POZOR: Start zápasu odložen o 30 minut. Začátek je tak posunutý na 14:00.

Komentáře

  1. Avatar photo
    Martin V. (karma: 30) #1

    Tvl, to není normální. Místo, aby jsme je dojebali třetím, tak bráníme. Střídáme obránce za útok. Auty házíme půl hodiny…

    |
  2. Poky17 (karma: 3813) #1

    Doufám že to Mikelovi ukáže to, že tenhle typ rozestavení s Thomasem na pravém obranci, nám prostě nesvědčí.. čtyřikrát jsme takto hráli a čtyřikrát to byla herní tragédie.. Příště bych rád zase starý dobrý 4-2-3-1 a snad to bude vypadat jinak.. Na konci se to opět mohlo zvrtnout

    |
    • davin32 (karma: 3827) #1

      Taky se mi to nelibi, Thomas je tam utopenej… a na nasi hru se moc dobre nediva, vsechno trva hroooozne dlouho…

      |
  3. Ondra12 (karma: 370) #1

    Moc nechápu proč všechny naše rohy letěly na přední. Nebezpečný byl 1. Podle mě by to chtělo měnit, Forrest si to pak v pohodě pohlídal a naopak udeřil z protiútoku právě po rohu.
    Jinak 3 body zůstávají doma, to je hlavní. COYG

    |
    • Rudi1B (karma: 1068) #1

      Ja som dnes zo štandardiek veľa nečakal, Turner ich v tyme celý rok trénoval a určite pekne z referoval svojmu novému týmu všetky naše varianty

      |
  4. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) #1

    Ak by sme na začiatku 2. polčasu dali na 3:0,tak nech si to takto odohrajú… Namiesto toho sme si opäť zavarili. Ako asi všetci, tak aj ja som čakal viac. Nevadí body sú doma.

    |
  5. Hynek Havelka (karma: 14) #1

    3 body – ale prohra v druhem poločase, strach až do konce, zranění Timbera, nereakce Artety = zatim nic nového Trochu sem v rozpacích ….

    |
    • Avatar photo
      Igor (karma: 5684) #1

      Timber si moze za zranenie sam. Keby nepokazil prihravku, nemusel by mat suboj s johnsonom a nebol by zraneny. Laksne prihral a z toho to vele vyplinulo. Skoda, lebo to bolo uplne zbytocne, snad bude coskoro ok.

      |
  6. Avatar photo
    jakub (karma: 16304) #1

    Pěkný drama na konci, jednu věc si na tom týmu dost cením a to je, že i když se situace nevyvíjí zrovna optimálně, tak tam stejně kluci dřou a bojujou. Přišlo mi, že jsme odpadli fyzicky ve druhé části druhého poločasu, Rice s Parteym toho měli plné kecky, to samé asi White.

    |
    • Avatar photo
      Kimi02 (karma: 193) #1

      Mně přišlo, že už začátek druhé půle byl takový o ničem. BTW když jsme ve 30. minutě vedli 2:0, říkala jsem si „tak, ještě jeden v pohodě do poločasu a pak ještě dva v druhé půli“. No, to bylo naivní.

      |
      • Avatar photo
        jakub (karma: 16304) #1

        Také jsem čekal odlišný průběh. Přišlo mi to trochu nedokonalé, hlavně asi v té finální třetině hřiště se mi zdálo, že jsme tam měli několik slušných míčů ale nikdo nebyl v tom prostoru, přihrávka Whita na penaltu byla dokonalá, tam měl někdo být, to samé z druhé strany, nevím jestli to byl Havertz nebo Nketiah, míč prošel skrz celé vápno, jinak mi přišlo, že jsme dostávali ty předfinální míče celkem pravidelně, defenzivně do té 70 té minuty jsme je skoro k ničemu nepustili.
        Myslím si, že potrvá než si ta hra trošku sedne a ti hráči o sobě budou vědět.

        |
  7. bajtasek (karma: 882) #1

    Už dlouho se mi nestalo že bych u Arsenalu usínal ale v druhým poločase to tak bylo do té doby než snížili

    |
  8. Avatar photo
    Kimi02 (karma: 193) #1

    Jinak nepřišlo vám, že jsme i v první půli hráli docela na jistotu? Měli jsme jasnou převahu, ale občas jsem si říkala, že tohle měla být nějaká průniková přihrávka a místo toho otočení a odkop zpět.

    |
  9. Japanas (karma: 3891) #1

    Je rozdíl kontrolovat hru…a vyfláknout se na to.
    A to svědomitě hned od začátku druhé půlky, až byl problém to znovu nakopnout.
    A střídání ? dokud jsme měli na lavičce slabší hráče, šlo tomu rozumět. Dnes té pasivitě se střídáním nerozumím vůbec, protože to bylo jediné, co nás mohlo probudit z té letargie.
    Škoda tak zásadně odlišných poločasů.
    Ale máme tři body a určitě se budou hodit a z tohoto předem „jednoduchého“ zápasu se můžeme aspoň poučit, bez ztráty bodů…

    |
  10. Rafino (karma: 796) #1

    Presne tak. My sme tak uplakaný fanúšikovia až to bolí. Mikel hrá každý zápas to isté sme čitatelný mee mee, mikel zbytočne špekuloval s partey v obrane mee mee, striedanie malo prísť už v 60 min mee mee 😀 Pritom sme 80 min kontrolovali zápas a okrem dvoch náhodných akcií NF nepredviedlo nič. A radšej nech špekuluje ako v každom zápase hrať to isté, lebo sa pre súperov staneme ľahko čitateľnými

    |
  11. lukint (karma: 891) #1

    Timber update. Artetovi o přestávce lékaři řekli, že je timber ok.
    Tak to jsem zvědavý jaké to je zranění..

    |
  12. traged (karma: 5476) #1

    Moc nechybělo a sklapla Czaplarova past. 3 stopeři je nesmysl kterej už doufám hrát nebudeme, vždycky je to bída. Havertz je zatím přesně jak ho znám z Čukotky – není vůbec ničím výraznej. A k čemu nám je že umí zahrát na všech postech když na žádným nic nepředvede? Pro mě je to hráč na úrovni Elnenyho, solidní, nedělá moc chyb, ale tím to prakticky končí… Pořád ten nákup nechápu.

    |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16304) #1

      7 vzdušných soubojů, 3 z nich vyhrál, 4 krát jej soupeř fauloval, dvakrát fauloval samotnej Havertz, jeho fauly mi hrozně připomínají Xhaku, 47 úspěšných přihrávek a 89% úspěšnost.
      K Elnenymu bych jej vůbec nepřirovnával, naprosto odlišná kvalita, mimochodem Elneny doprovázel zraněného Timbera do šatny, což bylo úžasné gesto, sám si prošel vážným zraněním, snad to u Timbera nebude vážné, ale Elnenyho za to hodně oceňuji.

      |
      • idgor (karma: 1617) #1

        Mne sa zdalo, že čím postupovali minúty, tým Kai hral lepšie a častejšie mal loptu, až do kým sme nedostali gól. Nevravím, že mal zásadný vplyv na zápas, ale nezahral úplne zlý zápas, na ňom je strašne vidieť že má sebavedomie na bode mrazu, ale čím sa viac dostáva do hry, je viac na lopte, tak jeho výkon ide hore a celkovo robil vo väčšine času správne rozhodnutia na lopte. Neodpisoval by som ho, je jasné, že potrebuje čas, ale môže byť platný a prospešný. Aj Viera sa tu odpisoval, posielal na hosťovanie a v príprave som mal pocit, že už pomaly sa dostáva na potrebnú úroveň a že túto sezónu môže mať citeľnejší impact na tím a výsledky ako minulú sezónu. S Kaiom by som tiež počkal na verdikty. Akože je jasné, že za tie peniaze a plat, by sme čakali že to bude iná liga HNEĎ, ale v ňom niečo je a Mikel to nájde, keď pomaly bude rásť sebavedomie Kaiovi, za predpokladu, že na sebe bude makať samozrejme, tak to bude stále lepšie a lepšie. To mi verte…

        |
      • orek (karma: 16566) #1

        Mě dost zaujal i Kaiuv sprint, jak suverénně přesprintoval obránce, škoda že mu na poslední chvíli ukopl balon Aurier.

        |
        • Avatar photo
          jakub (karma: 16304) #1

          Já myslím, že ten míč si zpracoval rukou, proto mi přišlo docela výhodné z toho získat roh, kdyby dal branku tak by asi zasáhl VAR.

          |
          • LUBOMIR (karma: 1227) #1

            To som si myslel aj ja ale posledny opakovany zaber ukazal ze to bolo pleco. Pochvala za nasadenie, sprint ale zakoncenie malo byt lepsie…

            |
          • Avatar photo
            jakub (karma: 16304) #1

            Taky jsem viděl ten druhý záběr, kde to nevypadalo tak jasně, ale z toho prvního jsem měl pocit, že to určitě byla ruka. Díval jsem se jestli někde nenajdu celou akci ale bohužel zatím jsem to nikde nenašel, jen ten konec jak k němu doběhne Aurier.
            Ale je možný, že máš pravdu a já se pletu.

            |
  13. Avatar photo
    AW77 (karma: 2171) #1

    Důležité jsou tři body. Je teprve začátek tak nějaké ty experimenty asi budou. Lepší teď než někdy v půlce sezóny.

    |
  14. orek (karma: 16566) #1

    Nketiah dal na Emirates 14 gólů v posledních 16 zápasech ve kterých začínal.

    |
    • kov77 (karma: 126) #1

      Jsem líný, kolík jsme dali gólů za posledních 16 zápasů doma ? Nebylo to spíš víc, než míň? Tím nechci zhazovat Edieho,spíš jen tak pro formu. Teda v těch ve kterých začínal..

      |
    • Cesky lev 20 (karma: 749) #1

      Tak zápas jsem si zpětně pustil večer a sestava na 3 stopery a s ní v návaznosti výkon pěkná bída. Měli jsme sice dlouho brutální držení míče, tudíž kontrolu, ale pro oko diváka děsná nuda. Celkově si toho bude muset ještě hodně sednout. Jinak, že GM11 dostává přednost před Leoem ještě beru, ale, že jí dostává i Kai opravdu nechápu. Leo je úplně někde jinde kvalitou, dokonce si troufnu říct, že je spolu s Odem náš nejkvalitnější hráč a asi jen kvůli cenovce chudák sedí. Myslím, že by si to Mikel se zbytkem týmu měli brzy uvědomit bo jeho kvalita a hlavně forma nebude věčná…

      |
  15. Poky17 (karma: 3813) #1

    Když já si myslím, že Kai taky docela dojel na tu naši „taktiku“.. Proti City se při přečíslování ze stran (díky Timberovi a Whiteovi) dostával do situaci z druhé vlny nebo si s nimi dal balón a pokračoval do vápna.. Tam si šikovně odskočil od obránce a dostával se do šancí..

    Ale v dnešním zápase? Co měl dělat? Thomas prostě není pravý obránce a do křídelních prostorů se prakticky nedostal.. Občas to tam zkusil Bukayo na slepo poslat, ale jinak pravá strana byla prakticky mrtvá a vlevo? Vesměs to samé, protože Timber byl brány jako třetí stoper a dopředu se tolik nepouštěl.. takže tam alternoval Martinelli s Kaiem, ale před branou pak oba chyběli..

    Takže za mě máš naprostou pravdu s Trossardem, sám osobně bych ho hrál nejraději místo GM či Kaie, ale určitě bych dle dnešního „netaktickeho“ výkonu nezatracoval Kaie, protože proti City, kde jsme hráli klasiku, se mi naopak hrozně líbil.. A vesměs s Trossardem by mu to mohlo svědčit více, než s Martinellim, protože by se mohli protáčet na hrotu a trochu motat hlavu obráncům.. No jak jsem psal výše, snad to dnes pro Mikela bylo upozornění, že na tuhle hatmatilku bychom neměli hrát, když ani napočtvrté co to zkoušel, se na to nedalo dívat

    |
  16. Avatar photo
    Kecup (karma: 216) #1

    Kai Havertz had a good Arsenal debut vs Nottingham Forest

    2 Chances Created
    100% tackles won
    1 clearance
    1 headed clearance
    1 recoveries
    5/9 ground duels won
    3/7 aerial duels won

    But because he didn’t get GA ppl will call him shit.

    To shrnutí to vystihuje

    |
    • Jack_Re4cher (karma: 1905) #1

      Hlavně i kdyby opravdu zahrál ho*no, tak je pořád chvíli po přestupu, sehrává se s týmem a musí nabrat zpět trochu víc sebevědomí, tak mu dopřejme chvíli času a nějaké soudy tady vynášejme až po několika odehraných kolech.

      |
      • davin32 (karma: 3827) #1

        Z jeho strany to rozhodně špatnej výkon nebyl, ale zatím mi z jeho strany chybí větší odvaha vzít něco na sebe… hodně přihrávek hraje dozadu a na jistotu, ale chápu to, že potřebuje čas, aby se aklimatizoval v novým týmu 😊. Víc jsem byl rozčarovanej z té včerejší hry, co jsme předváděli, moc dobře se na to nekoukalo… uvidíme, jak to bude vypadat v dalších zápasech, snad Mikel ví co dělá.

        |
    • Nawts14 (karma: 1810) #1

      Prehnane by som ho nekritizoval , ale skratka ani mne sa zatial velmi nepaci. A na to mame tady to forum , kde si mozme napisat aj slusny kriticky nazor.
      Ja som dufal , ze Arteta bude vychadzat z toho co minulu sezonu fungovalo. Obranu styrku celu rozhodil , vpredu tlaci Havertza lebo stal 65 mega , namiesto momentalne podla mna nasho najlepsieho hraca Trossarda.
      Ten hra ako Messi a ajtak dostane 15 minut.
      Teraz mame siroky kader , takze Arteta sa prakticky nemoze na nic vyhovarat , ale mali by s trenerskym stuffom trosku lepsie vyhodnotit zostavu a pripadne zapojenie striedajucich hracov , lebo teraz je ta lavicka fakt kvalitna a pokial nam to uplne neslape tak tam mozme v 60 minute dat brutal kvalitnych hracov.

      |
  17. idgor (karma: 1617) #1

    Ja som včera nepochopil jednu zásadnú vec. Arteta chcel stoj čo stoj dvoch kvalitných ĽAVONOHÝCH! CB a včera prvé kolo a nehrá ani jeden z nich, tak k čomu potom tak silou mocou zháňal od Mariho, až po Kiwiho na to LCB, keď z dvoch nevyužije ani jedno v zápase… a od toho sa odvíjali všetky problémy, že boli vzadu traja CB.

    |
    • Ondra12 (karma: 370) #1

      Na Twitteru jsem den před zápasem četl spekulace, že Gabriel není 100% fit. To by možná vysvětlovalo proč tam nešel ani v té 50. minutě místo Timbera. Pokud to byl skutečně čistě taktický tah, tak mi to taky přijde trochu podivný.

      |
      • idgor (karma: 1617) #1

        Kiwi, ale tiež nehral posledné zápasy zle, prečo mu nedať šancu, to mi je tiež záhada a radšej trápiť Parteya na prapodivnej pozícií a bolo vidieť, že to skrátka nebolo ono, hlavne druhý polčas

        |
  18. Trixy (karma: 565) #1

    Kolik jsme včera prohráli, že je tady tolik hejtu? Pokud Arteta nepostaví Gabriela, věřím tomu, že není 100% fit atd atd, on ty hráče vidí každý den na tréninku a myslím, že ví co dělá

    |
  19. orek (karma: 16566) #1

    Já Teda doufám, že Parteye na pravém bekovi už nikdy neuvidíme. Ta hra vypadá vždy příšerně. Navíc Partey dokáže skvěle bránit ve středu hřiště, ale ne na kraji. Trossard na lavičce je až zbytečný luxus, navíc když to byl suverénně nejlepší hráč z přípravy. Na penalty v Shieldu doslo taky díky němu , když jsme v druhém poločase ani nebyli schopný ohrozit branku City.

    |
  20. Avatar photo
    Luckybello14 (karma: 2789) #1

    Gabriel do zápasu mal odtrenovany 1 predzapasovy tréning….nemôžte čakať od Mikela ze ho tam postaví…Tomi bola jediná možnosť v danom okamihu….keďže KT pravdepodobne odchádza a nebol na súpiske…..a k zápasu….1.polcas veľmi dobrý….2.polcas zasa zbytočne poľavenie za stavu 2:0 mame jedno šťastie že sa Nottingham nedokázal dostať do zápasu pretože verím žeby to skončilo 2:2….a na Artetovom mieste apeloval by som nato ze pokiaľ nieje stav 3:0 tak budú hrať ako keby prehrávali…..keby nastúpili do 2heho polčasu ako v prvom tak ten NF odíde d 5tkou….

    |
    • orek (karma: 16566) #1

      Tohle polevovani se nám stává bohužel často. Kolikrát nastoupime i s vlaznym tempem a hráči pak koukají, když proti nám hraje soupeř rychle, tvrdě a napadá nás. To jsme rázem mimo komfortní zónu.
      Hráči se nedokáži soustředit celých 90 minut. Pokud se to nezmění o titul možná Budem hrát, ale nevyhrajeme ho.

      |
  21. kobi53 (karma: 326) #1

    niektori mi pride ze su aj prilis namlsani. Chapci je to prvy zapas sezony a zmien v time je velmi vela. Vzhlado na to ako takticky tazky system hrame je prirodzene ze bude chvilku trvat kym si to sadne. Budme trosku viac trpezlivi veci ktore robime ich robime skvele a verim ze to bude aj pripad Kaia. Ak nie nic sa nedeje nie kazda vec sa podari ako velky uspech ale tak to pozname kazdy aj zo svojho zivota.

    |
  22. Gunner1992 (karma: 44) #1

    Borci, sháním 2 lístky vedle sebe na ARS-MAN UTD. Zkusil jsem snad všechno. Buď mají jen jeden lístek nebo žádný. Nemáte nějaký tip? Díky moc!

    |
    • orek (karma: 16566) #1

      Dneska bude mít sken kolene, tak snad se to dneska dozvíme a doufejme že to nebude nic vážného.

      |
    • Rafino (karma: 796) #1

      Čo máme za lekárov keď cez prestávku povedia artetovi že timber môže pokračovať a ten po 5 minutách skončí? Ja dúfam že to bude mať len narazené aj keď to tak nevyzeralo :/

      |
      • Avatar photo
        Rypi (karma: 4464) #1

        Doktor nemá rentgenové vidění. Pokud hráč řekne, že je ok a chce hrát, tak pokud na první dobrou není zřejmé vážnější zranění, doktor s tím holt moc nenadělá.
        Asi chtěl Timber prostě hrát. Snad to ale nebylo na úkor opatrnosti a nebude to teď všechny stát výrazně delší pauzu a rekonvalescenci.

        |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.