Preview ZápasuLiverpool : Arsenal

Forma

1-2-2

3-0-2

Soutěž: English Premier League

Stadion: Anfield

Rozhodčí: Robert Madley

Arsenal zajíždí na Anfield Road, kde se pokusí napravit zaváhání z 1. kola a upevnit si pozici v TOP 4.

Bohatým bere, chudým dává. Liverpool se v této sezoně stává týmem ala Robin Hood. Malým týmům daruje body a s velkými týmy si naopak hraje jako kočka s myší. V TOP 6 tabulce jednoznačně vede (Arsenal je samozřejmě poslední). Úvodní kolo PL nám to zcela jasně ukázalo, i když i tento zápas měl určitá specifika. Alexis poprvé nastoupil na hrotu, Holding byl ve středu obrany a Ramsey nastoupil na pozici desítky, než se tedy zranil.

O 25 (pro některé 26) kol později se týmy utkávají znovu a ani jeden nejde do zápasu v optimální formě. Liverpool má v roce 2017 zatím otřesnou formu a Arsenal se rovněž potýká s dlouhodobě slabými výkony. Jürgen Klopp se po včerejším nevydařeném výkonu proti Leicesteru nechal slyšet, že on i jeho hráči bojují o svou budoucnost a měli by podle toho hrát.

Kanonýři půjdou do zápasu řádně odpočinutí, protože jejich utkání se Saints bylo odloženo kvůli ligovému poháru. Z A-týmu nastoupilo jen pár hráčů za rezervu a to jmenovitě Danny Welbeck, Rob Holding a Carl Jenkinson. Snad si hráči uvědomí důležitost utkání, protože je stále o co hrát a United ani Liverpool se nehodlají vzdát snu v podobě účasti v Lize mistrů. COYG.

Marodka:
Arsenal: Cazorla, Ramsey, Elneny
Liverpool: Bogdan, Ejaria, Henderson, Ings

 

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor