Preview ZápasuArsenal : West Ham

Forma

1-1-3

0-1-4

Předcházející zápasy

  • 3.12.2016 West Ham 1:5 Arsenal
  • 9.4.2016 West Ham 3:3 Arsenal

Soutěž: English Premier League

Stadion: Emirates Stadium

Rozhodčí: Martin Atkinson

Arsenal se pokusí dnes večer proti West Hamu zlomit svou nelichotivou sérii tří ligových zápasů bez výhry.

Toto malé londýnské derby je skvělou příležitostí, jak snížit náskok konkurence v boji o TOP 4. Everton včera remizoval a bodově se dotáhl na Arsenal.  To ale není nic strašného, protože Toffies přitom odehráli až o tři zápasy více než Gunners. Mnohem důležitější je fakt, že remizovali s United a tím pádem máme jedinečnou příležitost dotáhnout se na bandu vedenou Mourinhem.

V minulém zápase se City se sice nepodařilo získat kýženou výhru, ale i bod proti soupeři takového kalibru potěší. Obzvlášť když jsme dvakrát prohrávali a o poločase odešel se zraněním Koscielny. Jistě si všichni dobře pamatují na to, co následovalo v zápase s Bayernem, když náš zaskakující kapitán opustil loď.

WHU se také příliš nedaří. Loni byli obrovským překvapením a táhla je především dvojka Dimitri Payet a Carl Jenkinson. To už ale letos neplatí. Jenkinson zůstal v Arsenalu a Payet se tragicky hrající Kladiváře rozhodl opustit už v lednu. West Ham nevyhrál již šest zápasů v řadě. Tady není o čem. Prostě musíme vyhrát.

Marodka:
Arsenal: Cazorla, Peréz, Koscielny, Čech, Ospina(?)
West Ham: Tore, Antonio, Sakho(?), Ogbonna(?), Obiang(?), Reid(?), Cresswell(?)

Sestava bude doplněna.

Autor