Komentáře

  1. orek (karma: 16566) #1

    Nechodil ten hlupák do divadelního kroužku??
    Takové otočky ?? Aneb když ze sebe dobrovolně děláš blbce před světem.?

    |
  2. Cenda (karma: 448) #1

    Hrajem skvěle. Slepice jsou hrozný. Herně prakticky o třídu. Problém je ,že u nich je to normální. Stačí jim jeden brejk,jeden centr do vápna a může to bejt ještě zajímavý. Kór když do hry může přijít Richarlison a Perisic. Náskok 2-0 už bysme ,ale měli zvládnout . Zinny,Ode paráda. Parteyho střela mohl být gól roku. Škoda

    |
  3. NoKaneNoPain (karma: 111) #1

    Všiml jsem si až tento zápas nebo si Saka přebírá dnes ten míč do středu poprvé? .. udělal to několikrát a vlastně Ben mu na to přihrává, tak aby si to mohl přebrat a úplně vynulovat toho obránce.

    |
  4. Avatar photo
    juha_efx (karma: 1414) #1

    dokonaly polcas…sliepky sme k nicomu nepustili a hrame krasny futbal okoreneny dvoma golmi…skoda ze tam nepadla ta Thomasova pumelica, ta by trhala siet…do druheho polcasu nastupit tak ako do prveho a supnut im tam este zo dva a bude to dokonale

    |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 879) #1

      dominancia je jasna ale aj tak mali 2 velmi dobre sance. bolo by dobre dat 3. gol a dohrat vklude

      |
    • LaVe (karma: 2084) #1

      Na tribúne je ich plno a tiež im to nepomáha.Len tak ďalej je krásne počúvať fanúšikov Tottenham ako musia chváliť Arsenal alebo skôr ako kydaju na vlastných..

      |
    • Millman0711 (karma: 912) #1

      Jen ať si to ten šašek Hošek užije ? pohřbil svým neposedným ptákem svoji kariéru novináře a velmi solidní podcast “Angličan”. A opět se mu mílovými kroky blíží St. Totteringham’s Day ?

      |
  5. LaVe (karma: 2084) #1

    Tak Mikel je borec .To čo nevychádzalo proti Newcastlu dnes ide o čosi … o parník lepšie.Aj keď je to súperom ale pri Sliepkach človek nikdy nevie..Dnes bez kariet poprosím nech nikto nechýba na dalsiet kolo.

    |
  6. Avatar photo
    miron (karma: 1607) #1

    Saka je neuveritelny, tolko centrov pravackou, wow.., on je hadam pravak po novom. Ten obranca je z neho uplne na nervy.

    |
  7. Lukendes_10 (karma: 7794) #1

    Poistit na 0:3 a vymalovane….ak by nahodou sliepky dobre zacali druhy polcas a dali na 1:2 tak mozu byt problemy.

    |
  8. orek (karma: 16566) #1

    Musíme si v 2. poločase dát mnohem větší pozor. Jak se tu psalo, slepice většinou začínají až v 2. poločase a víme dobře, že oni jsou v těch návratech do hry skvělý.

    |
  9. Avatar photo
    Vosička (karma: 639) #1

    Canal+sport si platím jenom abych viděl zápasy v PL. Přidána hodnota absolutní nula. Cely přestavkovy program o Spurs, nic o Arsenalu o naši hře. Ještě Matějovský vytáhne ze měli 2 šance. My jich měli 5 ?. Vůbec to není vyvážený. Na konci Hošek vytáhne ze nás FA vyšetřuje. V Česku vůbec neumíme dělat sportovní vysílání.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.