Statistiky zápasu

Střely celkem

11

11

Střely na bránu

3

2

Rohových kopů

7

3

Faulů

7

10

Komentáře

  1. Avatar photo
    vlki14 (karma: 1438) #1

    Zatím strašný výkon. Přijde mi to od nás hrozně pomalý. Útok prakticky neexistuje, záloha to samý. Jestli chceme vyhrát měli bychom daleko víc přidat, jinak si neodvezeme vůbec nic

    |
  2. Avatar photo
    granat (karma: 1772) #1

    nech mi niekto vysvetli od coho su tam ti traja stoperi?? obrana rovnako priepustna a dopredu chyba hrac…

    |
  3. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Emery ma začina štvať s tou zostavou. Torreira, Ozil ?
    Nepači sa mi hra na 3 stoperov. Najviac sme dominovali v zapasoch keď sa hralo 4-2-3-1.

    |
  4. Avatar photo
    Jakub FB (karma: 228) #1

    no zatial su kladivari lepsi… skoda Lacazettovej sance a Kola mohol taktiez strielat zoci voci brankarovi…viac sme si vlastne nevytvorili. v zalohe chyba kreativita a podrzat loptu vieme iba pred Lenom

    |
  5. Radek Bechyně (karma: -20) #1

    Nutno dodat,že ten výkon je opět přišernej.Záloha je naprosto zoufalá,hrajíci na náhodu. West Ham dnes můžeme porazit jen dílem náhody.Anderson i Nasri hrají opravdu výborně,stejně tak oba jejich stopeři.U nás tak Leno,trochu Iwobi ,jinak moc špatný.Na tomto terenu je střed Guendounzi,Xhaka sebevraždou.Když už,tak by tam měl hrát Maitland-Niles,kteremu to na lajně už poněkolikáté nejde a přirozeně hráčem do středu hřiště.

    |
  6. FildaGooner (karma: 4586) #1

    Hrozná bída, naprosto bezzuby výkon. Kde jsou ty časy, kdy jsme mívali nejkreativnejsi zálohu v PL. Doufám, ze se Ozil dá co nejrychleji do kupy, protože i když stoji některé jeho zápasy za vylizprdel, tak pořád to je náš nejkreativnejsi hráč. Chtěl bych napsat, ze doufám, ze nekdo kreativní prijde, ale to bych byl blázen. Jedine ze by nam dal Real Isca na hostování, coz se rovná tomu, ze bych byl blázen.

    |
  7. Paulus.novy (karma: 2199) #1

    Hrajeme špatně. Bohužel Xhaka a Guendouzi spolu hrát nemůžou, oba jsou pomalí a Guendouzi dnes dost kazí. I když chápu, že to chce Unai nějak ukopat s něma, když Torreira je jednu žlutou od stopky a na Chelsea takto hrát nemůžeme. Iwobi a AMN jim dnes taky zrovna nepomáhají…
    Snad zase přijdou dobrá střídání a druhý poločas bude lepší. COYG!

    |
  8. Koscielny (karma: 1833) #1

    Hrůza děs. Hra naprosto bez nápadu jenom klasické alibistické posouvání míče, nasazení žádné, můžeme být rádi, že West Ham taky nehraje bůhví co (i když s naší obranou stačí opravdu málo abychom dostali gol). Chce to Ramseyho místo Mattea nebo Xhaky (oba hrají úplnou tužku jako většina týmu). Jsem si naivně myslel, že po týdnu odpočinku na ně naši hráči vletí a nedáme jim šanci, ale zatím to vypadá, že to většině hráčům celkem „šumák“.

    |
  9. belerek (karma: 1240) #1

    Klasický první poločas. Bohužel bez Mesuta nemáme nikoho, kdo by něco překvapivého vytvořil. Do šancí se dostaneme maximálně po křídle přes Kolu, sem tam nějaký dlouhý nákop nebo presing, který ale většinou vydržíme praktikovat prvních 15 minut. Škoda šancí Lacy a Kola měl taky střílet. Jinak jsme ale bezzubí.

    |
  10. Avatar photo
    granat (karma: 1772) #1

    Emerymu by som neradil vystriedat Lacu na polcas… podla toho ako sa tvaril ked schadzal z ihriska by mu asi jednu pustil 😀

    |
  11. Zdeněk Procházka (karma: 672) #1

    Mnĕ tam chybí Lucas nebo Mesut. Někdo kdo to rozdá těm třem ve předu. Džáka to rozhodně nikdy nebude a mlaďas Mateo ještě není ani polobůh, který rozhoduje zápasy. Začátek nebyl tak špatnej. Tak snad se to zase zlomí mě ve 2. Půlce, jako už častokrát letos.

    |
  12. styfler_gunner (karma: 0) #1

    Vy furt cekate na nejakej zazrak :D… celou sezonu nehrajeme hezky fotbal vetsinou jsme vyhravali se stestim nebo nahodou v poslednich minutach jenze pak prisli zraneni, stesti nas opustilo a my hrajem furt ten stejnej fotbal jako hrajem celej rok. Hroznej. Smirte se s rim ze nejsme top top qualiti klub, top 5 nam utika, a tymy ze spodku na nas tlaci. A bude hůř kdyz nemame ani prostredky na to privest jednoho hrace. Prichazi nová era Arsenalu a tou bude stred tabulky a boj o EL…

    |
    • Jaycob (karma: 712) #1

      S první části souhlasím, nemůžeme čekat v první sezóně a bez čistky v kádru nějaké zázraky, ale počkej si s tím soudem na příští sezonu, já věřím tomu že v létě do kádru investujeme tak jak by to měl velkoklub dělat.

      |
      • styfler_gunner (karma: 0) #1

        Myslis? Ja se bojim ze to dopadne jak loni, dostanem 70 mega a nazdar… na to ze potrebujem 4 hrace do zakladu by jsme museli mit tak 200 mega

        |
      • styfler_gunner (karma: 0) #1

        Jedna vlastovka jako nedela, a na vyhru to fakt nevypada

        |
  13. traged (karma: 5476) #1

    Špatný. AMN – můj oblíbenec – dokonce hodně špatný. Myslím si že chybí prostě kvalita a nikomu se moc nedaří… Musí přijít aspoň Ramsey, ale bude to strašně těžký

    |
  14. Avatar photo
    granat (karma: 1772) #1

    jesis maria to je v p…. teraz zacneme nieco robit ked dostaneme gol? ci este pockame?
    toho Rice-a by som vymenil za Xhaku este dnes

    |
  15. Zbyna (karma: 2721) #1

    Xhaka dolu, hned. A rovnou bych jej prodal,.nebo spis daroval.

    |
  16. Radek Bechyně (karma: -20) #1

    To se dalo čekat.Je to ostuda,co Arsenal předvádí. Guendounzi a Xhaka je nejpomalejši střed,co může být.O nějaké kreativitě vůbec nemluvme.Emery mně navíc přijde dost hloupej.Ja jsem ho do Arsenalu nechtěl,do top trenera má daleko a o charizmatu se nabavme vůbec

    |
  17. Lucabrasi (karma: 908) #1

    Zaslouženě prohráváme. Co jsme dnes zatím udělali pro výhru? Nenapadá mě, napište jestli si někdo něčeho všiml.

    |
  18. orek (karma: 16566) #1

    Dostanem gol a Xhaka i kdyby jen stal na druhy strane hriste tak tu budu vzdycky cist ze za gol muze Xhaka 😀 Mam z vas dost:D

    |
    • Avatar photo
      Rypi (karma: 4464) #1

      Bohužel si za to může sám. Tolik hrubek, které vedly k inkasované brance nepamatuji… Zlatý Denilson. A nejhorší na tom je, že ty chyby ničím a nikde nekompenzuje. Už ani pořádný roh nedá (teda dneska 1 hezký dal zatím )… A dnes už ani nedá

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.