Unai Emery po vítězství nad Fulhamem

Po prvním zápase v roce 2019 jsme mohli vidět mnohem šťastnějšího trenéra Arsenalu než po tom posledním v roce 2018.
Unai Emery dovedl svůj tým k tolik potřebnému vítězství, když jsme na Nový rok porazili doma Fulham 4-1 a udrželi se v kontaktu s nejlepší čtyřkou v PL. Po závěrečném hvizdu odpovídal na dotazy novinářů…

o zápase…
Dobrý večer. Dnes jsme potřebovali vyhrát. Předtím jsme v kabině mluvili o tom, že můžeme doma pokračovat v konzistentních výkonech. Věděli jsme, že dnes můžeme získat tři body, které by nám dodaly jistotu v tabulce. Jsme v tabulce za čtyřmi týmy, ale chceme jim být stále nablízku a pokud se chytneme příležitosti, tak se do první čtyřky můžeme i dostat.

o defenzivní činnosti…
Naší výzvou teď je nyní zlepšit se v obraně. Co je příčina? Možná více různých věcí. Musíme se vypořádat s různými zraněními. Dnes jsme poprvé mohli hrát s Koscielnym, Sokratisem a Mustafim – bohužel jeho zranění znamenalo, že jsme museli hrát v druhém poločase vzadu ve čtyřech. Jsme rádi, že naši hráči dávají v útoku spoustu branek, musíme ale zlepšit rovnováhu v obraně a zlepšit se. Je to pro nás jedna z věcí, na kterých budeme pracovat, připravit se na druhou polovinu sezóny. V druhé polovině to musíme zvládnout lépe tím, že budeme každého hráče lépe zapracovávat do týmové taktiky – na tom teď budeme pracovat.

o Aaronu Ramseym…
Proti Liverpoolu pracoval velmi dobře. Dnes hrál 15 minut a dal gól. Pomohl nám udržet sebevědomí a dobrý výsledek proti Fulhamu a přesně takhle chci, aby se soustředil, když hraje.

zda s týmem zůstane do konce sezóny…
V tuto chvíli s námi pracuje. Myslím si to, ano.

o stažení Lacazetta ze hřiště a jeho reakci…
Chápu fanoušky. Potřebuji dělat svou práci. Takticky jsme v ten moment potřebovali něco změnit a získat větší rovnováhu. Mimo to, Seriho známe velmi dobře a potřebovali jsme dostat hráče do jeho blízkosti proto, aby neměl s míčem příliš velkou volnost. Když se dostal Aaron Ramsey na hřiště, tak to dokázal a také nám pomohl v útoku a dal branku. To byl důvod mého rozhodnutí a já potřebuji dělat svou práci. Každý fanoušek může myslet na jinou taktiku, ale proti Fulhamu z mého pohledu pracoval Lacazette velmi dobře, trefil se a pomohl nám. Jeho reakce byla pozitivní.

o tom, jak dobrý to je pocit, vidět Ramseyho vstřelit branku…
Ve své kariéře jsem zažil různé momenty s těmito rozhodnutími. Také potřebujeme více informací proto, abychom to mohli udělat a také potřebujeme být velmi klidní v našich hlavách, abychom tato rozhodnutí udělali.

o Mustafim…
Jde o malé zranění, malý problém. Po prvním poločase se necítil dobře a řekl si o střídání. Nejde o vážné zranění. Chtěl dnes hrát a pomoct nám, teď mu dáme možná pár dní volna. Ano, šlo o hamstring.

o přestupech…
Není jednoduché udělat nějakou změnu nebo vylepšit tým s možnostmi, které jsou na přestupovém trhu, ale klub na tom pracuje. Hledáme několik možností. Možná to uděláme, když se na trhu objeví příležitost. Možná podepíšeme jednoho nebo dva hráče, ale není to jednoduché.

o Gary Cahillovi…
O něm jsme nemluvili.

o Lacazettovi a Aubameyangovi v základní sestavě…
Hrajeme hodně s oběma. Hodně i od začátku. Záleží to na zápase. Odehráli spoustu minut a jsem za ně oba rád. Dnes pro nás bylo nejdůležitější vítězství a to, že se oba trefili. Také se trefili další hráči, jako Ramsey a Xhaka. Musíme najít rovnováhu v taktice s různými hráči.

/arsenal.com, twitter.com/

Tags: , , , ,

Komentáře

 1. marcosinos (karma: 437) #1

  Ale je to tak, když budou mít možnost někoho podepsat za cenu ,kterou je Arsenal schopný dát podepíší, ale kdo má vědět jestli se to podaří. Ramseyho přestup, pokud prestoupí mě zlomí Arsenalský srdce, přal bych si aby zůstal 🙂 JInak jde vidět, že pořád nemá hráče naučené na jeho taktiku a má hodně na čem pracovat, stejně si stojím za tím, že Emery je fakt borec a nemohl přijít nikdo lepší. Ví co dělá, jen potřebuje najít cestu kterou to bude nejlepší.

  • Martin Chromec (karma: 49) #1

   Nerad to říkám, ale Juventus je zatím nejblíž dohodě a to dohodě o tom, že Ramseyho získá zadara až mu skončí smlouva. Já osobně si myslím, že bychom si měli Ramseyho nechat, ale to musí UE vědět sám jestli ano nebo ne.
   To že nemá hráče naučené na taktiku možná bude i tím, že UE ještě stále není rozhodnut jakou vlastně chce hrát formaci. Líbí se i třeba strategie na 3 obránce, ale pak mě zase mrzí, že na to nemáme hráče a na nové nejsou peníze.

 2. Japanas (karma: 3759) #1

  Odpověď typu “ když se objeví možnost na trhu, využijeme ji „, ta mi nevadila ani teď a ani u Wengera. Upřímně, co mají odpovědět ? Máme vytipovaného hráče jménem G.H., v ceně 19 mega a platem 80.000,-, nemáte o něj taky někdo zájem ? Rádi vám ho přenecháme…:-)
  Jen mě napadlo, jestli je odpověď u Aarona taky taktická nebo jestli opravdu odejde po sezóně zadarmo. Asi je to složité na řešení, ale pokud tady zůstanou Aaron a i Mesut, nakročení jednou nohou pryč a mimo základní sestavu….to nebude dobře. Nemyslím to z toho důvodu, že by dělali nepořádek v kabině (na to mi přijdou inteligentní), ale protože by za Aarona nebyla ani libra a u obou by probíhala nekonkrétní a nejasná situace.
  Jestli nejsou v plánech klubu, byl bych rád, aby odešli v lednu a finance se použily na cokoliv, co je potřeba pozičně řešit….cokoliv. Za půl sezóny se tady může jakýkoliv nový hráč aklimatizovat a začlenit. Ale, jak říkám, asi to není jednoduché zrealizovat…běží jim platné smlouvy…

 3. Martin Chromec (karma: 49) #1

  Nepřijde vám, že v dnešní době o všem víme a zároveň nevíme nic. V Arsenalu víme že chybí ten a ten hráč, víme komu bychom se měli prosit o nákup hráče, ale pak ho Arsenal nekoupí a najednou nevíme na kterém hrobě plakat….. Nevíme kam mizí ty obrovské peníze co do klubu plynou, nevíme kdo se rozhoduje o tom, koho koupit. Nevíme vůbec co se děje. Fanoušci chtějí, aby jejich milovaný tým vyhrál, ale jediné co mohou je fandit a pak křičet a naříkat, když se něco nepovede. Manažer nemůže nic říct, protože strategie ho nutí neprozrazovat trumfy, protože by to mohlo stát peníze. Majitel nic neřekne, protože na to se.., ještě by se mohlo něco pokazit a on by přišel o peníze . Hráči jakoby si včera uvědomili, že fotbalista je povolání a tak si mohou volně vybírat kde chtějí hrát, čert vem fanoušky, čert vem všechno, hlavně že budou peníze. Po tomhle všem se nedá říct nic jiného, než že peníze vládnou a Arsenal je nemá.

  Pročítal jsem si teď fan stránky Arsenalu a je vtipné jak perfektně nejednotní jsme. Jedni říkají, že Arsene byl …… a udělal za posledních 10 let tolik chyb, že už dávno ho měli vykopat, jinému to zase přišlo jako něco, v čem se mělo pokračovat, protože to dodávalo Arsenalu ducha. Jedni říkají že Xhaka je kokot, druzí říkají že to je nejlepší zatažený kreativní záložník v lize. Jedni říkají, že nás Kroenke okrádá a druzí říkají, že na to není důkaz.

  To kde je pravda se nedozvíme…NIKDY… jediné co z toho můžeme vyvodit je, že Fanoušci se nezhodnou absolutně na ničem a dokud to zůstává jen na úrovni fandění, tak to nevadí, tam se může svobodný duch svobody slova bez problému rozvíjet. Problém nastává tehdy, pokud bychom chtěli vzít situaci do vlastních rukou. Pokud se něco velmi rychle nezmění, tak v Arsenalu pomalu nebude čemu fandit. V Arsenalu pak nastane nová éra temna.

  Chtěl jsem se tu zeptat, preferujete tady tu variantu nezaujatých fanoušků, kteří prostě budou fandit týmu a nechají obrodu týmu na NĚKOM někdy někde, však se to třeba někdy stane(však vždycky je za co fandit, člověk si vždycky něco najde…jen aby to jednou nebyla jen barva loga a kanón ve středu), nebo by jste radši byli fanoušci, co mohou něco změnit nebo se nějak přičinit pro to, abychom jednou mohli fandit naprosto elitnímu týmu?

  Děkuji za každou odpověď.

  • Luky (karma: 446) #1

   Já jsem pro druhý typ, podle mě je úplně zásadní vyštvat Kroenkeho, protože ten na Arsenal totálně s.. e. Bez investic to prostě nejde, vždyť my nakupujeme snad za méně peněz než Everton, West Ham a spol. Já neříkám abysme hned kupovali Skriniara za 100 mega, ale pokud opravdu nejsme schopní koupit ani Manolase za 34, jak jsem si tu přečetl, tak je to fakt smutný. Fakt nevím kam se ty peníze ztrácí, obří sumy TV práva, vstupné, suvenýry a jsme úplně jaloví na trhu. Samozřejmě je problém i v tom, že nejsme schopní nikoho pořádně prodat, stačí se podívat na Live, Dortmund nebo Atletico, ti by nám měli jít příkladem.

   • Martin Chromec (karma: 49) #1

    Škoda, že fanoušků druhého typu není víc, ale bohužel většina to vidí tak, že buďto fandí a nebo nefandí, je jim jedno jak to s klubem vypadá a ono to pak nějak dopadne, ale kdyby nás takových bylo víc, mohli by fanoušci dělat sbírky nebo dělat akce Kroenke out a nebo bojkotovat Arsenal produkty dokud by nenastala změna, ale t by se fanoušci museli sjednotit a ukazuje se, že láska k týmu lidi zas až tak nepálí.

  • h3nZZ (karma: 842) #1

   Nemyslím si, že my fanoušci jsme pokaždé natolik soudní, abychom se v tomhle směru podíleli nějakou větší měrou. Myslím to tak, že nám ten úsudek můžou snadno zastřít emoce, protože klub milujeme. A jak říkáš, nejsme ani jednotní v názorech. Tohle by mělo zůstat na profesionálech. Ale co se týče majitele, tam si bohužel nevybereme i kdybychom rádi viděli změnu. Jedinou možnost vidím v tom, že bychom volili nějaké zástupce fanoušků do rady klubu, nebo něco podobného. Někoho kdo by mohl fanoušky otevŕeně informovat o chodu klubu.

   • Martin Chromec (karma: 49) #1

    Nic takového není možné, dokud nebudeme mít jako právnická osoba jistý podíl(myslím nad 10%) vlastnických podílových listů. Až tehdy bychom mohli být v zastupitelstvu a jednat jako spolumajitelé o soudu klubu. Pochybuju, že by Kroenke byl tak vstřícný a posadil voleného zástupce fanoušků k jednacímu stolu. Obzvlášť když tomu hovno rozumíme. Já si spíš myslel skutečně nějakou jednotnou početnou unii fanoušků, kteří by třeba byli sami schopni vydat se na nějakého hráče, nebo naopak vyjádřit nesouhlas s nějakou politikou klubu atd.
    Třeba ta moje myšlenka sbírky se mi fakt líbí, protože bych se každého fanouška zeptal,jestli si cení Arsenalu natolik, že by třeba rád viděl posilu do obrany. Ta posila(Řekněme Manolas) by nás tedy stála 34M(+- nepočítám plat), ale Arsenal má 130M fanoušků po celém světě…. kdyby každý dal libru(30kč) tak máme každé přestupové období pošéfované…. chápu, že by nepřispěl každý, ale na druhou stranu by taková jednorázová sbírka mohla udělat velkou změnu…… Vždyť přece MY JSME ARSENAL

     • Martin Chromec (karma: 49) #1

      Přesně, stačilo by jen kontaktovat vedení Arsenalu a pak to hodit někam na net, někde kde to bude na očích…. jenomže kdo tady má kontakt na vedení že… taky nevím jestli by to vůbec schválili, když vezmeš, že by to mohli některé kluby přetočit natolik, že Arsenal je tak chudý, že si fanoušci musí svoje hráče kupovat

      |
    • FildaGooner (karma: 4586) #1

     Klidně bych to poslal, i 10 liber a když by to byl top top hráč, tak i 100, ale nemyslím si, že problém je v nedostatku financí proudících do klubu, problém je množství financí uvolněných Kroenkem. Když se podíváš na to, kolik utrácejí týmy PL, dokonce i ty, které mají méně peněz z práv a ze sponzoringu, tak je to asi jasné. Problém je, že dostat z klubu jeho 100% majitele není tak snadné, jako dostat z klubu trenéra. Obzvlášť, když tento majitel nežije v Anglii, na zápasy v drtivé většině případů nechodí a tok peněz do klubu z práv a sponzoringu je tak velký, že je mu v podstatě u prdele, jestli bude stadion pravidelně poloprázdný, jestli se přestanou prodávat dresy atd. On je něco jak Křetinský, úspěšný businessman, ale ve sportu absolutně neúspěšný a ani mu to nějak nevadí. Colorado Avalanche kupoval jako top tým, za posledních 10 let udělal jen 3x první kolo SC, 7x ani nepostoupili do play off, Denver Nuggets v NBA, byť se jim teď daří a vedou konferenci, tak za 18 let jeho vlastnictví jen 1 přešli 1. kolo play off, kdy skončili ve finále konference, Los Angeles Rams, od 2004 do 2017 bez účasti v play off, loni vypadli v prvním kole, letos se dostali do play off z druhého místa v konferenci, abych mu jen nekřivdil. Ale suma sumárum ten borec vlastní tým v PL, tým v NBA, tým v NHL, tým v NFL všechno poměrně dlouhou dobu a nedokázal nikdy nic kloudného vyhrát. A bohužel to na mě působí dojmem, že Arsenal mu slouží jako továrna pro peníze na jeho týmy v Americe, především pak na NFL.

    • Avp (karma: 2532) #1

     Mne se to opravdu nechce vyhledavat, ale tech nakupu, ktere jsme provedli za posledni dve tri sezony nebylo malo, na druhou stranu nam chybi uz druhy rok prijmy z Ligy mistru a presto je klub sobestacny a vydela si na sebe a rok co rok konci v cernych cislech. Je pro mne naprosto nepochopitelne, ze se tu najdou taci, kteri si neumi dat dve a dve dohromady a nechapou, ze fungujici „firma“ nemuze zit stale jen z tahani penez z majitele, ci branim si uveru na nakup toho, ci onoho. A stejne tak jsem rad, ze se o Arsenalu mluvi uz radu let jako o vzoru pro ostatni kluby, co se hospodareni tyce.

     • Martin Chromec (karma: 49) #1

      Hospodaření má příkladné i ED Woodword… ale MU si na posily stěžovat nemůže(ale pravda, oni jsou v LM, my ne)

      |
     • tron (karma: 3197) #1

      2MCH
      to je dobrej joke, Ucka maji celkovy dluh okolo 1miliardy a jejich novy majitel si na koupi klubu pujcil prachy a zastavil je akciemi klubu,jedine co jim dovoli rozhazovat jsou aktualni stedre sponzorske smlouvy ,ktere jejich naklady kryji,smerem do budoucna stejne jednou ty prachy budou muset splatit a to je bude hodne bolet …

      |
     • Halloween (karma: 1514) #1

      lenze druha strana firmy je ze musis neustale inovovat ,ak ostatne firmy budu vrazat do modernizovania viac ako tvoja aj za cenu zadlzenia tak ta predbehnu vo vyvoji z ktorého v konecnom dosledku ziskaju viac aj na splatenie aj na zitie a tvojej firme sa to uz nemusi nikdy podarit.nebudu peniaze,nebudu hraci,nebudu vysledky,nebudu sponzori

      |
 4. Poky17 (karma: 1731) #1

  Tiskovka fajn, je super ze je ted kratka pauza a hraci jako Mustafi, doufejme Ozil, Monreal.. Se daji konečně do pořádku, at mame take více možností..

  Co me ale znepokojuje, je Emeryho odpověď u Lacy.. Chapu, můžete jednou, dvakrát změnit taktiku na úkor útočníka, ale proč jen jednoho? Proč obcas nestrida Aubu, kdyz chce změnit NĚCO..

  Jen tak pro zajímavost : Laca odehrál naposledy celých 90 minut 11.11, pri domácí remíze 1:1 s Wolves, od té doby uběhlo 12!! utkání, které Laca ani jedno nedohrál.. Tak by mě pane trenére zajímalo, proč?

  • mc1897 (karma: 175) #1

   Je to jednoduche.
   Auba aj Xhaka odohraju zapas v klidku. V ich tempe nie je problem anglicky tyzden, u Lacu a Lucasa je to zasadny problem. Aj u Aarona.
   Len sa cudujem, ze to nie je jasne.
   Este by som povedal, ze u Aubu je ten pristup Ok, je killer na hrote, minimalne kym nechceme silno pressovat, ale u Granita je to trochu problem. Poklus v strede pola sa ukaze vzdy,

    • Bangbang (karma: 1442) #1

     třeba já osobně nemám problém, že laca je 15 – 20 min před koncem zápasu střídaný, bo se vydá ze sil… to mi přijde naprosto normální… minulou sezonu to dělal běžně i AW (a co lidí tady na něj kvůli tomu nadávalo), navíc to byla AL9 first season….ale nerozumím, že ho střídáme o poločase, když je potřeba dát gól, že ho tam emery pošle z lavičky na posledních 20 min za stavu 1:5 apod… laca je hráč do základu, navíc se s PEA doplňují a fungují dobře vedle sebe….
     lucasito je tady 1.sezonu teď, tempo, „zimní přestávka“ a vydaná energie během zápasu – tam je taky pochopitelné určité šetření, ale taky bych ho nechala spíš sedět na nějaký pohárový zápas, rozhodnutý zápas, slabšího soupeře apod….

     • mc1897 (karma: 175) #1

      add 20 minut a 1:5.
      Tipujem ze mu to slubil ked vysvetloval zakladnu zostavu. UE: „Pocuj Alex, zacne Auba, a Ty prides do druheho polcasu, do unavenej obrany.“
      Tak to chcel dodrzat.
      Elementary, my dear Watson.

      |
 5. Paulus.novy (karma: 1790) #1

  Jinak Chelsea dneska jen remizovala doma se Sotonem a jsou od nás jen na 3 body. Oni takových zápasů hráli už spousty, ale vždycky to kvůli Hazardovi nějak uhaluzili, jinak hrají úplný houno. United úplně tragickej výkon proti Newcastlu, bohužel vedou 2:0 po dvou blbých chybách, ale jinak už se jim ten válec z posledních kol snad zpomaluje. Chce to zamakat a věřím, že letos na tu TOP 4 máme 🙂

   • Paulus.novy (karma: 1790) #1

    Taky si myslím, že MU dostane od Live bídu, ta jejich defenziva není o moc lepší než naše. Právě Newcastle celkem sympatickej výkon, sice beton, ale byli nebezpeční sem tam z brejku a United nic nedovolili. Pak ale Dubravka blbe chyboval a hodil mic na nohu tomu belgickýmu špekounovi tak dobře, že se i on trefil. Pak to museli otevřít a to byl konec, jinak by to na remízu možná i bylo :/

   • Paulus.novy (karma: 1790) #1

    A Chelsea snad doženem, oni taky od Live asi dostanou a budou ztrácet body. Jak my jsme marní v obraně, tak oni jsou, až na Hazarda, marní v útoku. Chtělo by je to porazit ve vzájemným zápase. Nikomu nic nepřeju, ale kdyby se jim tak aspoň na měsíc zranil Hazard, to by bylo srandy… 😀 By se ukázalo, jak marnej ten tým mají

    • Martin Chromec (karma: 49) #1

     Oni poslední dobou hrajou v útoku hovno i s Hazardem, dnes se vrátil zpět do sestavy Morata a tolik beznaděje jsem dlouho neviděl. Takhle to vypadá, když nemáš jediného dobrého hrotového útočníka. Je smutný, že i Giroud by pro ně byl přínosem do útoku. 😀

     My se jim můžeme smát, že máme dva světové hrotové útočníky a oni se nám můžou smát, že mají sehrané stoperské duo 😀 ….. už je jen otázka co z toho je lepší.

     • Paulus.novy (karma: 1790) #1

      Jo, Morata je fakt tragickej 😀 , přitom ve Španělsku a Itálii byl dobrej. A Giroud to tam sabotuje určitě, abychom je předběhli 🙂

      |
     • Bangbang (karma: 1442) #1

      co je smutnýho na tom, že OG12 je stále přínosem? přínosem byl i u nás…. když si vezmu, jak tay na něj lidi pořád nadávali, co spálí šancí, ale on i přesto byl gólový a navíc odváděl pemzum černé práce pro tým… já jsem ráda, že tu máme PEA, ba škoda že nedošel už dřív, je to jiný typ útočníka než Olie… a škoda, že kvůli jeho příchodu musel Olie odejít….

      |
    • Martin Chromec (karma: 49) #1

     Ukázalo se,že stejně jako my máme 3 zraněné obránce a chybí nám hráči do obrany, tak Chelsea se zranili Pedro, William, Giroud a Loftus nebyl na 100% po fyzické stránce, takže jediní útočníci v pořádku byli Hazard a Morata a jelikož Morata jakoby tam nebyl, tak to vlastně bylo Hazard vs 5 obránců….. kdyby se jim zranil ještě Hazard,tak by Sarri musel naprosto změnit taktiku a formaci, nebo hrát Fabregase na hrotu 😀 a to by byl konec Sarriballu, nikomu nic zlého nepřeju, ale bylo by super, kdyby to ještě chvíli trvalo, abychom mohli rychle dotáhnout ztrátu.

     • Paulus.novy (karma: 1790) #1

      Zranění Williana je spíš posílení ?. To je něco jako kdyby se u nás zranil Lichtsteiner. Ale jinak je dobře, že zranění netrápí jen nás. Jako fakt doufám, že to Chelsea, United a Live tuhle sezonu nějak kolosálně podělají, celkem škodolibě bych se radoval. Když se k nim přidají i slepice, tak to bude krásná sezona.

      |
 6. Poky17 (karma: 1731) #1

  Jinak, kdyz tu mnozi resite prestupy, rad bych take přidal myšlenku…

  Asi si nemusime nalhavat fakt, ze v zime nikdo TOP nedorazi, v lete to bude záviset na „baliku“ respektive nebaliku peněz, které dostane UE na prestupy.. Ale co jsem si všiml, tak dosti hráčům konci v létě smlouva stejně, jako Aaronovi a jsou tam vcelku zajímavá jména a to jen z PL :

  De Gea, Mata, Herrera, Jones, Martial, Mangala, Luiz, Kompany, Aldeiweiderld,Sturidge, Caroll, stále velký oblíbenec mnohých z nás Giroud :).. Od nás Monreal, Ramsey, Welbeck

  Ze světa potom :
  Rabbiot, Diego Godin, Juanfran, Rafael, Brahimi, Balloteli 😀

  Chápu, mnoho z nich už je prestarlych nebo neperspektivní, ale s našimi možnostmi by se z toho dalo něco vytáhnout.. Bohužel většina použitelných hráčů je z PL a je zde otázka, jestli by nás chtěla konkurence „posilovat“

 7. sharky (karma: -204) #1

  Jo ale Arsenalu ktery dostal za posledni mesic a pul 2 regulerni goly ktere zrusil rozhodci pro ofsajd ktery nebyl..A vcera
  Chelsea dala regulerni gol ktery rozhodci zrusil pro ofsajd ,ktery nebyl..ale jinak hraly hovno to jo..ale zase kontroluji hru ,skoro v kazdem zapase maji smulu ze rozhodci jim nepiskne penaltu ktera muze byt ale i nemusi…Těch veci na ovlivneni je tam vic .A porad nechapu proc se neresi ten Manchester city za to podvadeni Financial fair play..fandim anglicke lize ale tech jakoze chyb je tam moc….

  • Paulus.novy (karma: 1790) #1

   Tak ti rozhodčí jsou letos tragičtí ve všem. Nesmyslná penalta proti nám s Live, nesmyslná penalta proti nám se slepicemi, neodpískaná penalta pro nás s Fulhamem, už několik zápasů nás každý rakví bez karty, totálně nepotrestaný škrcení od Maného, atd… jako sorry, že mi není líto Chelsea kvůli jednomu neuznanýmu gólu 😀 Navíc oni hrají furt 1:0 a to se dřív nebo později vymstí.
   City mě sere, ale popravdě jim přeju víc než Live. Nesnáším Barcu, tím pádem i Guardiolu a stejně si mě získali víc než Live s tím nábožensko-politickým radikálo-simulantem, škrtičem a no-look finisherem do prázdné z metru v útoku. Navíc ti jejich fandové jsou kolikrát šíleně otravní…

    • Paulus.novy (karma: 1790) #1

     Jo pravda, já jen chtěl poukázat na ty aktuální chyby, které máme všichni v živé paměti Jinak PL rozhodčí jsou extrémně tragičtí a VAR určitě pomůže, jen si nejsem jistej, že ve všem. Kolikrát ti rozhodčí stojí přímo u té situace a stejně to písknou podivně. Navíc FA jim v tom zdatně sekunduje, mají k dispozici všechny materiály a stejně netrestají…

    • valka_05 (karma: 432) #1

     Veď to je to smutné na dnešnom futbale, že rozhodca si všetko obháji a čo sa už zdá že si neobháji tak za neho obháji FA(v anglicku obzvlášť, toľko slabých a priemerných rozhodcov píska PL že z toho oči bolia).Mne to je jedno, aj tak by sme prehrali, aj tak sa máme sustrediť na naše chyby a obranu ale je to FAKT že takéto odpískane penalty je trošku protirečenie všeobecného nazoru na anglickú, tvrdú, plynulú ligu bez piskania basketbalových faulov.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.