Xhaka – Překvapení, umím dát gól i ve vápně

Většinou, když se Granit Xkaha trefí do sítě, bývá to po dalekonosné ráně z velké vzdálenosti – svou branku z velkého vápna si však užil proti Fulhamu úplně stejně.

Švýcarský záložník byl rád, že se tým vrátil na vítěznou vlnu po zklamání na Liverpoolu a řekl, že se jedná o první krok na cestě k tomu, aby se z toho tým oklepal.

o důležitém vítězství po výsledku na Anfieldu…
Samozřejmě, proti Liverpoolu to pro nás nebyl dobrý zápas. Dobře jsme tam začali, ale poté jsme prohráli 5-1. Víme, že toho musíme ještě hodně zlepšit a dnešek byl k tomu první krok.

o tom, že se pro změnu trefil z blízka
Ano, překvápko, překvápko, umím se trefit i uvnitř vápna! Jsem šťastný, že jsem mohl týmu pomoci a že bereme tři body, což je nejdůležitější.

o brzkých šancích Fulhamu…
Víme, že mají nového trenéra, dobrý tým a věděli jsme to už předtím, ale hráli jsme doma a dobře i začali, měli jsme nějaké šance a dali dvě branky, oni potom ale snížili na 2-1, bylo to trošku o nervy, ale jsme šťastní, že máme tři body.

o tom, že výsledek pomůže získat znovu sebevědomí…
Můžeme se od tohoto týmu hodně učit. Liverpool má tento rok velmi dobrý tým, my teď máme těžký program před sebou, hrajeme na West Hamu a potom doma s Chelsea a chceme se dostat do TOP 4.

o tom, jak je důležité dát pár gólů…
Samozřejmě je to vždycky důležité pro sebevědomí, pro nás, útočníky a obránce. Snažili jsme se předvést to nejlepší a stále máme co zlepšovat.

/arsenal.com/