FT: Arsenal FC 0:2 WHU

Arsenal – West Ham United

1. kolo Premier League

Emirates Stadium

neděle, 9. srpna 2015

Výkop: 14:30 hod.

Rozhodčí: Atkinson

Góly: 43´Kouyate, 57´Zarate

ŽK:

Sestavy:

Arsenal FC: Čech, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Özil, Cazorla, Giroud

Náhradníci: Ospina, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Walcott, Alexis

Manažer: Arséne Wenger

 

WHU:Adrian, Tomkins, Reid, Ogbonna, Cresswell, Oxford, Kouyate, Noble, Payet, Zarate, Sakho.

Náhradníci: Randolph (GK), Collins, Poyet, Nolan, Jarvis, Lanzini, Maig

Manažer: Slaven Bilic

Komentáře

  1. ondrej9AFC (karma: 0) #1

    pre mna mensie prekvapenia – Debuchy + Giroud… dúfam ze nie je Hector zranený… ale ak je v poriadku som za túto zostavu rád – aspon zo začiatku sezóny je dobré dať šancu na zabojovanie o základ viacerým hráčom – nech makajú… Debuchy/Bellerin, Nacho/Kieran, Theo/Olie…

    |
  2. dave (karma: 0) #1

    Čech – Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Coquelin, Ramsey – Oxlade-Chamberlain, Özil, Cazorla – Giroud.

    Subs.: Ospina, Gibbs, Chambers, Gabriel, Arteta, Walcott, Alexis

    |
  3. Mary (karma: 0) #1

    Očekávaná. Oli se dal čekat a Hector není ani na lavici, snad to není něco vážnějšího a bude brzo fit. 3:0

    Jinak přeju Oxovi at se mu daří, protože až se vrátí Alexis do základu, tak je papírově jasný místo koho.

    |
  4. RadaStohlik (karma: 0) #1

    [quote name=“Mary“]Očekávaná. Oli se dal čekat a Hector není ani na lavici, snad to není něco vážnějšího a bude brzo fit. 3:0

    Jinak přeju Oxovi at se mu daří, protože až se vrátí Alexis do základu, tak je papírově jasný místo koho.[/quote]

    toho Arséna moc nechápu….furt říká, jak bude s ním opatrný, že nedávno se teprve vrátil do tréninku a pak ho stejně šoupne na lavičku….

    a jinak, letos bych neřekl, že bude nějak extra bývat pevný základ, bude to velká točená…

    |
  5. Muel (karma: 0) #1

    dúfam, že to bude takto
    DM – COQ
    RM – alex
    CM – AARON
    LM – Santi
    AM – Mesut

    |
  6. mc1897 (karma: 0) #1

    [quote name=“RadaStohlik“][quote name=“Mary“]Očekávaná. Oli se dal čekat a Hector není ani na lavici, snad to není něco vážnějšího a bude brzo fit. 3:0

    Jinak přeju Oxovi at se mu daří, protože až se vrátí Alexis do základu, tak je papírově jasný místo koho.[/quote]

    toho Arséna moc nechápu….furt říká, jak bude s ním opatrný, že nedávno se teprve vrátil do tréninku a pak ho stejně šoupne na lavičku….[/quote]

    A preco by ho nesupol na lavicku ? 20 minut v pripade potreby urcite uhra.. Nevidim ziaden problem, dobre ze tam je, kedy sa ma rozohrat ?

    |
  7. ondrej9AFC (karma: 0) #1

    [quote name=“Mary“]Očekávaná. Oli se dal čekat a Hector není ani na lavici, snad to není něco vážnějšího a bude brzo fit. 3:0

    Jinak přeju Oxovi at se mu daří, protože až se vrátí Alexis do základu, tak je papírově jasný místo koho.[/quote]
    podľa mňa sú Alexis a OX momentálne naše naj krídla a dúfam že aj Arsene to tak vidí… viac mám obavy o vyťaženie Jacka a Aarona ale tak o miesto v Arsenale treba bojovať 🙂

    |
  8. Mary (karma: 0) #1

    [quote name=“RadaStohlik“][quote name=“Mary“]Očekávaná. Oli se dal čekat a Hector není ani na lavici, snad to není něco vážnějšího a bude brzo fit. 3:0

    Jinak přeju Oxovi at se mu daří, protože až se vrátí Alexis do základu, tak je papírově jasný místo koho.[/quote]

    toho Arséna moc nechápu….furt říká, jak bude s ním opatrný, že nedávno se teprve vrátil do tréninku a pak ho stejně šoupne na lavičku….

    a jinak, letos bych neřekl, že bude nějak extra bývat pevný základ, bude to velká točená…[/quote]

    Nemyslim si. Ozil, Ramsey, Cazorla a Alexis hrajou vždycky když jsou fit. Proto přeju Oxovi, protože často i když hrál dobře, tak to odskákal právě on.

    |
  9. TomasGunner (karma: 0) #1

    @Reeceoxford_ becomes the seventh-youngest player in @premierleague history at the age of 16 years and 237 days #ARSWHU

    |
  10. RadaStohlik (karma: 0) #1

    [quote name=“mc1897″][quote name=“RadaStohlik“][quote name=“Mary“]Očekávaná. Oli se dal čekat a Hector není ani na lavici, snad to není něco vážnějšího a bude brzo fit. 3:0

    Jinak přeju Oxovi at se mu daří, protože až se vrátí Alexis do základu, tak je papírově jasný místo koho.[/quote]

    toho Arséna moc nechápu….furt říká, jak bude s ním opatrný, že nedávno se teprve vrátil do tréninku a pak ho stejně šoupne na lavičku….[/quote]

    A preco by ho nesupol na lavicku ? 20 minut v pripade potreby urcite uhra.. Nevidim ziaden problem, dobre ze tam je, kedy sa ma rozohrat ?[/quote]

    ale proč teda pořád mluví, že nechce riskovat těžké zranění, že je to riskantní?

    Alexis se nepotřebuje rozehrát, ten klidně může vletět rovnou na Pool v základu třeba…

    |
  11. Mary (karma: 0) #1

    [quote name=“Muel“]dúfam, že to bude takto
    DM – COQ
    RM – alex
    CM – AARON
    LM – Santi
    AM – Mesut[/quote]

    Střed tipuju Santi – Coq, bylo by zbytečný do toho sahat, když to funguje. Aaron hrál v poslední době častějš na křídle než Santi.

    |
  12. EVi (karma: 0) #1

    Doufám, že je Bellerín v pořádku. Že není ani na lavici smrdí průšvihem. Debuchy by měl podobné zápasy zvládnout, ale upřímně na Hectora momentálně nemá. Jeden zápas ano, ale jako náhradu na delší dobu si ho neumím představit. No, uvidíme…

    |
  13. EVi (karma: 0) #1

    Alexis natrénoval během dovolené více než většina fotbalistů v přípravě. 😀 Tam bych problém opravdu nehledal. 😀

    |
  14. mc1897 (karma: 0) #1

    [quote name=“RadaStohlik“]ale proč teda pořád mluví, že nechce riskovat těžké zranění, že je to riskantní?

    Alexis se nepotřebuje rozehrát, ten klidně může vletět rovnou na Pool v základu třeba…[/quote]
    Nechcel riskovat jeho zranenie, preto dostal Alexis 4 plne tyzdne dovolenky, ako iste vies, nelezal na plazi ale fyzicku si udrziaval. Teraz sa potrebuje dostat do zapasovej praxe, podla mna dnes pojde hore na +-20 minut. Taky Arturo Vidal uz dva tyzdne hrava za Bayern :))

    |
  15. RadaStohlik (karma: 0) #1

    [quote name=“mc1897″][quote name=“RadaStohlik“]ale proč teda pořád mluví, že nechce riskovat těžké zranění, že je to riskantní?

    Alexis se nepotřebuje rozehrát, ten klidně může vletět rovnou na Pool v základu třeba…[/quote]
    Nechcel riskovat jeho zranenie, preto dostal Alexis 4 plne tyzdne dovolenky, ako iste vies, nelezal na plazi ale fyzicku si udrziaval. Teraz sa potrebuje dostat do zapasovej praxe, podla mna dnes pojde hore na +-20 minut. Taky Arturo Vidal uz dva tyzdne hrava za Bayern :))[/quote]

    Myslím, že se shodneme oba, že ty čtyři týdny volna si naplno zasloužil…
    jinak Alexis měl v nohách v uplynulé sezóně o 700 minut navíc, což je poměrně velká porce…
    tuším, že tohle vše mu zkomplikovalo zranění Dannyho a Jacka, jinak by ho na tu lávku dnes ani asi netahal…

    |
  16. Feri (karma: 0) #1

    Debuchy starts against West Ham. According to Wenger, Hector Bellerin is out with a „slight muscular injury“ and should only be out for a few days.

    |
  17. zajo69 (karma: 0) #1

    Bellein je v poriadku a na lavke nieje preto lebo tam mame až troch obrancov tak dostal volno.

    |
  18. Mary (karma: 0) #1

    [quote name=“zajo69″]Bellein je v poriadku a na lavke nieje preto lebo tam mame až troch obrancov tak dostal volno.[/quote]

    Na první ligovej zápas dostal volno? 😀

    |
  19. Striker (karma: 0) #1

    Pojďme je rozcupovat!! 8) nevím ale fakt letos budeme hodně silny 😉 mám tušaka

    |
  20. RadaStohlik (karma: 0) #1

    [quote name=“Mary“][quote name=“zajo69″]Bellein je v poriadku a na lavke nieje preto lebo tam mame až troch obrancov tak dostal volno.[/quote]

    Na první ligovej zápas dostal volno? :D[/quote]

    víš, jak to myslel…na lávce už tak jsou tři obránci a pokud bude hrát debuchy, kde v případě může zahrát i chambo, tak bylo zbytečné dávat čtvrtého beka na lávku

    |
  21. EVi (karma: 0) #1

    [quote name=“zajo69″]Bellein je v poriadku a na lavke nieje preto lebo tam mame až troch obrancov tak dostal volno.[/quote]

    Momentálně našemu nejlepšímu krajnímu bekovi bych to jako volno neviděl. Přece jen je to první ligový zápas a druhý ostrý v této sezóně. Když volno, tak minimálně na lávce by být měl.

    |
  22. mc1897 (karma: 0) #1

    Bojim sa len Atkinsona a trocha Adriana – to je skvely brankar.

    COYG!

    |
  23. Ondrys11 (karma: 0) #1

    [quote name=“Feri“]Debuchy starts against West Ham. According to Wenger, Hector Bellerin is out with a „slight muscular injury“ and should only be out for a few days.[/quote]
    Jak já vidím few days, tak mám vždy takový strach 😆 No, snad to opravdu nebude nic vážného 😉

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.