Odveta čtvrtfinále Ligy mistrů začíná ve středu ve 21:00. Gunners ovládli první zápas 3:0.

Komentáře

  1. gunners47 (karma: 4848) #1

    Zial je škoda že najslabší článok našej zálohy a zrejme aj celej zostavy je takmer celý rok Odegaard, ktorý by mal zdobiť hru, byť jej úplne kreatívnym mozgom, ale aj dnes to bolo vidieť, že ako by stratil ten svoj key factor, áno pressuje, nabehá ale chýba mu ta ľahkosť v tvorivosti, nehovoriac že si ani netrúfne zakončiť akoby nemal sebavedomie, veľká škoda že túto sezónu je tak mimo

    |
  2. JSK (karma: 78) #1

    Strašne sa mi páči aké má Skelly krytie lopty. Všimnite si ako je vždy v zdanlivo nebezpečnej situácii, super sa mu chce dostať na loptu a on dokáže byť na lopte a zároveň pracovať telom proti brániace u hráčovi. Absolútna top trieda, obzvlášť keď toto dokáže predvádzať ľavý bek.. A do toho jeho rýchlosť s loptou.. Nemôžem si pomôcť, ale mi pripomína celkovým herným prejavom alfonsa daviesa z Bayernu

    |
    • matonator (karma: 5586) #1

      Najlepsi tinedzer ktory za nas kedy hral imho. On uz teraz hra ako spickovy futbalista, ktory je v peaku. Neuveritelny talent

      |
      • Avatar photo
        dave (karma: 20985) #1

        Tak o tom by sa dalo polemizovať či najlepší. Taký Fabregas už v 17 to celé dirigoval, ale je jasné, že Skelley je ďalší wonderkid a ešte ako bonus je odchovanec.

        |
  3. Avatar photo
    Baci (karma: 811) #1

    Mnohí fans mali obavy z Kiwiora, ako zvládne dvojzápas proti útoku Realu a až na pár hluchých chvíľ v úvode domáceho duelu zahral vynikajúco. V odvete de facto bez chyby. Veľmi príjemne ma prekvapil, bolo vidieť, že hrá už s väčším sebavedomím. Verím, že formu si udrží čo najdlhšie.

    |
  4. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    👀🏆 Mikel Arteta: “Carlo Ancelotti told me that he HOPES Arsenal win the Champions League!”.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.