Komentáře

  1. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Jestli tato sezona neotevre vedeni oci a opravdu nezainvestuji do ofenzivy, tak je jakekoliv rozcilovani uplne zbytecne. Potrebujeme top utocnika a top kridlo. Proste dva hrace, keri udelaji treba 30 golu za sezonu. Momentalne mame v ofenzive top jen Saku a pro soupere je pak strasne lehke ho zdvojovat a tim v podstate komplet odrovnat nasi ofenzivu. Jeden gol v semifinale, ktery navic prisl uz ve chvili, kdy bylo v podstate rozhodnuto, je strasne malo.

    |
    • Millman0711 (karma: 912) #1

      A ještě potřehujeme produktivní CAM. Ode nemůže hrát všechno a mít za 200 zápasů 12 gólů a 15 asistencí.

      |
      • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

        Jenze Ode se nemuze posunout na CM, protoze Rice nemuze hrat DM. Takze za mne spis top DM, jako nahrada Parteyho a podle mne Ode ta cisla ziska, kdyz bude mit kolem sebe kvalitu. Ted je videt, ze skoro pokazde hleda Saku, coz uz maji souperi prectene. Navic po tom zraneni ocividne neni ve sve kuzi

        |
        • killerhammer (karma: 6980) #1

          Keď si už na takejto úrovni, že chceš vyhrať UCL a ligu, nemôžeš už obhajovať zlú formu u žiadneho hráča.
          Nikto nemôže byť nedotknuteľný.
          Ja mám tiež slabosť a obhajujem napr. Martinelliho ale mal 2 zlé sezóny a stálo nás to výsledok.
          Ak naozaj chceme trofeje, v tíme musí byť reálna (brutálna) konkurencia, odohráš pár slabších zápasov = sedíš a hrá lepší hráč.
          Nie som si istý, či Arteta to takto dokáže s hráčmi, ukázal nám to s Ramsdaleom ale zas nám ukázal aj absolútne sprostú dôveru, keď napr. staval stále Williana na krídlo.

          |
          • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

            Lze obhajovat hrace, pokud tam prose je vysvetleni. U Odeho je to jasne. Totalne pretizeny, po zraneni, bez alternativy. Proste mu dosly sily za posledni 3 sezony, kdy hraje skoro vse. O jeho kvalitach nemam nejmensi pochyby. Jen potrebuje mit moznost odpocinku. V tomhle je chyba MA, protoze Nwaneri tam klidne uz sance dostavat letos mohl

            |
    • bflmpsvz (karma: 4183) #1

      Seš idiot, byli jsme lepší než PSG, xG cca 5:3 v náš prospěch. Oba týmy dnes mohly klidně dát 3-4 góly, ale více ze zápasu jsme měli my a v obou zápasech jsme PSG přehrávali. To je fotbal, o štěstí, drobných výkonech. Donnaruma čaroval, Saka nedal prázdnou bránu na konci zápasu, takto malé detaily rozhodují…

      |
  2. matonator (karma: 5586) #1

    Poznatky za mna:
    1. Taktika v oboch zapasoch zla. Dnes jedina zaujimava zmena boli Parteyho outy
    2. Mame problem v utoku a realne potrebuje 2 top utocnikov aby sme mohli pomyslat na trofeje
    3. MLS sa musi vratit na zem, este nema tolko skusenosti aby si mohol dovolovat vsetko. Dnes sposobil snad 4 nebezpecne utoky. Za penaltu ho nebudem vinit
    4. Kapitan ukazal 4 priserne vykony v UCL v rade a Arteta na to absolutne nijak nezareagoval. Obrovsky problem pre vedenie na dalsi rok a som zvedavy ako na to zareaguje.

    Podla toho ci vedenie ukaze konecne nejake ambicie v prestupaku, sa rozhodnem ci v dalsich sezonach budem Arsenalu venovat tolko casu. Uz ma to tak nejak nebavi 😀

    |
    • Avatar photo
      Jiří Trchalík (karma: 1679) #1

      Souhlasím, ale na obranu tymu bych rekl, ze tym nemuze za to ze je tak uzky. To je chyba vedeni. Na Odem je videt, ze je vycerpany a mimo. Verim, ze po odpocinku a priprave bude zase dobrej. Dojeli jsme na uzkej tym a s tim spojene pretezovani hracu, lteri pak hrají i mimo formu nebo hur se zranenim

      |
    • ejdam (karma: 2) #1

      Vy jste hustý. Tady se jede hate na City, Chelsea a najedou chcete pustit 300, 500 mega na posily 🤣

      |
      • Branovojt (karma: 243) #1

        No tak 70-80 máme už ušetrené zo zimy aspoň sa to tak prezentovalo,že v zime sa útočník kupovať nebude a peniaze sa nechajú na leto.Dalsich 150 klub s ambíciami ako mi proste musí dať za letný prestupak a ak čosi predáme tak tých 300 by to mohlo byť

        |
    • bflmpsvz (karma: 4183) #1

      Nevím, jak by Arteta na špatné výkony Odeho měl zareagovat. Souhlasím, že efektivita a kreativita Odegaarda je tuto sezonu hodně pod standardem. Na druhou stranu, bez něj záloha nefunguje vůbec. Může tam zahrát Trosse, ale který je na té pozici prostě ještě slabší a nemá dynamiku a vytrvalost, aby vedl press jako Ode. Nwaneri – buďme upřímní – měl po skvělých výkonech sérií slabých a na CAM byl horší než svého času Vieira a rozhodně než Odegaard.

      |
  3. Avatar photo
    Stranger0569 (karma: 1104) #1

    Rychlý gól v prvním zápase a Donnaruma rozhodli. Měli jsme na to, tak snad se spravým útočníkem příště

    |
  4. tony (karma: 898) #1

    Ropáci jsou naše prokletí.
    Snad je Inter vyklepne. Přál jsem si finále Arsenal -Barcelona nepostoupil ani jeden.

    |
  5. Avatar photo
    Jiří Trchalík (karma: 1679) #1

    Xg za dvojzapas skoro 5 a jeden vstřeleny gol. Nemyslim si, ze by to bylo jen nasi marnosti. Trocha smuly, ale hlavne neskutecny vykon Donnarummi

    |
  6. Petr (karma: 496) #1

    zázraky se dějí všude možně jen nikdy ne pro arsenal…Tohle je mi líto, ale Artetova prace u nas skoncila…miuze svou tvrdohlasvost predvdet ve spaneslku…ten jeho plat uz tolerovat nehodlam…trener bez koulí naschle…projekt skoncil

    |
    • Avatar photo
      Leon (karma: 362) #1

      Hahahaha, tak ještě že Tvoje netolerance všem úplně u prdele…to je tady zase žumpa, my uděláme po letech zmaru semifinále ligy mistrů, rozebereme Real na prvočinitele, odehrajeme solidní semifinále, ale pokud to není trofej tak tady bude vždycky nablito… neuvěřitelné

      |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20993) #1

      Našťastie ty o tom nerozhoduješ, dokedy tu Arteta bude. Zvykaj si, že vedenie za ním stojí a tak ľahko neodíde.

      |
  7. gunners47 (karma: 4848) #1

    Mam pocit ze vyhoreny dvojzapas ako s newcastlom v carabao.. my proste potrebujeme 20 sanci na gol.. holt od cias aubu, kedze nam netreba utocnika tak to aj vyzera.. zakoncenie je zalostne.. v takychto zapasoch to stojí všetko..

    |
  8. Avatar photo
    Gunner_Roman (karma: 1364) #1

    No nic, Inter to musí vyhrát.
    Arabi si nezaslouží ani prd.
    Každopádně na naše kluky jsem bez ohledu na dnešní výsledek za letošní LM neskutečně hrdý.
    Byla to jízda, která bohužel nakonec neskončila tak, jak jsme všichni doufali, ale i tak se rozhodně nemáme za co stydět a to ať si říká kdo chce co chce.

    |
  9. ejdam (karma: 2) #1

    Myslím si, že za oba zápasy jsem nebyli herně horší. Akorát hranice mezi úspěchem a neúspěchem je velmi tenká. Na jednu stranu máme skvělý tým, skvěleho manažera a dostali jsme se do absolutní špičky světového fotbalu. Bohužel ta pachuť neúspěchu je velmi silná. Úspěch = trofeje a ty behužel nemáme.

    |
  10. Avatar photo
    dřívko (karma: 2153) #1

    Na druhou stranu jsme si po dlouhé době zahráli semifinále Ligy Mistrů a za to nám i přistanou nějaké drobné. Musíme je ale dobře využít

    |
      • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

        Mne by neprekvapilo, kdybychom fakt zase pritahli nekoho vyhoreleho od konkurence, treba takovy de Bruyne bude volny. Jako snad to zlesi novy sportovni reditel, ale tohle leto bude klicove, protoze jinak tuhle nadejnou osu tymu zazdime a brzy se rozpadne

        |
        • Branovojt (karma: 243) #1

          Ja som tipoval už pred 2 mesiacmi Kovacica 🙂 Ale to som ešte nevedel že bude voľný deBruyne

          |
      • Jaro22 (karma: 295) #1

        Ono je najhoršie že sa mal titul spraviť pre dvoma rokmi ako som už písal , myslím že k tomu by sa ďalšie trofeje prilepili , keď čítam to ako tu niektorý píšu že sú hrdý aj na semifinále je mi dosť blbo , pretože každý to naše semifinále ma nahaku , počítajú sa iba trofeje …plus keď už EL získa totenham je niečo veľmi zle , arteta toho pokazil ale strašne moc na moj vkus , posledné 2 sezóny každý dôležitý zápas prekaočovany , zle striedania alebo žiadne , zla taktika atd … musime mu dať poslednú sezónu a potom sa uvidí… myslím že budúca sezóna je možno posledná kde uvidíme saku , salibu , rice v našom drese , je to os hráčov s ktorými mali prist trofeje a prišiel iba smútok …

        |
  11. Nawts14 (karma: 1810) #1

    Dnes vyborny vykon, xG 3.14 bohuzial viac kvality v zakonceni nam chybalo. Hraci to odmakali , ich to musi srat naviac.

    |
    • Pipa (karma: 129) #1

      Presne a rozhodci teda naprosto otresnej, ikdyz za ty nepromene sance nemohl. 👎🏼

      |
  12. Michal (karma: 883) #1

    Next Season FC, snad aspoň v lize ukopeme tu top 5 a odvrátíme uplnou katastrofu. V LM určitě lze najít pozitiva, na druhou stranu liga nejslabší za x let a domácí poháry tradiční šílenost. Pokud v létě nepřijde top hrot a gólové křídlo, tak to opravdu nemyslíme vážně. Celkově tato sezóna už od letního přestupového období působí jako nějaká mezisezóna. Rád bych řekl tak třeba za rok, ale moc tomu nevěřím, zdá se, že jsme blízko úspěchu, ale přitom 3 roky stojíme na místě, stále to stejné.

    |
  13. Sergio (karma: 2036) #1

    Individuální kvalita napříč řadami. Uvědomění si jí a uzpůsobení/vybalancování systému. Tak aby na konci dne ta individuální kvalita dělala co umí nejlíp. Soustředění do zlomových momentů.
    Zároveň vědomí čemu čelí, na co se připravit a jak to eliminovat.

    |
  14. tony (karma: 898) #1

    Barca by jim dala búra ani gólman by jim nepomohl.My bez top útočníka jenom jeden gól.

    |
  15. Avatar photo
    robes (karma: 1600) #1

    Prosím negrcajte tu zas 🙏 na co sú tie všetky reči okolo….bojovali sme , nechali sme tam všetko, treba uznať obrovskú kvalitu psg , nie len ze sme nedali šance hovoriť, nedali ani oni , tyč, penalta , barcola…..týmto sezona konci , už len ukopat LM , posilniť vyliečiť sa všetci v lete , oddýchnuť si a ideme ďalej…dostať sa do semifinále bez Gabriela, havertza , jesusa ….s polovičným odegardom….dole klobúk ❤️🤍

    |
  16. Baťa11 (karma: 289) #1

    Tak trochu v emocích jsem si tu zanadával do ropackych prachu, arogantních kok…., ale co, nemá to cenu, kdo by to před sezonou čekal, ze v semifinále Ligy mistrů vůbec budeme, ze nebudeme vyloženě horší než soupeř 👌 proste rozhodla produktivita a skvělý výkon jejich gólmana. I přes neskutečné hejty jsem na kluky hrdy a nikdy nepřestanu fandit. Věřím, ze uz nám k úspěchu chybí jen kousek a ze to vedení chápe a někoho na zlepšení produktivity přivede! COYG! 💪❤️

    |
  17. Jojo (karma: 238) #1

    Co uz. Ide sa dalej. Fandime Interu vo finale. Nemam nic proti psg, ale extremne nesympatický tym.

    |
  18. Avatar photo
    Kanonyr Kazdymcoulem (karma: 0) #1

    Loni byl slabý Liverpool, nevyužili jsme toho. Letos slabší ManCity – nevyužili jsme toho. Liga mistrů šla vyhrát, slabý Real atd. Nevyužili jsme toho. Příští sezona zase může být hrozně moc těžká. Stejně jako jsme nevyužili sezonu, kdy Leicester vyhrál titul, protože všichni byly špatný ! Arsenal klasicky druhý 🙁 tak nevim zda 19 let jsme zaklety nebo co to je

    |
    • matonator (karma: 5586) #1

      19 rokov vedenie nie je schopne ukazat ambicie na 100%. Vzdy sa niekde setri. Konkurencia nesetri, riskuje pripadne financne ojebava roznymi sposobmi ktore im prechadzaju.

      |
    • Avatar photo
      Rypi (karma: 4464) #1

      Prd. V tom klubu pořád chybí něco, čemu se říká vítězná mentalita za každou cenu a sportovní úspěchy a fanoušci na prvním místě.

      |
        • Avatar photo
          Rypi (karma: 4464) #1

          Já jsem nemyslel v kabině. Tam se to jeví, že to jde správným směrem konečně. Já mířím výš, někam do top vedení, kde je očividně hromada lidí, která náš klub má hlavně jako ekonomický projekt. Viz to, co se odehrálo s fanoušky kolem chorea. Doufám, že si to Artetův tým s nimi důrazně vyříká, protože to je strašná trapnost a ostuda.

          |
  19. Petr (karma: 496) #1

    vse se hralo na saku…martinelli by neobesel hakimiho ani jednou z tisice pokusu hrac pro druhou pulku tabulky PL…1 gol a jeste hodne nahodnej za 180 minut a my mame utracnou miliardu eur a vepredu nemame nikoho kdo by to utrhnu v takovem zapase….nebo spis vubec nikoho co se tyce hrotu….

    |
  20. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) #1

    Jsem strašně nas***ý. Ne tak na dnešní výkon, ten byl odmakaný. Ale na to, že PSG bylo úplně v pohodě hratelné. Na to, že opět to z naší strany byla impotence vpředu, chyby vzadu a úplně zbytečné inkasované góly. Na to, že jsme tam neposlali všechno ofenzivní, co bylo na lavičce. Kolikrát to tu už bylo?
    Bohužel prostě rozhodly první 4 min. prvního zápasu, od kterých se to všechno vyvíjelo jinak, než jsme chtěli a potřebovali.

    |
  21. Baťa11 (karma: 289) #1

    A ještě jedna věc, oproti jiným přenosům mi přijde, že dnes by nechali záběry ze stadionu po zápase běžet, dokud by neodešel poslední fanoušek na stadionu 🤦🏻‍♂️😃

    |
  22. pa3kk19 (karma: 1490) #1

    Napíšem to ako to citím a vidím…som HRDÝ na tento tím a to naozaj. Dostali sme sme sa do semifinále LM a to bez skutočnej 9, to či sme ju mohli mať alebo nie je vec na siršiu diskusiu ale teraz to aj tak nevyriešime.
    – ďalsia vec postupil šťastnejší tím nie lepší to semifinale bolo uplné vyrovnané a keby nie Donarumu sme tam my…oni proste uspesnejši v zakončení ako my, ale takéto zápasy formujú tím do ďalších sezón.
    Ano viem chceme už vyhrávať trofeje ale kedy naposledy Arsenal bol v semifinále LM a už tretí rok po sebe sme boli v boji o ligovú trofej ano chýba nám tu ešte niečo do tej skladačky aby to bolo úplne ale takéto zápasy robia hráčov odolnejšími.
    Teraz už len to udržať v lige a ja verím, že v lete ten posledný kúsok do tejto skladačky už príde a konečne sa dočkáme trofeje.
    Je mi ľuto chlapcov je tažke takto vypadnúť, ale ako hovorím z toho sa vieme a musíme vrátiť silenejší a nie slabší.
    Takže ešte raz budme HRDÍ na tento tím aj keď teraz to mnohí vidia inak a hneď po takmto vypadnutí sa to prijíma tažko, aj dá sa povedať , že v lige tiež nič moc ale nezabudajme kde sme boli tak 5 rokov do zadu a kde sme teraz doma aj v európe, budme za to vdačný a do dalšej sezóny budme pripravený!!!
    Ja verím ze toto prestupové obdobie nám konečne otvorí branu k niejakej poriadnej trofei!
    COYG🔴⚪️

    |
  23. killerhammer (karma: 6980) #1

    Škoda,
    Dnes sme ale zápas ani nezdramatizovali, takže PSG zaslúžene.
    Náš útok bol bezzubý, Martinelli, Ode. Merino snáď nebol vôbec v boxe a Saka po zranení, pral sa s tým ako vedel, ale to čo nedal v závere – to je vlastne obraz našej sezóny.
    Do veľkých zápasov nemáme veľkých hráčov.
    Ukázal nám to nakrátko Rice proti Realu – ale to bolo len demo (dnes mal na hlave gól už v druhej minúte a mohol byť zasa slávny) 😉

    |
  24. Avatar photo
    jakub (karma: 879) #1

    Na jednej strane som sklamany, na druhej vsak vidim pozitiva. Tu ligu majstrov sme hrali od skupiny pekne, porazili sme real a pri troche stastia sa mohlo ist do finale a to bez hrotoveho utocnika a s kapitanom ktory je celu sezonu len svojim smutnym tienom.
    Mame slusny team, utocnik pride, to vedenie nema ako nevidiet, bojim sa len co s kapitanom ak by mala dalsia sezona vyzerat z Odeho strany rovnako ako tato…

    |
  25. tony (karma: 898) #1

    Škoda Arteta nemá koule riskovat pri střídání. Ještě teď mě mrzí ta prázdná brána před Sakou. Šancí bylo dost, postup nebyl daleko.

    |
  26. Chronic (karma: 1864) #1

    Z této sezóny se musíme poučit. Od té doby co vypadl Gabriel nám odešli standartky, nase největší zbraň v teto sezóně. Semifinále nás zastihlo v křeči kterou jsme paradoxně chytli po parádním představení proti Reálu. Posledních 5 zápasu nám to nešlo. Nikdo neměl formu a nedokázal to strhnout. Nezbývá nám než si z toho všeho vzít ponaučení. Na přestupovém trhu předvést 3 skvěle přestupy na místech kde nás opravdu tlačí bota. A do další sezóny jit o to víc hladový po úspěchu ke kterému nám poslední sezóny opravdu zas tolik nechybělo.

    |
  27. Lukasdraugen (karma: 11) #1

    To , že jsme porazili nejslabší Real Madrid za deset let bylo úplně jedno, PSG a zkurvený Domaruma nebo jak se ten zmrd jmenuje byly nad naše schopnosti m

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.