Komentáře

  1. PETO1 (karma: 250) #1

    vyznie to zle ale za mna TOP scenar, tesna prehra s dobrym vykonom :), ukazali sme ze sa s nimi da v pohode hrat a Fa Cup je sice pekna vec ale v tejto situacii v ktorej aktualne sme musime 100% dat len do jednej veci a tou je 19 zapasov v lige

    |
    • Neptun (karma: 1112) #1

      souhlasim. Nikdy samozrejme nechci, abysme prohrali, ale pokud to ma prijit, tak dnes mi to nevadi. Nechci rict s beckem, ale s tymem nekde napul mezi A a B jsme s nimi dokazali hrat pomerne vyrovnanou partii, povedlo se uhlidat Haalanda, nikdo se nezranil ani nevykartoval a ubyly nam potencialni zapasy do budoucna. Jedine co me mrzi je, ze jsme na konci nedovedli City trochu zatlacit, kdyz drzeli balon tak jsme jim ho nedovedli vzit. Ale co uz, pokud se nestane nic nepredvidatelneho tak neverim, ze s nimi doma prohrajem.

      |
  2. Cesky lev 20 (karma: 749) #1

    Holding ze sebe už více nevymáčkne, ale na to, že bránil Haalanda, tak se doslova pral. Sambi by potřeboval hostovačku a zápasový rytmus jako sůl. Fabio, ten musi zesílit nebo nemá nárok. Prohra mrzí bo si nemyslím, že vyhrál lepší tým, ale když nedáš gól… Největší pozitivum by mělo být, že jsme zjistili, že se s City dá hrát a dozajista i porazit. Jedeme dál ?

    |
    • Avatar photo
      Stranger0569 (karma: 1104) #1

      Holding zase předvedl nepochopitelný zkrat, že to ani Haaland nečekal. (moment hasil Turner svým výběhem za 20ku)

      |
  3. Filip Bureš (karma: 266) #1

    A ja si třeba nemyslím, že by Sambi byl vyložene slabej, naopak mě přijde dost zdatnej na přihrávky, kombinaci a celkově vůbec ne špatnej. Jeho největší problém podle mě je to, že Thomas hraje jak největší blázen, uplně na nadlidský úrovni podle mě, je úžasnej, skáče tam jak gazela, s lehkostí odebíra, přeskakuje, všechno se mu odráží jak potřebuje, prostě hraje neskutečně, myslím,že ho nikdo nemůže bezprostředně zastoupit tak, aby to nebilo do očí.

    |
    • Avatar photo
      poli23 (karma: 1298) #1

      Přesně. Thomas je na tý pozici světová jednička a kdokoliv jiný bude v porovnání s ním krok dolů

      |
    • Avatar photo
      juha_efx (karma: 1414) #1

      chlapec momentalne nevie odkial vietor fuka a uz vobec netusi kde sa ma na ihrisku pohybovat…na rok ho poslat na hostovacku a ak sa vrati a bude na tom istom leveli ako teraz v momente predat a poobzerat sa po inom mladom nadejnom hracovi

      |
    • lord17 (karma: 2957) #1

      Tak snáď. Vraj partey niečo po polčase cítil, tak ho Mikel stiahol, že nebude riskovať

      |
  4. Avatar photo
    dave (karma: 20993) #1

    ? Arsenal-target Moises Caicedo on Instagram, seemingly handing in a transfer request: “I am proud to be able to bring in a record transfer fee for Brighton which would allow them to reinvest it and help the club continue to be successful.” [IG: moises_caicedo55]

    |
  5. Avatar photo
    dave (karma: 20993) #1

    Arteta says Partey injury is his ‘ribs’ area and he will have a scan tomorrow.

    |
    • Poky17 (karma: 3813) #1

      Fuck.. Snad to nebude nic vážného.. Caicedo se sice tváří jako „Done deal“ a požádal o přestup, ale ztráta Thomase mě děsí více, než že nepřijde nikdo.. Ten střed je prostě bez něho jalovej.. Věřím že se dá dokupy!

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.