Výkop 21:00
Estádio José Alvalade (Lisabon)
Rozhodčí: Siebert D. (Ger)

Základní sestavy:

Sporting: Silva, Fresneda, Diomande, Inacio, Araujo, Morita, Simoes, Catamo, Trincao, Pote, Suarez
Lavička:
 Virginia, Debast, Vagiannidis, Kochorashvili, Faye, Braganca, Callai, Goncalves, Quaresma, Nel, Mangas

 

Arsenal: Raya, White, Saliba, Gabriel, Calafiori, Zubimendi, Rice, Odegaard, Madueke, Trossard, Gyokeres
Lavička: Arrizabalaga, Ranson, Lewis-Skelly, Salmon, Mosquera, Norgaard, Martinelli, Dowman, Havertz, Jesus, Harriman-Annous

Komentáře

  1. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Len aby sa Skelly nevykartoval pri Oliverovi, ten bude čakať hneď na prvú príležitosť.
    Dlho som nebol takto nervózny pred zápasom.

    |
  2. Poky17 (karma: 3813) #1

    Tvle ten Odegaard se mi uz snad zda.. Vsude po netu byli informace, ze jen dostal day off z treninku a on je zase OUT.. To same Calafiori.. neskutecny

    |
  3. Marek (karma: 3614) #1

    Ta zostava smrdí pluserom havertz na pozícii 10 to nefungovalo snáď ešte ani jeden zápas a white a mls nemajú absolútne formu

    |
    • Brandic (karma: 95) #1

      Hlavně žádnou paniku. Hrajeme doma, jsme nejlepsi tým v lize. Tohle bude snadná výhra. Coyg

      |
    • NoKaneNoPain (karma: 111) #1

      Ty jo mě se zase celkem líbí jak se s Viktorem doplňují a je to přímočařejší. Je pravda že do bloku nic moc kreativního , ale bojovnost tam bude 🙂

      |
  4. Marek (karma: 3614) #1

    Opäť kľúčové obdobie sezóny a zo základnej zostavy sú k dispozícii raya saliba gabriel zubimendi rice a gyokeres zvyšok sú náhradníci bez formy na ktorých sa dnes budeme musieť spoľahnúť

    |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20989) #1

      Ak si si nevšimol, tak hrajeme tak skoro celú sezónu a hráči sa s tým vedia vysporiadať. A zápas ešte nezačal a už tu plačeš. Načo je to dobré?

      |
      • Marek (karma: 3614) #1

        Neplačem som sklamaný čakal som že aspoň niekto sa stihne dať dokopy je to prenas životne dôležitý zápas a opäť veľká marodka v rozhodujúcej časti sezóny to už predsa nemôže byť len smola alebo náhoda

        |
  5. Chronic (karma: 1864) #1

    Kai by za mě měl co nejvíce doplňovat Viktota na hrotu. Je v tom skvělý a má cit jak na skvělý návěh tak golovou střelu.

    |
  6. Avatar photo
    david gunner (karma: 615) #1

    Nuž….dnes musia zabrať náhradníci ako Noni alebo Gabi,musíme to dať aj keď len silou vôle na calu sa dlhodobo spoliehať nedá bohužiaľ to sme snáď už pochopili, skvelý hráč ale večne zranení a hlavne v kľúčových momentoch dačo ako diaby,a odeho telo už má zrejme tiež dosť,každopádne verím že madueke a nelli na cherries budú platiť tak poďme do nich COYG!

    |
  7. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Je čudné že hraje Gabriel a kapitán je Rice. Som s tým spokojný, tak by to malo byť. V šatni musela nastať nejaká komunikácia.

    |
    • killerhammer (karma: 6980) #1

      Mne to príde ako impulz od Artetu pre Riceho aby v tomto zápase (a možno aj ďalších) zohral dôležitejšiu rolu pri výstavbe útokov. Naozaj tej kreativity veľa nemáme a Rice by mohol skúsiť viacej útočiť.

      |
  8. killerhammer (karma: 6980) #1

    Hmm, tie zranenia nám to ohromne komplikujú.
    Ako píšu ľudia nado mnou, vyhrať s touto zostavou bude veľmi zložité.
    Ísť do zápasu, kde potrebuješ tvoriť so žiadnym tvorivým hráčom, to môže byť katastrofa.
    Ale verím, že Ezeho bude môcť dať druhý polčas ak by sme boli v kreatívnych problémoch (ktoré očakávam).

    |
  9. Michal (karma: 883) #1

    3 body, je mi úplně jedno jak, v téhle fázi musíme vyhrát, klidně 1:0 gól po vlastním z rohu.

    |
  10. Feri (karma: 8241) #1

    Sestava hodně smrdí průšvihem, co si budeme povídat. Snad to nějak zvládneme, výhra je absolutní nutnost

    |
  11. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Bournemouth neprehral od zápasu s nami ale na druhej strane majú asi 5 remízy v rade a nedávajú veľa gólov.
    Dnes by to chcelo udržať čisté konto a nejaký gol, dva tam dotlačiť.
    Najlepšie po rohu nech všetkých hejterov jebne.

    |
  12. Avatar photo
    dave (karma: 20989) #1

    Arteta On how we’ll approach the game: “As we always do. Full domination, full gas and get our people right behind us and do what we’ve done for nine months.
    “Let’s go and get it all together.”
    Mikel Arteta on Lewis-Skelly starting at left-back: “Richy [Calafiori] was NOT available today. Piero Hincapie has just come back from injury, he’s done so well to be in contention to play. Myles is obviously a top player.”
    Mikel Arteta on Martin Ødegaard’s absence from the squad: “Yes, obviously he’s a very important player for us, but he had another niggle during the midweek game and he wasn’t available for today.”
    [TNT]

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.