Preview ZápasuBournemouth : Arsenal

Forma

1-0-4

1-2-2

Soutěž: English Premier League

Stadion: Dean Court

Rozhodčí: Stuart Attwell

Nová éra definitivně začíná. Ve čtvrtek od 16:00 zahájí své působení na trenérské lavici Mikel Arteta. Začne vítězstvím?

Nejprve se podíváme na seznam nominovaných. Podle Mirroru se zápasu nezúčastní Mesut Özil. A to i přes uzdravení a tréninky. Utkání by se nemělo týkat ani uzdraveného Dani Ceballose.

Zde je kompletní seznam hráčů Arsenalu na zápas:

Nebude to však jen o hráčích Gunners. Bournemouth se nachází na čtrnácté příčce a z uplynulých sedmi zápasů Premier League bodoval jen jednou. Před více jak deseti dny překvapivě vyhrál na půdě Chelsea 1:0, čímž si připsal pátou letošní výhru. V sobotu doma prohrál s Burnley stejným výsledkovým rozdílem.

Čtvrteční soupeř Gunners v zápase nejspíše nevyužije čtveřici hráčů, konkrétně se jedná o Akeho (stehno), Smithe (kotník), Wilsona (stehno) a Rica (karty). Arsenal musí zapomenout na stejný počet obránců. Pochyby zůstávají u Martinelliho

I kvůli zraněním se úvodní sestava Mikela Artety bude těžko odhadovat. V bráně by měl s největší pravděpodobností nastoupit Leno. Podle nenominace Özila je možná jakákoliv sestava, i s Mustafim a Luizem. Či Aubameyangem na lavičce.

Jak to Mikel zvolí?

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Střídající

Autor