Preview ZápasuBurnley : Arsenal

Forma

3-1-1

3-0-2

Soutěž: English Premier League

Stadion: Turf Moor

Rozhodčí: Lee Mason

V neděli odpoledne se bude A-tým snažit zvítězit na Turf Moore.

Schválně píšu A-tým, protože ta skvadra, co „pravidelně“ nastupuje v EL se jako A-tým rozhodně neprezentuje. Ačkoliv bychom měli mít vůči nim jistou shovívavost vzhledem k tomu, že se jedná o náhradníky, kteří v PL téměř nenastupují, jsou po zranění nebo jim teče ještě mléko po bradě. I tak se jim povedlo postoupit z prvního místa ze skupiny. Jsem zvědavý, jak se bude Boss stavět k vyřazovacím zápasům. Pokud to opravdu bude brát takto lehkovážně, můžeme vypadnout opravdu již v 1. kole a to nám rozhodně nebude do smíchu.

Burnley se zatím drží na překvapivě vysokém místě. Jen pro připomenutí, minulou sezonu skončil tým z hrabství Lancashire až na 16. příčce jen 6 bodů nad sestupovým pásmem. Teď, po dvanácti kolech je na tom bodově stejně jako Arsenal (i Liverpool) s 22 body. Pouze skóre má mírně horší. Clarets navíc zatím poznali hořkost porážky pouze ve dvou případech a v domácím prostředí pouze jedinkrát. Nesmíme také zapomenout na extrémně dobré výsledky proti týmům z TOP 6. Hned v prvním kole zaskočili Chelsea na Stamford Bridge vítěstvím 2:3. S Liverpoolem a Tottenhamem remizovali 1:1 a to prosím venku! Připsali si výhru nad Evertonem – také venku. Rozhodně tak nelze našeho zítřejšího soupeře podceňovat. Sice nestřílí moc gólů, ale obranu mají momentálně 3. nejlepší… alespoň podle inkasovaných branek. Burnley obvykle nastupuje ve formaci 4-2-3-1 nebo 4-3-3.

K naší sestavě není co psát. Nastoupí ti samí jako proti Tottenhamu. Snad ukáží alespoň podobné nasazení jako před týdnem. COYG!

Marodka
Arsenal: Cazorla, Walcott
Burnley: Marney, Walters, Heaton

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor