Komentáře

  1. Poky17 (karma: 3813) #1

    Nemyslel jsem si, že po odchodu Wengera zde zůstane takového „mrtvého“ dřeva.. Čekal jsem, že od té doby nastane čistka, ale hráči typu – Holding, Mustafi, Luiz, Sokratis, Ozil, Xhaka, Elneny, Willian, Kolasinac… Sám když koukám na ten seznam, tak si říkám do jaké míry jsme my, fanoušci, zaujatý a do jaké míry je vedení postižený tím, že tohle nevidí :-/ Však kolik by se jen na platech ušetřilo..

    |
  2. Avatar photo
    dave (karma: 20987) #1

    Ozturk told Spox: „I’m not in Barcelona because of Yusuf Demir, but because of Shkodran Mustafi from Arsenal, whom we also represent.“

    It is not clear whether Ozturk was in Spain to discuss a January move or a free transfer at the end of the season.
    Ak Mustafa skončí v Barce, tak jeho agent musí byť génius.

    |
    • Avatar photo
      WoX (karma: 2129) #1

      Cha!
      A teď si představ, že by tam začal hrát jak z partesu…neprůchodná zeď… Asi bych volal Chocholouškovi:)))))

      |
    • TopseCrets (karma: 5191) #1

      Psal jsem to už v live, ale napíšu to znova, kolik máme Barce dát, aby nás toho idiota zbavila?
      Normálně bych vypsal veřejnou sbírku.
      Jinak v Barceloně jsem byl jen na letišti, ale i tam potřebují, aby někdo mával jak na nádraží, akorát dostane do ruk ukazovatka s ledkama na koncích

      |
    • bflmpsvz (karma: 4183) #1

      Njn, toxic Arsenal ve všech myslitelných oblastech, od vedení, přes trenéra, hráče až po fanoušky. Bohužel už to tak je, že se to vzájemně přelévá. Na tohle bychom potřebovali i Herkula naklonovat.

      |
    • Kozlik89 (karma: 2796) #1

      Nechapu, tohle už je pres čáru, ja vím že jsou fanoušci frustrovani, ja taky, ale psát nenavistne zprávy na sociálních sítích to už je trochu moc.
      Na druhou stranu ale tahle toxicka atmosféra jde na vrub celému vedení od majitele po trenéry.

      |
    • Lukáš (karma: 554) #1

      Arteta je ještě větší problém jako Emery. Zdaleka jsme nebyli v takových hovnech a dávno byl vyhozen. Jsme ted i po všech vytoužených příchodech Artety v ještě větších sračkách než za Emeryho takže co s tim??? Asi ten Arteta není tak dobrý, jak se mnozí domnívají. Když Ancelotti z průměrnýho Evertonu udělá dobrý tým tak už to asi je i o trenérovi.

      |
      • radek14 (karma: 801) #1

        Tak Everton zas tak průměrný není, v létě hodně nakupovali a minimálně zálohu mají podstatně lepší než my.

        |
      • Avatar photo
        jakub (karma: 16297) #1

        S Evertonem jsme hráli pár dní zpět, asi bych neřekl, že byli nějak dobrý tým v zápase proti nám, spíš bych řekl, že to byl slabší Everton, než před pár lety a to je současný Arsenal nejslabší tým za posledních 25 let pomalu. Ancelottiho si velmi vážím, myslím si, že je to skvělý trenér a Evertonu ho přeji. Co se Artety týká, já si počkám až mu přivedou nějaké hráče do ofenzívy, počkám až bude Partey fit, v létě Arteta chtěl Aouara, Parteyho dovedl Edu, protože mu to slíbil a protože se nepovedlo prodat některé hráče. Nemyslím si, že za vše může Arteta, za některé rozhodnutí určitě, ale převzal tým ve velmi špatném stavu a ve velmi obtížné době, bohužel.

        |
      • tomas.n (karma: 4) #1

        ked som si porovnal muzstvo arsenalu a evertonu, tak do kadru evertonu by sa zmestil iba leno, saka a tierney tak neviem o com rozpravas…

        |
    • giroud12 (karma: 79) #1

      pre mna uz je to asi demencia ze chce niekto este obhajovat artetu…stazujete sa ze hraci su aki su…aki maju byt ked niektori maju iste miesto v zostave,ked z nich nevie manazer dostat to najlepsie?? toto nieje kader na boj o zachranu v ktorom momentalne sme…ak nepride urychlena zmena zme v riti….ale totalnej….este mesiac a mozme sa pochovat…

      |
    • Marek (karma: 53) #1

      No souhlasil bych ale podle toho jaké hráče kupujeme tak se mi nezdá že by se to nějak řešilo. Luiz přišel teď stejně jako Willian, Mustafi, Xhaka a Ožil už tu straší delší dobu.

      |
      • Avatar photo
        jakub (karma: 16297) #1

        Luiz přišel minulé léto, po tom co Koscielny odmítl jet na předsezóní turné do USA aby si vynutil přestup do Bordeaux, což mu nijak nevyčítám. Luize dovedl Edu, skrz jeho agenta, společného agenta, stejného jako má Willian, nevím na kolik jsou to Artetovi hráči, jinak zrovna třeba Luiz nehrál ani včera v poháru a vypadá to, že jeho čas na hřišti začíná být menší a menší, což ocení většina fanoušků.

        |
  3. Avatar photo
    dave (karma: 20987) #1

    William Saliba will meet with his ‘managers in Arsenal’ this week. He is expected to leave on loan in January, unless there is a change of coach by then. [L’Equipe]

    |
    • Marchel (karma: 339) #1

      Tak dúfam že bude change of coach.A tí čo tu píšete že je to o hráčoch a nie trénerovi tak sa spamätajte lebo kto asi určuje zostavu ,kto odstavil hráčov (saliba,ozil,sokratis) a kto asi im káže hrať to celý zápas pomaly a po čiarach. Tí chlapci nevedia hrať futbal kvôli jeho jebnutým taktikám a preto preňho nebojujú a chcu ho vyštvať z klubu.

      |
      • tron (karma: 3197) #1

        … s tim materialem co tu aktualne mame k dispozici by ani Kloppak s asistentem Pepkem v tabulce nebyli o nicmoc vysse,a ani nasazovani Saliby,Sokra + Ozila na tom nic nezmeni.Tady by klasik rekl ,ze potrebujeme chirurgicky rez a ja rikam tady bude treba transplantace mnoha zivotne dulezitych organu a zacit se bude uz v managmentu a skoncit az pri hracich v akademii

        |
  4. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6438) #1

    no po 14 odehraných kolech jsme 3 body od sestupu. vyhráli jsem pouhé 4 zápasy a dali 12 golů.. to je velká paráda.. navíc náš herní projev nevypadá, že by se mělo blýskat na lepší časy.. a rozhodně to nezachráníme v zimním přestupáku.. přece si tu nikdo nemyslí, že by Arteta dostal dalších 50M a více..

    |
    • Avatar photo
      miezto (karma: 845) #1

      Pokud zůstane, tak doufám, že ty prachy ani nedostane, máme hráče mimo soupisku a několik dalších, který nechci v dresu Arsenalu už nikdy vidět. Nejprve je potřeba se jich pozbavovat…

      |
      • Avatar photo
        Pedro Sanches (karma: 6438) #1

        já právě taky nevím zda úplně věřit Artetovi ohledně přestavby.. Gabriel za mě super nákup. Partey super hráč, ale nevím zda to byl ideální nákup pro nás, když je třeba posílit na mnoha místech.. Ale ok, jsem za něj rád.. Ale naopak nechápu podpis Mariho, Williana, Soarese, Runarssona a prodloužení s Luizem… Fakt se bojím aby nám nepřivedl hráče jako Eriksen, Isco nebo další hráči před koncem kariéry..

        |
        • jirka (karma: 3526) #1

          Ja se asi zacnu modlit at nikdo takovy neprijde. Prijde mi ze arteta ma rad velmi zkusene starsi hrace

          |
  5. Avatar photo
    WoX (karma: 2129) #1

    Tak vám nevím, odkud fouká smradlavý vítr. Podle mě z více stran.
    Soupisku máme tak 50 na 50 – ale o tom rozhoduje přece kouč – viz Willian atd.
    Ohledně herního projevu a jeho jako trenéra taky vidím degres… Kde jsou ty doby co křičel od čáry: „Go Laca….!“
    Pak něco smrdí uvnitř – kdo ví co nařizuje Mikelovi vedení. A určitě i něco v kabině (i když to nikdy nikdo nepustí).
    Každopádně asi nejvíc věcí jde přímo za ním. Něco za hráči a něco za vedením.

    |
  6. Avatar photo
    robes (karma: 1600) #1

    Ten allardeyce je múdry jak rádio magorko dúfam ze ho rzbijeme kretena neznášam ho kiež by sme vyhrali 4:0 a už sa nám len darilo ,trosku som posnival ? treba byť optimista aj keď sme v sračkach

    |
  7. Avatar photo
    Igor (karma: 5684) #1

    Tak nas problem nie je iba o MA, nas problem je o mnoho vacsi a nemyslim si, ze to vyriesi iba vymena trenera. Urcite by to vyriesila vymena trenera + vyhadzov (predaj) hracov ako su GX, DL, MO, SP, PEA, W, SM, SK. Ak by sa toto podarilo a nahradili by sa mladsimi a hlavne dravsimi hracmi, tak by to bolo super a s tym by sa uz dali nieco vymysliet. Toto ale musi povedat a hlavne trvat na tom trener, cize tento stav je urcite chybou aj trenera, takze tak. A argunenty typu, ze to nie je manazer resp. fifa, si nechajte, pretoze ak by napr. MA vyberal zostavu napr. BL, HB, RH, G, KT, TP/ME, DC, PEPE, SAKA, ESR a AL, tak by dal jasne najavo vsetkym primadonam, ze su dotknutelni a bu zacnu makat alebo si nezahraju…

    |
  8. Jakub Kraus (karma: 0) #1

    „Udělají velkou, velkou chybu, pokud [propustí Artetu], jsem si docela jistý, že mu budou věřit. Rozumím analytikům, analyzuji výsledky. Ale byl jsem s ním mnoho let a znám jeho neuvěřitelnou kvalitu jako člověk a hlavně jako manažer. Můžu hovořit o svých zkušenostech s ním, jednom z nejneuvěřitelnějších úspěšných týmů v anglické historii, který jsme měli, a on byl součástí tohoto úspěchu a bez něj by to nebylo možné, a vytvořit něco takového potřebuješ čas jako já ve své první sezóně. “Opravdu doufám, že Arteta uspěje ve fotbalovém klubu Arsenal.
    Pep Guardiola

    |
    • giroud12 (karma: 79) #1

      guardiola je traged sam o sebe ..co dokazuje zo city?????ze ma 80 percent loptu???sak hra city je momentalne tragicka jak rit…takzeked aj guardiola nieco povie neznamena to ze je to tak…a to ma guardiola top hracov..

      |
          • orek (karma: 16566) #1

            To jsme si říkali taky,když koučoval Wenger. Že sebe horší trenér by s Arsenal zvládnul více. No a kde jsme teď? Takže tyhle prognózy bych si odpustil.
            Ono Liverpool a City nemají takovou dominanci kvůli náročným programům. Vždyť od minulé sezony se prakticky nezastavili.

            |
    • Avatar photo
      Pedro Sanches (karma: 6438) #1

      popravdě je hezký co Pep řekl, ale dokážete si představit, že by řekl opak? to asi ne.. každej normální trenér se zastane svého kolegy..

      |
  9. Avatar photo
    spirki (karma: 2682) #1

    Jsem osobně rád, že se Emerymu daří. V PSG byl jak loutka, u nás dostal těžkej kouř a ted dokazuje, že je to opravdu kvalitní trenér a já mu úspěch přeji. DLouho jsem se ho zastávla, protože po nudné házené z posledních let Arsena jsme začali hrát organizovaný dobrý fotbal. Proto mi hlava nebere, že najednou otočil a začal hrát další hrůzu. To stejné se děje i pod Artetou. Nerozumím tomu.

    |
  10. ezio (karma: 5573) #1

    Emery dal rekord 18 zapasov bez prehry…stale si niekto mysli ze to je v treneroch ? Ja hovorim ze sem moze prist bars kto ale bude to vyzerat rovnako…
    prebudovanie kadru je nutnost…

    |
    • Jakub Kraus (karma: 0) #1

      Přesně tak. Pamatuju si,jak za Emeryho se psalo to samý. Že ztratil kabinu,že si z nej hráči dělaj legraci a nemají respect. To samy teď s Artetou. Ty rozmazlenci nejsou zvyklý makat. Jakmile jde do tuhého,tak přestanou makat a vyberou se na to. Nechal bych je spadnout. Všichni si to zaslouží!! Všichni teda ne,ale většina .

      |
      • tron (karma: 3197) #1

        no jestli si dobre pamatuji,tak UE zadnou kabinu neztratil ,protoze on ji v podstate ani neziskal at uz dilem jazykove (ne)vybavenosti nebo nesmyslnymi taktickymi prvky ktere proste tym nedokazal vstrebat,naprosto bizarne vypadali nasi hraci behem zapasu ,kdyz se misto hrani pokouseli zachytit nejake pokyny smerem na hriste a jejich pohledy smerujici mimo plochu prevaznou cast zapasu byly vymluvnym dukazem

        |
  11. killerhammer (karma: 6980) #1

    Žiaľ, Arteta nemá skúsenosti s takouto situáciou.
    To je všetko krásne, čo o ňom povedal Pep, ja som tiež o Artetovi čítal, že je veľký teoretik, puntičkár a futbalový fanatik.
    Lenže s Pepom pôsobili spolu v klube s neobmedzeným finančným rozpočtom, takže tam sa takéto veci neriešili, čo sa dejú v Arsenale.
    Nato treba mať skúsenosti, cit na výber hráčov, treba byť dobrý psychológ a čo ja viem, čo ešte 😉
    Aby som to zhrnul, Arteta si neprešiel klubmi v nižších súťažiach, neprešiel si krízami, vrcholmi a pádmi, naskočil rovno do veľmi ťažkého jobu a môže to dať ale aj nemusí 😉

    |
  12. fcarse (karma: 322) #1

    Základní sestava byla opravdu zvláštní. Proč je na stoperu Mustafi a Kola, když můžou hrát Mari a Chambers. Jsou po zraněních a rozehrávají se pomalu? Proč tedy Martinelli byl hned v základu? Po 1 zápasu za 23 a jednom střídání? Proč s ním, tak riskují a korunují to tím, že začal i ve druhém poločase. To samé bylo s Parteyem na derby s kurníkem, nebyl doléčený a letos už hrát nebude. Snad Martinelli bude v pořádku. Proč AMN musí zase hrát zleva, když hrává zprava (a to bych jej rád viděl uprostřed, kde v EL hraje dobře). Proč nedostane šanci ESR v základu, případně Balogun, kterého bychom měli v klubu udržet a tím, že jej budeme stavit, jej můžeme přesvědčit. Arteta se tak bál prohrát 1:4, když by hráli mladí, až prohráli 1:4.

    |
  13. fcarse (karma: 322) #1

    Bylo opravdu neuvěřitelné, jak nás Martinelli zvedl a jaký rozdíl dělal. Ta energie, nebojácnost, rychlost, napadání. Ostatní hráči vedle něj vypadají jako ve zpomaleném módu. Věřím, že Gabs a Partey až se vrátí, týmu opravdu pomohou a zase začneme vyhrávat. Nasazením a důvěrou v ESR a Baloguna se také přece nemůže nic ztratit. Krásné Vánoce všem a COYG.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.