Preview ZápasuBurnley : Arsenal

Forma

3-1-1

3-0-2

Soutěž: English Premier League

Stadion: Turf Moor

Rozhodčí: Lee Mason

V neděli odpoledne se bude A-tým snažit zvítězit na Turf Moore.

Schválně píšu A-tým, protože ta skvadra, co „pravidelně“ nastupuje v EL se jako A-tým rozhodně neprezentuje. Ačkoliv bychom měli mít vůči nim jistou shovívavost vzhledem k tomu, že se jedná o náhradníky, kteří v PL téměř nenastupují, jsou po zranění nebo jim teče ještě mléko po bradě. I tak se jim povedlo postoupit z prvního místa ze skupiny. Jsem zvědavý, jak se bude Boss stavět k vyřazovacím zápasům. Pokud to opravdu bude brát takto lehkovážně, můžeme vypadnout opravdu již v 1. kole a to nám rozhodně nebude do smíchu.

Burnley se zatím drží na překvapivě vysokém místě. Jen pro připomenutí, minulou sezonu skončil tým z hrabství Lancashire až na 16. příčce jen 6 bodů nad sestupovým pásmem. Teď, po dvanácti kolech je na tom bodově stejně jako Arsenal (i Liverpool) s 22 body. Pouze skóre má mírně horší. Clarets navíc zatím poznali hořkost porážky pouze ve dvou případech a v domácím prostředí pouze jedinkrát. Nesmíme také zapomenout na extrémně dobré výsledky proti týmům z TOP 6. Hned v prvním kole zaskočili Chelsea na Stamford Bridge vítěstvím 2:3. S Liverpoolem a Tottenhamem remizovali 1:1 a to prosím venku! Připsali si výhru nad Evertonem – také venku. Rozhodně tak nelze našeho zítřejšího soupeře podceňovat. Sice nestřílí moc gólů, ale obranu mají momentálně 3. nejlepší… alespoň podle inkasovaných branek. Burnley obvykle nastupuje ve formaci 4-2-3-1 nebo 4-3-3.

K naší sestavě není co psát. Nastoupí ti samí jako proti Tottenhamu. Snad ukáží alespoň podobné nasazení jako před týdnem. COYG!

Marodka
Arsenal: Cazorla, Walcott
Burnley: Marney, Walters, Heaton

Předpokládaná sestava

Brankář


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Obrana


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Záloha


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Útok


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Komentáře

  1. Avatar photo
    Hyneczeq (karma: 929) #1

    To vypadá, že si dám Seada do Fantasy, podle téhle sestavy by mohl mít dvojnásobek bodů, bude-li hrát na RWB a LCB zároveň! 🙂

    |
  2. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    Digi, Digi to ako vazne? Radsej date dvoch tragedov Soton – Everton ako Arsenal? A aby toho nebolo malo, tak ani v stredu nas nedavaju live. Zase sa mozem nervacit pri nejakom trapnom streame.

    |
    • Avatar photo
      Andrej (karma: 1846) #1

      Ani nehovor! uz mam nato nervy a nie je to tuto sezonu prvy krat co uprednostnuju nejaky zapas tymov zo stredu tabulky. Len nech maju nizku sledovanost ked su sprosti 🙂 hlavne ze kôli digi som si dal magio tv … minuly rok sa taketo nieco nestavalo myslim.

      |
      • duri (karma: 2279) #1

        prave preto si platim momoiptv nemam tam problem v hd s arsenalom, sice obcas v arabcine ale aspon pozeram bez problemov a ta cena je lacnejsia ako digi

        |
    • Avatar photo
      Hyneczeq (karma: 929) #1

      Já se dívám skoro na vše přes AceStream a přes Chromecast si to pouštím občas i ve FullHD na TV. Než se spoléhat na to, kdo si koupí práva na PL příští rok, zařídím se po svém…

      |
  3. Avatar photo
    kucka (karma: 1335) #1

    „Připsali si výhru nad Evertonem“ – kdo letos ne 😀 Letos to je hrozná tragédie, jejich prodej Lukakua a následné „posílení“ mi připomíná léto, kdy Tottáč roztočil balík za Balea za několik hráčů s podobným efektem.

    |
    • Avatar photo
      David Pospíšil (karma: 2734) #1

      Zase když si to tak vezmeš, tak nekoupili žádné béčka. Většinou to byli mladí talenti jako Keane, Pickford, Vlasic.. až vyrostou a zlepší se, tak jim potom City apod. utrhne ruce. Navíc Sigurdsson je skvělý hráč a Rooney nepotřebuje obhajovat. Bohužel pro ně, přibylo jich hodně naráz, přišly zranění a nesedlo si to.

      |
    • marcosinos (karma: 442) #1

      Nadpis zase úplně vedle, sám prohlásil, ze chce zůstat akorát chce vedet jestli si zahraje ještě někdy PL, ohledně toho je Wenger moudrý a nechce ho zranenyho. Takový články sem dávej jenom od seriózních stránek.

      |
  4. Avatar photo
    maxtej (karma: 265) #1

    OT: Ox v zakladu proti Chelsea a btw. podivejte se na sestavy obou tymu (Mane a Firmino na lavce, v Chelsea na lavicce Fabregas, Pedro i Willian). Mozna ze se potom prestanou zdat Wengerovy sachy se sestavou jako Lacazette na lavce tak „nepochopitelne a silene“.

    |
  5. SwebI (karma: 114) #1

    Vzhladom na zavahanie sliepok a remizu v dnesnom „match of the day“, nasu, s vynimkou dvoch-troch zapasov nepresvedcivu hru mame vynikajucu sancu dostat sa na dostrel tretieho miesta, co by na zaklade katastrofalneho startu bol nateraz dobry vysledok. Preto ocakavam maximalne nasadenie ako v poslednom zapase PL. Opat to len moze na ostatne muzstva spice vyvinut tlak, ze sme opat v hre a hracov povzbudit, ze to na konci moze byt velmi solidne miesto za City

    |
    • Zbyna (karma: 2721) #1

      Jak pises, taky ocekacam vysoke nasazeni a hlavne vyhru.
      Ale poslednich X roku Arsenal neumi rwagovat na podovna zavahani souperu a doyfam, ze se mylim, ale spis to vidim na dalsi zavahani a tragicky vykon.

      |
  6. TopseCrets (karma: 5191) #1

    Budu spokojený pokud hráči ukážou pověstný charakter už dnes a ne až příští týden po dnešním spackanem zápase.
    Arsenal dělá z fanoušků všechno možné jen ne optimisty, proto jsem dnes pesimista už před zápasem ?

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.

Autor