Londýnský Arsenal má podle britského deníku The Telegraph políčeno na obránce Aston Villy Ezriho Konsu. Sedmadvacetiletý stoper má však ve Ville smlouvu ještě na dva roky a birminghamský klub si ho cení na 60 milionů liber. Tato částka je pro „Gunners“ momentálně vyšší, než kolik jsou ochotni za novou posilu utratit.

Konsa navíc není jediným hráčem Villy v hledáčku Arsenalu. Úřadující mistři Premier League sledují také jeho klubového i reprezentačního spoluhráče Morgana Rogerse. Zatím zůstává otázkou, zda se Arsenal pokusí získat oba fotbalisty, nebo se zaměří pouze na jednoho z nich. Oba hráči aktuálně reprezentují Anglii na mistrovství světa, kde Konsa odehrál všech devadesát minut ve všech čtyřech zápasech, zatímco Rogers naskočil třikrát jako střídající hráč.

Manchester City využil situace kolem vyjednávání Arsenalu a zvýšil svou nabídku za mladou hvězdu Leicesteru Jeremyho Mongu. Arsenal totiž odmítl zaplatit požadovanou částku 10 milionů liber.

1.července 2026

Budoucnost Kepy Arrizabalagy v Arsenalu je letos v létě nejistá. Španělský brankář je otevřen novým výzvám a rád by přestoupil do klubu, kde získá pozici jasné jedničky. Na odchod sice nespěchá, ale pokud se objeví nabídka, která bude dávat smysl profesně i z pohledu jeho rodinného života, zváží ji. Pro případ jeho odchodu už Arsenal vytipoval náhradu – podrobně sleduje šestadvacetiletého Illana Mesliera. Francouzský gólman je po vypršení smlouvy s Leedsem volným hráčem, takže by na Emirates Stadium mohl zamířit zcela zdarma

Arsenal a Manchester United se přetahují o záložníka Alexe Scotta z Bournemouthu. Tým z jižního pobřeží však o prodeji své opory nechce slyšet a raději by s ní prodloužil smlouvu. Vedení klubu již zahájilo jednání o novém kontraktu pro bývalého hráče Bristol City. Bournemouth pevně doufá, že Scott – který těsně neprošel do anglické nominace pro mistrovství světa – bude klíčovým mužem sestavy pod novým manažerem Marcem Rosem. Talentovaný středopolař přesto zůstává hlavním letním cílem anglických velkoklubů. Rozhodující slovo v tom, zda na Vitality Stadium přistane neodolatelná nabídka, padne v nejbližších týdnech.

26. června 2026

Arsenal se v létě pokusí ulovit velkou posilu do zálohy. Podle deníku Daily Mail mají Gunners zájem o osmadvacetiletého brazilského středopolaře Bruna Guimaraese z Newcastlu.

25.června 2026

Arsenal, Manchester United a Tottenham mají zájem o záložníka Bournemouthu Alexe Scotta. United i Arsenal již údajně kontaktovali Bournemouth s úvodním dotazem. Vedení „Cherries“ však dalo jasně najevo, že dvaadvacetiletého hráče prodat nehodlá.

Gabriel Jesus na odchodu z Arsenalu? Klub snížil jeho cenu na 20–25 milionů liber. O 29letého brazilského útočníka má dlouhodobý zájem Everton. (CaughtOffside)

Arsenal a Manchester City zvažují přestup šestadvacetiletého Mortena Hjulmanda. Dánský záložník a kapitán Sportingu Lisabon na sebe výrazně upozornil na Euru 2024, kde skóroval v zápase proti Anglii. Informaci přinesl portugalský deník A Bola

24. června 2026

Podle informací prestižního deníku The Athletic zahájil Arsenal přímá jednání s Leicesterem City. Předmětem rozhovorů je přestup teprve šestnáctiletého křídelníka Jeremyho Mongy.

Záložník Aston Villy a anglické reprezentace Morgan Rogers by v létě rád přestoupil do Arsenalu. Podle stanice talkSPORT si úřadující mistr Premier League udělal z třiadvacetiletého hráče jeden ze svých hlavních letních cílů.

Arsenal se zapojil do boje o získání křídelníka West Hamu Crysencia Summervilla. Ten momentálně září v dresu Nizozemska na mistrovství světa, kde pokračuje ve svých působivých výkonech. Píše o tom deník The Sun.

23.června 2026

Podle uznávaného novináře Samiho Mokbela se očekává, že Arsenal během tohoto přestupového období prodá minimálně jednoho klíčového hráče.

🗣️ Mokbel celou situaci vysvětluje následovně:

„Očekávám, že Arsenal opustí alespoň jedno velké jméno. Vzhledem k vysokým výdajům v minulé sezóně se klub musí na finanční stránku dívat pragmaticky. Lidé sice namítnou: ‚My prodávat nemusíme‘ – a mají pravdu, vyloženě nemusí. Je to ale zkrátka rozumné.“

„Ty nejlépe vedené kluby prodávají svá aktiva ve správný čas. V Arsenalu si to velmi dobře uvědomují a vědí, že musí být proaktivnější a minimálně naslouchat nabídkám za své hráče.“

Novinář zároveň dodal, že se v zákulisí začínají objevovat spekulace, podle kterých by Arsenal mohl za správnou cenu zvážit dokonce i prodej svého kapitána Martina Ødegaarda.


22. června 2026

Podle informací britské stanice BBC plánuje londýnský Arsenal podat oficiální nabídku na sedmnáctiletého gruzínského reprezentanta do 21 let Andriu Bartishviliho. Tento ofenzivní záložník má v mateřském klubu FC Kolkheti platný kontrakt do konce roku 2026, přičemž uplynulou sezónu strávil na úspěšném hostování v týmu Iberia 1999. „Gunners“ chtějí mladému talentu nabídnout předběžnou smlouvu. Bartishvili je považován za jeden z největších klenotů gruzínského fotbalu a jeho situaci na trhu dlouhodobě monitorují i další evropské velkokluby, včetně turínského Juventusu

19. června 2026

V létě se v Arsenalu očekávají velké hráčské odchody. Jeden ze zdrojů potvrdil stanici Sky Sports News, že by klub mohl opustit i nejmenovaný „klíčový hráč“.

V útočné linii Arsenalu dojde k odchodu minimálně jednoho fotbalisty v případě, že se klubu podaří na tuto pozici získat adekvátní posilu. Vedení je připraveno zvážit nabídky pro trio Gabriel Jesus, Leandro Trossard a Gabriel Martinelli. Nikomu však neumožní odejít levně – například za Jesuse Arsenal požaduje přibližně 18 až 20 milionů liber. Jesus i Martinelli se potýkají s omezeným herním časem, zatímco Trossardovi bude v prosinci již 32 let. Všem třem zbývá poslední rok smlouvy, u Martinelliho však klub disponuje roční opcí na prodloužení.

Sledovat se vyplatí také situaci devatenáctiletého Ethana Nwaneriho. Ten strávil druhou polovinu loňské sezóny na hostování v Marseille poté, co v týmové hierarchii křídelních prostorů propadl za Bukayo Saku a Noniho Maduekeho. V Marseille ale herní vytížení hledal jen stěží a jeho zápasové nasazení veřejně zpochybnil manažer Habib Beye, který v průběhu ročníku nahradil Roberta De Zerbiho. Talentovaný mladík přitom teprve loni v srpnu podepsal s Arsenalem dlouhodobý kontrakt platný až do léta 2030.

Nejistá budoucnost panuje i kolem obránce Bena Whitea, jehož situaci dlouhodobě monitoruje řada klubů z Premier League i zbytku Evropy. Whitovi zbývají dva roky ze stávající smlouvy a Arsenal drží opci na dalších 12 měsíců. Rekonvalescence anglického zadáka po zranění vnitřního postranního vaziva nicméně podle zpráv postupuje dobře a hráč by měl stihnout začátek předsezónní přípravy.

Jakékoli finální rozhodnutí o Whiteově setrvání může ovlivnit vážnost zranění třísel Jurriena Timbera, kvůli kterému musel obránce nuceně opustit nizozemský reprezentační kemp před mistrovstvím světa. Případný příchod nových posil do středové řady by navíc mohl vést k odchodu Christiana Nørgaarda. Dvaatřicetiletý dánský záložník, kterého Arsenal koupil z Brentfordu za 15 milionů liber, si v uplynulé sezóně připsal pouze jediný start v základní sestavě Premier League. Smlouva mu končí příští léto, přičemž klub má opět možnost uplatnit dvanáctiměsíční opci

Vedení Leicesteru City podle britských médií odmítlo úvodní nabídku Arsenalu za talentovaného křídelníka Jeremyho Mongu. Londýnští Gunners však v přestupovém úsilí nepolevují a zároveň připravují masivní nabídku na třiadvacetiletého Bradleyho Barcolu z PSG./ BBC/

16. června 2026

Arsenal zařadil Morgana Gibbse-Whitea na užší seznam posil. Ofenzivní záložník Nottinghamu Forest je záložní variantou pro případ, že selže příchod Morgana Rogerse z Aston Villy. Londýnský klub ale čelí silné konkurenci ze strany PSG. – Skysport

Arsenal plánuje akvizici talentovaného 18letého obránce PSG Emmanuela Mbemby, který by mohl přijít téměř zadarmo po vypršení smlouvy. Klub plánuje využít podobný model rozvoje jako u Williama Saliby, zahrnující hostování v Evropě pro získání pracovního povolení. – Mirror

15. června 2026

Arsenal podle nejnovějších zpráv jedná o podpisu marockého záložníka Ayyouba Bouaddiho.

Teprve osmnáctiletý mladík předvedl strhující výkon v úvodním zápase skupiny C na mistrovství světa, kde Maroko remizovalo 1:1 s pětinásobnými šampióny z Brazílie. Bouaddi, který poutá pozornost svým osobitým herním stylem i vizáží, zaznamenal nejvíce doteků s míčem (88), vyhrál nejvíce soubojů (11) a připsal si nejvíce úspěšných přihrávek na soupeřově polovině (30).

Náročné utkání proti Brazílii – a tedy proti některým z nejzkušenějších záložníků na světě – zakončil s úctyhodnou 93% úspěšností přihrávek. O Bouaddiho, jenž momentálně nastupuje ve francouzské Ligue 1 za Lille, se intenzivně zajímají Arsenal i Liverpool. Francouzský klub si však svou hvězdu pojistil, v prosinci s ním totiž podepsal novou dlouhodobou smlouvu platnou až do roku 2029

13. června 2026

Manchester United je hlavním favoritem na získání Mateuse Fernandese z West Hamu, a to navzdory vážnému zájmu Arsenalu. „Rudí ďáblové“ se však obávají, že by jim portugalského záložníka mohl vyfouknout Real Madrid, který o hráče rovněž usiluje. Více informací naleznete v původním článku na The Telegraph.

Arsenal zvažuje možnost podepsání útočníka Clubu Bruggy Christose Tzolise. - The Athletic

12. června 2026

Anglický útočník Morgan Rogers přiznal, že vnímá spekulace o své budoucnosti, plně se však soustředí na své výkony. Útočníka Aston Villy chtějí letos v létě získat Arsenal, Chelsea, PSG a Manchester United. V médiích se totiž stále častěji mluví o tom, že by mohl odejít za 80 milionů liber. Rogers, kterého nyní čeká s anglickou reprezentací mistrovství světa, zdůraznil, že i když o zájmu velkoklubů ví, nenechá se tím nijak rozhodit.

Real Madrid má podle italské televizní stanice Sky Sport zájem o obránce Arsenalu Riccarda Calafioriho. Vedení španělského klubu si už vyžádalo informace o jeho dostupnosti, aby zjistilo, zda by byl Arsenal letos v létě ochotný o prodeji vůbec jednat. Čtyřiadvacetiletý italský obránce odehrál v uplynulé sezóně za Gunners 26 ligových zápasů, v nichž vstřelil jeden gól a přidal dvě asistence, čímž týmu pomohl k zisku titulu v Premier League. Calafiori už má navíc zkušenosti se spoluprací s Josém Mourinhem, pod kterým hrál během svého dřívějšího působení v AS Řím

Tags: ,

Komentáře

    • Avatar photo
      Gunner_Roman (karma: 1726) #1

      Tak to už pro mě mají daleko větší význam konkrétní statistiky od Jakuba než účelově najitý sestřih na youtube s dobrými herními momenty – takový sestřih Ti najdu na x dalších hráčů, dokonce například i na Mustafiho jsou na youtube sestřihy, podle kterých vypadal jako top stoper.

      |
    • Avatar photo
      david gunner (karma: 699) #1

      Neni som za to aby sa guokeres predal,ale nechať si 60 m hráča len za to že podľa teba premenuje penalty je super biznis plán,proste Arsenal má neobmedzené hlboké vrecko v ktorom sa peniaze nikdy nemôžu vyčerpať

      |
    • Avatar photo
      Gunner_Roman (karma: 1726) #1

      Tak já tím chtěl hlavně říct, že sestřih na youtube je za mě celkem dvousečná věc, kterou bych k argumentaci ohledně jakéhokoli hráče rozhodně nepoužíval.
      Ale je to jen můj pohled na věc, to je celé.

      |
  1. mc1897 (karma: 965) #1

    Ja nechapem preco tu kazdy druhy account musi kritizovat – casto nezmyselne – nasich hracov. Pomaly vsetko zvonka je lepsie ako nasi….
    Gyo nema techniku Messiho, ano nema. Ani Haaland nema, ani Lewa nema…

    |
  2. elderscrolls (karma: 2162) #1

    Arsenal have decided to move for Kenan Yildiz in the coming days.

    He is a dream signing for Mikel Arteta.

    Arsenal are set to submit an offer.

    [now.arsenal]

    |
  3. Lukendes_10 (karma: 7954) #1

    🚨BREAKING! 💣
    Arsenal have decided to make a move in the coming days to sign Kenan Yıldız. 🇹🇷 🪄
    Arsenal has now decided to go on the offensive to sign Yıldız.
    Arsenal are expected to submit an offer for the player.
    Kenan Yıldız is a genuine target and a dream for Mikel Arteta.
    ℹ️ @sachatavolieri via @DAZNFootball
    …prosim prosím toto je moja vysnívaná posila. Stačí mi keď už iba jeho podpíšeme.
    Toto môže byť gamechanger ako keď Hazard prichádzal do Chelsea. Kľudne aj keď zaňho prekročíme náš prestupový rekord.

    |
    • drz.usta (karma: 411) #1

      Jestli by měl jít Martinelli, tak není o čem… Muselo by přijít dělo. Předpokládám, že to je spojitá nádoba. Martinelli odejde jedine, když přijde Yildiz a vice versa.

      |
  4. Libor Higi Vlček (karma: 292) #1

    Yildiz by byl snový přestup, ale nemyslím si že to je moc reálná varianta vzhledem k postoji Juventusu a vzhledem k naší finanční strategii. Juventus jasně řekl, že Yildize neprodají za žádnou cenu a nebudou přijímat žádné nabídky, takže situace jako Olise z Bayernu. Dobře, a kdyby už tam nějaká pidi midi šance byla, tak to bude podlemně chtít třeba takových 150-160 milionů eur za ten přestup minimálně, a to vzhledem k naší finanční strategii nepřeplácet hráče úplně nevychází, takže tady bych zůstal klidnej. Samozřejmě Yildize by si přál skoro každej, ale buďme nohama na zemi vzhledem k postoji Juventusu….

    |
    • Avatar photo
      Pedro Sanches (karma: 6523) #1

      Tvrdit můžou co chtějí.. Ono když ti pak někdo tu nabídku 100m za hráče, tak se přemýšlí hned jinak.. Navíc Juve není rozhodně v nějaké ideální finanční situaci. A ano je možné, že za rok by mohl mít hodnotu 150M. Ale taky se může zranit a můžou mít kulový.. Podle mě si Juventus nemůže dovolit neprodat hráče za nabízenou částku kolem 100m..

      |
    • Avatar photo
      david gunner (karma: 699) #1

      Juventus hovoriť môže čo chce….dostanú 120 mega a nebudú vedieť kde to skôr podpísať, potrebujú zalepiť 3 posty určite sa im takáto alebo podobná suma hodí,dobre vedia že sami si na to inak nezarobia ako spraviť jeden takýto top predaj

      |
  5. idgor (karma: 1653) #1

    akože ja sa posledné dni prestupového okna idem báť, aby neboli pravdivé tie info ohľadom Zubiho a MLS, že ak sa Arsenal nedokáže zbaviť Nelsona, Vieiru a Jesusa mám pocit tak že bude musieť niekoho z týchto hráčov predať. Čo si myslím že je totálna stupidita, keby to naozaj spravíme. Takže mne stačí to plus nejaký obranca na RCB, alebo RB a Yildiz ma teraz vôbec netrápi, keďže skôr ma toto desí. A sklenený White na RB+Mosquera a na ich krytie tam je len Salomon.

    |
    • Avatar photo
      Igor (karma: 5841) #1

      Neverim, ze by sme predali ako Zubiho, tak MLS, to by musela prist ponuka, ktora sa neda odmietnut…

      |
    • killerhammer (karma: 7101) #1

      Tomu neverím. Aký problém tých troch nechať mimo súpisku? Jedná sa len o finančnú stratu, kde len Jesus by asi bol menší finančný problém (vzhľadom na jeho výsoký plat).

      |
  6. killerhammer (karma: 7101) #1

    Rice, Bruno, Zubi. Skelly na strednej zálohe. Však to je úplná rozprávka. To je taký stav, že minimálne 3 roky sa nemusím vôbec starať. Môžeme im menežovať minúty presne ako robí PSG. V PSG má kopec hráčov za sezónu odohraných +/- 1500 minút. Dokonca Barcola, ktorý chce odísť odohral skoro najviac (z ofenzívnych hráčov) 😉

    |
    • idgor (karma: 1653) #1

      dúfam chlapi tiež mi to nedáva zmysel, ale nevidím do kuchyne tak neviem presne čo tam zamýšľajú. Ale trochu ste ma upokojili, lebo presne príchodom Bruna a rozohraním sa MLS, podľa mňa minulý rok sme mali svetového GK a obranu a tento rok by bolo fajn na pravo niekoho pridať kvôli absenciám a presne menežovaniu herného času. k tomu sa ale pridala za mňa aj svetová záloha a strašne rád by som si to pozrel najbližšie sezóny a nie, že keď už záloha je vyskladaná úplne na top, tak sa proste predá úplne absurdne jeden z tých puzzle, ktoré sa postupne skladali za tie dlhé roky. A už v podstate len poriešiť ten útok. Ja osobne by som to skúsil ešte tento rok že ST budú Gyo s Kaiom, vpravo si myslím, že to fajn skladba hráčov Saka sa hádam túto sezónu už naštartuje a Noni ako back up solídny, na tie „ľachšie“ zápasy je veľmi dobrý a stále sa môže zlepšiť. A už len tú ľavú stranu vyriešiť, to je taký posledný tŕň toho celého na nadchádzajúcu sezónu. Kepa zatiaľ nič tak asi ostane a v tom prípade sme ešte asi aj trochu posilnili tretieho golmana. Takže káder sa zdá byť vhodne prevzdušnený ak si splní arsenal ešte tie domáce úlohy, ktoré ale budú asi najťažšie 😀

      |
  7. Marek (karma: 3642) #1

    Odchod zubiho by dával zmysel iba v jednom jedinom prípade a to vtedy ak by chcel odísť on sám niekedy sa to stáva že sa hráč necíti v Anglicku dobre či už kvôli rodine počasiu jedlu zapasovemu rytmu bez prestávky ak sa on sám rozhodne vrátiť do Španielska tak nemá ho nepustiť ale za iných okolností nie

    |
    • drz.usta (karma: 411) #1

      Perfektním příkladem byl José Antonio Reyes (RIP). To byla posílal za rekordní sumu a odešel snad po roce. Ale snad Zubi zůstane.

      |
  8. davin32 (karma: 3960) #1

    Zubi neodejde, naprosto zbytecne tady o tom diskutujete. Radsi mi reknete jestli prijde ten Yldiz? Mikel ho prej velmi chce 😊. Kolik za nej budou chtit, 100M?

    |
  9. gunners47 (karma: 5298) #1

    Koho by ste radšej Yildiz alebo Nusa? Momentálne neviem či by som chcel niekoho kto by mal vymeniť Tzolisa.. ale obranca by sa hodil ak by sa náhodou zranil White

    |
    • Bozz (karma: 136) #1

      Určitě Yildize. Je tam docela podobnost s Kvarou, když šel z Neapole… Yildiz má podobný herní projev a má předpoklady být na stejné úrovni, pokud ho nedojebou zranění… A je o 4 roky mladší než Kvara 🙂

      |
  10. Avatar photo
    SANTI (karma: 1217) #1

    Otázka je zda by Yildiz vůbec chtěl do Arsenalu nebo celkově do Anglie. Myslím, že to říkal Fabrizio, že Yildiz je v Juve velice spokojený a chce tam zůstat, proto taky podepsal novou smlouvu.

    |
  11. duri (karma: 2285) #1

    OFFTOPIC: neviem ci ste vcera pozereali na Canal+ Sport Premier Club ale tam hovorili nieco o tom ze zapasy PL sa budu vysielat aj s originalnym anglickym komentarom, dobre som to zachytil ?

    |
  12. RAdE (karma: 358) #1

    To Ari: ty jsi borec 👍 škoda, že hned všechno bereš doslovně a pak tu plácáš bláboly 🤗

    |
      • RAdE (karma: 358) #1

        Konkrétně jsem měl na mysli tvou reakci na MC1897. Bereš to doslovně, protože buď nemáš nadhled nebo máš potřebu plácat bláboly 🤟

        |
        • Avatar photo
          Ari16 (karma: 2781) #1

          Dobře, díky moc. Tak sem kdyžtak zase přidej nějaký vypovídající sestřih z Youtube jako argument, ať pak nemám potřebu plácat bláboly :D:D

          |
          • RAdE (karma: 358) #1

            V tom videu šlo o to, že ten tak zvaný dřevák, který podle statistik neumí zpracovat balón a nemá techniku, tak za reprezentaci hraje rozhodně lépe, než Isak. V předchozím klubu se stal nejlepším střelcem Evropy. Myslím, že v jeho první sezóně, dal nejvíce gólů za poslední roky co k nám útočník přišel. Ale jo, statistiky mluví jasně 😄

            |
  13. RAdE (karma: 358) #1

    100%, věř me statistikám, bez nich by nikdy nebyli nalezeni hráči, jako Ronaldo, Ronaldinho, Romario, Carlos, Messi, Figo atd. atd. 😄 Ti scouti dříve vlastně vůbec nevěděli co dělají, když neměli tolik dat a statistik. Opravdu zábavné počtení tady.

    |
    • Avatar photo
      Luqin (karma: 2246) #1

      Taková je doba, hrozně se řeší čísilka dneska. Já to měl ještě donedávna podobně, měl jsem měřiče a senzory pomalu na všechno možné. Jenže po čase mě to přestalo bavit řešit pořád nějaká čísla, protože se u mě pak vytrácela taková ta radost z toho, že si jdu prostě jenom tak zaběhat nebo zajezdit na kole a zbytečně jsem se stresoval číslama. Tak jsem se vrátil do pravěku a krom tepovky nic dalšího neřeším a zase se mě to mnohem víc baví 😁
      Ale to jsem trochu odbočil. Nicméně s těma skautama to bude podobné, jedni se budou probírat desítkama tabulek a hodnotit podle nich, zatímco druzí si hezky zajdou na zápas a zaměří se přímo na konkrétního hráče. Kterého z nich to asi bude více bavit? 😁

      |
  14. davin32 (karma: 3960) #1

    🚨 Arsenal will reportedly make one last 𝐇𝐔𝐆𝐄 push for Kenan Yildiz before the transfer window closes. 👀

    The Juventus star is a dream target for Mikel Arteta, and Arsenal are ready to give it everything to try and change Juventus’ stance. 💰🔴

    |
  15. Avatar photo
    dave (karma: 21737) #1

    🔴| There are few things in football harsher than discovering that your club has decided to let you go.

    And perhaps even harsher than that is finding out that others knew about it before you did.

    Arsenal is looking to sell Gabriel Martinelli. And the club has welcomed offers made for the player.

    The problem is that Martinelli himself hasn’t been directly informed of Arsenal’s plans, and he hasn’t been seeking to leave until now.

    There’s no fundamental mistake in Arsenal’s decision to sell Martinelli. After all, top-level football demands tough decisions, and sometimes harsh ones.

    [ @gunnerblog ]

    |
    • killerhammer (karma: 7101) #1

      Ak je to tak, že malý Gabi nechce odísť a odíde iba v prípade, že inde dostane oveľa viacej peňazí (aktuálne má 180k per week), tak jeho predaj je viacmenej nemožný. Neviem si predstaviť, žeby nejaký Turecký alebo Taliansky klub mu ponúkol viacej. A do Arábie sa asi tiež nechystá 😉
      Teraz všeobecne poviem, myslím si, že sme k hráčom príliš priateľskí, v Chelsea asi nemajú žiadny problém zbaviť sa akéhokoľvek hráča a kedykoľvek, predpokladám, že u nich je debata s hráčom hodne tvrdá, buď odídeš alebo budeš mimo súpisku do konca Tvojej zmluvy – dostaneš len zmluvný základ platu bez bonusov, žiadny priestor na hranie a o dva roky máš po futbalovej kariére, tak si to rozmysli 😀
      U nás chceme dva roky predať Jesusa, tak mu každý rok dáme spoločnú letnú prípravu a ešte aj pár zápasov v sezóne aby sa cítil u nás dobre 😀

      |
      • Avatar photo
        dave (karma: 21737) #1

        Všetci vedia, že Arábači kupujú len hráčov Chelsea alebo City. Aj teraz idú po Netovi, za ktorého Chelsea chce 80m. Neuskutočné.

        |
        • killerhammer (karma: 7101) #1

          Tam musí byť nejaká šedá finančná schéma vyrovnania sa medzi klubmi na pozadí a nerozumiem, že FIFA/UEFA to nevyšetruje ako highest priority.
          Jáááj, s Arabmi chcú byť všetci za dobre, lebo sú to teroristi ale hlavne dávajú kopec úplatkov v cashi 😀

          |
          • Pipo (karma: 61) #1

            A PSG. Taliani co nemaju prachy a vsetko beru len na hostovanie tak kupia lavickara Ramosa za dvojnasobok a tragickeho Muaniho tiez za 2x

            |
          • LUBOMIR (karma: 1280) #1

            Tiez si to myslim. Podla mna tie prestupy niesu realne tak vysoke ako na papieri. (U tychto problematickych klubov)

            |
        • Zbyna (karma: 2811) #1

          Toto taky nechápu a u CIty věřím, že je to zase nějaká malá domu šejkům, jinak to není možný.

          |
  16. Arsenal je best (karma: 771) #1

    🚨 EXCL: Arsenal closing in on deal to sign Ezri Konsa from Aston Villa. 28yo defender high on #AFC target list all summer & work now advancing with #AVFC to finalise after dialogue at ownership level to reduce valuation gap for England intl @TheAthleticFC

    |
  17. Lukendes_10 (karma: 7954) #1

    Pfu keď sa Konsa podarí tak to bude pekne posilnenie a nahradenie Salibu. Môže kľudne zaskočiť na RB keďže Timber uvidíme ako na tom bude a White už tiež nieje odolný.
    Ak sa Saliba vráti a všetci budu v pohode tak v januári sa White môže predať ako bolo v pláne.
    S Konsom už nebudeme mať žiadnu slabinu aj keď chýba Saliba a titul sa bude musieť obhájiť.

    |
    • idgor (karma: 1653) #1

      Už teraz nás všetci triezvi experti pasujú za favoritov na titul v EPL. Ak by prišiel Konsa nebodaj ešte ten Yildiz, tak to už by všetko okrem titulu bol neúspech. Ja si myslím, že aj titul čisto len v EPL by sa bral ako neúspech. Tento rok sa podľa mňa pôjde na titul v EPL a aspoň jeden pohár a V CHL sa bude riešiť tiež ako zosadiť PSG z trónu.

      P.S.: začala sa zlatá éra? nechajme sa prekvapiť…

      |
      • drz.usta (karma: 411) #1

        Skvělé časy. Arsenalu fandím od roku 2002, když bylo ikonické MS v Japonsku a Koreji. Po roce 2006 to bylo někdy opravdu psychicky náročné. 😄 Za ty roky si zasloužíme nějakou ikonickou dynastii. Obhájit titul v PL je strašně těžké. To by byl úžasný úspěch, který nedokázala ani parta kolem Thierryho. Myslím si, že LM je pak logické vyústění a další cíl. V této a příští sezoně to bude finální razítko na to, že jsme absolutně elitní světový tým na hřišti i mimo hřiště.

        |
  18. Feri (karma: 8428) #1

    Konsa dle Ornsteina a Fabrizia blizko.
    -> Pokud se to povede. Neni to asi nejaky nas sen mit temer 29 leteho obrance za cca 50M. Na druhou stranu, Saliba evidentne bude out delsi dobu a Arteta chce mit jistotu z PL nez riskovat mladsi hrace ze zahranici. Navic by mel byt schopen pripadne pokryt i RB. Ted mame TOP tym a jdeme na trofeje, kde kazdy maly detail bude rozhodovat. I proto prisel taky zkuseny Bruno.
    -> Snad se to brzy dotahne, at ho mame pripraveneho, co nejdrive.
    -> Pak uz zbyva „JEN“ ta jedna nebo dve svetove hvezdy do utoku 🙂

    |
    • Avatar photo
      dave (karma: 21737) #1

      Bruno a Konsa prinesú ešte viac skúseností a stabilitu do mužstva. Top posily.

      |
      • Lukendes_10 (karma: 7954) #1

        A najlepšie na tom všetkom že aj keď prišiel 28 ročný Bruno tak sme vlastne káder omladili. Odišli tridsiatnici Norgaard, Trossard a prišiel Bruno a 24 ročný Tzolis. Osviežene mužstvo ako to roky robil Guardiola.

        |
    • btw3 (karma: 1417) #1

      mne to dava logiku ze kupia 29r hraca. 2-3 sezony si odohraje na pozadovanej urovni hned bez nejakej adaptacie a medzitym dorastie aktualne 17 rocny salmon…

      |
      • idgor (karma: 1653) #1

        Presne za 2-3 roky môže byť Salomon na brutálnej úrovni. Takže tento prestup dáva veľkú logiku a ďalšia vec je aj Mosquera, nepamatam si presne ale má teraz, resp. bude mať 21-22 rokov a tiež za 2-3 sezóny to môže byť neskutočná stena. Takže na pokrytie tohto obdobia Konsa ideálna alternatíva za mňa a hlavne je presne „plug and play“ impact potrebný hneď na pol roka až pomaly celú sezónu vzhľadom na zraneniami oslabenú pravú stranu a ide sa, bez adaptácie na ligu. Max na systém, trénerove pokyny a pod.

        |
    • Avatar photo
      SANTI (karma: 1217) #1

      50M je opravu hodně, ale bohužel okolnosti tomu nahráli. Být Saliba fit, tak Konsu za tolik peněz nikdy nekupujeme a moc jiných dostupných variant, ověřených PL se zdá není. Ale bude Konsa o tolik lepší než Mosquera? Vím, že tam Mikel chce mít praváka, ale Mosquera už kolikrát ukázal, že to zvládne. Takhle ho zase odsuneme na lavičku, za mě je to docela škoda. I Mosquera by potřeboval a hlavně si zaslouži větší vytížení a teď byla právě možnost.

      |
  19. Poky17 (karma: 4050) #1

    🚨🔴⚪️ Ezri Konsa has agreed personal terms with Arsenal: he wants the move as negotiations are moving to the final stages.

    Konsa’s camp informed Villa about his desire to join #AFC project as clubs are in contact to get the deal done soon.

    Top target all summer, now closer — as @David_Ornstein reports.

    Fabrizio Romano

    |
  20. Poky17 (karma: 4050) #1

    Parada! Uz tak nase skvela defenziva dostane velice stabilni a zkusenou oporu, dost se tesim na duo Gabriel / Konsa, po navratu Willa bych se nedivil kdyby se Konsa presunul na RB.. Za svou karieru odehral 331 utkani na CB a 66 utkani na RB..

    |
  21. Libor Higi Vlček (karma: 292) #1

    29 let v říjnu pořád není taková hrůza, stejně jako u Guimarese…
    29 – 1. sezóna
    30 – 2. sezóna
    31 – 3. sezóna
    32 – 4. sezóna

    Pokud nebude mít nějaké problémy atd, tak 4 sezóny může s přehledem udělat a za ty 4 roky bude mít klub jako Arsenal takové příjmy, že koupě takového obránce nás nezrujnuje… Navíc do defenzívy v budoucnu snad už nějak moc investovat bychom nemuseli. Salmon, Mosquera, Calafiori, Hincapie, Saliba, Timber – to je 6 obránců v krásném věku na několik let dopředu… A kdyby někdo z nich měl odejít z nějakého důvodu, tak za královské peníze.

    |
    • gunners47 (karma: 5298) #1

      Ak chceme obhajovat titul potrebujeme skusenych hracov z ligy, mohli by sme kupit aj 20 rocnych a cakat 2 roky kym sa adaptuju a tim strarit sancu na titul .. historicky by sa kazda trofej rátala takže za mňa má logiku bruno aj konsa..a hlavne napr ja mam 32 a necitim sa nijak staro ani z formy 😀 takže 28-29 roční hráči fakt ešte nemajú 40tku na krku 😀

      |
    • davin32 (karma: 3960) #1

      29 let? Vždyť to není žádnej věk! Do 35 je fotbalista v tom nejlepším věku, takže úplně v klidu 😊

      |
  22. Avatar photo
    dave (karma: 21737) #1

    🚨BREAKING! 💣

    Arsenal are pursuing deals for two Manchester United youngsters James Scalon (19) and Habeeb Ogunneye (20). 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿/ 🇬🇮

    ℹ️@SamJDean

    |
  23. kobi53 (karma: 349) #1

    Ja mam radost lebo okamzity prinos bude velky a aj ked z biznis hladiska nedava moc zmysel platit tolko 28 rocneho hraca povedzme si aj keby sme zobrali niekoho 20 rocneho s tym ako vieme predavat aj tak by sme boli v strate .

    |
    • Avatar photo
      Pedro Sanches (karma: 6523) #1

      Před pár dny jsem četl, že MA má o něj zájem. Vůbec jsem toho hráče neznal, ale dle videí vypadá celkem zajímavě..

      |
  24. Avatar photo
    Neptun (karma: 1262) #1

    Ten Konsuv vek je nahodou super – jak tu nekdo psal vyse, 4 sezony vklidu na nejvyssi urovni muze zvladnout. Obecne se tu dost broji proti starsim hracum, ale hraci po tricitce fakt jeste mrtvi nejsou. Je pravda, ze takoveho hrace uz se ziskem neprodame, ale my jsme Arsenal, my kupujeme hrace aby nam vyhravali trofeje (a tim prinaseli zisk), ne tim, ze na nich primarne chceme vydelat. Ostatne vsichni vime, ze u nas je jedno jestli přijde mlady nebo starsi hrac, neumime prodat zadneho.

    |
  25. killerhammer (karma: 7101) #1

    Na ligu Arsenalu totálne verím ale to aj preto, že ostatné kluby sa budú trápiť, tak ako aj minulý rok. Verím, že na titul nebude treba veľa bodov a že to dáme.
    V lige sa najviac obávam Chelsea, lebo tam je kombinácia tých najlepších mladých hráčov na trhu a vynikajúceho trénera. Potom Liverpoolu, kde prišiel vynikajúci tréner a ofenzívne sú tiež nabúchaní.
    Verím ale že v dlhodobej súťaži budeme lepši ako oba tieto teamy.
    Čo sa týka UCL, tam to nevidím tak optimisticky.
    Náš útok proti PSG ohromne zaostáva ale problémy by sme mali asi aj proti Bayernu. Tiež nás môže potrápiť nejaký dobre (celoplošne) hrajúci Španielsky team.
    A toto veľmi ťažko vyriešime stačí sa pozrieť aká je situácia na trhu s world class ofenzívnymi hráčmi – top teamy si držia svoje hviezdy.
    Takže buď nám niekto neočakávane športovo vystrelí (Tzolis, Havertz, Merino) alebo neviem.
    Škoda, že sme nedotiahli tie penalty, finále UCL sa nemusí tak skoro opakovať.
    Svoje názory opieram hlavne o minulosť (samozrejme tá sa nemusí opakovať), kedy aj najdominantnejšie teamy v Európe neboli schopné pravidelne robiť finále UCL.

    |
    • Avatar photo
      Neptun (karma: 1262) #1

      V principu mas pravdu, ale kdyz pises A, mel bys napsat i B – ty co jsi vyjmenoval maji mozna lepsi utoky, ale rozhodne horsi obrany. A ten slavny PSG utok si proti naší obrane toho moc nevypracoval… Ale samozrejme souhlasim, ze upgrade do ofenzivy by to chtelo, jen by bylo dobre hodnotit vsechny tymy komplexne, ne jen podle ofenzivy.

      |
      • davin32 (karma: 3960) #1

        Nejlepší obrana nám tu ligu vyhraje, ale v lize mistrů je to těžký… tam si troufám říci, že silnější ofenzíva je výhoda.

        |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.