Výkop 21:00
Estádio José Alvalade (Lisabon)
Rozhodčí: Siebert D. (Ger)

Základní sestavy:

Sporting: Silva, Fresneda, Diomande, Inacio, Araujo, Morita, Simoes, Catamo, Trincao, Pote, Suarez
Lavička:
 Virginia, Debast, Vagiannidis, Kochorashvili, Faye, Braganca, Callai, Goncalves, Quaresma, Nel, Mangas

 

Arsenal: Raya, White, Saliba, Gabriel, Calafiori, Zubimendi, Rice, Odegaard, Madueke, Trossard, Gyokeres
Lavička: Arrizabalaga, Ranson, Lewis-Skelly, Salmon, Mosquera, Norgaard, Martinelli, Dowman, Havertz, Jesus, Harriman-Annous

Komentáře

  1. gunners47 (karma: 4848) #1

    Normalne ani sa nedivim tomu hejtu od kazdeho.. akoze keby nefandim arsenalu a vidim nejaky tim hrat takto, urcite mu titul nedoprajem.. otrasné je to celé.. s týmto ukopať aj ligu bude zázrak.. hrať do konca sezony an nedostat gol a dufat nejaky usmachlteny gol ako proti brightonu to sa 7x nepodari.. akoze futbalovost nula.. clovek caka ze raz prideme do hry a vlietneme do toho ze budeme pressovat v kazdom suboji prvy tlacit sa do zakoncenia ale my nic, nahravky ako ked sa s kamosmi rozcvicujeme pred zapasom

    |
    • Avatar photo
      Ari16 (karma: 2682) #1

      No, pokud to nakonec někde ukopeme, tak to bude s tím fotbalem co celou sezonu praktikueme zázrak alá Leicester 😀

      |
      • Avatar photo
        dave (karma: 20989) #1

        Mužstvo, ktoré atakuje 90 bodov, tak zázrak alá Lester, si pobavil. Si zisti, koľko bodov získal Lester.

        |
        • Avatar photo
          Ari16 (karma: 2682) #1

          Pravda to jsem trošku přehnal, snažím se tím poukázat, že aby vyhrál titul tým, co nemá útok, to se jen tak nevidí.

          |
          • Avatar photo
            dave (karma: 20989) #1

            107 gólov za celú sezónu mi nepríde, že by sme dávali nejak málo gólov. Problém je, že nemáme taký útok ako Bayern, Barca či PSG a posledný mesiac sa na každý gól hrozne nadrieme. Ale tak to súvisí s neformou celého útoku okrem Gyokoresa.

            |
          • Avatar photo
            Ari16 (karma: 2682) #1

            Za mě je to celý i o systému. Kvalitaútoku je nedostatečná, ale i tady se dlouhodobě obhajují hráči, kteří na to nemají viz. Martinelli. Statistika golů je trošku zavádějící, protože spousta z nich jsou centry a standartky. Reálně prostě nejsme tým, co hraje útočný fotbal, to je snad jasné každému.

            |
      • lotr (karma: 281) #1

        Leicester nebol taky zazrak vzhladom na kvalitu hracov. Mali stastie a tu sezonu viacero ich hracov chytlo zivotnu formu.
        Polovica toho teamu by bez problemu hrala zaklad v tomto arsenale.

        |
  2. Avatar photo
    dave (karma: 20989) #1

    White mi pije krv 2 zápas po sebe. Zase horí a všetky šance idú cez neho. Inak domáci nemajú nič. Náš pres im robí problémy a trocha na nich zatlačiť, tak verím, že dáme gól. Inak celý polčas máme pod kontrolou, ale problém je, že Trossard a Odegaard sú uplne z formy a potom sa hraje ťažko. Čakám podobný 2 polčas a hlavne nedostať gól. Arteta bude s remízou spokojný.

    |
  3. lotr (karma: 281) #1

    Zubimendi je najviac predcenovany hrac v tomto teame. Nezvlada tazke zapasy a kriticke momenty a najradsej za kazdu cenu hlada brankara, dnes z tej jednej hlupej prihravky mohol byt gol nebyt rayovej pohotovosti. Odegaard robi jeho robotu a rozohrava pretoze on to nedokaze.

    |
    • Petr (karma: 496) #1

      taky nechapu, mel obri hype…par zapasu dobrych…byl by skvely treba v italske lize…dobry pozicne….ale v nasem tymu je to jen posouvač…kreativita nula, rychlsot nic moc, fyzicky se za me do PL vubec nehodí, je maly a v soubojich zaostava, ta vyska by nevadeila kdyby to obehal nebo to byl mega bojovnik nebo z nej sel aspon strach….prijde mi, ze partey k nam pasoval jak prdel na hrnec, fakt prinesl do nasi zalohy takovy klid, halvne ze znicil mnoho presunu do utoku uz v zárodku a fakt dominoval a obcas dal idulezity gol…Zubi zatim prome proste prumer nasvem postu…takovy druhy havertz…samozrejme uplne jiny post

      |
      • lotr (karma: 281) #1

        Partey sa vedel hlavne otocit a nahrat dopredu. Single pivot. Zubimendi sa tiez vie otocit ale len dozadu. Taky hrac co moze ist na plac ked je 2:0 v 70tej minute.

        |
  4. Maxmaty10 (karma: 572) #1

    Zápas co zápas total hnus!!! A to jsem myslel, že jdeme na plac s TOP sestavou. Kurva už, toto je okresní přebor!!! Co mají ti naši kluci za instrukce, co trénují, toto snad pro ty naše hráče musí být ubíjející 🤕
    A pro nás fanoušky je to ukolébavka a frustrace!!!

    |
  5. Prezi (karma: 3591) #1

    Si tak řikam po sezóně, co můžeme potencionální posile slíbit? Samozřejmě jsme prachy, boj o titul aktuálně ok, ale herně myslim. Jak to Berta bude přesvědčovat? Kluk co ho baví dávat góly nebo tvořit v rychlosti k nám přeci nemůže chtít. Dyť my vše zastavíme nic neděláme podle citu a bez rozmyslu. Hrajeme šachy. Já být další Gyokeres tak bych nám nepodepsal protože když vidim, že Viktor nedostane za zápas jedinej pas v rychlosti na střelu nebo tak něco…

    |
  6. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    White už v lete pôjde papa…jeho výkonnosť už hore nepôjde a môžme len veriť v rýchli návrat Timbera a že vydrží zdravý do konca sezóny.
    Mne príde že Arteta nikdy netrafí podľa zápasu tu ľavú stranu. Podľa laického oka by dnes sa ku Calafiorimu hodil Martinelli a Trossard by mal hrávať s Hincapiem.
    Snáď to rozhodneme striedaniami, podobne ako v Bilbau v ligovej fáze.

    |
  7. Hynek Havelka (karma: 14) #1

    Arteta předvádí s kádrem v nominální hodnotě 1,3 miliardy eur pomalý, předvídatelný antifotbal bez jakékoliv invence. Veškerým hráčům vymazal jejich přednosti a udělal z nich posouvače a vyplňovače prostoru. Jediné co dělá pořád mává ať se všichni vrací… Jediného hráče neposunul a nevychoval spíš opak je pravdou… od nás odcházejí hráči kteří něco ve světě fotbalu dokázali zcela zdarma a s potupou… Už mám toho egomaniaka fakt po krk Úplně zabil fotbal a s ním i Arsenal Co chce s tímhle dělat dál? Co chce s tímhle vyhrát? Nikdo se aktuálně z Arsenalu na prdel neposadí a v hlavách hráčů to mega rezonuje. Bude to jedna ztracená generace která něco mohla vyhrát ale oni už působí že to sami vzdali… Btw kdo je vlastně kapitán Arsenalu? Ví to někdo?!

    |
    • railgun (karma: 985) #1

      vetsinou ten kdo na to nemá predpoklady, takze odegaard nebo saka…misto aby to byl Rice nebo Gabriel

      |
  8. tony (karma: 898) #1

    Přechod do útoku je strašně pomalý, každá akce dopředu končí zpětnou přihrávkou. Naběhy nula,všechno pomalé a statické.

    |
  9. gunners47 (karma: 4848) #1

    Nevadii, hlavne ze nasi hraci sa na treningu ucia behat vo stvorici s perami medzi prstami, krásne to funguje 😁 trening podpisania mega zmluv a hovno hrat

    |
  10. Avatar photo
    Henry (karma: 1846) #1

    Na druhu stranu mozete si na wc, zacvicit si spravit si veceru a ked pridete spat budete vediet ze sa v tom zapase nic dolezite nestalo 😀

    |
  11. Avatar photo
    ferzony (karma: 91) #1

    Tie 100 rokov letiace krútené lopty čo dáva Odegaard do 16stky už mi idú krkom. To mu nikto nepovie, že to stojí za hovno ? Kým to pride na miesto tak dvaja hráči sa stihnú presunúť a medzi tým si aj kávu vypiť 🙄

    |
  12. gunners47 (karma: 4848) #1

    Tvlee.. nedavno relativne sme u nich vyhrali 1:5.. taky je prepad nasej dnesnej hry.. ja si myslim, ze nas tim potrebuje zmenu a to vyraznu.. mikel proste uz svoje najlepsie odovzdal a uz to lepsie nebude

    |
      • lotr (karma: 281) #1

        Ci sa pl vyhra alebo nie, je irelevantne. Hra sa uz len zhorsuje. To ze nieje city ani pool tento rok take konkurencne nieje artetova zasluha. Ked titul ziska tak mi bude tazko povedat ze ten titul vyhrali, to bude utrpeny titul.

        |
  13. railgun (karma: 985) #1

    Viktor se vzdal se zhruba 2 milionů eur ze svého platu, aby přestup vůbec prošel, a jeho agent navíc pustil 6,3 milionu eur z provize. Kvůli odchodu přerušil i osobní vztahy, včetně přítelkyně. A nakonec nepřijel na letní přípravu, čímž si pokazil vztahy ve Sportingu. Takže obětoval peníze, zázemí i klid………….Myslíte že ho muze dohnat karma? ja myslim, ze ne

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.