Preview ZápasuNottingham F. : Arsenal

Forma

2-2-1

3-1-1

Soutěž: League Cup

Stadion: City Ground

Rozhodčí: Paul Tirney

V nadcházejícím týdnu nás čeká pohárová vsuvka. Arsenal se střetne v ligovém poháru s Nottinghamem Forest.

Jak to bývá v ligovém poháru obvyklé, šanci dostávají mladíci a náhradníci. Arsenalu byl navíc vylosován papírově slabší soupeř a tak se můžeme těšit na hráče jako Gibbs, Holding nebo Akpom, na které se téměř zapomnělo. Hráči mají šanci na sebe upozornit  a vybojovat si místo v sestavě. Jestli chytnou šanci za pačesy už záleží na nich.

K sestavě

Předpokládaná sestava se velmi liší od sestavy proti Hull City. Vyměnil jsem prakticky všech 11 hráčů. Jestli tak udělá i AW je ve hvězdách, ale už v posledním zápase byla znát na hráčích únava, takže není lepší příležitosti. Rob Holding si vedle zkušenějšího parťáka vedl dobře a právě tuto úlohu by měl převzít Gabriel. Ten už normálně trénuje a AW naznačil, že ho možná zapojí. Na krajích taky není o čem. Monreal a Bellerín hrají pořád a je nejvyšší čas, aby dostali šanci i jejich zástupci.

V záloze čekám jednoznačně Xhaku a Elnenyho. Tito dva hráči zatím nastupovali spíše sporadicky a potřebují se ukázat. Před nimi pak čekám někoho z mladíků. Nejpravděpodobněji pak Jeffa, který si v přípravě nevedl zle. V útoku pak bude zajímavé sledovat, jestli dostane šanci přehlížený Akpom nebo naše nová posila. Tipuji spíše variantu s Lucasem na křídle, protože Alexis, Iwobi a Walcott teď hráli opravdu často a bylo by zbytečné riskovat jejich zdraví v nevýznamné soutěži. Pokud by nenastoupil Akpom, tak bych v útoku čekal Girouda. Letos ještě nenastoupil v základu a taky se potřebuje před Chelsea rozehrát.

Staří známí

Za Nottingham by mohla nastoupit trojice bývalých kanonýrů. Prvním je Henri Lansbury, kterému se nikdy nepodařilo prosadit do prvního týmu a za Arsenal odehrál pouze 8 utkání. Druhým je Armand Traoré, který si připsal 32 utkání za Áčko, ale po potupné porážce 8:2 na Old Trafford odešel do QPR. V neposlední řadě nesmím zapomenout na Lorda! Nicklas Bendtner si svými výkony nezískal ani fanoušky ani vedení Wolfsburgu, takže ho na konci minulé sezoně propustili. Stále teprve osmadvacetiletý útočník tak zamířil do druhé anglické ligy. Za Nottingham si připsal zatím jen debut jako střídající hráč.

Marodka

Na zápas by měl mít AW už kompletní kádr s výjimkou tří dlouhodobých marodů – Welbeck, Mertesacker a Jenkinson. Nottinghamu schází pouze dvojice Fryatt a Pinillos.

 

Předpokládaná sestava

Brankář


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Obrana


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Záloha


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Útok


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Komentáře

  1. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Na tenhle zapas se tesi ma doufam, ze sestava bude podobna tomu, co je tady predpovidano. Hlavne na Roba, Chubu, ale i Lucase jsem hodne zvedavy, tak snad dostanou prostor ukazat se.

    |
    • Avatar photo
      NorthGooner (karma: 1017) #1

      Souhlasím. Možná ještě přibude Aaron do sestavy, jestli bude už konečně fit. Trošku se ale toho zápasu bojím. Nebylo by to poprvé, kdybychom rupli s tým z Champu. Těším se i na Henriho a samozřejmě Lorda 🙂

      |
      • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

        Jak znam nasi tradici, tak Lord da minimalne jeden gol 🙂 Zapas to nebude jednoduchy, prestoze Nottingham ted v Championship zrovna nezari. Na nas se ale urcite budou chtit vytahnout a bude klicovy vstup do zapasu, idealne s rychlym golem.
        Osobne mne EFL cup jako trofej moc nebere, ale chteloby to dostat se do dalsich kol, aby dostali prilezitost prave hraci jako Chuba, Rob, Lucas a dalsi

        |
  2. Avatar photo
    jguth (karma: 513) #1

    Nevíte někdo jestli to bude nějaký TV přenos v ČR? Nebo pouze stream?

    |
    • Avatar photo
      Oggy (karma: 370) #1

      Mourinho začíná být nejvíc overrated manažer dneška. Jeho taktická flexibilita se rovná nule a neumí pracovat s tím co má, viz prodeje De Bruyneho a Lukaka. Je prostě přečtený s tím jeho autobusem a zatím se nenaučil používat ofenzivnější taktiky…

      |
  3. Avatar photo
    ondroAFC (karma: 430) #1

    A Mufani chytili formu.Bodaj by im vydržala čo najdlhšie.Sranda ako im tiekli nervy,žeby Murko efekt.Pogba zatedy dokazuje že 100 miliónov bola presne suma akú je hoden.Akurát to malo byť vo forintoch.

    |
  4. Avatar photo
    Arista (karma: 30) #1

    A to tady bylo keců co Ibra a co Pogba a bla,bla. Je to jak loni Martial taky kup a po čtyrech zápasech prd.Ted by ti pisálci měli reagovat.

    |
    • Cesky Lev (karma: 0) #1

      Podívej se kolik je Martialovi let, ano stál poměrně dost, ale na ten věk a útočníka pořád lepší, jak 100 za Pogbu nebo další nesmysl za Gonzala, pak se podívej, kolik minut loni odehrál a pak kolik stihl dat gólů a možná se budeš divit, myslím, že to nebylo vůbec špatné.

      |
      • Chronic (karma: 1864) #1

        Hodně me štve že jsme Martiala nekoupili my, presne typ útočníka co nám od dob Henryho chybí, škoda třeba se stane nepotrebnym a my využijem situace

        |
        • Avatar photo
          dave (karma: 20992) #1

          To nehrozi. Tak blbi v United by neboli,aby predali taky poklad ako je Martial. On bude Top,Top hrac a presne do nasho stylu by sa strasne hodil.

          |
        • Avatar photo
          Pedro Sanches (karma: 6441) #1

          jj taky jsem martiala chtěl u nás.. bohužel to nevyšlo.. a letos další obrovskej francouzkej talent do útoku odešel do borusie.. myslím tím dembelého.. 🙁

          |
  5. AFC/CZ (karma: 51) #1

    Jestli se rychle nezvednou,tak bude ještě vzteklejší.Na tak nabitej kádr a kolik to stálo se čekalo víc.Rooney,Fellani,…nic moc.Jeden z mála co šlapou je Rashford a toho už chtěj do AC Milan a do Realu.Bude těžký ho udržet.Každopádně talent je to velkej….jejich boj.Hlavně ať se daří nám.Dneska by mohlo být dost gólů s naším čistým kontem 😉

    |
  6. Avatar photo
    EVi (karma: 267) #1

    Chtěl jsem napsat mládí vpřed, jenže mi to trochu kazí Peréz. A to mu je jen 28. „Stařeček“ 😀 Dnes mu věřím. TIP: 1:4 (2x Peréz, 1x Alex, 1x Chuba) Ať si to chlapci pěkně rozdělí. 😀

    |
  7. Marian Vančo (karma: 0) #1

    Padla tu otázka, či sa bude prenos vysielať v ČR.. Ja by som sa skôr opýtal, či vôbec bude nejaký prenos, alebo iba Arsenal TV audio? Najatraktívnejší zápas je asi Chelski vs Leicester, ale náš zápas je tiež atraktívny. Má niekto nejaké info?

    |
  8. mc1897 (karma: 877) #1

    Dnes ma potesi akykolvek vysledok (svojim sposobom aj prehra) bez zraneni. Pamatam si minuly rok Sheffield – 0:3, a navyse Ox a Theo out na dva mesiace. Preto fakt dufam, ze nenastupi nikto z zakladu,ani Oli. Maximalne Granit, Mo, Lucas a Ox mozu hrat.

    |
    • Japanas (karma: 3891) #1

      Dnes mě potěší jakýkoliv dobrý výsledek (svým způsobem jen výhra, pokud možno vysoká a atraktivní hra) bez zranění….:-)

      |
      • mc1897 (karma: 877) #1

        Iste.
        Ale ak by som si mal vybrat medzi postup s dvoma zranenymi na dva mesiace, alebo vypadnutie bez zranenia a prenechanie tejto trofeje liverpoolu alebo chelski, vyberiem si prvu moznost.

        |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.

Autor