Hodnocení hráčů

Hodnocení ARS 3:0 RM

WOW, to byl večírek. Týmovým a organizovaným výkonem jsme deaktivovali zbraně Realu. To že mají svoje problémy, to jsou jejich problémy. V Londýně vyfasovali třídu a po všech stránkách byl Real horší, takže o to sladší tento výsledek je. Po prvním poločase jsem se obával, aby jsme se nezbláznili a nedostali z breaku gól… nestalo se a naopak.

A teď na jednotlivce

Brankář

  • David Raya

    9,0

    To že ho hráči Madridu Davida tolik neprověří nečekal ani on sám. Dnes práce nohama naprosto skvělá, těžké míče rozehrál do nohy jako pán. Při šancích Realu byl tam de měl. Posbíral centry ze vzduchu a tím i uklidnil hru. Tohle má prostě parametry TOP. Navíc nula proti Realu ? To se počítá

Obrana

  • Jurrien Timber

    9,0

    Dozadu skvělý a jistý výkon. Je to pitbull. Zahrál zkušeně a velmi dynamicky. Doufejme, že je zdravotně fit. Defenzivně a pozičně je na tom o dost lépe než White, což byl dle mého klíč k tomu, že si Vinicius moc nekopl. Skvěle přerušoval akce na půlce hřiště !

  • William Saliba

    9,0

    Jak že mu říkají ? Rolls Royce ? Myslím, že si ho v Madridu budou pamatovat a doufám, že ne koupit resp. on tam přestoupit. Celkově se mi obrana líbila i jeho podpora Kiwiho. Dnes jsme zvolili poziční bránění a fungovalo to perfektně. Vynikal především precizním čtením hry a anitcipací soupeřových přihrávek.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 8,0

    Kdo z nás by řekl, že Kiwi odehraje klidný zápas s Realem ? Přeju to tomu klukovi. Víme, že si konzistenci asi neudrží. Ale je vždy připraven pomoci. Sám jsem si defenzivu představoval v jiném složení. V soubojích jistý. Jednu nepřesnou přihrávku na začátku zápasu mu asi odpustíme všichni. Jen tak dál

  • Myles Lewis-Skelly

    9,0

    Kloubouček, v těchto letech s takovým přehledem odehrát tak těžké utkání. WOW . Na míči s naprostým klidem, správná drzost dopředu. Drobné chybičky směrem vzad, ale celkově velmi povedený výkon. Gratuluju mu na dálku

Záloha


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 8,0

    Na jeho poměry dost nepřesností, které nahradil bojovností a perfektním tacklingem. Díky němu neplynuli míče pro útok Realu. Četl hru, přerušoval akce. I proti přesile většinou něco vymyslel. Kvalitně odvedená černá práce.

  • Martin Ødegaard

    7,0

    Nechci mu dávat šestku, přece jen dovedl tým k vítězství. Delší čas mu to nejde. Nemyslím, že by mu pomohla lavička. Evidentně s egem problém nemá. Vzpomeňme na Mesuta. To co mu nejde ve hře nahradí organizací presingu a pohybem po hřišti. Snad ta deka jednou spadne....

  • Declan Rice

    10,0

    MAN OF THE MATCH

    Rice Rice BABY !! Oběhal klasicky jak za dva zápasy. Nestále otravoval hráče, dopředu nebezpečný. Nabíhá do vápna pak skvěle brání, pak kopne dva přímáky snů. Jeho skromná povaha z něj dělá skvělého hráče a moc mu tyto úspěchy přeju. Jedinou výčitku mám: Proč to kope až teď ? Tři roky jsme skoro z trestňáku netrefili bránu, natož dát gól. Jasný MOTM - díky Decu

Útok

  • Bukayo Saka

    8,0

    Není rozehraný do pohody, ale s ním máme aspekty, která prostě jentak někdo nenahradí. Soupeř ho brání vždy zdvojeně, což vytváří prostor pro ostatní. Dnes se mu nedařilo 1 na 1. Jeho driblink a potažení míče, kterým si dojde pro faul - super. Věřme, že si podmaní Bernabeu !! Střídal doufám preventivně.

  • Mikel Merino

    9,0

    Mikela dnešní večer zdobila pracovitost. Chybí mu správné postavení ve vápně. To je pochopitelné. Je krásné ale vidět, že hráč co je tu první sezónu takhle bojuje pro tým. Škoda, že nedal více gólů (hlavička, dvakrát střela). Nakonec skvěle zakončil a dal tečku za zápasem.

  • Gabriel Martinelli

    8,0

    Nemá čísla, ale je hrozbou pro obranu soupeře a drží jí zkrátka. Lepší se zápas od zápasu. Přeji, aby mu to tam spadlo. Jinak hrál dobře, podržel balon vepředu, naváděl ho k vápnu. Neměl ani moc ztrát. Formu má, tak to jen přetavit v asistence a góly

Střídající

  • Leandro Trossard

    8,0

    Přišel na hřiště a vyhrnul rukávy a hned zlobil. Neprosadil se, ale určitě dobré střídání. Zaměstnal obranu soupeře a poctivě se vracel.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 8,0

    Odvedl co měl. Dobře bránil. Má dobrou kopací techniku. Jeho centry mají parametry, Uvidíme co se stane v létě. Dnes zahrál velmi dobře, jako celý tým

  • Ben White

    -

    Není moc co hodnotit....přišel až na závěr utkání

... teď je zdravotně přežít zápas s Brentfordem a neusnout na vavřínech v Madridu. Všichni tady víme čeho je Real schopný. Doufám, že to ví i tým a nepodcení ani vteřinu zápasu v Madridu..... COYG !!! Pojďme si užít dnešní skvělý výkon celého týmu. Musím pochválit i Artetu příprava, střídání perfektní.

 

Komentáře

  1. Avatar photo
    Stranger0569 (karma: 1104) #1

    Doufám, že Realu pořád chutná rýže! 🤣🤣
    Rice mě neskutečně potěšil, prokázal 💯% svoji techniku, nad kterou jsem žasnul ve videu od F2freestylers, se kterýma kopal před 5 roky. Za tu dobu to vybrousil dokonale a prokázal pod tlakem. Rice Rice baby! 💗

    |
  2. TopseCrets (karma: 5191) #1

    Úžasný večer, neskutečný výsledek.
    Co bych vypíchl, byla atmosféra na stadionu, Mikelova taktika, kdy si namazal Ancellotiho na chleba, individuální kvalita, Saka, který vytvořil oba přímáky pro Rice a nakonec „The Horse“, za tohle těch 100m stálo do poslední penny.
    Dále famózní Thomas, skvělý Jurien, a krom jedné nádherné ulice na Saku, úplně marný Ode (abych jen nechválil 😁).
    Dneska mám svátek a každý kolega, který mi přišel popřát, říkal v podstatě to samé, gratulace Arsenalu za super zápas a výsledek, jo, a tobě taky všechno nejlepší (to mi dnes udělalo největší radost) 😁
    Díky kluci, to byla slast

    |
  3. Avatar photo
    dave (karma: 20995) #1

    Arsenal agree new five new contracts as Mikel Arteta backroom staff sign extensions
    Albert Stuivenberg, Carlos Cuesta, Miguel Molina, Inaki Cana and Nicolas Jover are staying put
    [Simon Collings]

    |
  4. Avatar photo
    jakub (karma: 16304) #1

    Bezpochyby jeden z nejlepších zápasů na Emirates. Rice je králem večera a jestli se nikdy někdo přiblíží Vieirovi tak to bude on, naprosto fenomenální hráč.
    Kdybychom postoupili dál tak první utkání by se hrála 29. nebo 30. dubna a odveta 6. nebo 7. května, finále je v Mnichově 31. května.
    Vycházelo by to mezi 23.dubna doma s Crystal Palace , doma Bournemouth 3.května a venku Liverpool 11.května a soupeř by byl jeden z dvojice PSG a Aston Villa.

    |
    • Zbyna (karma: 2721) #1

      Bohužel PSG, letos hrají neskutečně, za mě větší oříšek než Real (což se vlastně potvrdilo 😀 ). Tak ještě zvládnout odvetu a šum do semi.
      P.S.: Nevíš jak je to s případnými zápasy, kdo by začínal doma?

      |
      • Avatar photo
        Igor (karma: 5684) #1

        Ano, PSG je vo forme, ale uz sme ich porazili a ak chceme vyhrat LM, tak ich porazime opat a ideal by bol, ak by sme vo finale vratili prehru barce za rok 2005. To by bolo super a pre mna aj zadostucinenie. Samozrejme, prv nas caka odveta, ktoru nesmieme podcenit, predsa len, hrame proti realu, ale verim, ze to zvladneme a pojdeme dalej…

        |
      • Jorge (karma: 1946) #1

        Ten nový přístup PSG a celkově letos vypadají skvěle. Ale už jednou jsme je v podstatě vygumovali.
        Jsou na tom extrémně dobře technicky i takticky. V čemž jsme ale schopni se jim vyrovnat. Kde však vidím naši výhodu je fyzická síla, ten jejich tým, až na pár výjimek je extrémně slabý. Naopak my jsme jeden z nejfyzičtějších týmů vůbec a umíme toho využívat. Tam jsem přesvědčený, že jsme schopni je znovu převálcovat.
        Výhodu na jejich straně vidím v L1, kde nemají žádný odpor a můžou rotovat jak chtějí a nic jim nehrozí.
        Ale skrze tu silu si myslím, že jsme schopni je znovu minimálně eliminovat.

        |
        • michalHE (karma: 393) #1

          No ja si myslím, že prípadné semifinále by sme hrali najprv vonku a potom doma. Na stránke UEFA je pri rozlosovani semifinále prvý zápas víťaz QF2-vitaz QF1

          |
        • michalHE (karma: 393) #1

          Kde je to vylosovane? Nemôžem to nikde nájsť. Na oficiálnej stránke UEFA je 1.zapas semifinále víťaz QF2 proti víťaz QF1 a my sme v pavuku QF ako QF1.

          |
  5. Marek (karma: 3614) #1

    Pozeral som vyjadrenia hráčov realu ancelotiho a tiež aj zopár fanúšikov realu a bol som prekvapený ako veľmi si veria do odvety oni sú presvedčení otom že sú schopní to otočiť bude to naozaj náročná odveta, musíme si priznať že údržba výsledu není naša najsilnejšia stránka ale verím že keď sa nám podarí streliť gól tak postúpime real bude útočiť od prvej minúty a to bude šanca pre nás na brejky verím že aspoň jeden využijeme

    |
    • Luhla (karma: 2570) #1

      Diváci je určitě poženou a na nás bude, abychom jim nedovolili dostat se na koně. Oni tu kvalitu v útoku mají obrovskou a když je necháme útočit, tak můžeme špatně dopadnout, ale to Arteta určitě ví. Taky bude záležet na tom, co jim a nám dovolí rozhodčí. Co se pamatuju, tak Realu v LM v posledních letech rozhodčí šli dost na ruku (aspoň takový jsem měl pocit), ale to by pro nás nemělo být nic nového, to známe z PL 🙂

      |
    • Avatar photo
      Gunner 4ever (karma: 1937) #1

      Protože oni od začátku chtěli rozhodovat u sebe na San Bernabeu. Carlo si na Emirates přijel pro 0:0 s tím, že doma to urvou jak jsou zvyklí. Takže pro ně se vlastně nic nemění, akorát si to udělali těžké. Za mě až nemožné, ale jak správně poznamenali naši kluci, jsme teprve v poločase reálně. Takže ve Španělsku opět máknout na 100%, zaměřit se na výhru a jít dál. COYG!

      |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 879) #1

      toto je brutalna mentalita vitazov. dovolim si povedat, ze kazdy iny klub by sa dopredu vpodstate vzdal aj ked to samozrejme nikto nepovie na plnu hubu, ale verim, ze hraci Realu a Ancelotti to mysli uplne seriozne.
      My sa pod tlakom vieme zlozit, historia si pamata viac takych prikladov, tak verim, ze to sice nebude jednoduche ako si niekto moze mysliet ale ze to zvladneme a to uz bude len krocik od finale co by bol sen…

      |
      • killerhammer (karma: 6980) #1

        S Gabrielom by som bol pokojnejší.
        S Kiwiorom to nebude easy na Bernabeu.
        Ale možno sa dá dokopy Calafiori a postaví tam jeho – Calafiorimu na stopérovi absolútne verím.

        |
  6. YaGunnersYa (karma: 5061) #1

    🚨 Arsenal head of recruitment James Ellis is expected to LEAVE the club at the end of the season as part of their recruitment shake-up, sources have told Football Insider. [@footyinsider247]

    |
  7. Avatar photo
    dave (karma: 20995) #1

    🚨 BREAKING from Arsenal23Wenger:

    Riccardo Calafiori was back in training today with the Arsenal squad! 🇮🇹 🏋🏾‍♂️

    Arsenal’s Champions League prize money path: 💰

    ✅ Beat Real Madrid = +£13m
    ✅ Reach Final (by beating PSG or Villa) = +£15.5m
    🏆 Win the Final = +£5.4m

    Total if Arsenal go all the way: £89.7m 💷

    A massive transfer boost ahead of the summer window for Mikel Arteta and Andrea Berta.

    |
  8. YaGunnersYa (karma: 5061) #1

    🚨There is a possibility that Arsenal could reintegrate Kai Havertz if there is something to play for before the end of the season, with his recovery seemingly going well.

    However, it only remains a possibility, and there are a lot of ‘ifs’ in that.

    [@David_Ornstein]

    |
  9. YaGunnersYa (karma: 5061) #1

    Arsenal are joined by Liverpool and Chelsea as the leading contenders to sign Bournemouth defender, Dean Huijsen, and have held talks with his camp in the past week.

    Mikel Arteta and Andrea Berta are ‘huge fans’ of the Spaniard.

    [@David_Ornstein]

    |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16304) #1

      19 let, 195 cm, levej stoper, obounohý, velice dobrý s míčem ale také výborný bez míče, spousta přerušených přihrávek, slušný ve vzduchu na jeho věk, smlouva do 2030

      |
  10. Avatar photo
    Gunner_Roman (karma: 1362) #1

    Bundesligový klub z Lipska zvažuje, kdo povede tým v nadcházející sezoně.
    Prosakují informace, že je ve hře pořádně zvučné jméno.
    Podle deníku Leipziger Volkszeitung by se mohl stát novým koučem Cesc Fábregas.

    |
    • Dontlookatme (karma: 1052) #1

      To by mě potěšilo. Aaron určitě nepatří do druhé ligy. Mohl by to být příběh ala Fabianski, který se po odchodu od nás, přes zastávku ve Swansea, usadil právě u kladivářů a stal se u nich oporou. Zároveň by bylo i symbolické, že vlastně právě Lukasz by udělal Aaronovi místo.

      |
  11. Mia (karma: 234) #1

    Ted jsem viděl nějaký sestřihy a ten myles Lewis skelly, ten už si místo v základu podrží. To je neuvěřitelný co tam dělal s hráči realu v téhlech letech.

    |
  12. Avatar photo
    dřívko (karma: 2153) #1

    Už je tady asi napsáno všechno, ale ještě bych vypíchnul, že jak nějakou dobu vypadal Mikel Merino jako špatný nákup, tak se začíná víc a víc ukazovat, že zase tak špatný není a pozice vepředu mu začíná i docela vyhovovat 😊

    |
    • killerhammer (karma: 6980) #1

      No dobre, ale to je zasa viac dielom náhody a štastia ako plánovania.
      To je to isté, čo s Havertzom, ktorého sme kúpili na LCM (to Arteta povedal po nákupe) a skončil ako útočník.
      Hráčov, ktorých kupujeme na nejakú pozíciu aby sme vyriešili nejaký problém, končia úplne niekde inde a problém zostáva.
      Ja teda po týchto nákupoch, nehodnotím scouting Arsenalu, ako dobrý.
      Akože OK, kupujeme univerzálnych hráčov a potom je väčšia šanca, že sa stane toto, čo sa stalo (že sa hráč nájde v inej pozícii).
      Ale teda nejaké premyslené plánovanie v tom nevidím (a hlavne ak sem zahrniem aj naše panic nákupy ako bol napr. Sterling).
      Btw. proti Merinovi nič nemám, namietal som len jeho cenu, ako squad player je dobrý – samozrejme ale dnes po tých góloch, čo dal a ak dá ďalšie góly v UCL a dostaneme sa napr do finále aj tá cena bude už OK – ale takto to určite nebolo naplánované 😉

      |
  13. Avatar photo
    dave (karma: 20995) #1

    Viktor Gyokeres will definitely be leaving Sporting this summer, and the Swede could be available for €65-€70M.

    Andrea Berta is a big fan of the striker, and has been monitoring him since last summer for Atletico Madrid.

    [Fabrizio Romano]

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.