Statistiky zápasu

Střely celkem

21

7

Střely na bránu

8

2

Rohových kopů

5

0

Faulů

11

5

Arsenal: Martinez – Bellerin, Mustafi, Gabriel, Monreal – Elneny, Xhaka – Walcott, Özil, Alexis – Welbeck
Lavička: Macey, Mertesacker, Gibbs, Ramsey, Ox, Iwobi, Giroud

West Ham: Randolph, Byram, Collins, Fonte, Masuaku, Kouyate, Noble, Antonio, Lanzini, Ayew, Carrol
Lavička: Adrian, Nordtveit, Fernandes, Feghouli, Snodgrass, Sakho, Calleri

Komentáře

  1. styfler_gunner (karma: 0) #1

    no jo co naplat když do toho bušíme v 10ti bez hroťáka….

    |
  2. Avatar photo
    Ondřej (karma: 815) #1

    Střed hřiště milé překvapení, zejména Xhaka se mi fakt moc líbí, poziční hra a jeho dlouhé balony + krásné jesle na půlce! Zato Ozil a Bellerin hodně nic moc :/ Do druhé půle bych chtěl oživení za Ozila, ideálně Ox nebo Iwobi a na hrot Giroud.

    |
  3. Avatar photo
    Rubb112 (karma: 2057) #1

    Wenger místo koučování hráčů zase brečí u 4. rozhodčího?

    To je jak když seřvete prodavačku, že jsou v obchodě drahé rohlíky. Co s tím jako sakra ta prodavačka udělá? Je jí to úplně fuk a nemá žádnou moc…

    |
  4. traged (karma: 5476) #1

    Hra neni uplne spatna, Xhaka+Elneny uprostred celkem dobry…Ja bych teda proti tymum co jsou takhle zatazeny daval vzdycky Oliho a snazil se tam posilat vic centru. Taky Oxe misto Thea at zkousi 1vs1 – bez toho se ten valk tezko nejak prolomi.

    |
  5. kwedro (karma: 101) #1

    welbz uz nevie ani to jedine co vedel…obhodit si hraca a presprintovat ho…jeho uz robi problem aj spracovanie, nie to ze by mal este obhadzovat protihraca

    |
  6. killerhammer (karma: 6980) #1

    Na to v akej forme hráme posledné zápasy, tak tých posledných 10 minút prvého polčasu bolo fajn.
    Treba na to nadviazať a pokračovať aj v druhej polke + viacej streľby.
    To musí neska na WHU stačiť (ak nás negatívne neprekvapí Atkinson, nejakou RC alebo penaltou proti nám :-O ).

    |
  7. Avatar photo
    spirki (karma: 2682) #1

    Nasazení je super, ale vytváření akcí je děs. To je jak kdyby u nás nikdo nehrál fotbal. Nikdo nedá prunikovku nic. Je to kostrbaté, nepřesné. Jako v technickém fotbale který chce Arsenal hrát, nemlže hrát Wallcot ani Welbeck.

    |
  8. Avatar photo
    kucka (karma: 1335) #1

    Jestli to toho Mesuta tady nebaví, tak ať v létě jde. Mně chybět nebude, je fakt utrpení sledovat ty jeho laxní výkony, na 10 radši uvidím hráče, kterej má chuť hrát, pokryje si balon a nebojí se jít do souboje. Jeho aktuální přínos jsou fakt jenom rohy a přihrávky, zbytek je na žalostný úrovni.

    + OG na plac, Welbz ven.

    |
  9. Chronic (karma: 1864) #1

    Jako konec poločasu parádní podívaná na naší hru. Atkinson je pica to se ví loket na Mustafi ho jasna žlutá a ten faul na Ozila na hranici vápna radši ani neukázali z opakovacky. Skoda za ten výkon ke konci jsme si ten gol zasloužili. Tet by me zajímalo Jakto ze takový nasazení jsme ne předváděli když bylo o co ještě hrát chlapci by si meli sáhnout do svědomí protoze před pár týdnama t neskutečne vypousteli

    |
  10. Avatar photo
    Jiří (karma: 212) #1

    Jako obrana to táhne. Gabriel zatim prekvapuje, srsi z nej klid. Mustafi perfektni jak dozadu tak i dopredu. Belerin az na tu jeho kartu to tam taky tlaci a Monreal zatim svuj dobry standard. S ofenzivnimi hraci uz je to horsi..

    |
    • traged (karma: 5476) #1

      Souhlas, Mustafi snad prohral jedinou hlavicku ted na konci kdyz dostal loktem od toho hovada…A Gabriel dnes taky supr, rozehravka bez chyby, hlavicky neprohrava.

      |
  11. Japanas (karma: 3891) #1

    Že to není urážka, když napíšu, že Atkinson vždycky byl starý kokot….a že to tak zůstalo…?

    |
  12. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6441) #1

    já nechápu, jak tu někdo může tvrdit, že je s výkonem spokojenej.. to vám od arsenalu stačí tak málo?? jako whu je naprosto tragickej a tady se vychvalují hráčí za stavu 0:0?? to je teda úlet..

    |
    • Avatar photo
      Jiří (karma: 212) #1

      Ono jde mozna o to ze nase soucasna forma je taky naprosto tragicka ale v dnesnim zapase je od vetsiny nasich hracu videt snaha 🙂

      |
  13. styfler_gunner (karma: 0) #1

    Ty kraso vzdyt ten West ham nehraje nic a my stejně gola nedáme. Toje nemohoucnost.. Ozil opět tragedie Danny jak by smet…

    |
    • Avatar photo
      Boby (karma: 865) #1

      …nie,Theo je analfabet v „medzihre“,a nedokáže 1v1 ;o)…hraje dobre,a je vidieť,že je skúsenejší…a hlavne gólový! ;o))

      |
    • styfler_gunner (karma: 0) #1

      to jo jenže Danny by to potřeboval asi jako ramsey přihrát až na čáru aby se trefil do brány, na druhou stranu mu nejde upřít snaha n.o..

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.