Komentáře

  1. Nawts14 (karma: 1810) #1

    Ja by som chcel dat obrovsky kredit Zinchenkovi. Vdaka nemu sme dominovali v strede pola. Je absolutne skvely a dufam ze mu zdravie bude sluzit.
    Inak na zaciatku sezony kritizovany Saka dnes 1+1 v dost klucovom zapase.
    Skvele Ramsdale , tuto sezonu moc roboty nema ale strasne dolezite 2-3 zakroky , velmi podrzal.
    A mne dnesny zapas potvrdil ze by to chcelo skor posilu do stredu pola , uz sme zacali solidne odchadzat od 75 minuty a nebolo tam koho dat. Na kridlo sa predsa len rozohra Smith Rowe a neskor tam dokaze dohrat zapas aj Eddie alebo Jesus.

    |
  2. coolfool (karma: 545) #1

    Jsem sam nebo jeste nekomu prislo, ze Saliba nebyl dnes vubec videt? Kdyz uz slo neco stredem tak pres Gabriela, ktery byl jak skala. Cekal jsem, ze po par nevyraznych vykonech to budou zkouset pres Salibu. Ale ja nezaregistroval snad jedinej poradnej souboj v kterym by byl? fakt nula prace dnes, vsechno vykryla nase zaloha a krajni beci. Kane az na dve strely uplne neskodnej.

    |
    • Avatar photo
      poli23 (karma: 1298) #1

      Jojo. vlevo hrál Son a ten byl úplně hroznej.. respektive perfektně vymazanej Whitem. Tudíž neměl Will nic na práci.

      |
        • Avatar photo
          Özil (karma: 281) #1

          Až na jednu jejich společnou akci, kdy Saliba chybně nahrál směrem k Benovi a ten pak jen vyklusával za Sesegnonem, který byl následně v obrovské šanci..

          |
  3. Poky17 (karma: 3813) #1

    No tak jako tak, ačkoliv tým šlape a daří se nám, posily prostě musí přijít ať už nějaká přestupová bomba do základní 11cky nebo rozšíření kádru.. Nyní když je Jesus out, Nelson out, Elneny sice jen pokopany, ale i tak.. Tým na PL,EL,FA Cup je extrémně úzký.. Teď už si nemůžeme dovolit to co v létě, že když nám neklapne posila co chceme, že to dohrajeme s kadrem co máme.. To prostě v tom počtu zápasů co nás čeká nemůžeme zvládnout.. Vedení musí minimálně dvě posily získat – pak už si jen držet palce aby všem drželo zdraví, aby se Nelson, Jesus, Elneny vrátili co nejdříve a zase budu o trochu klidnější

    |
  4. Avatar photo
    Baci (karma: 811) #1

    Super 3 bodíky… Slepice sú strašne nesympatický tím, až sa mi hnusia. A tí dementní diváci opäť ukázali svoju úroveň. Skvelý pohľad bol aj po zápase, keď Mikel odťahoval vytočeného GX34 z ohňa problémov, aby k niečomu nedošlo, z čoho som už teda aj mal strach… A s ním aj Gabriel – tiež výborná práca a tímový duch.

    |
  5. Avatar photo
    Baci (karma: 811) #1

    Off topic: Na jednej fanúšikovskej stránke Arsenalu dnes okolo obeda v diskusii napísal jeden z anglických fans, že Chelsea nemá dosť a vraj má v pláne zlanáriť aj Artetu do svojich radov a že na to má vyčleniť obrovský balík. Niečo v tom duchu, už sa mi to nechce vyhľadávať. Ďalší hnus! Teda ak je to pravda. Ja však v tom prípade nemám obavu, Verím, že MA by tak hlboko neklesol.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.