Song se může vrátit již v sobotu

Alex Song by mohl být připravený na zápas proti Sunderlandu…


Kamerunský reprezentant si během zápasu v Carling Cupu proti Sheffieldu United narazil bok. Sice se o víkendu objevil na lavičce, ale zdravotně stále nebyl fit. Nyní by se mohl vrátit a odcestovat tak s týmem na Stadium of Light. Abou Diaby (stehno) zatím nebude k dispozici až do reprezentační přestávky.


„Nemáme žádná nová zranění a měl by se nám na zápas proti Sunderlandu vrátit Song. Diaby je velmi blízko návratu. Mělo by se tak stát během jednoho nebo dvou týdnů. Myslím, že po reprezentační přestávce již bude připraven hrát.“ řekl Wenger během před-zápasové konference.


Arsene Wenger se také zmínil o dlouhodobých marodech Eduardovi a Rosickým. Chorvatský útočník by se měl vrátit jako první a co se týče Tomáše Rosického, tak Wenger doufá, že bude zpět do konce roku.


„Eduardův stav vypadá velmi dobře, ale ještě se nevrátí. Samozřejmě bude Eduardo OK před vánocemi, Rosický o trochu déle“

„Sleduji velmi pozorně Rosického vývoj, ale momentálně je velmi složité vám dát datum jeho návratu. Nejsme pesimisti ohledně jeho budoucí kariéry, ale stále potřebujeme více trpělivosti. Pokud se vrátí před vánocemi, bude to velmi dobré, ale myslím si, že můžeme dosáhnout toho, že bude v prosinci hrát“


/arsenal.com/