Od 17:30 hodin nás čeká další těžký souboj v St. James‘ Parku. V posledních 3 zápasech jsme odjížděli jako poražení a je nejvyšší čas tuto sérii ukončit.

Zápas odřídí jako hlavní sudí Jarred Gillett a k VARu zasedne Darren England. Utkání můžete sledovat na CANAL+ Sport.

Sestavy:

Komentáře

  1. Co_Je (karma: 788) #1

    Co to melou zase za sracky v tom studiu. Poborský že nechápe že nebyla penalta jako vážně? Kdyby elanga trefil ruku Primu tak jo ale šlo to od Gabriela a to podle pravidel penalta není. Jinak si úplně pamatuju přímo proti NC tak tři roky z 5 kdy jsme tlačili a taky jsme takto trefili ruku soupeře a bylo řečeno že ve skluzu se to nepíská.

    |
  2. Poky17 (karma: 3813) #1

    Jak ja jsem rad, ze jsem se mylil ve svem vyjadreni, ze letos u tymu nevidim silu to otocit.. a ono to vyslo.. Omlouvam se chlapci, jste naprosto boží! V Řecku na baru se divili, proč tak skotačím, hned je ta dovolena zase sladsi 😀

    |
    • Poky17 (karma: 3813) #1

      Jezis jen to ne.. Znám maximálně několik lidi z marketingu Slavie, ale tim můj „vztah“ ke Slavii končí.. Každopádně doufám že kamos je v pohode..

      |
  3. Marek (karma: 3614) #1

    Keď si spätne prehrám v hlave koľko sme mali šancí volej Ezeho, tyčka trossarda strela z vnútra šestnástky Ezeho, zrušená penalta kľudne to mohlo byť 3:0 a to všetko za 35 minút namiesto toho sme prehrali polčas 1:0 som hrdý na hráčov že sa nezložili a nevzdali to a snažili sa na plno až do poslednej minúty

    |
  4. killerhammer (karma: 6980) #1

    Nádherný zápas!
    Najskôr obrovská frustrácia z rozhodcov, potom statické dobíjanie súpera, frustrácia, že nehráme lepšie, spálené šance.
    Ale išli sme do toho, v závere super striedania, zjednodušili sme hru a otočili sme.
    Totátna eufória!
    Btw., toto sú kľúčové okamžiky v boji o titul.
    Teraz poďme urobiť jazdu a predbehnúť luckerpool!

    |
  5. Ondra12 (karma: 370) #1

    Skvělá výhra, kterou si naši borci zasloužili. Opět impact z lavičky, kde je teď fakt síla.

    |
  6. Smolda (karma: 1218) #1

    Dnes jsme byli svědky historické chvíle. Rozhodčí dal ŽK soupeři za kopnutí do míče. (Zdržování navázání hry)

    |
  7. Marek (karma: 3614) #1

    Máme zasebou old trafford anfield a SJ park 3 štadióny kde sa nám dlhodobo najviac nedarí a strácame na Liverpool 2 body inak nenechajte sa pomýliť ta pravá poľovačka od rozhodcov na Arsenal začne v momente keď sa Arsenal dostane na prvé miesto v tabuľke pred Liverpool 🧐a že to čoskoro príde

    |
  8. YaGunnersYa (karma: 5061) #1

    Mikel Merino has scored more Premier League goals in 2025 than any other Arsenal player (7).

    While no player has scored more headed goals in the competition this calendar year than the Spaniard (4). 👏

    |
  9. Do Tuan Tu (karma: 2328) #1

    Super vyhra, ale bojim se, co prijde dal. Jestli my jsme dneska porazili PGMOL a VAR, tak oni urcite pomuzou Liverpoolu.

    |
  10. Avatar photo
    Baci (karma: 811) #1

    Tento výkon a obrat v závere by mal chlapcov psychicky poriadne nakopnúť. Mnohí nám vyčítajú neatraktívnu a pasívnu hru v dueloch s veľkými tímami (najmä páni a dáma v štúdiu Canal Sport+), tak snáď dnes si chalani sami sebe i nám všetkým dokázali, že majú na to, aby s hocijakým súperom od začiatku do konca boli aktívni a diktovali hru. Uff, neskutočne som spokojný s tým, ako to dopadlo. COYG

    |
  11. backhand (karma: 2228) #1

    Možná to tak nemusí působit, ale od Rice další MASTERCLASS. All-timer!

    Øde skvělé cameo. Kdykoliv se objeví v levých prostorech, vždy to smrdí nebezpečím.

    A ten kdo Merina profiloval do střeďáka ho okradl o all-timer kariéru na hrotu.

    |
    • mc1897 (karma: 878) #1

      Rice sa mi dnes nepacil aj ked svoju robotu si urobil najma pri tom Murpnyho brejku a skvelej asist, ale duo Eze + Ode v takychto pripadoch je riesenie.
      Plus 5 ludi vo vapne. Mikel sa uci…
      3-2 (Eze+Ode) -5 a ideme buchat lopty dnu.

      |
    • Devil`s advocate (karma: 1946) #1

      Ten kluk nemá limity!

      Toto je za mě ideální využití Ezeho. Double-pivot Zubi-Rice a Ezemu dát volnost driftovat napříč centrálními prostory.

      Ode se mi líbí hlouběji, ale i jemu by tento přístup hrozně prospěl. On jak se dostane do kapes v levém meziprostoru tak souhlasím že je extrémně nebezpečný. Jeho passing angles jsou v těch prostorech ideální.

      |
      • gunners47 (karma: 4848) #1

        S ezem sa mi hra neskutocne paci, on vzdy vie kam ist pre tie odrazene navyse ma top dribling na malom priestore pohybom sa vzdy dokaze zbavit protihraca a hladat prienikovo spoluhracov.. za mna musi byt v zaklade pravidelne

        |
    • Do Tuan Tu (karma: 2328) #1

      Ja nevim jak vy, ja vidim Merina na hrotu, ale fakt jako ze jo. Pokud se strida Gyokeres, tak dokud nebude zpet Havertz nebo Jesus, tak musi na hriste Merino.

      |
  12. gunners47 (karma: 4848) #1

    Dnes to konecne dobre prestriedal a nebol tam ziaden handbrake ale nasadil ofenzivnych hracov a nakoniec to aj vyslo

    |
  13. Frycma (karma: 9) #1

    Hosi dnes jsme hrsli taky zapas a vyhrali jsme venku v poslednich minutach 2:1 … ale u naseho viteztvi jsem si zarval asi 10x vic !!! Krasa !!! Tohle nam da kridla! Na zamcich vyhrat … to jsou brutalni 3 body! Yeeeees !!! 🙏🏻💪🏻
    Jen tak dal! GOYG !!!

    |
  14. belerek (karma: 1240) #1

    Nádhera. Konečně jsme ty prasata u nich porazili. Rozhodčí tragédie, ale abych byl objektivní, tak penalty měly být obě. V 83. minutě jsem šel se psem, znechucen ze zápasu (ale ne z našeho výkonu, ten byl hlavně v 1. poločase výborný), tak už jsem se to pak dodíval doma bez nervů…ale trošku lituju, že jsem nevydržel, i když by mi asi zešedivělo hodně vlasů 😀 MOTM těžko vybrat, ale hodně toho dnes směrem dozadu odpracoval Declan.

    |
  15. Avatar photo
    speedy (karma: 1691) #1

    OT: Koukám na sestřihy zápasů. Můžete mi někdo prosím vysvětlit, proč Brighton nedostal penaltu za to kopnuti do hlavy ve vápně? Vždyť nebyla ani nízko. Díky.

    |
    • LaVe (karma: 2084) #1

      Bolo tam toho viac ako len to kopnutie do hlavy..Aj ten nedotyk Salaha a dnes už len čerešnička na torte .. aj v zápase Villa Fulham rozhodca hviezdila aj v našom zápase to bolo tak na 4- pre rozhodcu.
      PGMOL si dal vlastný gól vlastne plno vlastných gólov v tomto kole ..
      Som zvedavý na vyjadrenia pána Webba..

      |
    • Co_Je (karma: 788) #1

      Protože Chelsea. Jak tento rok pomáhá Chelsei VAR. Je neskutečné. Crystal Palace gól s příznaků zrušeny k vůli hráči moc blízko zdi. Fulham zrušeny regulérní gól + ruka před dalším atd ….

      |
    • Tomáš Karel (karma: 45) #1

      Neviděl jsem opakované záběry, ale přišlo mi to jako totožná situace jaká ten samý den byla v zápase Atlético – Real a tam se penalta kopala.

      |
    • matonator (karma: 5586) #1

      Tiez si myslim, ze pojdeme na prve miesto a tam by sme uz aj mohli ostat. 3 obdrzane goly a to sme hrali proti United vonku, Liverpoolu vonku, City a Newcastle vonku. Szoboszlaiov wonder goal je dovod preco je Liverpool prvy a nie my. S tym ze sme mali tazsie zapasy…

      |
  16. Avatar photo
    ferzony (karma: 91) #1

    Nemôžem si pomôcť, ale Canal+ by mohol zvážiť komentovanie zápasov Arsenalu. Bosák sa nedá počúvať. Stále hľadá negatívne veci, aj keď dáme gól, je to absolútne bez emócie. Ale včera keď bazén dal gól tak vieskal ako by ho rezali. Myslím, že naša komunita je dosť veľká na to aby sme mali komentátora, ktorý ma rád Arsenal a predal by ľuďom pred TV väčšiu emóciu. A tie jeho úvahy a „čítanie“ myšlienok hráčov alebo trénerov. Neustále si pletie mená našich hráčov. Mne osobne dosť kazí zážitok z hry. Nestačí, ze to robí rozhodca tak aj on 😅

    |
    • LaVe (karma: 2084) #1

      Bosák nevie skryť že nemusí Arsenal.Zážitok z jeho komentovania zápasu Arsenalu je nezažitok.

      |
    • Co_Je (karma: 788) #1

      To je nocoment. Bosák má komentátorská léta dávno za sebou. A to není jen o Arsenalu. Stěžují si i fanoušci MU i Chelsei. A to že zjistí že merino je hráč Arsenalu až ve 20 minutě a podobné propadáky je fakt otřesné. Ale to zaměření proti Arsenalu mě přijde jako narativ napříč celým Canal +sport. Mě osobně vadí i angažování bývalých hráčů typu Poborský nebo Zlámal. Nemáji tomu co dát akorát jsou brutálně neobjektivní ( třeba komentář Poborského hájící mbeuma když nedal šanci, že si myslel že je offside) . Nebo Zlámal který tvrdil že MLS je arogantní fracek. Čekáš to od podcasteru typu VAR, kteří se netají tím komu fandí.Bohuzel i oni jsou často objektivnější. Ale anál + sport se snaží vystupovat jako novináři, bohužel to ne mě působí jako Bulvár kdy hledají špínu a senzaci i za hranou. Kdyby to přiznali na rovinu ok ,ale ne dělat z Arsenalu vlastně nejhorší tým a tvářit se objektivně. Promiňte za delší komentář, ale sere mě to týden co týden a nejhorší je na tom to že nemáš jinou možnost kde se dívat.

      |
      • Halloween (karma: 1852) #1

        ale Canal+ sa tiez netaji komu fandia,ked su v podcaste napr.VAR tak jeden zo sefov hovori ,ze fandi sliepkam a druhy fandi plavarni.Svitkova hrala za cukotku ,tak je jasne komu fandi,dalsi fandi manu.Tak je jasne ako komentuju Arsenal,ked vsetci fandia konkurencii

        |
      • micuda (karma: 92) #1

        No ja bych to tak strašně neviděl 😂😂 Bosák je mimo už dlouho, mysli si ze je nejlepší komentátor fotbalu, býval vtipný a fajn, ale věkem upadá hloubš a hloubš, při pohledu z blízka na jeho obličej myslim ze ma trochu problem z alkoholem🤪😂, Poborský mi přijde vcelku fajn a myslim ze se snaží byt vcelku objektivní . Ale to co tohle kolo předváděli sudí v PL, to bylo teda fakt neco

        |
  17. Avatar photo
    waldenmedis11 (karma: 346) #1

    Skáčik dobre povedal v štúdiu po zápase-.,,Arsenal odolal všetkým neprávostiam a krivdám.,,, Presne takto nejak.Každý gunner včera po zápase musel mať neskutočne dobrý pocit,taký povznášajúci.Teším sa na ten plač na okolo ako budú haters tvrdiť že sme si to nezaslúžili… AFC nebolo už dávno takto silné!

    |
  18. Avatar photo
    SimiHC (karma: 49) #1

    Rozhodčí tragédie (obecně všichni ne jen hlavní), ale nakonec jsem rád, že tu penaltu neuznali, jelikož jsme si mohli vychutnat výhru v poslední minutě a to je k nezaplacení:)!!!!!! A buhví jak by to dopadlo, kdyby jsme jí kopali, vyrovnali a opět zalezli do obrany:)

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.