Statistiky zápasu

Střely celkem

11

11

Střely na bránu

3

2

Rohových kopů

7

3

Faulů

7

10

Komentáře

  1. Kratasek11 (karma: 1016) #1

    Vidí někdo ten rozdíl ve hře po vystřídání??? Už se na to dá aspoň koukat, já si jen říkám že někdy vidím úplně něco jiného než Unay jinak ty sestavy nechápu,ale Bůh ví co zatím je

    |
    • Avatar photo
      masly (karma: 2721) #1

      každý vidí že ta hra na 5 beků nefunguje,ale UE je tvrdohlavější než AW, takže se na to budeme muset asi ještě dívat.

      |
      • Halloween (karma: 1852) #1

        Na 3 stoperov hra preto lebo krajny obrancovia nevedia branit,aj AMN aj Kolasinac su skor kridla ako krajny obrancovia

        |
  2. Prezi (karma: 3591) #1

    Teoreticky si myslim, že nám jejich střídání uvolní trochu ruce, Arnautovič a Nasri dolů…

    |
  3. Avatar photo
    David Pospíšil (karma: 2734) #1

    Iwobi je dnes skvělý. Líbí se mi ty jeho přechody přes protihráče a ta přihrávka na Kolasinace v 1. půli byla jak od Özila. Ješte by to chtělo přidat nějaký koncový “produkt”.

    |
  4. Radek Bechyně (karma: -20) #1

    Snad ten umíněnec Emery vidi,že Torreira vnesl do hry klid a Ramsey pohyb.Takto to hrát od počatku,vyhráli bychom.Emery je stejný jako Wenger.O opaku mě vůbec nepřesvědčil doposud

    |
  5. Prezi (karma: 3591) #1

    Sokratis je dneska asi nejlepší od nás na hřišti. Ta záloha neni schopná naservírovat našim dvoum světovejm snajprům jedinej balon.

    |
  6. Zbyna (karma: 2721) #1

    Jame uplne jalovy v utoku, nase snaha konci 10m pred vapnem, nemame rohy, prime kopy, nic. Tragedie.

    |
  7. Kratasek11 (karma: 1016) #1

    To přehlížení a nenasozovani našich nejlepších a nejkvalitnějších hráčů nás přichází pěkně draho. S takovou to bude ještě fuška udělat 5 flek.

    |
  8. maxxtro (karma: 14) #1

    Ako nemôžem si pomôcť,ale nedá sa to pozerať…sa im nechce? Alebo sa všetci pohádali? Nahrávajú si ako nepriatelia..

    |
  9. Avatar photo
    Andrej (karma: 1846) #1

    Takto sa skratka nehra PL hlavne o 4 miesto toto mozme skusat tak v Ligue 1 tu sa musi makat na 100% cely zapas a nie az ked dostaneme gol… a ani potom to neni tuzba zmenit stav zapasu … nezasluzime si 4 miesto 🙂

    |
  10. Avatar photo
    juha_efx (karma: 1414) #1

    my sme tak neskutocne priemerny tim(s podpriemernou obranou) az z toho bolia oci…by ma zaujimalo ci si tu este niekto mysli ze sme velkoklub

    |
  11. Zbyna (karma: 2721) #1

    Musi se nechat, ze Pellegrini umi, perfektne WHU na nas pripravil.

    |
  12. Lucabrasi (karma: 908) #1

    Nemohl by v budoucnu tým vydat před každým takovým zápasem prohlášení „Dneska se na to všichni hodlají vybodnout, nikdo se nebude snažit a tak doporučujeme nesledovat dnešní zápas“ Mohlo by nám to ušetřit tohle utrpení, protože já fakt nevim proč se na to dneska koukám…

    |
  13. bonzo (karma: 1684) #1

    Já myslím, že problrm je jasný, jelikož nemáme čistokrevné křídla (Kola je hodně dobrý, ale sám to nevytrhne) tak to musíme hrát přes střed, jenže tam zase nemáme kvalitní hráče. Dneska to jde krásně vidět jak nás v tom středu jasně prehravaji. Matteo na to prostě ještě nemá, na můj vkus navíc moc padá.

    |
  14. Brano Vojt (karma: 104) #1

    Ako som sa tesil na zaciatku sezony a hlavne pocas tej snury bez prehry tak pomaly zapadame zase tam kde sme boli pred rokom co sa tyka tabulky bodov aj hry a to musia uznat aj najvacssi obhajcovia Emeryho .

    |
    • Jaycob (karma: 712) #1

      Ale však nikdo tady netvrdí že je Emery génius, ale proč nemůže alespoň první sezónu klid na přípravu a aklimatizaci? Příští rok se uvidí…

      |
    • Martin (karma: 0) #1

      Ja bxch treba obhajoval na lavicce prvni sezonu kohokoliv. Nejde o jmeno, ale o situaci. Jako hrac potrebuje aklimatizaci tak i trener. O to vic to plati v nasem pripade, ktery je uplne odlisny od tymu, kteri meni trwnery 2x do sezony. Nebo uz si nepamatujete jak hral Pool po Kloppove prichodu? Pro dlouhodobe budovani kadru budu radsi 3 roky 7. kdyz budu vedet, ze to ma smysl, vytvorime koncepci a dalsi eoky budeme bojovat o trofeje. Tak jak nam to ukazal Pool…se vzpamatujte

      |
  15. Martin (karma: 0) #1

    Chteli jste Kostu, mate ho. Chteli jste Lacu mate ho a vida…hrajeme mnohem hure nez s Lacou z lavice a s kostou na marodce…

    |
      • Martin (karma: 0) #1

        Ono bude pokazde neco spatne, ze? Ramsey nicmene posleze nastoupil a nevsiml jsem si zmeny skore. Ozil zrejme bude na odchodu, tak jalo vymluvy ze nenastoupil uz se nebudou moci uzivat;)

        |
        • Bangbang (karma: 1498) #1

          To není výmluva, to je fakt. Ono možná kdyby Aaron nastoupil od začátku a ne do zatažené WH obrany, tak by to treba bylo taky jiné… Nevím…. Jen mi přijde škoda, že nevyužíváme potenciál, který máme. Ano AR8 po sezoně odejde, ale do té doby je náš hráč, tak ať hraje…

          |
  16. Prezi (karma: 3591) #1

    Já si myslim, že by si kluci měli asi sednout kouknout na zápasy ze začátku sezóny a na poslední 3 co teď odehráli a probrat to aby zas začali makat..

    |
  17. Avatar photo
    vlki14 (karma: 1438) #1

    Ani Auba ani Laca dneska vůbec nic. Jakoby by ani nehráli. Vůbec si vepředu spolu nepomůžou. Jasně nedostali dnes poradny balon ale dva takovýhle top útočníci by si ty šance měli vypracovávat i bez nahrávek na malé vápno do prázdný brány. Dneska jsme vlastně ani nenastoupili do zápasu. Takovýhle zápal a nasazení nám na výhru prostě stačit nemůže. Jediný kdo dneska splňuje aspoň nějaký měřítko tak je Iwobi a Sokratis. Zbytek týmu zůstal v šatně

    |
  18. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6442) #1

    hola, hola, 6. místo už pomalu volá.. jsem zvědavej, jak s temahle tragedama chceme uhrát LM.. tam nikdo není schopnej přejít 1v1, nacentrovat, vyhrát hlavičkovej souboj.. a ještě si můžeme dovolit pouštět hráče zdarma.. naprostý úlet pro mě..

    |
  19. Avatar photo
    dave (karma: 20995) #1

    Nechapem Emeryho, ze ako dokaze hrat bez kreativneho hraca. Ved hre potom nema dat kto myslienku a utoku nema kto vypracovat sancu, kedze utok je odrezany od zalohy. Uz ani tie druhe polcasy nemame take, ako na zaciatku sezony. Cele sa to sere. Takze 4 flek je viac menej s nasim away losom v prdeli. Emerymu jedine ostava EL a tam nejakym zazrakom ju vyhrat, inak klub bude nadalej upadat bez posil a bez penazi.

    |
    • Avatar photo
      vlki14 (karma: 1438) #1

      Já si ale nemyslim, že by Iwobi nebyl kreativní, ale dneska zbytek týmu vlastně nebyl na hřišti vyjma Sokratise a Kolasinacs, který se snažil o náběhy. Zbytek vůbec nic. Oba útočníci nepodrzeli za celý zápas míč, spousta nepřesných přihrávek. Napadání, touha vyhrát a bojovnost úplně chyběla. To je pak složitý i pro Emeryho ikdyz já taky nesouhlasím s nasazováním 3 stoperu vedle sebe. Neumíme to hrát.

      |
      • Avatar photo
        dave (karma: 20995) #1

        Súhlas, že Iwobi bol jediný, ktorý dokázal niečo vymyslieť a dať aspoň kolmicu Kolasinacovi, ale je to proste málo. Kedysi sme mali zálohu Fabregas, Hleb, Rosicky. Potom Fabregas, Nasri, Song a dnes máme jedného hráča. Potom sa nemôžme čudovať, že sa na našu hru ťažko pozerá.

        |
  20. Avatar photo
    valka_05 (karma: 470) #1

    bez kreatívnych založnikov sa takéto štýly zapasov nedá vyhrávať…samých CM a DM mať v mužstve a Ozila ktorý nehral cez mesiac a ani nevieš čo mu je.

    |
  21. Avatar photo
    David Pospíšil (karma: 2734) #1

    V 2. půlce to byl hodně bezzubý výkon. Laca a Auba byli úplně vymazaní. Záloha se moc nepředvedla, ačkoliv je nutné pochválit WHU. Bránili velmi velmi dobře. Začínám se bát, že do LM se nedostaneme.

    |
    • belerek (karma: 1240) #1

      Přes ligu určitě ne, po dnešku bude ztráta nejspíš 6 bodů, navíc i United jsou v mnohem lepší formě než my. Snad zkusit vyhrát EL, ale i to bude strašně těžké.

      |
  22. traged (karma: 5476) #1

    Katastrofa. Celkem dobře Iwobi a pak Ramsay, jinak hrůza a zasloužená prohra. S takovou hrou budeme fakt 6ti a to budem ještě rádi..

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.