Komentáře

  1. Avatar photo
    David (karma: 2734) #1

    Úžasný a bojovný výkon. Naprostá paráda od všech. Díky Mikeli. Je úžasné sledovat, jak jsme se posunuli. Dokonči to do konce a budeš mít sochu!!!!

    |
  2. zurda (karma: 137) #1

    Mazec den… ráno řvu na celý barák až jsem všechny vzbudil a večer zase… ještě,že to chápou jinak bych spal venku 😜

    |
  3. Feri (karma: 8241) #1

    Yes 💪💪💪💪💪💪🚀🚀🚀🚀🚀
    – Tohle nás musí nakopnout i na ligu
    – Cely tým i Arteta neuvěřitelné
    – White vzkříšený, Tross a Gyok neuvěřitelný, ale všichni.
    – Jediný vykřičník Madueke, že vypustí klíčový souboj a skoro jsme dostali gól. Tohle se absolutně nemůže stát příště.

    |
  4. Chronic (karma: 1864) #1

    Viktor si dnes získal všechny na svou stranu, neskutečný bojovník a dříč. Tohle byl výkon na 120%. Madueke by se měl na celý zápas znovu podívat a vzít si příklad jak se maká, aby jsi si splnil sen

    |
  5. Poky17 (karma: 3813) #1

    Jinak absolutne nechapu znamku 5.5 pro Viktora na Livesportu, to musel znamkovat nejaky labil s jednim okem.. Viktor 3 strely, 14 souboju (nejvice na hristi) 40 prihravek – vice nez treba Eze, Alvarez, Saka, Griezmann.. Nabehanych kilometru bude mit taky raketu a drel jak kun.. Nechapu

    |
  6. Marek (karma: 3614) #1

    Neskutočne emócie v hľadisku je vidieť ako veľa to pre nás fanúšikov znamená hlavne tých dlhoročných ktorý si celú tu 20 ročnú cestu od posledného finále ligy majstrov prešli spolu s Arsenalom

    |
  7. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) #1

    MOTM bych dal Leovi. Skvělé výkony Skelly, Saliba a Viktor je speciální škatulka největšího fighter.

    |
  8. traged (karma: 5476) #1

    To zase byly nervy!! Ale je to tam!! Ve finále se může stát cokoliv, nebudeme favorit což může být výhoda. Hlavně to nakopne do těch posledních zápasů, především na klíčivej West Hamo víkendu! MOTM za mě asi Viktor, to bylo neuvěřitelný nasazení celých 95 minut!! Výborný i Tross, Rice jako vždycky, White nejlepší zápas tuto sezónu, Saka jako zamlada….

    |
  9. LUBOMIR (karma: 1227) #1

    Za mna dnes MOTM Viktor – neskutocne bojoval – vyborne ale cely team az na toho Maduekeho…

    |
  10. gunners47 (karma: 4848) #1

    V sobotu fandime brentfordu aby bojoval o europe ako to len pooojde.. a my v nedelu hrame nase dalsie finale.. podme to s touto aurou dobojovat

    |
  11. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) #1

    Doufám, že nás nečeká první prohra letošního ročníku zrovna ve finále a zapíšeme se do historie i neporazitelnosti!!

    |
  12. Avatar photo
    David (karma: 2734) #1

    Jsem tak pyšný, jak už dlouho ne. Úžasný, fakt úžasný. Come on, Gunners!!!

    |
  13. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Dúfam že všetci si prenesú formu aj do ligy. Ak sa takto bude bojovať na West Hame tak neexistuje že nevyhrajeme.
    Vracia sa nám sebavedomie a forma. Gyo je späť pri svojej frajerke s ktorou sa rozišiel na začiatku angažmá a hneď to je vidno 😂

    |
  14. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) #1

    Ale vidět, jak Madueke v SF uhne před soubojem. To se mi otvírá rybicka v kapse. A to nemám kapsy a ani rybičku

    |
  15. Avatar photo
    Ari16 (karma: 2682) #1

    Dneska musíme opravdu chválit! Arteta skvěle připravil hráče, za co ho kritizuji často, tak dnes na jedničku. Výkony WHite a Gyokeres absolutorium! Celý tým hrál skvěle, když pominu pár drobností. Zasloužený postup, skvěle pohlídáno, domakáno, opravdu perfektní výkon! Jediný, co mě neskutečně sere: Kdy jindy má hráč žrát trávu, když ne v semifinále LM? ( Madueke) Zítra bych ho nechal běhat po celým Colney.

    |
  16. davidm (karma: 211) #1

    Nadhera. Prekvapil White i Trossard.
    Domaci odvety se potvrdily byt velkou vyhodou, budme radi za to, co jsme uhrali ve skupine.

    |
  17. Radinho (karma: 692) #1

    Máme najlepšiu obranu a myslím, že to bude dôvod prečo finále vyhráme. Všetci vychvaľujú Bayern a PSG preto lebo spravili 5-4 zápas, ale to je len dôkaz toho, že ich obrany sú deravé.

    |
  18. Avatar photo
    Ondra_14 (karma: 56) #1

    Finále po 20 letech. Nepřijde mi to tak dlouho, co jsme fandili, ať to dotáhneme. Pěkně to letí. Jsem na kluky hrdý. COYG

    |
    • Avatar photo
      Rypi (karma: 4464) #1

      Tehdy to počínaje červenou kartou byla hrozně bolestivá podívaná. Doufám, že jsme trpěli dost a přišel nás čas.

      |
  19. Avatar photo
    Psena (karma: 41) #1

    Skvělý týmový výkon. A musim upřímně smeknout před Gyokeresem, dneska byl neskutečne zvíře a za mě si zaslouží větší úctu.

    Samotny Hancko si na něj v rozhovoru postěžoval 😁

    |
  20. Berci (karma: 2145) #1

    Semkněme se, fanděme, dotáhněme to! A i kdybychom nedotahli, tak nevěsme hlavu, před 20, 10ti lety bychom si tohle nedokázali ani představit

    |
  21. Avatar photo
    WoX (karma: 2129) #1

    Ty jo…20 let… jako by to bylo včera když Lehman dostal redku za faul na Etoa. No jo no. Budu fandit zase, ať to dopadne jakkoli😎

    |
  22. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Inak uvedomujete si že postup do FINÁLE LM na vystrelil chlapec z našej vlastnej akadémie 🥹
    Čo by iné kluby za toto dali. A ďalší 19 ročný odchovanec odohral fantastický zápas v strede zálohy.
    Môže Artetu kritizovať celý svet, aj vlastný „fans“ ale ten chlap nam zmenil životy a nastavil Arsenal jasným smerom. Už to chce len dokončiť ligu a užiť si finále LM.

    |
  23. Avatar photo
    vlki14 (karma: 1438) #1

    Slzička ukápla…borci děkujeme a teď pojďme tu sezonu dokončit jak se sluší a patří!!!

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.