Ramsey – Bylo to dost otevřené, ale tři body jsme získali

Aaron Ramsey si v neděli proti West Hamu připsal poprvé v sezóně celých 90 minut. Zápas jsme sice vyhráli, po závěrečném hvizdu si ale velšský reprezentant výrazně oddechl. 

Ani na malou chvilku se nejednalo o pohodový zápas. Hosté byli velkou hrozbou po celý zápas. Ramsey byl tudíž velmi rád za první body v nové sezóně. Po zápase se pro média vyjádřil…

o tom, že mají konečně první vítězství v sezóně…
V prvním poločase nám to velmi ztížili, nedařilo se nám v útoku, v druhém poločase se nám ale podařilo vytvořit si pár šancí a některé z nich proměnit. Je to pro nás nový způsob, měli jsme navíc těžký úvod, ale každým zápasem se snažíme zlepšovat. Snad se nám to bude dařit a do Cardiffu můžeme jet s vítězstvím v kapse.

zda se jednalo o otevřený zápas…
Očividně to bylo těžké a šlo o mých prvních úplných 90 minut, i v rámci přípravy. Takže jsem rád, že jsem to zvládl, všichni se stále v každém zápase zlepšujeme. V některých momentech to bylo dost otevřené, ale jsem prostě rád za vítězství.

o tom, co se v týmu snaží zlepšit… 
Trenér po nás chce, abychom presovali opravdu hodně vysoko, takže to je největší změna a také se snažíme vyřešit přechod do útoku. Snad se nám to v příštím zápase pořadí skloubit a přivezeme si další tři body.

zda jsme ukázali v závěru poločasu trpělivost…
V prvním poločase to pro nás bylo těžké, někdy jsme byli až příliš otevření v obraně, ale trochu jsme se zatáhli a drželi se toho. Nakonec záleží hlavně na tom, že jsme získali tři body.

/arsenal.com/