Přihlásit se/registrovat
home
  • News
  • Sezóna
  • Blog
  • Supporters club
  • Hráči

Report ze zápasu

FT PSG 2:1 Arsenal

  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • →

Komentáře

  1. Avatar photo
    robes (karma: 1600) 7.5.2025, 22:40 #1

    Thomas hra katastrofálny zápas dnes žiaľ bohu

    |
    • Avatar photo
      Stranger0569 (karma: 1104) 7.5.2025, 22:45 #1

      Rozehrávku měl spolehlivou, ale tím 2. gólem se pro všechny oddělal … 1. gól laxní Martinelli a 2. gól laxní Partey. Všimněte si, jak oba chtěli dělat před 16kou parádičku a jak to dopadlo.

      |
      • Gunner_Pav (karma: 10981) 7.5.2025, 22:57 #1

        Tak u prvniho golu to taky Partey mohl zahrat lepe. V takove situaci se proste nehlavickuje na vapno. Tam to samozrejem mel resit lepe i Gabs. Ostatne u druheho golu byla taky nejdriv chyba v rozehravce Kiwiho a az potom Parteyh. Proste takove retezeni chyb se na teto urovni tresta

        |
  2. bflmpsvz (karma: 4183) 7.5.2025, 22:40 #1

    T vole, úplně prázdná brána…

    |
  3. Marchel (karma: 339) 7.5.2025, 22:40 #1

    Sme prekliati..navzdy proste

    |
  4. tony (karma: 898) 7.5.2025, 22:41 #1

    Škoda,ale fauly vidí jenom na naší straně.

    |
    • Gunner_Pav (karma: 10981) 7.5.2025, 22:43 #1

      Piska to chytre, zjevne vi, kudy bezi zajic….nebo tece ropa

      |
  5. Avatar photo
    3tomash3 (karma: 1305) 7.5.2025, 22:41 #1

    Neviem prečo tam nepošle Nwaneriho. Ten má záblesky geniality

    |
    • Millman0711 (karma: 912) 7.5.2025, 22:48 #1

      Protože už půl roku čekáme, že se Odeček chytne a konečně nahraje dopředu.

      |
  6. Garry1429 (karma: 129) 7.5.2025, 22:41 #1

    Ty krávo.. to mohl bejt špíl ještě

    |
  7. Mishes (karma: 303) 7.5.2025, 22:41 #1

    Proc nepřijde Nwaneri posílit útok?

    |
  8. Gunner_Pav (karma: 10981) 7.5.2025, 22:41 #1

    Nechapu, proc aspon treba 15 minut nedostane nwaneri. Aspon by pobral zkusenosti a trochu tam dodal energii

    |
  9. Michal (karma: 883) 7.5.2025, 22:42 #1

    xG 3 a máme jeden gól, těžký no, včera Inter gól téměř z každé šance, zlobit se můžeme jen na svoji nemohoucnost.

    |
    • Gunner_Pav (karma: 10981) 7.5.2025, 22:44 #1

      Nejhrosi je, ze v podstate hrotovy hrac se snad nedostal ani do jednoho zakonceni natoz sance. Coz neni ani tak chyba Merina, jako spis vedeni

      |
    • Avatar photo
      Kanonyr Kazdymcoulem (karma: 0) 7.5.2025, 22:44 #1

      Nebo na totální ignore na přestupovém trhu? 😀 vsak poslední pořádný útočník byl koupeny Auba

      |
    • Dontlookatme (karma: 1052) 7.5.2025, 22:57 #1

      Donaruma je podrzel hodne

      |
  10. jirka (karma: 3526) 7.5.2025, 22:43 #1

    Sorry, ale to je stridani uplne o hovne

    |
  11. davin32 (karma: 3827) 7.5.2025, 22:43 #1

    Ten Ode je fakt tragickej tvl, úplně zbytečnej pro nás. Tohle není dobrý znamení.

    |
    • Lucabrasi (karma: 908) 7.5.2025, 22:46 #1

      Ode je teď špatnej. Na druhou stranu chyba vedení, že na jeho místo nemáme nikoho.

      |
    • Avatar photo
      Stranger0569 (karma: 1104) 7.5.2025, 22:48 #1

      Dnes si pamatuju jak krásně vystřelil po rohu; další moment jak udělal tři hráče, mohl střílet z16ky a místo toho to posunul Martinellimu na lajnu – wtf

      |
  12. jesus9 (karma: 0) 7.5.2025, 22:44 #1

    Prečo sme neangažovali enriqueho

    |
    • davin32 (karma: 3827) 7.5.2025, 22:45 #1

      Dej si ban sám pls. Seš tady zbytečnej jak Ode dnes v Paříži

      |
    • bflmpsvz (karma: 4183) 7.5.2025, 22:45 #1

      Protože nechtěl.

      |
    • Mishes (karma: 303) 7.5.2025, 22:46 #1

      Jdi už do p*****. Si myslíš, že by u nás dostal takový rozpočet?

      |
      • jesus9 (karma: 0) 7.5.2025, 22:56 #1

        Aká h a z dorastencami ty jebo jebluly tupý curak

        |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20993) 7.5.2025, 23:00 #1

      Si zaslúžiš Ten Haga, potom by si sa možno spamätal.

      |
  13. Gunner_Pav (karma: 10981) 7.5.2025, 22:45 #1

    Strasnou bramboracku z toho ten klaun v modrem dela.

    |
    • Garry1429 (karma: 129) 7.5.2025, 22:47 #1

      Posilaj to na úroveň české ligy..

      |
      • Gunner_Pav (karma: 10981) 7.5.2025, 22:53 #1

        Tu nastesti neslduji

        |
  14. Jakubkolinek249@seznam.cz (karma: 788) 7.5.2025, 22:46 #1

    Kokot

    |
  15. matonator (karma: 5586) 7.5.2025, 22:46 #1

    Arteta je imho jediny manazer na svete ktory je schopny pozerat sa na 1/10 vykon svojho kapitana a nic s tym nespravit. Neschopnost striedat a riskovat zdedil asi po Wengerovi.

    |
  16. Lukasdraugen (karma: 11) 7.5.2025, 22:46 #1

    Byli jsme lepší než PSG 😂😂😂

    |
  17. Chronic (karma: 1864) 7.5.2025, 22:46 #1

    Co ted jako piskal u Saky tvl

    |
    • traged (karma: 5476) 7.5.2025, 22:47 #1

      Jedině nějaký řeči, nedává to smysl…

      |
  18. tony (karma: 898) 7.5.2025, 22:46 #1

    To je hajzl dělá všechno pro PSG.

    |
  19. adino27 (karma: 32) 7.5.2025, 22:47 #1

    vychazda mi to tak, ze my sa stale vystavujeme neusoechom a porazame posledne roky len nasimi vlastnymi chybami …a to aj v nacasovani formy hracov, tvrdohlavosti a nevelkoklubovej prestupovej politike

    |
  20. Chronic (karma: 1864) 7.5.2025, 22:47 #1

    Škoda šance Saky. Gólovek jsme měli dost na to aby jsme dnes postoupili…

    |
    • davin32 (karma: 3827) 7.5.2025, 22:49 #1

      Kvalita, kvalita rozhoduje a nám CHYBÍ.

      |
  21. tony (karma: 898) 7.5.2025, 22:49 #1

    Rozhodla první desetiminutovka ,kdy jsme měli dát dva góly.

    |
  22. Avatar photo
    Kanonyr Kazdymcoulem (karma: 0) 7.5.2025, 22:49 #1

    Auba byl snad poslední pořádný útočník, co se koupil. To bylo ještě za Arsena. Tak tady máme výsledek no. Stačilo dat z toho tlaku v úvodu gól a mohlo se postoupit úplně v pohodě.

    |
  23. Garry1429 (karma: 129) 7.5.2025, 22:51 #1

    Celkově dobrý.. jsme top 4..vyřadili jsme Real..nejlepší z Anglie..toho času bez utočniků..dnes rozhodla produktivita..díky.. zase za rok..

    |
    • Gunner_Pav (karma: 10981) 7.5.2025, 22:54 #1

      Jenze takovahle sance nemusi prijit dalsich nekolik let. Meli jsme extremni kliku na los (castecne samozrejme diky dobr epozici po zakladni casti) a v podstate jsme nenarazili na zadny uplne top tym, protoze Real je letos hodne marny a PSG proste taky neni tym, ktery by byl nehratelny, nebo favorit

      |
      • Avatar photo
        Leon (karma: 362) 7.5.2025, 22:59 #1

        Jasně, a proto přešli přes první dva celky Premier League

        |
      • Zbyna (karma: 2721) 7.5.2025, 23:01 #1

        Tak to moc nesledujes, PSG právě hraje letos parádně. S Reálném souhlasím.

        |
      • Marek (karma: 53) 7.5.2025, 23:02 #1

        To si nemyslím s těma zraněníma a bez útočníka bylo překvapení že jsme se dostali přes Real. Dokonce tak hladce že jsme začali věřit že by z toho mohlo být něco víc. Musíme sehnat kvalitní hráče do ofenzívy to je naše největší slabina. Potom můžeme vyhrát s každým.

        |
  24. almoska (karma: 503) 7.5.2025, 22:51 #1

    Bohužiaľ, boli lepší. O jedného donnarummu.

    |
    • traged (karma: 5476) 7.5.2025, 22:53 #1

      Taky myslím…Donna chytil neuvěřitelný věci a to rozhodlo

      |
    • Dontlookatme (karma: 1052) 7.5.2025, 22:59 #1

      Tam tech lepsich hracu na strane PSG bylo bohuzel vic. Kvara, Dembele, Vitinha, Ruiz, Hakimi to jsou vsechno world class hraci, kteri ti udelaji ohromnej rozdil do ofenzivy a vystavby hry. Tomu se u nas muze rovnat jen Saka a Rice.

      |
      • Avatar photo
        12thMan (karma: 4279) 7.5.2025, 23:12 #1

        Hakimi mal byť v Londýne výlúčený

        |
  25. Avatar photo
    Stranger0569 (karma: 1104) 7.5.2025, 22:53 #1

    Škoda, že Martinelli a Trossard nejsou jeden 🙂

    |
  26. Avatar photo
    3tomash3 (karma: 1305) 7.5.2025, 22:53 #1

    Nevadí tento rok sme to dotiahli zasa o niečo ďalej. Budúcu sezónu sme vo finále.

    |
  27. bajtasek (karma: 882) 7.5.2025, 22:54 #1

    Když z tolika šancí dáme jeden gól nemůžeme postoupit.

    |
  28. Avatar photo
    WoX (karma: 2129) 7.5.2025, 22:55 #1

    Sláva postupujícím, čest nepostupujícím!

    |
  29. adino27 (karma: 32) 7.5.2025, 22:56 #1

    stale len neuspech…to zas bude hejtov na nasu adresu

    |
    • Avatar photo
      Leon (karma: 362) 7.5.2025, 22:59 #1

      Vždyť je to úspěch jako prase. S tou Vasi optikou tady bych fakt nechtěl žít…

      |
  30. Chronic (karma: 1864) 7.5.2025, 22:56 #1

    Není nám přáno. Prostě není. Minulý rok titul který jsme ztratili v zápase s AV. Teď kousek od finále kde jsme si to zkazili chybami v zakončení a obraně. Smutné už potřebujeme úspěch. Je mi z toho všeho moc smutno, opravdu moc.

    |
    • adino27 (karma: 32) 7.5.2025, 22:57 #1

      presne vystihnute

      |
    • Avatar photo
      Kanonyr Kazdymcoulem (karma: 0) 7.5.2025, 22:58 #1

      Sakra tohle čtu 19 let? To jde mit 19 let smůlu?? Nebo to je špatné vedení klubu v klíčových fázích sezony a na přestupovém trhu?

      |
      • 13lj (karma: 778) 7.5.2025, 23:01 #1

        Jsi z metra vystoupil o 2 zastávky dřív ne?

        |
      • Chronic (karma: 1864) 7.5.2025, 23:01 #1

        Nemířil jsem na to že je za tim smůla. Ale na to že to nedokážeme v rozhodující chvíli dotáhnout do konce. Vždy to selže na tom, že pod tíhou okamžiku to nedokážeme ustát.

        |
    • Gunner_Pav (karma: 10981) 7.5.2025, 23:00 #1

      To neni o tom, ze nam neni prano. Tohle cele jde za neschopnosti vedeni pritahnout utocnika. Nejdriv koupime vycpeleho Jesuse a pak Havertze, ktery ani neni utocnik. S takovou nekvalitou se proste trofeje nevyhravaji. Kdyz se podivas na nakupy za posledni 2 roky, tak jediny opravdu povedeny byl Rice, ktery nas posunul vys. Ostatni byl max prumer a to jsme neutratili zrovna malo penez

      |
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • →

Napište komentář

Odpověď na komentář zrušíte zde.

Musíte být přihlášen pro přidání komentáře.

Autor
Avatar photo
David

Datum: 7.5.2025

Rubrika: Nezařazené

Články o zápase

Preview zápasu

49 slov

  • Výběr do 21 let včera večer porazil stejně staré mužstvo Newcastlu vysoko 4:1. V sestavě znovu chyběl Butler-Oyedeji, který tak zřejmě opět bude na lavičce A-týmu.

    22.2.2025 10:32
  • Arsenalu se podařilo získat ze skotského St. Johnstone obránce či defenzivního záložníka Callana Hamilla. Talentovaný patnáctiletý fotbalista odmítnul Celtic, Rangers i některé kluby z Premier League a v létě zamíří za více než 100 tisíc liber na sever Londýna.

    21.2.2025 7:57
  • Reiss Nelson na hostování ve Fulhamu již delší dobu laboruje se zraněními. Nyní musel kvůli čerstvým potížím s nohou podstoupit operaci a podle trenéra Marca Silvy bude mimo přibližně 10 týdnů, tuto sezónu už si tedy nezahraje.

    18.2.2025 15:41
  • Arsenal údajně obdrží za prodej osmnáctiletého stopera Aydena Heavena 1,5 miliónu liber. Odchovanec z Hale End v lednu odešel do Manchesteru United.

    18.2.2025 10:03
  • Povedenou neděli má za sebou ženský výběr Gunners, který před bezmála 57 tisíci fanoušky na Emirates Stadium porazil v derby Tottenham jednoznačně 5:0. V tabulce se posunul na třetí místo.

    16.2.2025 22:25
Více slov

Poslední články

  • V srpnu vyzveme Gironu, Real Betis a v Cardiffu si zahrajeme o první trofej 26.6.2026
  • Info pro členy SC: Změna slovenského účtu 26.6.2026
  • Piero Hincapie přestoupil do Arsenalu 25.6.2026
  • Info pro členy SC: Lístky Coventry a Chelsea 22.6.2026
  • Klíčova data Ligy Mistrů 2026/2027 22.6.2026

Nejnovější články

  • V srpnu vyzveme Gironu, Real Betis a v Cardiffu si zahrajeme o první trofej 26.6.2026
  • Info pro členy SC: Změna slovenského účtu 26.6.2026
  • Piero Hincapie přestoupil do Arsenalu 25.6.2026
  • Info pro členy SC: Lístky Coventry a Chelsea 22.6.2026
  • Klíčova data Ligy Mistrů 2026/2027 22.6.2026

Přidejte se k nám na Facebooku

Loading...

Czech & Slovak Arsenal FC Supporters Club

Počet členů se v každé sezóně pohybuje okolo 500 nadšenců.

Důležité odkazy

  • News
  • Sezóna
  • Blog
  • Supporters club
  • Hráči

Archiv

Abychom web udrželi přehledný, standardně zobrazuje články staré nanejvýš jeden rok. Pokud ale chcete, můžete si zapnout archív a zobrazovat tak všechny články.

Vypnout archiv

Všechna práva vyhrazena © 2026 Arsenal FC Supporters Club.

Na tomto webu straší
Používáme cookies, abychom vám mohli poskytnout lepší služby. Používáním našeho webu s tím souhlasíte.