Přestupové spekulace – 3.9.

3.9.

Dani Ceballos je v Londýně, aby dotáhl své hostování v Arsenalu. Zároveň však musí podstoupit 14 denní karanténu.

Thomas Partey by se měl zúčastnit prvního tréninku Atletica, což by nijak nemělo ovlivnit jeho přestup do Arsenalu. Thomas nechce ve svém stávajícím klubu zanechat špatné vzpomínky.

1.9.

Arsenal jedná podle The Atletic s PSG o přestupu Hectora Bellerina. AFC by si ho chtěl nechat, ale prodá ho za dobrou cenu. Hráč by se nové výzvě nebránil, pokud by k dohodě došlo.

Arsenal potvrdil příchod Gabriela.

Dle španělských zdrojů by měl Arsenal znovu podepsat na hostování Dani Ceballose.

Atletico Madrid sleduje situaci okolo Alexandra Lacazette. Ten neúčinkoval v Community Shield ani na lavičce.

31. 8.

Na Twitteru proběhla informace, že nová smlouva pro Aubameyanga je „done“ a zároveň, že Gabriel je již hráčem Arsenalu.

Valencie chce Guendouziho na roční hostování s možností odkupu za 16 miliónů Liber na konci sezóny.

Saúdskoarabský tým Al Nassr kontaktoval agenta Mesuta Ozila s tím, že by z něj chtěla udělat „nového prince Saúdské Arábie“ s platem 15 miliónů € za rok.

Kolasinac souhlasí s razantním snížením platu, aby se mohl vrátit do svého předchozího klubu, Schalke 04.

Fiorentina by chtěla na hostování získat Lucase Torreiru.

Sokratis by měl přestoupil do Neapole za částku 4,5 miliónů €.

Arsenal chce udržet Martineze a připravuje nabídku nové smlouvy. V případě, že by Martinez odešel, tak jej má nahradit Raya z Brendfordu.

Komentáře

  1. adame-arsenal (karma: 7) #1

    Vraj sme odmietli ponuku PSG na Bellerina ….takže zrejme peniaze máme aj na Parteyho ak Aouara keď nepotrebujeme predávať …som zvedavý no

    |
    • Paulus.novy (karma: 2213) #1

      Píše se, že to měla být hostovačka. To je jasný důvod odmítnutí. Přišli bychom o hráče na sezonu za nějaký směšný poplatek, který by nám stejně nestačil na posily.

      |
    • FildaGooner (karma: 4586) #1

      Jak píše Paulus, odmítli jsme nabídku na hostování Hectora. Ja osobně bych to bral navíc jako urážku a s oznámením odmítnutí bych poslal nabídku na 2 lete hostování Mbappeho s tím, ze jsme ochotni mu platit 30% platu.

      |
  2. duri (karma: 2280) #1

    No co som cital (sice metro ale odvolava sa na athelic) tak Aubov plat by mal byt tych 250.000 a buduci rok po odchode mesuta by sa mal stat najlepsie platenym hracom v arsenale. Arteta hral zaroven hlavnu rolu ze Auba podpisal/podpise.

    |
  3. Avatar photo
    Bethesda (karma: 406) #1

    Londýnský Arsenal chce získat z Lyonu záložníka Houssema Aouara. První nabídku ve výši 31 milionů liber Olympique odmítl, nicméně Gunners hodlají poslat nový vylepšený návrh. (espn.com)

    |
  4. Avatar photo
    Anton (karma: 19) #1

    OffTopic: Ahojte, keďže sa výkop novej sezóny neuprosne blíži, chcel by som sa spýtať, či bude mať gunners.cz svoju Fantasy Premier League ligu. Dík B)

    |
  5. Avatar photo
    dave (karma: 21366) #1

    According to the Independent, there is a growing possibility that Mesut Ozil & Matteo Guendouzi could be re-integrated into the #Arsenal squad.

    |
    • Paulus.novy (karma: 2213) #1

      V klidu. Takových zpráv se teď vyrojí hodně, ne všechny budou pravda. Vlastně záleží na pravdivosti jen jedné z nich – jestli máme 50 mega, které můžeme poslat za hráče ?. Kdyby to pravda byla, tak můžeme přivést Parteye nebo Aouara a když jeden z nich vyjde, tak to bude neskutečná bomba

      |
    • Sniper (karma: 1896) #1

      Možno aj to je jeden z dôvodov preco sa teraz množí viac správ o novej ponuke od arsenalu. Že to chce Arsenal ešte dotiahnuť skôr ako ho niekto iny vyfúkne.

      |
      • Rafino (karma: 809) #1

        Bojovať zrovna s city ktoré ma neobmedzený budged neni bohviečo. Ten už tu mal byť dávno a nie sme zase čakali kto sa pridá medzi záujemcov :/

        |
  6. Avatar photo
    granat (karma: 1772) #1

    tu by sa hodili gifka 😀 napr John Travolta ako sa rozhliada ci nic nove 😀
    ale kazdopadne srandujem necudujem sa ze redaktori nemaju priestor vo volnom case pisat spekulacie 🙂

    |
  7. Avatar photo
    granat (karma: 1772) #1

    Obrovsky respekt pre Aubu ze podpise novu zmluvu. je to pre mna naozaj nepochopitelne a ako clovek cloveku 😀 som mu prial odist a vyhrat nieco velke … po tom aku pi*u sme hrali posledne sezony tak to ze sa takyto TOP hrac upise na svoje posledne roky vrcholu svojej kariery je nieco neskutocne a zasluzi si respekt! dnes by mohol ist do akehokolvek top klubu Barca, Real, atd…. kde by nastrielal 30+ golov a realne by mohol bojovat o titul v lige ci lige majstrov…. aj ked nehraje na svojej najlepsej pozicii nema absolutne ziadny problem vratit sa pomoct do obrany alebo len tak pobehovat cely zapas bez lopty bez akychkolvek negativnych emocii… nehovoriac o trapnych prehrach na ihriskach timov zo spodnej casti tabulky kde opat po zapase nikdy nemal ziadne maniere…
    kazdopadne som velmi rad a snad mu to vedenie oplati a investuje do posil aby sme za 2-3 roky mohli byt realne v boji o velke trofeje 🙂

    |
    • TomKay (karma: 163) #1

      To proto, že nevidíš souvislosti. 1) Auba má 31 let, má před sebou max. 3 sezóny, než rychlostně začne ztrácet a s přibývajícím věkem bohužel mohou začít přibývat zranění. V jeho situaci je riskantní měnit klub kvůli tomu, že aklimatizace nějakou dobu trvá (v případě, že by měnil ligu), nemluvě o souhře se spoluhráči, která se taky nevytvoří přes noc. 2) Celá jeho rodina doslova miluje multikulti Londýn, jeho děti mluví anglicky, francouzsky a učí se i španělštinu. Auba je spokojený i s Ligou jako takovou, tedy přesun mimo ostrovy nepřichází v úvahu. Poprvé v kariéře je útočník č. 1 po stránce efektivity střílení gólů, navíc ale osobně nemá úplně pocit že by na to byl sám, protože v týmu jsou i Laca, Pepe a Eddie, které má rád a respektuje. Nemluvě o nadějných puškách Sakovi, Martinellim a dalších, kteří ten potenciál prostě mají. 3) Platově by si možná polepšil ve Španělsku/Itálii v případě, že by do něj někdo fakt chtěl zainvestovat, je zde ale právě bod 1), kvůli kterému je to moc velký risk. 4) V Arsenalu je už nyní legenda a oprávněný dědic magického čísla 14, podpisem smlouvy rázně vykročí za postavením vlastní sochy před Emirates. Pod Mikelem velmi reálně může zvednout nejenom další trofeje, ale také dostat Arsenal zpátky do Ligy mistrů, čímž by se jednoznačně zařadil mezi nejlepší hráče Arsenalu v dějinách. Tohle se ti jen tak nepodaří v kdejakém klubu, natožpak v obtížné Anglii. Sečteno a podtrženo bych se tedy sakra divil, kdyby nás opustil, ale určitě si také vydechnu až se to konečně oznámí, už jen pro ten klid na duši jaký to přinese. Přeci jen je fotbal nevyzpytatelný. Každopádně odchod Auby mi právě po stránce lidské vůbec nedává smysl, dávalo by to smysl jen finančně a i tak si nemyslím, že by dostal zase až o tolik navíc, aby mu to stálo za to vyhodit oknem všechny další benefity, které si u nás pracně vydobyl. Zkrátka je to charakter a srdcař a podpisem to jen stvrdí!

      |
      • mc1897 (karma: 889) #1

        Velmi dobre popisane. Odminuskovane usermi s latentnymi gloryhunterskym myslenim.
        Ja naopak nerozumiem preco by mal odchadzat, jedine plat – ale ten dostal velmi slusny, nikde v TOP5 lige by nedostal ovela viac (Cina a USA pocka). Jeho odchod by mal zmysel mozno minuly januar, teraz vyzera AFC velmi dobre v porovnani s potencialnymi kupcami mimo PL – rozjebana Barca- NO, Bayern cez Lewu – NO, v Dortmunde bol, PSG cez MBappeho – NO. Mozno jedine Real by prichadzal do uvahy, ale zasa Zidane nekupuje 31-rocnych hracov na 1-2 roky, ked takeho tam uz ma….on hlada perspektivnu nahradu – asi caka na Haalanda alebo Mbappeho. Auba v Reale vedla Karima nevada vobec zmysel pre nikoho.
        Ked sa na to clovek pozrie komplexne, nie je kam prestupit.
        EDIT: teraz kukam ze masly to dole popisal uz skor 🙂

        |
    • Avatar photo
      masly (karma: 2740) #1

      Jsem rád že podepsal,ale zkusme se na to podívat i jinač.
      Barca – hraje pomalý technický fotbal do plných,kde si nejsem jist že by mu to vyhovovalo.
      Real – Karim + Zizou, dokud tam budou tihle 2 tak tam jiný hrot nemá šanci.Vypadá to že si počkají na Mbapeho.
      Aubovi je 30 a musel by si zvykat na novou roli i styl.
      Tady je za boha a hra je mu dost přispůsobena.Tady to vysvětlím.
      MA nehraje na zakončovacího hrota, protože toho většinou brání 2 stopeři.Hraje na střelce z křídel kde se čeká až krajní beci se vytáhnou a do těch prostor nabíhají naše křídla.
      Když se hraje do plných tak jedno křídlo (u nás většinoz Auba) suplije druhého útočníka a krajní bek je křídlo (proto tam hrál skvělě Saka).
      Druhé křídlo pro změnu drží lajnu a jeho bek pomáhá středu zálohy.

      Teď jen k tomu co tady každý píše že potřebujeme DM.
      A cokdyž na žádné DM hrát nebudeme a bude ho suplovat jeden ze stopérů a ve středu hřiště budou 2 CM.
      MA jak vidno nechce útočit středem hřiště kde to je nejtěžší,ale krajema kde máme nejlepší hráče, jak mladé tak zkušené.

      |
      • bflmpsvz (karma: 4309) #1

        Souhlasím, plus ještě prý hraje roli i délka kontraktu. Všude by Aubovi nabídli dva, max. tři roky, ale většinou dva. Auba ale po Arsenalu chtěl 3 (jestli to bude řešeno 2+opce, kdo ví). Každopádně spolu s touto sezonou to znamená, že Arsenal pro Aubu znamená rok až dva jistoty klubu navíc. (A jistoty královského platu). A asi pro něj více znamená stát se legendou Arsenalu, než zkusit dva roky někde efemérně zabojovat – jako případ van Persieho. To už je prostě o nastavení, ale Auba vypadá jako hrozně sympatický člověk, který přemýšlí týmově (pamatuji, jak Lacovi přenechal penaltu, když se nedařilo. A to samé vlastně, tuším, zopakoval s Pepém…). Teda, ťuk, ťuk, snad tady skutečně zůstane.

        |
    • Avatar photo
      Pedro Sanches (karma: 6511) #1

      Já mám Aubu strašně rád už od dob, kdy hrál za St. Etienne a jsem strašně rád, že u nás podepsal novou smlouvu. Ale zas bych z něj nedělal až takového srdcaře. Auba je rád středem pozornosti a hlavní hvězda týmu. V jiném týmu/lize by se mu nemuselo dařit a taky ten plat? kdo by mu dal takovej plat (pokud má těch 350k)? Zase z něj nedělejme spasitele.. Už v Borusii prohlašoval, jak je tam spokojenej a přišla zajímavá nabídka z Arsenalu a doslova si přestup vynutil.. Takže o případném týmovém přemýšlení bych tady nemluvil.. Ano na hřišti je to rozhodně týmový hráč. Ale při rozhodování o své budoucnosti bych to tak úplně neviděl..

      |
  8. Avatar photo
    mcloro1 (karma: 181) #1

    Mikel Arteta bol povýšený. Už nie je len hlavným trénerom, ale je manažérom prvého tímu.

    |
    • Avatar photo
      miezto (karma: 845) #1

      btw. to video k přestavení 3. sady dresů, přesně to, co se tu snažil budovat AW. Z Artety bude taky jednou takový velikán…

      |
  9. Avatar photo
    Luckybello14 (karma: 2789) #1

    Dnes sa na tlačovke Tuchela pýtali na Mattea ci pracujú na jeho príchode…a odpoveď znela NIE …. takže si myslím ze spojenie MAtteo a PSG si môžme vyskrtnut…

    |
    • adame-arsenal (karma: 7) #1

      Tak to není isté …veľa manažérov ti nepovie o akého hráča má záujem …kľudne ho môže chcieť a možno aj pracujú na tom prestupe …Wenger tiež málokedy ppvedal na tlačovke či niekoho riešime … 🙂

      |
      • mc1897 (karma: 889) #1

        Nikto to vopred nerozprava, a uz vobec nie na tlacovke :)))) To by ho sportdirector dobre dojebal..

        |
  10. Kozlik89 (karma: 2796) #1

    Emi je „bohuzel“ asi uz jistota zakze mame 20 mega, pokud se podaří Lucas za 30 tak mame na Parteyho, bez nějakých větších investic ze strany klubu. Kdyby se potom podařilo jeste zpeněžit Mattea, tak by se mohl strýček skrblik placnout přes kapsu a doplatit Aouara, a bylo by to nakonec vynikajici přístupové období, In, Willian, Partey, Aouar, ceballos, Gabriel, (Saliba)… out Lucas, Emi, Guzi, Sokratis, Micky. + očekávám urcite jeste nějaké odchody/hostovani.

    |
    • FildaGooner (karma: 4586) #1

      Guendouziho uz chce snad jen Atletico (otázka jak moc) a sám Guendouzi prý neni Atleticem úplně přesvědčený. Mám takový dojem, že chlapec ziskal takovou nalepku, že je takřka neprodejný.

      |
      • Kozlik89 (karma: 2796) #1

        Tak potom nezbývá, pokud nikam neodejde, pokusit se ho začlenit znova do týmu, což předpokládám se asi děje, a doufat, ze chlapec dostal rozum.

        |
    • Avatar photo
      dave (karma: 21366) #1

      Síce dostaneme za Martineza 20m, ale koľko bude stáť jeho náhrada? Ak bude stáť Raya 10m, tak moc si teda nepolepšíme finančne.

      |
        • Avatar photo
          dave (karma: 21366) #1

          Hosťovanie by bolo super, ale neviem. Toto sa píše dnes: Mikel Arteta is an admirer of Brentford goalkeeper David Raya.

          The 24-year-old starred for the Bees last season as they narrowly missed out on promotion to the Premier League.

          Brentford are refusing to sell the Spaniard but reports in his homeland claim he is keen on a move to the Emirates.

          |
      • Sniper (karma: 1896) #1

        Tiež som zvedavý, keďže aj Macey je na odchode tak asi musia najprv doriešiť náhradu a až potom môžu pustiť emiho preč.

        |
  11. adame-arsenal (karma: 7) #1

    Houssem Aouar je prestupovým cieľom č. 1 pre Arsenal do konca prestupového obdobia. Mikel Arteta chce vytvoriť tím okolo tohto kreatívneho záložníka z Lyonu. (ESPN)

    |
    • matonator (karma: 5645) #1

      mega sa tesim na tento rok. Dlho som sa takto netesil na sezonu, pretoze mam fakt dobry pocit, ze budeme uspesni (top 4 + nejaka trofej). Dokonca som si viac menej len kvoli Arsenalu kupil velku telku, nech sa mi to lepsie pozera 😀

      |
    • FildaGooner (karma: 4586) #1

      A jak! Já to čekám proti Fulhamu takto: Leno – Saliba, Holding, Tierney – Bellerin, Xhaka, Ceballos, AMN – Pepe, Nketiah, Auba. Kdybych si měl vybrat, jak bych byl nejvíc spokojený před zápasem tak by to byl: Leno – Bellerin, Saliba, Gabriel, Tierney – Xhaka, Ceballos – Pepe, Willian, Auba – Laca. Ale nemyslím si, že bychom to hned od začátku takhle překopali, proto čekám tu první variantu.

      |
      • Luhla (karma: 2633) #1

        A já to doplním: a kdybych si měl vybrat tak, abych byl nejvíc spokojený po zápase, tak 3 body, dobrý herní projev a ta sestava by mi pak už byla jedno 🙂

        |
    • Avatar photo
      Avp (karma: 2599) #1

      Objednano o2tv. Pokud nebude Premier Sport vysilat, holt si poradime pres Acestreamy. Na Slovensku muzes asi objednavat treba jen individualne na den balicek DigiSportu.

      |
    • FildaGooner (karma: 4586) #1

      Ja mám teda v Česku (podle me to je asi jedno jestli ČR nebo Slovensko) satelit od Telly (Digi), satelit proto, protože mám ženu provokatérku, která ma nastavené na Arsenal notifikace od livesportu a u internetove digi tam je zpoždění, takže jsem zápas co zapas věděl předem, že se neco stane, trvalo asi 5 kol, než jsem tam zavolal, at mi okamžitě přivezou ten talíř. Telly mám proto, protože diky tomu můžu sledovat Premier league, Bundesligu, La ligu, Serii A i Ligue 1. No a protože se rád dívám i na ligu mistru, tak od o2 mám o2 tv do mobilu a pc (mam nějaký balíček, kde mam vsechny o2 sporty, ale nemám tam Premier sport). Když bych si musel vybrat jen jednu variantu, tak zvolím satelit od telly.

      |
        • FildaGooner (karma: 4586) #1

          Měl jsem i horší myšlenky, ale když viděla, že rudnu, tak mi donesla pivo, umí to se mnou. Každopádně od te doby co máme satelit jí to cinká pozdě 🙂

          |
    • matonator (karma: 5645) #1

      Ked uz tu riesite kde to budete pozerat, tak czc.cz dava k nakupu nad 500 kc o2 TV (s premier sport) na 2 mesiace zdarma. Som rad, ze tuto akciu spustili 3 dni po tom, co som si u nich kupil klavesnicu za 3600 kc 😀

      |
  12. Marek (karma: 3623) #1

    MA dostal otázku či by fanúšikovia Arsenal mali mať obavi ohľadom Aubameyangovej budúcnosti a odpoveď
    I think they can be pretty relaxed ???

    |
    • Kozlik89 (karma: 2796) #1

      Kieran je neskutečnej hráč. Pracovitej, pokornej, bojovník a vůdce… doufám ze u nas zůstane az do konce kariéry. Každopádně, i když si myslim ze anglicky umím obstojně, nebýt tam titulky tak mu nerozumím ani slovo ???

      |
  13. Marek (karma: 3623) #1

    Alex Lacazzet verejné potvrdil že určite nikam neodíde stále ma 2 roky platnú zmluvu a je pevne rozhodnutý ju dodržať pokiaľ o neho bude Arsenal aj naďalej stať

    |
  14. Avatar photo
    dave (karma: 21366) #1

    Marca hlási, že Barca vraj zvažuje Bellerina na loan. Odkaz z Londýna, naserte si!

    |
    • FildaGooner (karma: 4586) #1

      Ta Barcelona je poslední tydny velmi srandovní podnik. Proč bychom odmítli urazejici nabidku na hostovani Bellerina od PSG, kdybychom ho nevím proč chtěli poslat na hostování? Jediný loan Bellerina, který by se dal pochopit je swap loan za podobně kvalitního hráče. A to pochybuju, že to je ve hře.

      |
  15. Marek (karma: 3623) #1

    Alexandre Lacazette: „I am at Arsenal, I signed a five-year contract to progress & win titles. I have another two years. I am determined to stay.“

    Interviewer: „Is that definitive?“

    Lacazette: „On my part, yes.“

    Tu je celý rozhovor

    |
  16. Sniper (karma: 1896) #1

    Mne uplne stačilo toto z Mikelovej tlačovky.

    on whether he’s spoken to Alex Lacazette about his future…
    H is really happy here, he wants to keep improving and contributing to the team. I know how good he is, the impact he is having. He knows about the competition he has with the front players, and again he needs to demand of himself to be the best striker at this football club, the same as the rest. He was very happy to hear that and the way he has been training and conducting himself has been excellent.

    on whether Laca has said that he wants to stay…
    Yes, I think he is very happy here. That is my feeling and what I got from that message.

    |
  17. Avatar photo
    jakub (karma: 16505) #1

    As reported by @NickAmes82
    and @jamesbenge
    this evening – Emi Martinez has been withdrawn from Arsenal’s squad to face Fulham tomorrow and Brighton have emerged as serious contenders to Villa for his signature. Brighton’s offer is larger than Villa’s latest bid.

    |
  18. Marek (karma: 3623) #1

    Začinaaaaaa Premier Legueee celú noc som nemohol zaspať tak sa teším dúfam že začneme 3 bodmi hodne sa teším aj na leeds proti Liverpoolu to by mohol byť dobrý zápas

    |
  19. Avatar photo
    jakub (karma: 16505) #1

    Díval jsem se na fotky z tréninku ale nikde jsem tam neviděl Salibu, nevím jestli dostal třeba volno nebo byl někde v posilovně nebo tak něco, na jedné fotce tam Holding mluví s Gabrielem, říkám si, že ta komunikace mezi stopery je strašně důležitá, nevím na kolik se Gabriel rychle učí. Jinak z fotek to vypadá, že se hráči taky hodně těší na novou sezónu.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.