Folarin Balogun podepsal dlouhodobou smlouvu

Folarin Balogun spojil svou budoucnost s klubem podpisem nové dlouhodobé smlouvy.

Devatenáctiletý útočník, který působí v klubu od svých devíti let a svou první smlouvu podepsal v červenci 2017, pokračuje v této sezoně v působivém vývoji a debutoval v prvním týmu.

Známý jako Flo mezi svými spoluhráči, absolvent akademie skóroval dvakrát ve svých šesti zápasech v prvním týmu v této sezóně, přičemž oba góly vstřelil ve skupinové fázi Evropské ligy do sítě Molde a Dundalk.

Útočník narozený v New Yorku, který na mládežnické úrovni reprezentoval USA i Anglii, v této sezoně nadále působil v naší akademii a ze svých 18 zápasů v PL2 a EFL dal osm gólů.

Technický ředitel Edu řekl: „Je skvělé, že Flo bude s námi i nadále. Je to velmi nadějný mladý talent a ve svých výkonech již prokázal tolik kvality. Všichni se těšíme na spolupráci s ním během jeho dalšího vývoje v příštích letech. “

Mikel Arteta dodal: „V této sezóně na nás Flo udělal velký dojem. Na mnoha trénincích s námi neustále ukazoval své přirozené schopnosti a stejně na nás zapůsobila jeho integrace do mužstva prvního týmu. Dokázal nám ve svých výkonech a samozřejmě dvěma góly že patří do prvního týmu. Tady začíná tvrdá práce pro Flo a všichni se těšíme na podporu a spolupráci s ním v příštích letech.“

Všichni v klubu by chtěli Folarinovi pogratulovat k nové smlouvě a těšíme se na jeho další vývoj.

arsenal.com