Arsenal drží naději na titul díky opět úžasnému výkonu brankáře Davida Rayi a klíčovému gólu Leandra Trossarda.

Komentáře

  1. SANTI (karma: 1052) #1

    Škoda těch šancí na začátku zápasu, tam mohlo být po 15ti minutách klidně 0:3 a po zápase. Nakonec jsme to i se štěstím (Raya a Gabi neskutečně) ubojovali. Faul na Rayu jasnej, tam nebylo o čem, ale jak známe PGMOL, tak i tak jsem byl nervózní u videa, tím spíš jak dlouho tu jasnou situaci rozhodčí zkoumal. Každopádně ten hejt na Arsenal je už moc na sílu mi přijde, už to není ani vtipny a jen nad tím kroutím hlavou. Snad už to kluci dotáhnou, hlavně kvůli ním samotným, hráči, my fanoušci a všichni v klubu si to zaslouží. Kaňka na zápase jsou opět další 2 zranění, snad to už nějak dotáhneme a třeba Timber bude zpět na finále LM, to by byla pecka.

    |
  2. Avatar photo
    dave (karma: 20995) #1

    🏟️ Včerejší zápas Arsenalu, který s největší pravděpodobností rozhodl o ligovém titulu a následné reakce na neuznaný gól West Hamu po rohovém kopu v závěru nastaveného času:

    🗣️ Rio Ferdinand: „Řeknu vám, to rozhodnutí VARu bylo naprosto šokující. Arsenal celou sezónu blokuje a tlačí na brankáře při standardních situacích a nic se neřeší. Viděli jsme to na Stamford Bridge, kdy byl postrčen Sanchéz i na Old Trafford, když Saliba zacouval do Bayindra a zabránil mu v zákroku, přesto oba góly platily bez jakýchkoli stížností. Ale teď, v obrovském zápase o titul proti West Hamu, se stejný druh kontaktu najednou stává faulem na Davida Rayu? To prostě nedává smysl. Začnete se ptát, jaké standardy se vlastně ještě používají, protože ta nekonzistentnost v posuzování situací je trapná.“

    🗣️ Joe Hart: „Arsenal celou sezónu žije z těchto agresivních gólů. Blokování brankářů, přeplňování šestnáctky, malé strčení tady a tam. Najednou, když se to stane proti nim, je to jasný a zřejmý faul. Prosím, ušetřete mě těchto hloupých rozhodnutí.”

    🗣️ Peter Schmeichel: „Arsenal celou sezónu blokuje brankáře soupeře a nikdo to neřeší. Představte si, kdyby jim žádný z těchto gólů nebyl uznán. Nikdy by nebyli na čele Premier League.”

    🗣️ Jamie Carragher: „Nikdo se Davida Rayi nedotkl a gól měl být uznán. Nevím, o co Arteta s hráči protestovali, ale tohle není faul. Pokud rozhodčí chtějí, aby Arsenal vyhrál ligový titul, měli by jim ho jednoduše dát. Je to skandální a trapné sledovat.”

    Toľko debilov pokope sa len tak ľahko nenájde.

    |
    • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

      Uprimne tohle mne bavi snad jeste vic, nez nase vyhra. Ten brekot ze stran ropaku, Rusaku, Ucek, Slepic, proste uplna rajska hudba pro moje usi

      |
    • belerek (karma: 1240) #1

      Ještě bych si rád poslechl komentář K.Svitkove, snad zase bude tento týden v podcastu 😃 Jinak ano, pár našich gólů po rohu bylo na hraně, ale nikdy to nebylo tak okaté jako včera. A to jak nás rozhodčí řezali loni…to byli všichni potichu.

      |
    • El Duan (karma: 592) #1

      okey pome sa nato pozriet z druhej strany…ok nebol to faul a podla vsetkych to bolo ok…co by potom robili ak buducu sezonu by sa brankarom drzali ruky nohy dresy vsetko len aby nemali sancu chytit loptu a zrazu by kazdy tym vedel dat 25 golov za rok z rohu…to by sa im pacilo? keby ich oblubene tymi dostali kazdy zapas takyto gol? ci sa maju rozhodcovia zacat rozhodovat ako kompenzaciu? minuly zapas sa im pustil nejaky zakrok tak tento zapas ma rozhodca naopak prilepsit skor superovi?? alebo o com tu ty „profesionaly“ tocia a porovnavaju fauly blok telom a blokovat brankarovi ruky pricom mu jednu drzim a druhy zozadu ho taha ze brutalne za dres pocas celej sytuacie…za toto tu co sa proti nam deje po tomto zapase by som si prial vyhrat aj buduci rok PL aby ich vsetkych jeblo dvojnasobne ze ten nenavideny arsenal vyhral zas

      |
    • Avatar photo
      12thMan (karma: 4279) #1

      Som myslel že Cara je príčetnejší. V štúdiu sedia s Henrym často, môžu si to spolu prebrať.

      |
      • Ondra (karma: 1648) #1

        Carragher to takto nerekl, to zas nekdo uletel s prekladem anebo chtel mit senzaci a narejzovat.

        |
    • Jakub Mareš (karma: 3027) #1

      To je jako když posloucháš Rajchla, Okamuru, Konečnou jak se předhánějí v tom kdo řekne větší pí*ovinu, která vzbudí nejvíc kontroverze a nejvíce bude lítat na sítích.
      Jestli pánové nevidí držení a ruku v ksichtě Davida, tak by si měli pořídit brýle a jestli nechápou rozdíl mezi blokováním a držením za dres s rukou na krku/ksichtě tak by si měli pořídit mozky.

      |
    • Avatar photo
      Rypi (karma: 4464) #1

      Tak určitě, kluci. Podívejte se na všechny góly, co jsme z rohů dali a srovnejte to se včerejškem. A ještě si i podívejte, kdy nám naopak faul písknut byl. Myslím, že by se pak chytili za nos.

      |
  3. Devil`s advocate (karma: 1946) #1

    Borci moc to řešíte. Na vrcholu prostě fouká a každý tě z něj chce sestřelit a pošpinit. O to víc, když jsme společně s United Legacy Anglického fotbalu. Pro každého jsme byli a vždy budem TEN soupeř. Ať už jsme na vrcholu nebo na dně. My jsme teď na vrcholu, tak nás budou okopávat. United jsou (uvidíme) tak dlouho v takových sračkách, že je každému jich až líto.

    Je to show a tím, že to řešíte a pohoršujete se nad tím dostávají přesně to co chtějí.
    Budeme šampioni, tak se tak chovejme. Jako šlechta. A ne jako vztahovačné f*** pussies.

    Jednoduché nemáme tam nikoho. Protože Fergieho děti a spol. nemají nic lepšího na práci. Zatímco Wengerovy děti mají reálné fotbalové joby. A na yada yada yada nemají čas.

    |
    • Avatar photo
      Ludvajz (karma: 3289) #1

      no takový Rooney se nás zastává kde může, takže bych je neházel všechny do jednoho pytle

      |
      • richVardy (karma: 416) #1

        Jako jasně, ale ve finále je to taky neúspěšný trenér. Co vezme za vděk pozici televizního experta. To že se nás zastává je samozřejmě věc druhá. Ale nick „Devil`s advocate“ je příznačný i toho tam potřebují, pokud neseženou někoho přímo s klubovou historií.

        Jejich úkol je vytvářet třecí plochy, jak mezi sebou, tak směrem k fanouškům.
        Jinak by to nemělo sledovanost -> Nevydělávalo by to. Jednoduché.

        |
        • Avatar photo
          Luqin (karma: 2153) #1

          Ne každý dobrý hráč se stane i dobrým trenérem. Rooney byl rozhodně vyjímečný hráč a hlavně si nikdy na nic moc nehrál, to mu zůstalo i teď. Jasně, v rámci rivality na nás taky míval kecy, ale nepamatuju si na nic zásadního, kdy by vyloženě vedl s náma argumentační válku. Pro mě je to jeden z mála z MUFC, kterýho respektuju a uznávám jeho kvality.
          Ale možná máš pravdu, že jde s davem právě proto, že chce v TV mít dobrou auru 😁

          |
  4. Feri (karma: 8241) #1

    Co ten Timber sakra, nemate nekdo info?
    – Tam je to uplna zahada, co se presne stalo a jak na tom je.
    – Uplne mi ale z tiskovky neprislo, ze by byl nejak blizko.
    – Pro me to je jeden z klicovych hracu. Ted White nejspise do konce sezony out a jedina moznost Mosquera, ktery obcas horel.
    – Taky doufam, ze Cala bude zpet. Hincapie i Mosquera jsou v podstate stoperi a nejvice jim vyhovuje, kdyz na druhe strane je nekdo, kdo se vic vytahuje a jde do stredu a oni pak muzou operovat spise v te zadni 3ce.
    – Hodne pozitivni ale je, ze mame 3 zapasy vzdycky s tydnem pauzy. Navic prvni zapas Burnley doma, coz by mel byt ten nejlehci (kurz na nas 1.1). Takze by meli byt hraci odpocati.. a Cala + Timber stale maji cas. Pripadne ma Arteta cas vyladit taktiku bez nich.

    |
    • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

      Mosquera nehraje spatne, jen do ofenzivy je slabsi, protoze to proste neni cistokrevny bek. Hincapie naopak hraje vyborne dozadu i dopredu a myslim, ze je to vic nez solidni backup za Calafioriho. Tam bych se moc nebal, ze by to bylo nejake vyrazne oslabeni. Specialne proti PSG si myslim, ze by mozna byl i prvni volbou pro MA na leveho beka

      |
    • Halloween (karma: 1852) #1

      Písali,že Timber má väčšie zranenie ako sa čakalo a hlavne zranenie svalu v rozkroku sa zle hojí

      |
      • killerhammer (karma: 6980) #1

        Za mňa Timber jedine ak by stihol ešte CP a odohral teda aspoň jeden zápas po zranení aby sa testol v akej je forme (kondícii).
        A to teda zatiaľ nevyzerá.
        Som už zmierený s tým, že vo finále bude hrať Mosquera.
        Ale nakoniec to možno bude aj lepšie, lebo Mosquera má fyzické parametre (rýchlosť) ubrániť Kvaratschkelia.
        White je síce oveľa platnejší do ofenzívy ale hrá aj oveľa riskantnejšie (vyššie) a mohol by mať veľké problémy s bránením.

        |
  5. Avatar photo
    david gunner (karma: 615) #1

    Si pamätám pár účtov tu, hlavne čo majú v mene Arsenal…sa tu ešte tak 6 kôl pred týmto vehementne presvedčivo rozkrikovali ako city už nestratí,ako hrajú nádherný útočný fotbal na rozdiel od nás ako Arteta na to nemá,tak ja len dúfam že keď získame ten titul (čo už jako získame) tak dúfam že budete aj vtedy tu spomínať jak ste boli negatívny a aký ste super fanúšikovia,a poviem to tu za každého normálneho,ste hanba fans našeho klubu a pre takých ako vy chalani ten titul ani nevybojovali.COYG!!!

    |
    • Avatar photo
      david gunner (karma: 615) #1

      Trafená hus zagága,Fandím 23 rokov takže máš smolu a tvoj koment tým pádom dostal prvú trhlinu,tak nečakaj ďalších 20 kľudne chod ten titul vyhrať sám,tu ide aj o tvoje komentáre ktoré si tu predvádzal ty a taký ako ty celú sezónu a keď sa vyhrá titul tak zrazu si vzorný fanúšik pritom si našim hráčom nadával do kktov a podobne tvoje skvosty, spamätaj sa,vieme že máš určite smutný život a buď si bol šikanovaní alebo máš od 12tich rokov 120 kg a problém si nájsť dákeho kamaráta ale my normálny fans na tomto webe ani arteta ani naši hráči za to nemôžu,peace 👶

      |
    • Do Tuan Tu (karma: 2328) #1

      Clovek jo, ale ty ne. Neumis rict svuj nazor bez vulgarit a jenom kolem sebe kopes. Navic jsi nikdy snad nenapsal normalni komentar a mozna ani nic pozitivniho.

      |
  6. cabes (karma: 40) #1

    trvalo my 20 sec najst neaky zostrih golov z rohu v tejto sezone a to teda sme nedali ani podobny gol ako neuznali WHU,ano dva tri boli diskutabilne kde skusali odolnost dresov ale to bol hrac vs hrac.gabriel je riadne miesizelezo a ten dotoho ide poriadne,bud si to pokrije telom alebo da taky vyskok ze snim nehne ani par volov:D
    videl som vatsinu zapasov v lige tento rok a vela rohov konci odkopom od brany po faule.ja vatsinu ludi nepoznam ale ked pisete ze nam nepraju to je ich problem,aj tak polovica su taky co by bezali so svetlicou po ihrisku pred ukoncenim zapasu:Dale byvaly hraci ze su takto mimo to som trocha prekvapeny:D

    |
  7. Avatar photo
    Henry (karma: 1846) #1

    Inak presne viem ze keby tento zapas my sme WH a na super je napr CIty a presne sa stane tato situacia a City by dali tento gol tak nam by sa smiali ze co chcete ved ste mali dat tu situaciu ked ste isli sami na brankara … teraz som pozeral varko na youtube a Muťo velky fanusik WH hovori ze jednoznacne to bol faul a naopak Julo fanusik chelsea ho islo rozdrapit ze preco rozhodca nema rovnaky meter a nemal to piskat,milujem to 😀

    |
    • Halloween (karma: 1852) #1

      Lenže aj Julo hovorí,že to faul bol,ale bola by to karma za niečo,čo Arsenal spôsobil v lige,lebo teraz tu taktiku používa už skoro každý,hlavne si za tieto kecy teraz môžme sami,malo byť aspoň 2:0 a nikto by to neriešil.Ale koľký gól v nadstavení,alebo ku koncu zápasu to už bol

      |
      • Avatar photo
        Henry (karma: 1846) #1

        ano priznal to aj julo ze to bol faul a ze rozhodcovia maju nastavenu latku a mali v tom pokracovat, lenze ja si nemyslim ze niekedy by sme takto drzali brankara ze mas ruku v tvari zaroven ti drzi ruku a dalsi ta taha dole za dres toto si fakt nepamätam, ano niektore nase stuacie urcite boli hranicne ale taketo extremne urcite nie a ked uz sa o nieco snazim tak to robim nenapadne a nie ze hraci sa zavesia jak vianocne ozdoby na Rayu

        |
    • Luhla (karma: 2570) #1

      Tak já myslím, že drtivá většina lidí, kteří nejsou zaujatí fanděním jednomu klubu nebo nenávistí k druhému, se shodne na tom, že faul to byl. Na čem už shoda není, je to, jestli to uznání gólu a neodpískání faulu byla nebo nebyla jasná a zjevná chyba rozhodčího, kterou by měl VAR napravovat. Já jsem ochotný připustit obě varianty za podmínky, že budou konzistentně drženy v celém ročníku. Což se bohužel neděje.
      Rozhodování v zápasech a zásahy VAR připomínají až příliš často tahání černých a bílých kuliček z pytlíku. Pokud se má rozhodování v PL zlepšit, nemůžeme začínat od nějaké konkrétní situace a chtít ji řešit. Nejdřív se musí zajistit, že rozhodování bude sjednocené, a to nejen mezi jednotlivými rozhodčími, ale i během daného ročníku (to se mi to mluví – přiznám se, že vlastně nevím jak na to bez použití techniky a AI, jen cítím tu potřebu), pak se můžeme bavit o konkrétních situacích a nastavovat laťky. Dokud je příliš velký rozptyl v přísnosti rozhodování, způsobech posouzení situací a v zásazích VAR, tak jsou to všechno jen výkřiky do tmy, podobně jako byly žluté karty za zakopnutí míče, zdržování rozehrávky brankářem nebo za diskuze s rozhodčími.
      Ten způsob, jakým vždycky vyšumí nějaké pravidlo nebo výklad jeho posuzování, mi hrozně připomíná nedůsledného rodiče snažícího se vychovávat dítě – za chvíli mu dojde chuť pořád chodit „do konfliktu“, protože je jednodušší dělat, že to porušení pravidla nevidím, a postupně na vymáhání dodržování toho pravidla rezignuje, aby se k němu zase za čas zkusil vrátit, a děcko je pak akorát zmatené, protože neví, co teda může a co ne.

      |
      • killerhammer (karma: 6980) #1

        Celé VAR je o ničom.
        Len sa presunula subjektívna chyba od 3 rozhodcov na ihrisku na asi 3+4 rozhodcov v štúdiu VAR 😀
        Keď sa rozhodovalo na ihrisku, aspoň sa mohli vyhovoriť, že to nevideli alebo nemali čas.
        Teraz sa už nemajú načo vyhovoriť a celý svet vidí 7+ bazmekov ako nevedia rozšifrovať jednoduchú situáciu a v každom zápase ju rozhodnú inak 😀
        (netýka sa to len PL, napr. v semifinále UCL Bayern – PSG dve kontroverzné ruky a jedna bola (v prospech PSG) a druhá nebola (v prospech Bayern) )

        |
        • Luhla (karma: 2570) #1

          VAR je vynikající nástroj, ale používají ho lidi a nepoužívají ho dobře – buď z neschopnosti nebo schválně. Myslím, že časem se spousta věcí zautomatizuje a technika už nebude hlídat jen přejití míče přes brankovou čáru, ale spoustu dalšího. A fanoušci budou mít míň věcí, na které můžou nadávat 🙂

          |
    • mc1897 (karma: 877) #1

      Cely VAR je spolok nimandov, dobri marketeri, podnikatelia, ale fotbalu rozumie lepsie moja 80r babka, sa cudujem ze to nejaky gooner pocuva. To su komentare na urovni uchylneho hoseka. Modry brblos ktoreho mama zabudla poslat v 3r na logopediu nevie ani do lopty kopnut, jeho vyklad pravidiel je megagalakticka komedia, mutko aspon hrava futsal (ale biedne).

      |
  8. backhand (karma: 2228) #1

    Bukayo Saka has created more chances (60) than any other Premier League forward this season. 🪄

    [@WhoScored]

    A celkově je 6. Před ním je pouze Stach (61), Rice (63), Enzo (64), Szoboszlai (68) a Bruno (124)

    |
    • Jack_Re4cher (karma: 1905) #1

      Bruno má tvl strašnej nesmysl, když si ještě vezmeme, že první půlku sezóny byli MANU marní. A Saka by mu byl v patách, kdyby byl zdravý a udržel si formu z loňské sezóny 🙂

      |
  9. killerhammer (karma: 6980) #1

    Včera bol Saliba úplne insane pri oslave našeho gólu 😀
    Musel prešprintovať snáď z polky, odkopol odloženú loptu za čiarou, preskočil bariéry a vrhol sa medzi našich away fans 😀
    Calafiori, sedí zranený na lavičke a zrazu ho vidíš ako prvého medzi hráčmi na ihrisku, ktorí oslavujú gól 😀
    Epické momenty!
    Btw. Granit Xhaka nám odkazuje (možno falošný profil nejakého Leverkusen fan) aby sme neoslavovali predčasne, ešte nie je liga vyhratá. Ako realista musím súhlasiť.
    Ale užívam si to 😉

    |
  10. YaGunnersYa (karma: 5061) #1

    Arsenal General Update

    🚨 David Raya has a 1 year OPTIONAL extension on his current contract which has 2 years left. All parties are very relaxed about his long term future as a payrise was agreed last summer as reported by @SamiMokbel_BBC .

    Contender for POTY? Serious shout for it.

    🚨 As reported, Merino has begun training on grass, last I heard was he was doing sprint / condition work. The club are being very cautious and he must hit his rehab milestones before ball work. Positive signs.

    🚨As of yesterday, Jurrien Timber has not been ruled out of a return. He had some setbacks during March / April and felt groin discomfort.

    Jurrien was seen accompanying Heinze in the pre game training drills on the pitch yesterday. A massive sign of his role in the leadership group (1/7).

    The Dutchman will make one final push to see if he can make a highly anticipated return for The Arsenal.

    🚨 Arteta is leading a push to improve the general health and fitness of the squad.

    🚨The Hale End Academy overhaul is being overseen by Andrea Berta and Maurizio Micheli. The grand aim is that it lends into supporting the first team & increase player trading be it loan or sales.

    3 finals to go. Arsenal nation LOCK IN.

    [@HandofArsenal]

    |
  11. Poky17 (karma: 3813) #1

    Taky si vsimate toho, jak na zacatku sezony a v prubehu sezony o nas „experti“ typu Neville, Carragher a mnoho a mnoho dalsich rikali, ze letos Arsenal ziska titul a jak nam veri a ze je to dobre a ze to Mikel letos MUSI dorucit.. Podle me si vsichni tyhle radoby NEZAUJATY experti mysleli, ze to posereme jako vzdy a ze vlastne tim jen uchlacholi nase fanousky a fanousky, ktery nam sice nefandi, ale prejou nam to vice nez Shitty.. Ale cim vice se konec sezony a potazmo titul blizi, tak je najednou vse spatne, podvadime, jsme nejvic boring tym v historii a dalsi dalsi a dalsi.. Na jednu stranu me ty jejic narky fakt bavi, protoze o to vic ten titul chci a chci aby nasim titulem jim bylo mavano pred ksichty, ale takovyhle „hon“ na carodejnice jsem snad jeste nevidel, ani kdyz o titul hral Pool nebo Chelski, tak jsem snad necetl od nasich byvalych hracu ostre vypady vuci temhle tymum a nebo od nasich fanousku „watch along“ kde se radovali ze Pool neziska titul proti City.. Nechapu

    |
  12. Poky17 (karma: 3813) #1

    To same fanousci Slepic.. Nejak moc nepobiram to, ze zrovna oni krici po tom, ze gol WHU mel platit a jak je to v prdeli, ze jim nebyl uznan.. Tak si tak nejak rikam, nehrajete Vy nahodou o zachranu? Fascinuje me to, ze je pro nektere jejich fanousky vic to, obrat nas o titul, nez se zachranit 😀🙄

    |
  13. El Duan (karma: 592) #1

    Toto video by si mal pozriet kazdy fanusik co komentoval ze ten gol mal platit a porovnavaju to s nasimi sytuaciami kde saliba sa dotkol ruky brankara a gabriel vs martinez….Jamie Carragher tam presne opisuje preco nase sytuacie boli ok a toto je uz za hranou(v prvych 10 minutach videa)…www.youtube.com/watch?v=XWY76oYMVTM

    |
    • bonzo (karma: 1684) #1

      Zrovna od Carraghera bych to nečekal 😀 ale popsal to naprosto přesně, konečně někdo, kdo zmiňuje fakta a nemele blbosti (jako Defoe a jeho „natural position“). Líbila se mi i poznámka o Bernardovi Silvovi, že vlastně proti Evertonu udělal přesně (podle mě teda ještě horší) stejný faul při bránění rohu, a nikoho to nezajímalo.

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.