Arsenal drží naději na titul díky opět úžasnému výkonu brankáře Davida Rayi a klíčovému gólu Leandra Trossarda.

Komentáře

  1. killerhammer (karma: 6977) #1

    Včera bol Saliba úplne insane pri oslave našeho gólu 😀
    Musel prešprintovať snáď z polky, odkopol odloženú loptu za čiarou, preskočil bariéry a vrhol sa medzi našich away fans 😀
    Calafiori, sedí zranený na lavičke a zrazu ho vidíš ako prvého medzi hráčmi na ihrisku, ktorí oslavujú gól 😀
    Epické momenty!
    Btw. Granit Xhaka nám odkazuje (možno falošný profil nejakého Leverkusen fan) aby sme neoslavovali predčasne, ešte nie je liga vyhratá. Ako realista musím súhlasiť.
    Ale užívam si to 😉

  2. YaGunnersYa (karma: 4797) #1

    Arsenal General Update

    🚨 David Raya has a 1 year OPTIONAL extension on his current contract which has 2 years left. All parties are very relaxed about his long term future as a payrise was agreed last summer as reported by @SamiMokbel_BBC .

    Contender for POTY? Serious shout for it.

    🚨 As reported, Merino has begun training on grass, last I heard was he was doing sprint / condition work. The club are being very cautious and he must hit his rehab milestones before ball work. Positive signs.

    🚨As of yesterday, Jurrien Timber has not been ruled out of a return. He had some setbacks during March / April and felt groin discomfort.

    Jurrien was seen accompanying Heinze in the pre game training drills on the pitch yesterday. A massive sign of his role in the leadership group (1/7).

    The Dutchman will make one final push to see if he can make a highly anticipated return for The Arsenal.

    🚨 Arteta is leading a push to improve the general health and fitness of the squad.

    🚨The Hale End Academy overhaul is being overseen by Andrea Berta and Maurizio Micheli. The grand aim is that it lends into supporting the first team & increase player trading be it loan or sales.

    3 finals to go. Arsenal nation LOCK IN.

    [@HandofArsenal]

  3. Poky17 (karma: 3808) #1

    Taky si vsimate toho, jak na zacatku sezony a v prubehu sezony o nas „experti“ typu Neville, Carragher a mnoho a mnoho dalsich rikali, ze letos Arsenal ziska titul a jak nam veri a ze je to dobre a ze to Mikel letos MUSI dorucit.. Podle me si vsichni tyhle radoby NEZAUJATY experti mysleli, ze to posereme jako vzdy a ze vlastne tim jen uchlacholi nase fanousky a fanousky, ktery nam sice nefandi, ale prejou nam to vice nez Shitty.. Ale cim vice se konec sezony a potazmo titul blizi, tak je najednou vse spatne, podvadime, jsme nejvic boring tym v historii a dalsi dalsi a dalsi.. Na jednu stranu me ty jejic narky fakt bavi, protoze o to vic ten titul chci a chci aby nasim titulem jim bylo mavano pred ksichty, ale takovyhle „hon“ na carodejnice jsem snad jeste nevidel, ani kdyz o titul hral Pool nebo Chelski, tak jsem snad necetl od nasich byvalych hracu ostre vypady vuci temhle tymum a nebo od nasich fanousku „watch along“ kde se radovali ze Pool neziska titul proti City.. Nechapu

    • bonzo (karma: 1684) #1

      Zrovna od Carraghera bych to nečekal 😀 ale popsal to naprosto přesně, konečně někdo, kdo zmiňuje fakta a nemele blbosti (jako Defoe a jeho „natural position“). Líbila se mi i poznámka o Bernardovi Silvovi, že vlastně proti Evertonu udělal přesně (podle mě teda ještě horší) stejný faul při bránění rohu, a nikoho to nezajímalo.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.