Statistiky zápasu

Střely celkem

13

15

Střely na bránu

2

6

Rohových kopů

3

8

Faulů

11

13

Sestavy:

Pojďme pro 3 body. COYG

 

To, že porazíme 15. United, ještě neznamená, že porazíme 8. Aston Villu (stav před tímto kolem). Dobrou noc.

Komentáře

  1. Feri (karma: 8241) #1

    Je to chyba jak trenéra (špatná sestava a taktika a hlavně nereagovani na vývoj) ale i hráčů – není možný že je tohle neštve a nepřejedou posranou Aston Villu…která si z nás udělá srandu. Toto je nedůstojný výkon…

    |
  2. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6442) #1

    At jde celej Arteta do hajzlu.. Predvadet doma tohle s AV.. neposunul arsenal vubec nikam.. jedinej zapas jsme nepredvedlli kvalitni vykon..

    |
  3. traged (karma: 5476) #1

    Neuvěřitelnej gól ale. Nevím sice proč u Barkrleyho nikdo nebyl ale to zahráli neskutečně. Jsou strašně silní a už chápu proč jsou tak vysoko. Grielish Barklay i ten Watkins jsou bohužel skvělí…

    |
  4. Avatar photo
    juha_efx (karma: 1414) #1

    oukej vypinam tuto sracku…a Arteta by sa mal prebrat lebo sa to napadne zacina podobat na pana gud ebdinga

    |
  5. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) #1

    Čistá hanba, Villa nás melie doma. Skoro 0:3. To je tá bašta Emirates. Lebo hráme priposrato od začiatku

    |
  6. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Na United beriem. Elneny – Partey. Ale doma s Villou? Preco to nehral ako proti Leicestri. Xhaka – Partey – Ceballos

    |
  7. Poky17 (karma: 3813) #1

    4-2-3-1,, 4-2-3-1,, 4-2-3-1,, 4-2-3-1,,

    Je to tak těžký?!? Hrát bez n.10 nám prostě v minulosti nešlo a dle výsledků nám to nejde stále.. Vykopnout Williana na lávku nebo na podhrot, jebnout Pepeho na křídlo, pod ně Xhaka, Thomas, Dani/Willian jako n. 10 a hned bude víc šanci.. Vždyť za poslední 3 zápasy jsme měli dohromady 5!!!! Střel na branku, a dali jsme 1!!! gól z penalty.. Zalostny

    |
  8. Lukáš (karma: 554) #1

    Je po zápase. Villa si to nenechá utéct a ještě nám další přidá. Díky Mikeli, udělal jsi z nás nemohoucí dementy stejně jako Emery. Začátek dobrý, ale už to jde jen z kopce. Další z mnoha sezon kdy po pár kolech nemám náladu sledovat Arsenal. AW hrál jiný divadlo s průměráka než ty předražený kurvy u nás. Evidentně to byl i tak pan trenér. Tohle nemá smysl. Arteta ať se podívá do zrcadla, jestli nám má vůbec co dát. Já to dneska mrdám. Jdu radši spát do práce. Čau chlapi

    |
  9. midifilo (karma: 262) #1

    Dělají si tam z nás prdel. Měli jsme dostat bůra za tenhle výkon. Fandím 20 let, ale tohle jsme snad nikdy nehráli. Vypinam

    |
  10. pa3kk19 (karma: 1490) #1

    ….situácia 5 na 2 a oni z toho dajú gól…krása fakt nemá to cenu ani komentovať čo mi vlastne trénujeme, čo tam do prdele robia na tých tréningoch…Holding ala Mustafi ustupujem ustupujem a ustupujem a možno to hostia poseru…dik na dnes to už by toho bolo dosť…

    |
  11. Zbyna (karma: 2721) #1

    Jako slušně nás točí. Aston Villa a Grealishe klobouček.
    My v útoku totální 0.

    |
  12. Avatar photo
    Henry (karma: 1846) #1

    Mikel zial absolutne nevie ako hrat ofenzivny futbal hlavne prve co musi urbit je zmenit rozostavenie ale dostali sme sme uz 3 goly tak cakam nove rozostavenie od MIkela teraz uz so 6 obrancami :)))

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.