Hodnocení hráčů

West Ham 1:2 Arsenal

Velice důležité 3 body. Tottenham na nás vytvořil tlak, ale ustáli jsme to a nadále máme vše ve vlastních rukou.

Když jsem viděl kdo to píská, tak jsem měl strach, ale Dean to dneska odpískal překvapivě dobře. Ale zatrnulo mi hodně, když vyběhl Ramsdale a netrefil ani míč, ani protihráče a Dean šahal po kartě.

 

Brankář

 • Aaron Ramsdale

  6,0

  Předvedl jeden super zásah v první půli. S gólem nemohl nic udělat, díky teči Gabriela. Ve druhém jsem hodně trnul při jeho vyběhnutí. Netrefil ani balón, ani Bowena, ale šel tam hodně na prasáka a kdyby Bowena trefil, tak je to zasloužená červená. I tak jsem se hodně divil, že Dean vyhodnotil situaci žlutou kartou pro Bowena. Ramsdale ho sice netrefil, ale šel tam nohama hodně nahoru a kdyby se mu Bowen nevyhnul, tak to mohlo být hodě zlý. Jak pro nás - podle mě jasná červená, tak pro Bowena - to by možná jen tak nerozchodil. Kdyby ale Bowen nefilmoval, mohl asi dát gól do prázdný.

Obrana

 • Takehiro Tomiyasu

  7,0

  Defenzivně spolehlivě jako vždy, i když nerozehranost na něm byla trochu znát. Dopředu moc nepředvedl. Doufejme, že si neobnovil zranění a že bude k dispozici.

 • 8,0

  Holdini - MOTM. Super výkon, jeho první gól v Premier league. Minimálně 2x zblokoval nebezpečnou ránu na naši branku, která by pravděpodobně skončila gólem. Dnes nahradil Bena se vším všudy i s nástavbou. I rozehrávku dnes zvládal na "Bena". Zasloužený muž zápasu.

 • Gabriel Magalhães

  7,5

  Nešťastně tečoval střelu Bowena, ale to bych mu nezazlíval. Jinak předvedl svůj tradičně dobrý výkon, který korunoval vítězným gólem. Kdyby Holding dnes nehrál svůj životní zápas, tak bych dal MOTM jemu.

 • Nuno Tavares

  6,0

  Jeho drive dopředu je neskutečný, ale těch chyb, hlavně v prvním poločase. Ve druhém už tolik chyb neudělal, ale když je u míče, nebo soupeř útočí jeho částí hřiště, tak trnu. Ke konci zápasu se na jeho místo stahoval spíš Xhaka a Nuno hrál spíš levého záložníka až křídlo. Zatím jsem z něj zmatený a nevím, jestli svou hru to bude lepší nebo horší.

Záloha

 • 7,0

  Dává naší hře řád, spolupráce s Elnenym mu vyhovuje. Opět velice dobrý výkon. Ve druhém poločase hodně vypomáhal obraně na levé straně.

 • Mohamed Elneny

  7,0

  Motorová myš, klidná mysl. Já bych mu nabídl další smlouvu. Je to super náhradník a dříč. Dnes předvedl i luxusní dlouhý pas na Edieho, škoda, že Edie nedal. Pokusil se napodobit svou trefu z dálky z Barcelony, ale střela šla mimo.

 • Martin Ødegaard

  7,0

  Dneska nebyl tolik vidět, ale svůj podíl na celkově dobré hře zálohy samozřejmě má. Soupeři se na něj připravili a dobře ho bránili, přesto předvedl svůj přehled a fotbalové myšlení.

Útok

 • Gabriel Martinelli

  7,0

  Dnes nebyl tolik vidět směrem dopředu. Myslím si, že je to kvůli Tavaresovi, že se radši drží trochu zpátky, když vidí Tavarese skoro na hrotu. Odvedl spoustu defenzivní práce a posadil krásný centr na hlavu Gabrielovi při našem druhém gólu.

 • Bukayo Saka

  7,0

  Po jeho překvapivé střele na bližší tyč musel zasáhnout Fabianski, po rohu, který následoval jsme dali vítězný gól. Oba rohy, po kterých jsme skórovali zahrával on. Kope je hodně dobře. Doufám, že se dá do kupy a střídání neznamená nějaké zranění.

 • Edward Nketiah

  7,5

  Dnes by blízko gólu, ale neměl štěstí. Měl několik velice dobrých střel. V prvním poločase mi přišel trochu laxní, ale má dobrou výbušnost a dobrou střelu. Má zásluhu na prvním gólu. Jeho dobrou a gólovou střelu Fabiansky vytáhl na roh - Saka - Holdini - ONE NILL TO THE ARSENAL Na konci předvedl strkanici, která nejvíce uškodila West Hamu a Declan Rice to nesl hodně nelibě. Přiznám se, že jsem neviděl, jak to vzniklo.

Střídající