Komentáře

  1. Beethoven (karma: 0) #1

    Zkrátka musíme najít nějakého Henryho, aby na Bernabeu udelal solo ala 2006 a rozhodl. xDD

    |
      • Beethoven (karma: 0) #1

        Let’s go.

        Já si pořád myslím, že uděláme zázrak ala Chelsea v roce 2012. 😄 Zkrátka po letech, kdy se od nás čekala vyhra v LM, tak teď paradoxně vyhrajeme.

        |
        • Avatar photo
          Henry (karma: 1848) #1

          Moze sa stat ze vlastne nikto necaka ze Arsenal moze tento rok vyhrat LM na velke muzstva to v lige vieme preco by sme nemohli aj v LM 🙂

          |
  2. RAdE (karma: 342) #1

    No moc koukatelné to bohužel opět nebylo. Kiwi bude doufám prodaný on je fakt špatný i jako náhradník. Sterling hraje dle mě jen kvůli tvrdohlavosti Mikela, že chce všem ukázat proč ho dotáhl, ale neskutečný flop. Jediný co mě včera potěšilo je fakt, že budeme mít Real. Zaprvé to bude milionkrát atraktivnější a za druhé ten hnusný styl Atletu by nám absolutně neseděl.

    |
    • Avatar photo
      valka_05 (karma: 470) #1

      To fakt ? že Sterling hraje kvoli tvrdohlavosti Artetu ? Ak to máš z prvej ruky že ho vyslovene dotiahol Arteta daj sem zdroj.Pokiaľ viem, ešte aj Edu po deadline day povedal že Sterling vôbec nebol v pláne a že to bolo len vyústenie odmietnutia ponúk na Williamsa.
      Druhoradé už je, že sme vyhrali prvý zápas 7:1 a prečo by ho tam nemal dať.Už tak mame úzky kader a naviac včera Sterling konečne ukázal sebavedomie a že ho to nezožiera vnútorne aký je na neho hejt.

      |
  3. Avatar photo
    Rubb112 (karma: 2057) #1

    Já jsem na to dost zvědavý. Protože Anchelotti není idiot a bude hrát ze zadu a budou nás drtit protiutoky Vini, Mbappe, Rodrygo a spol. A my umíme dostat z jednoduchých protiútoků dost gólů

    |
  4. Chronic (karma: 1870) #1

    Máme Real který bude hrát proti nám bude hrát určitě o mnoho aktivněji jak Atletico. Na zápasy už by jsme měli mít snad do útoku trojku Martinelli-Tross-Bukayo. S Merinem bych tam neexperimentoval. Škoda toho Kaie to mohl být zápas přesně pro něj. Pokud podáme top výkon v obraně může se stát cokoliv

    |
    • Avatar photo
      Igor (karma: 5757) #1

      A co ak my vyprasime Real. Lopta gulata, moze sa im kludne 5x zagulat do siete 😁

      |
    • Avatar photo
      dominik (karma: 2533) #1

      Trocha sebavedomia. Tie casy, kedy sme v LM dostavali vyprasky od silnejsich su davno prec. Mikel ten Arsenal hodne posunul, aj ked velka trofej zatial chyba. Nase sance nevidim vobec nejak cierne, ano Real je mierny favorit, ale hlavne kvoli skusenostiam.
      Nemame sa coho bat, obranu mame vybornu, brankara tiez. Ked nam dobre zahra zaloha, tak mame sancu, nie ze nie.
      Navyse ak uz bude k dispozicii Saka, ten bude velmi namotivovany a oddychnuty, to by bola velka pomoc. A mam tusaka, ze aj Nwaneri v tomto dvojzapase nieco velke ukaze.
      Ja nam verim, COYG!

      |
      • Avatar photo
        Gunner_Roman (karma: 1540) #1

        Tak Real může být speciální motivace i pro Odegaarda.
        Co už jiného by ho mělo herně nakopnout, než Real.

        |
  5. pan HU (karma: 131) #1

    Když jsem viděl sestavu, tak jsem poprvé!!! za mnoho let své lásky k Arsenalu dal přednost jiné činnosti, než sledování zápasu v době, kdy bych měl čas se koukat.

    |
  6. El Duan (karma: 596) #1

    Hlavne treba uz konecne vyhrat nad nejakym europskym top mustvom ako je real , barca , bayern a pod. a konecne si ziskat respekt aj v LM.A ak chceme pomyslat nad touto trofejou je to aj nevyhnutnost. Tesim sa na porovnanie s realom aj vzhladom nato ze sme v lm s nim hrali naposledny pred 20 rokmi/ velmi davno a porazenie prave realu by nam zaistil respekt. Potrebujeme saku spet a idealne vo forme a aby sa nam nikto dalsi nezranil…v takom pripade si myslim ze mame dobru sancu ich porazit.

    |
  7. Avatar photo
    dave (karma: 21368) #1

    🚨Arsenal have so far earned €102m in the UCL after beating PSV in the last-16.
    🔴Starting fee €18.62m
    🔴Value pillar €34.59m 🔴Performance €48.75m:
    ⚽Matches+redistributed draws €13.9m
    ⚽Bonus 1st to 8th place €2m
    ⚽Main bonus €9.35m
    ⚽Last-16 €11m
    ⚽1/4 Finals €12.5m

    #arsenalfanaticsnews

    |
  8. Michal (karma: 897) #1

    Asi bude opět za pesimistu, ale já mám spíše z Realu strach, než že bych se na dvojzápas těšil. Objektivní hrajeme s dlouhodobě nejlepším týmem na světě, který je obzvlášť v LM úplné monstrum (de facto ji vyhrávají každý druhý rok). Dlouhodobě vyřazovali Liverpool i City v jejich nejlepší formě. Letos navíc dostali posilu v Kilianovi, čímž asi není pochyb, že jejich ofenzíva nemá konkurenci. My proti tomu nemáme hrot a i naše záloha (asi až na Rice), není v ideální formě. Ano, řekl bych, že máme lepší obranu, ale sebelepší obrana nedokáže ubránit ofenzívu Realu, nějaké góly dostaneme, to je prostě fakt a jejich počet bude asi dost záležet na tom, jak k zápasům přistoupíme. Ano, jejich obrana je zranitelná, ale zrovna ve střílení gólů v poslední době neexcelujeme. Je skoro jasné, že první zápas venku bude Real hrát spíše z bloku a spoléhat na brejky, a toto nám extrémně nevyhovuje. Nejenže je při obléhání náš útok dost bezradný, ale i naše defenziva je zranitelná z protiútoků, a to nehrajeme proti nejlepším a nejrychlejším hráčů na světě. Hloupé je, že první zápas hrajeme doma, tedy bude se očekávat, že budeme hrát na výhru. Já bych se ale nikam nehnal. Hrajme také z bloku a čekejte na chyby a možné protiútoky. Počkejme si na Real a hlavně jim nenechne šance na brejky. To je dle mého názoru jediná šance, jak Real porazit, pokud budeme se snažit hrát fotbal, může to dopadnout dost špatně.

    |
    • Avatar photo
      Gunner_Roman (karma: 1540) #1

      Jestliže Saliba s Gabrielem zvládnou defacto vynulovat Haalanda, proč by nemohli
      i Mbappeho?
      A hlavně – ne nadarmo se říká, že tituly vyhrává obrana a za mě máme obranu
      rozhodně lepší.

      |
      • Michal (karma: 897) #1

        Tak u Realu je problém v tom, že to opravdu není jen Mbappe, ale i Jude, Rodrygo a hlavně Viny. Všichni čtyři absolutně world-class ofenzivní hráči. K obraně a titulům, to se obávám, že od dob Chelsea a Mourinha úplně neplatí, třeba letos očividně vyhrává titul v PL útok. Resp. obrana je velmi důležitá, ale bez útoku to nejde, o čemž se přesvědčujeme v posledních týdnech.

        |
        • Avatar photo
          Pedro Sanches (karma: 6511) #1

          Já bych hned nestahoval kalhoty.. Máš pravdu, že kvalita v útoku je na straně Realu obrovská. A ano pokud zápas Realu sedne, tak nám klidně dají bůra.. Ale na druhou stranu je Real schopný prohrát s posledním týmem tabulky.. Takže nějaká šance tam je a uvidí se..

          |
          • Avatar photo
            dřívko (karma: 2181) #1

            „Ale na druhou stranu je Real schopný prohrát s posledním týmem tabulky“
            Myslím, že na tohle jsme poslední dobou spíš experti my 😁
            Ale zase se silnýma týmama hrát umíme, takže vyloženě průser neočekávám

            |
      • Branovojt (karma: 243) #1

        Hlavne preto ,že Mbappe je iný štýl hráča.Ten nebude stáť v šestnástke a čakať ako Haaland.

        |
      • Avatar photo
        Stranger0569 (karma: 1104) #1

        Mbappe je unikátní hráč výběrem místa a zrychlením, je to óda na pohled ho sledovat i bez míče, jak se pořád nabízí a rychle nabíhá do volných prostor. Jeden špatný krok a ani naše duo jej nedožene.. Minule mě mrzelo, že jsme vypadli s Bayernem, na Real bysme měli super formu, ale teď s těmi zraněními se těším spíše na zajímavý fotbal 😅

        |
    • Lucabrasi (karma: 908) #1

      Mě zase vždy vadilo to věčné simulování/brečení u rozhodčích např. při našich zápasech s Barcelonou. To je důvod proč jsem nikdy nemohl koukat na laligu. Samozřejmě v Anglii už to taky není tak tvrdé jako dřív. Rozdíl ale stále je. Hodně záleží jaký metr rozhodčí nastaví. Pokud pustí hru více do těla, hlavně naše obrana bude mít navrch. Jestli ale skočí na lep každému divadýlku, může nám to prohrát zápasy.

      |
  9. Branovojt (karma: 243) #1

    Na zápasy s Realom sa treba tešiť.Ja sa teším na to čo predvedieme . Hlavne som zvedavý na manažérsky súboj Arteta vs Ancelotti.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.