Výkop 21:00
Estádio José Alvalade (Lisabon)
Rozhodčí: Siebert D. (Ger)

Základní sestavy:

Sporting: Silva, Fresneda, Diomande, Inacio, Araujo, Morita, Simoes, Catamo, Trincao, Pote, Suarez
Lavička:
 Virginia, Debast, Vagiannidis, Kochorashvili, Faye, Braganca, Callai, Goncalves, Quaresma, Nel, Mangas

 

Arsenal: Raya, White, Saliba, Gabriel, Calafiori, Zubimendi, Rice, Odegaard, Madueke, Trossard, Gyokeres
Lavička: Arrizabalaga, Ranson, Lewis-Skelly, Salmon, Mosquera, Norgaard, Martinelli, Dowman, Havertz, Jesus, Harriman-Annous

Komentáře

  1. gunners47 (karma: 4848) #1

    Ale inak dost sa ukazalo zas raz ze chytat raya sme na tom uplne inde vzadu.. tie posledne 2 zapasy by minimalne vzadu vyzerali uplne zrejme dost inak

    |
    • Chronic (karma: 1864) #1

      Raya je opravdu momentálně top golman plus už ho hráči soupeře přestávají kolikrát presovat jak má jen malinko více času

      |
  2. Petr (karma: 496) #1

    toto su momenty preco si zelam stale nelliho na lavicce ako zolika…nema premrsteny plat…odmaka, odbrani, zabojuje…ma inu mentalitu…i kdyz neni technicky buh vi jaky…zbavil bych se spis preplacenych hraců

    |
  3. LaVe (karma: 2084) #1

    Toto bol totálne pohárový zápas na ihrisku súpera z čias Mourinha.Proste neinkasovať.Snaď niečo padne.Padlo..Historia si zapamätá 0:1 pre Arsenal.
    Dobrú noc.

    |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 879) #1

      Cely nas futbal je ako z cias murka s tym rozdielom ze my nemame drogbu. Mimochodom vsetci sme na ten antifutbal nadavali

      |
      • Branovojt (karma: 243) #1

        No to možno áno ,ale vtedy som si prial aby sme aj my sem tam vedeli nejaký zápas takto uhrať .

        |
  4. bflmpsvz (karma: 4183) #1

    Výsledek 0:1 z venku je supr! Doma jsme v LM vždy lepší. Navíc Sporting bude muset hodně otevřít.

    |
  5. traged (karma: 5476) #1

    Opět až strašlivej, bezzubej výkon ale nakonec se jedna akce povedla parádně! Nelli se tam uvolnil jako zamlada a Kai to dořešil taky výborně! Ale ta hra na totální jistotu, to je fakt k pláči. Několikrát tam jde zkusit riskantnější kolmice… Nebo přihrávka Viktorovi zádama k bráně… Prakticky nikdy to nikdo nezkusí, mají to zakázaný, hlavně neudělat ztrátu…

    |
  6. Avatar photo
    miezto (karma: 845) #1

    By mě zajímalo, kolik ti naši hráči dnes opravdu naběhali. To bylo fakt neskutečně uchozený dnes, obrana si jen posouvá balon a celej útok ve stoje/chůzi…

    |
  7. killerhammer (karma: 6980) #1

    One Nil to the Arsenal!
    😉
    Ale Havertz natože som si ho na ihrisku vôbec nevšimol to zakončil parádne 😉

    |
  8. Avatar photo
    dave (karma: 20989) #1

    Jasné, ty by si bol radšej, keby to skončilo pre Sporting 4:3 a hlavne, že si si užíval futbal. V Máji Arteta zdvihne pohár pre víťaza ligy. Čo povieš potom?

    |
  9. Chronic (karma: 1864) #1

    Tak pokud sečteš poslední 4 sezony v PL tak máme nejvíc bodu a pak bude City, asi o 5 bodů, ale jak píšeš z dlouhodového hlediska ty body nic podle tebe neznamenají, na body se vlastně nehraje…

    |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20989) #1

      Tento tím atakuje 90 bodovú hranicu. Toľko získali naposledy Henry a spol a samozrejme Arteta pred 2 rokmi 89 bodov. Takže tieto kecy ako je slabá konkurencia si nechaj pre frustrovaných fanúšikov Chelsea a United.

      |
  10. almoska (karma: 503) #1

    Pozeral som len druhý polčas a nezdalo sa mi, že to je až také zlé ako sa to tu písalo. Je koniec sezóny, všetci už toho majú dosť, máme odohraných už 50+ zápasov. Môžeme chcieť pekný futbal, alebo účelný. Vyhrali sme a už pozajtra sa nikto nebude pýtať ako.

    |
    • belerek (karma: 1240) #1

      Je fakt, že naše repre hrála v baráži mnohem hůř a všichni je oslavují. Jako proti Sportingu jsme mohli hrát trochu odvážněji, ale bylo to fakt podřízené tomu nedostat gól, a klidně i remizovat, ten gól v závěru byl jen bonus.

      |
      • Avatar photo
        Stranger0569 (karma: 1104) #1

        Naše repre postrádá techniku, ale ta bojovnost byla oba domácí zápasy famózní. U Arsenalu je to naopak technika kvalitní, ale pohyb vlažný. Taky to je ale tím, že máme super pressing a ti hráči nemusí běhat, prostě si to zpracují a pošlou dál…

        |
  11. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Tak a teraz sa pripraviť na nepríjemný Bournemouth. Doma sme silný ale bude to ťažký zápas ktorý musíme vyhrať stoj čo stoj.
    Dúfam že už s Timberom a Sakom.

    |
  12. msturm (karma: 1196) #1

    Je zajímavé že i fanoušci naskakují na tu vlnu, že hrajeme nudný fotbal, ale už ignorují, že v lize máme nejlepší útok i obranu a v LM vše výhra mimo jedné remízy. Takže ty co hrají zábavný fotbal dávají méně gólů, více jich dostávají a více prohrávají. Tak a já myslel, že se fotbal hraje na góly a body…

    |
    • matonator (karma: 5586) #1

      Co je na tom zajimave?! Vsak fanusikovia to vidia pravidelne, haters nas vidia iba obcas ked sa im to chce pozerat. Rozhodne hrame vacsinu sezony nudny ‚ucelny‘ control futbal. Slovo ucelny je v uvodzovkach, lebo 2 trofeje sme uz presrali, v LM si tomu ideme tymi poslednymi vykonmi tak trochu naproti a PL je nevyspitatelna. Kazdopadne vitazstvo v PL je bare minimum, lebo dalsi bottle job by mal obrovsky zly moralny impakt na cely klub a fans.

      |
    • Avatar photo
      miron (karma: 1607) #1

      Pekne napisane. Nikto uz nerespektuje silu supera. Ked Manu vypadne v pohari so 4.ligistom, je to v poriadku, ked Arsenal prehra titul vraj “bezvyznamneho pohara” s najvacsim konkurentom, to nie je v poriadku. Alebo vypadne z FA cupu s timom z 2.ligy, ktory taha snuru 14 zapasov iba s jednou prehrou a hra proti marodkou odfajceneho Arsenalu, zase to nie je v poriadku. Kedy to bude v poriadku? Ved my nehrame dva zapasy s rovnakou zostavou kvoli zraneniam, uvedomuje si to niekto??? Urcite hraju lepsie, ako ich fanusikovia povzbudzuju. Taka neucta ku klubu az no.. aj ked bude titul, aj tak tu budu ludia pisat somariny.

      |
  13. dzanka7 (karma: 94) #1

    Asi zase dostanu par minusek, to je mi fuk, ale neodpustim si srovnání. Tady se obhajuje jak jsme hráli hrozně tím, že to byl zapas venku, nejaká fáze souteze, bylo důležité neprohrát bla bla a tak dále. Ale když se podíváte na sestřih zápasu Real Bayern, tak to byl prostě fotbal a necten nekoukatelny hnus co hrajeme my. Pro oba týmy to byl taky důležitý zápas, taky 1/4 finále LM, ale prostě k tomu výsledku došli hrou, která ve srovnání vypadá jak z jiné planety. Hra v rychlost, rychle přechody, aktivita dopředu, mimochodem na střely 20-20 (9-8), xg 2,98-2,99. To hovoří asi za vše. Strašně mě mrzí, že zrovna tým kterému fandím hraje fotbal u kterého se nudím a usinam, když vedle se hraje FOTBAL

    |
    • Ondra (karma: 1648) #1

      no a oba ty týmy poslední zápasy s nudným arsenalem moc nezvládali, protože ne každej hraje hurá fotbal jak real. Jako na oko je to samozřejmě zábavnější, ale když se touto cestou dojde k titulu tak je mi to fuk, ten klub se musí něčeho chytnout, stejně jako hráči. Pokud by se hrála tahle hrůza a nebudou k tomu ani výsledky, tak už je na řadě mikel a jeho kolegové.

      |
    • msturm (karma: 1196) #1

      Ano protože chtěli hrát fotbal oba týmy. Poprosím o odkaz na parádní fotbal, kdy jeden tým hraje v hlubokém bloku dvou řad hráčů po 5 na vápně, což je u nás 95 procent soupeřů

      |
      • lotr (karma: 281) #1

        To je vymysleny argument ze proti nam hra kazdy low block, hraci arsenalu maju zakazane rychle prechody pretoze to arteta vyhodnotil ako riziko. Loptu mozu posuvat vpred az ked sa super sformuje pod loptu, preto je ten futbal tak strasna nuda. Aj preto sa stale utoci cez kridla, kedze z pohladu rizika je to najbezpecnejsia varianta ako zabranit protiutokom. To je aj vidno ze ti hraci pri utoceni stale myslia viac na obranu.

        |
        • bflmpsvz (karma: 4183) #1

          Když jsem koukal na stats PL, tak týmy proti nám mají nejhlubší low-block že všech týmů v PL. Tak poprosím logicky vysvětlit, jakým způsobem je to vymyšlený argument. Díks.

          |
          • dzanka7 (karma: 94) #1

            Ve finále Carabao cupu proti nám City zrovna v žádném bloku nehráli, druhý poločas nás naopak totálně přehrávali. Tak mi podle tvojí logiky vysvětli, proč jsme teda nebyli schopni hrát dopředu, když tam bylo spousta prostoru a žádný blok proti nám….

            |
    • Do Tuan Tu (karma: 2328) #1

      Minuly rok jsme dali Realu trojku a tenhle rok zase Bayernu. Navic si Bayern v lize hraje exhibici. Kdyz jsme hrali hezky, tak se chtelo vyhravat. Kdyz vyhravame, tak se chce hezky fotbal. Proste ted to nejde hezky. Psychika totalne v pici – 4 roky za sebou hrajeme o titul s hracema, co uplne jeste „neumi“ vyhravat. Hraci unaveni, porad nejaka zraneni, nekteri hrajou i se zranenim dlouhodobe… Pokud hraci s takovym fotbalem dokazou vyhravat, tak mozna bychom my jako fanousci mohli s takovymi vykony fandit? Co?

      |
      • dzanka7 (karma: 94) #1

        Protože je prostě Arsenal můj srdcový klub, fandím a sleduju Arsenal od konce éry invincibles, teda ještě od dob když už se prostě trofeje ani za Arsena nesbíraly, stěhování na Emirates, šetření peněz atd, však to všichni známe. Nejsem fanoušek úspěchu, to už bych dávno fandil někomu úplně jinému.

        |
    • Avatar photo
      wister (karma: 2122) #1

      Já jsem se na ten zápas díval a můžu ti říct že proti naší obraně by takové xG určitě neměli, co tím chci říct? Tato sezóna se jede na trofeje, příští ,pokud to vyjde, uvidíš jinej fotbal a to si myslím že bych se i vsadil

      |
    • Avatar photo
      miron (karma: 1607) #1

      Nic ho nezaujima, ale vyliat srdce si sem prisiel. Tento jeho nazor sme chceli presne citat.

      |
  14. Petr (karma: 496) #1

    Kdyby odešli White za 150 tisíc liber týdně, Trossard za 180 tisíc, Ødegaard za 240 tisíc a Jesus za 265 tisíc, Arsenal by ušetřil celkem asi 835 tisíc liber týdně, tedy zhruba 3,62 milionu liber měsíčně a 43,42 milionu liber ročně.

    |
      • Petr (karma: 496) #1

        no tak arsenal uz shani nahradu za whita i za jesuse a trosse….kolik z tpoho vyjde nevim a nad odem zatim visi otaznik podle toho jestli prijde adekvatni nabidka

        |
  15. Avatar photo
    miron (karma: 1607) #1

    Pisal si o setreni, nie o vymene hracov. Asi sme sa nepochopili. Pokial ide o prachy, tak Arsenal musi mat v tejto sezone rekordne prijmy, cize tu by som oponoval, ci je treba setrit na horespominanych hracoch. Jesus je ale ulet pri jeho sucasnej vykonnosti.

    |
  16. killerhammer (karma: 6980) #1

    Ešte k tomu CM. Nezabúdajme na Merina. Kupovať CM len aby tu bolo ďalšie CM je podľa mňa nezmysel.
    Riešil by som iba náhradu za Trossa a Jesusa.
    Ak odchádza Norgaard tak potom aj DMC ale tu by som dal šancu Skellymu (DMC je jeho prirodzená pozícia)
    Martinelli je z lavičky vynikajúci hráč. Už sa hovorí o záujme z PSG. Nepredávajme našim priamym konkurentom hráčov.
    Lebo dopadneme ako Liverpool, keď si predali Diaza – ich najlepšieho krídelníka z pohľadu veku a potenciálu (Kompany sa im včera zasa chichotal na tlačovke) 😀

    |
  17. Avatar photo
    h3nZZ (karma: 996) #1

    Sorry jako, my vyhrajeme 0:1 čtvrtfinále LMvenku a půlka lidí tady brečí. Neskutečný. Já jsem se taky tim fotbalem nebavil, ale 4 roky tady saháme po titulu a nejsme schopný to dotáhnout a když jde do tuhýho a musíme vyhrávat za každou cenu, tak řešíte jestli je to pěkný. Zbývá pár posledních zápasů a je mi úplně jedno jak to momentálně vypadá. Doteď jsme hráli 4 soutěže, mezitim bylo spoustu zranění, ty hráči už toho maj plný kecky, jsou pod obrovským tlakem, obzvlášť po posledních třech sezonách který skončily těsně pod vrcholem, ale tady se to z klávesnicí hodnotí snadno. A přesně tenhle tlak od fanoušků nám ještě na konci sezony sráží vaz. Někdy mám pocit, že když jsme označovaný za hroznou fanbase, tak je to v mnoha případech pravda. Je to klub mojeho srdce a budu mu držet palce do poslední vteřiny, ať hrajou jakkoliv. Pojďme si pro tu ligu a pak se můžeme odpíchnout dál.

    |
    • traged (karma: 5476) #1

      No ja myslim ze vetsina lidi fandi maximalne i kdyz hrajeme pomalej a nudnej fotbal s minimem sanci, ja teda urcite!! Ale to neznamena ze mi to nevadi, jeste na podzim do zapasu s Bayrnem jsme taky hrala paradne a byli jsme objektivne nejlepsi tym na svete a to i predvadenou hrou! Nekdy od zacatku zimy se to zacalo lamat a hrajeme vic a vic na jistotu…do toho golu jsme vcera meli az smesny xG 0.17 ….

      |
      • DexterhCZ (karma: 81) #1

        Vzdyt cela zima, od doby co zminujes, jela se zranenym, rozlozenym utokem a stredem…co teda cekas za utocnou smrst?

        |
  18. Avatar photo
    Ludvajz (karma: 3289) #1

    To jsou zase prispevky, ano nebyl to moc koukatelny zapas, ale je to i vizitka Sportingu, nejen Arsenalu. Kazdy tym, ktery s nami chteli hrat v LM otevreny fotbal tak na to doplatil. Kdybychom hrali proti Bayernu nebo Realu tak i nas vykon bude mnohem lepsi, nez proti tymu, ktery brani a ceka na protiutoky

    |
    • matonator (karma: 5586) #1

      to v akej alternativnej realite vcera Sporting iba branil a cakal na protiutoky? Vsak mali viacej dotykov v superovej 16ke ako my. Ak Sporting ‚branil‘, tak iba vtedy kedy sme ich pomalou hrou k tomu donutili. Jasne ze super sa sformuje a brani, ked si hraci davaju passy dozadu okolo stredu ihriska. Ale vcera to nebol ziadny lowblock od Sportingu, iba nasi utocnici su proste vsetci z formy a zaloha tomu nijak nepomaha.

      |
    • El Duan (karma: 592) #1

      a city s nami hralo aku hru ked nas totalne rozbili vo finale?? beton? a hrali sme velke hovno

      |
  19. mc1897 (karma: 877) #1

    Uprimne, vzdy tu boli nejaki trolli uz aspon 10 rokov od cias legendarneho dementrollika Adama, ale teraz to tu uz zacinaju ovladat.

    |
    • Avatar photo
      Spižin (karma: 628) #1

      Zlu se nesmí ustupovat. Když tu nějakýho vidíš, pošli ho do hajzlu, ať ví, že my víme, co je zač. I am doing my part! 🫡

      |
      • bflmpsvz (karma: 4183) #1

        Hele, já se občas taky snažím hodit nějakou perspektivu s odstupem (ne vždy se to samozřejmě daří a někdy se můžu mýlit) a na blbosti se snažím občas reagovat. Ale třeba po prohraném zápase už to tady a na některých zahraničních webech zapnu a po přečtení deseti sekundách rychle vypinám. Prostě mi ta negativita většiny úplně bezcennych, žlučovitých komentů bez špetky nějakého elementárního analytického vhledu a nadhledu za to nestojí. Souhlasím, že nepravostem se nesmí ustupovat, ale tento donkichotský boj raději vedu ve svém bezprostředním okolí než na sítích. Je to i nějaká ekonomie pozornosti, zkrátka.

        |
  20. Avatar photo
    dave (karma: 20989) #1

    Takže vďaka nášmu víťazstvu až 5 tímov z PL pôjde do LM. Trolovia z Chelsea, United a ďalších klubov nemajú zač.

    |
  21. Avatar photo
    Spižin (karma: 628) #1

    Tak ty jsi dobrá sračka 😂 udělal jsi za poslední měsíce spoustu věcí, tak udělej ještě jednu – smaž si účet a už sem nelez. Ciao.

    |
  22. SANTI (karma: 1052) #1

    Fotbal nebude pro tebe, možná to chce zkusit něco jinýho. Třeba hobby horsing nebo krasobruslení, v tom by ses mohl najít. A hlavně, když už máš teda v piči, tak proč chodíš sem to všem cpát? Si trochu protiřečíš..

    |
  23. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6440) #1

    Ano výhra venku v této fázi LM je super, ale ten výkon? To vám nevadí, že stejně otřesný výkon jsem podali v poháru proti City i proti Saints? Reakce na ty dva nepovedené zápasy naprostá 0? Kdyby včera proti nám stál kvalitnější soupeř neuděláme zas vůbec nic.. Ale tady je vše opět zalité sluníčkem, vždyť si zas klidně posereme slibně rozjetou sezonu..

    |
    • Nawts14 (karma: 1810) #1

      A co s tym chces spravit? Nahraj hracom motivacne video a popros vedenie aby im to pustilo v kabine zajtra. Urcite budu potom hrat ako prime Barca v najlepsich casoch.

      Myslis ze oni to nevedia ze im to nejde? Ale kedy to maju natrenovat nejaku systemovu zmenu? Vsak Arteta vravel ze kvoli programu prakticky netrenuju ked hras zapas kazde tri dni.

      Co mna vcera zaujalo bol Madueke. To nie je hrac do kombinacie. XY krat mohol pekne zakombinovat s Whiteom alebo Odegaardom, ale on to podla mna ani nevie. Tahaa, tahaaa a..nic.
      Prisiel Dowman, hlava hore a hned z prvej pekna prienikovka do 16tky.
      Rice motm o parnik nad nasimi zaloznikmi/utocnikmi.

      |
      • SANTI (karma: 1052) #1

        Dowman je aktuálně naše nejlepší křídlo, což je dost smutny. Madueke vyhozené peníze a ne malé. Kdyby přišel za 20m, tak řeknu ok, zkusili jsme to, nevyšlo to, pošleme ho dál, ale co teď s ním?

        |
        • Avatar photo
          wister (karma: 2122) #1

          Tam je furt hlavní argument jeho plat. 50 tisíc je fakt málo takže ho můžeš v klidu zase zpeněžit, kdyby to stálo na místě. Tam problém nevidím, dej tomu sezonu než se Dowman rozpohybuje a stejně pujde pryč, díky platu a věku to nebude problém.

          |
  24. Avatar photo
    dave (karma: 20989) #1

    Sporting hadn’t lost a home game in 23 matches before last night.

    Arsenal have NEVER made back to back Champions League semi-finals in their history.

    Arsenal have gone away to Portugal without Bukayo Saka, Jurrien Timber, Piero Hincapie, Mikel Merino and Eberechi Eze… and won.

    If you’re moaning after last night, you’re an idiot. Simple as.

    Onto the weekend we go. 🫡

    |
    • Lukendes_10 (karma: 7796) #1

      Málo ľudí si uvedomuje že proti nám stále aj niekto hraje a môže mať super formu ako Sporting včera alebo Southampton v sobotu kde sme hrali s béčkom a bol to vonkajší zápas magického fa cupu.
      Arsenal keby prehral aj s Bayernom tak sa nevyzdvihuje Bayern ale kritizuje Arsenal že nevie poraziť silného súpera.
      Ten hate na Arsenal a Artetu je fakt smiešny (teraz myslím celosvetovo) , my by sme mali držať pokope, fandiť a užívať si to ako nás nenávidia 😀
      Namiesto toho strieľame do vlastného týmu 🤮

      |
      • almoska (karma: 503) #1

        Arsenal aj keď vyhral s bayernom, tak sa kritizoval, že góly vieme dávať len po rohoch. To, že druhý gól padol po presingu celého mužstva a tretí po ukážkovom brejku som dotyčnému-ktorý pozeral so mnou ten zápas- musel povedať ja. Inak by umrel s tým, že Arsenal = gól po rohu.

        |
        • Co_Je (karma: 788) #1

          Nejlepší byl kimich po zápase že Arsenal hrál jen na dlouhé balóny a pro tom jich měli snad o 5 víc

          |
  25. LUBOMIR (karma: 1227) #1

    Este ma uputala jedna pozitivna vec u Kaia. Je lavak ale vsimli ste si ako si prebral (stopol) loptu pravou nohou pred golom? Nadhera (myslim ze ani neodskocila)

    |
    • Avatar photo
      speedy (karma: 1691) #1

      Taky mě to zaujalo. Akorát já blbec jsem říkal wow, je to pravák…krásně si to zpracoval a zakončil pohotově svojí slabší nohou levačkou. 😀
      Ale máš pravdu, je to přesně naopak, on je levák, teď jsem si to ověřoval. 🙂

      |
  26. killerhammer (karma: 6980) #1

    V týchto momentoch čítam hlavne vyjadrenia našich starých legiend. Považujem ich za relevantné názory, nie nejaký anonymný hate od fans.
    Henry, napr. hovorí, že máme problém niečo vytvoriť, ak nám zlyhajú štandardky – preto prakticky do žiadneho zápasu nejdeme ako favorit. Ian Wright po prehre so Southamptonom bol veľmi smutný, že nám team z nižšej ligy dokáže vnútiť svoj scenár zápasu.
    Tieto názory naozaj nemôžeme ignorovať – sú pravdivé.
    Žiaľ, v tejto fáze už nie je šanca niečo zmeniť, team musí doručovať výsledky a myslím, že takto to dohráme do konca sezóny.
    Nie všetky zápasy sú herne zlé, napr. proti Leverkusenu doma to bol vynikajúci zápas, takisto doma proti Chelsea a vonku u sliepok.
    Vlna negativizmu je naozaj prehnaná.
    Áno, herne sa trápime a v lete sa nad tým musíme vážne zamyslieť, to bude ten správny čas na väčšie zmeny.
    Teraz hlavne fandím.
    Musíme poraziť Bournemouth to je kľúč ku lige.
    Viem, môžeme si dovoliť prehru a remízu ale ak nedáme Bournemouth tak sa dostaneme v lige do ťažkej pozície a vieme, že takéto momenty potom mentálne nezvládame.
    Takže vyhrať nad Bournemouth a dostať city pod obrovský tlak, to je naša prioritná úloha….
    A v UCL to vidím tiež pozitívne, po včerajšej výhre verím, že cez Sporting prejdeme a potom máme ľahšieho súpera Barcelona/Atletico nie sú na úrovni PSG a Bayern, takže budeme mať historickú šancu ísť do finále.
    Jasné pri takomto hernom trápení len veľmi ťažko prejdeme SF ale ja hovorím stále v cupe sa môže stať hocičo a treba veriť, že motyka vystrelí.
    Atletico sme doma predsa už rozdrvili a Barcelona môže mať s našim „vychcaným“ futbalom naozaj veľké problémy 😉

    |
    • orek (karma: 16566) #1

      Tak zrovna u Henryho mi přišlo momentálně, ze mu je jedno jak hrajeme, ale musíme tu PL urvat. Sám řekl, ze mu je fuk , ze jsme vypadli z poháru. Priorita je proste liga a LM je jen bonus.
      Me ten fotbal taky nebaví, ale poslední kola musíme proste urvat silou vůle. Problém ovšem je, ze hráči místo aby žrali trávu, tak tam kolikrát je postavaji. Takhle si já teda nepředstavuji snahu konečně něco změnit a vyhrát.

      |
      • killerhammer (karma: 6980) #1

        Áno, Henry dlhodobo hovorí, urvime to hocijako, toto bola len taká malá kritika od neho medzi rečou na našu ne-kreativitu.
        Podľa mňa je to taký domino efekt. Celý team čaká na nejaký leaderský ofenzívny výkon a potom sa k tomu pripoja a zápas je dobrý. To je príklad tých zápasov, kde dáme pekný gól alebo dva, napr. Eze a potom to už ide.
        Ale súhlasím s Tebou, nerozumiem prečo čakajú a či je to nejaký mentálny blok (na prvý pohľad to tak vyzerá) alebo Arteta zväzuje hráčov striktnou defenzívnou taktikou (ale žeby im prikázal pri rýchlom brejku sa v strede zastaviť a prihrávať dozadu, tomu neverím 😉 ).
        To, že sme chceli včera hrať defenzívne zodpovedne zozadu tomu úplne rozumiem QF prvý zápas away (toto v UCL budeme hrať určite aj v SF prvý zápas).

        |
    • El Duan (karma: 592) #1

      ja mam dojem ze je to systemom preco nemame formu.ci nieje fyzicky narocny..na tento system potrebujes mat energiu vela behat presovat a dokazeme v tom systeme prehrat kazdeho…akonahle sa vytrati energia menej pohybu tak zrazu sa kopia chyby prehrat nas vie kazdy a my sa stiahneme a snazime sa aspon branit a v predu sme nulovy….energiu a usilie vies nahradit kvalitou a technikou ktora nam chyba a preto vyzerame ako vyflusany slaby team. do toho caste zranenia s tym spojene sebavedomie a sme tam kde sme…ak chceme na konci vyzerat lepsie potrebujeme viacej zapasov dokazat rozhodnut uz skor a kvalitou na lopte si postrazit hladky priebeh kedy setrime vela sil + dobra ratoacia

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.