FT: Arsenal FC 0:2 WHU

Arsenal – West Ham United

1. kolo Premier League

Emirates Stadium

neděle, 9. srpna 2015

Výkop: 14:30 hod.

Rozhodčí: Atkinson

Góly: 43´Kouyate, 57´Zarate

ŽK:

Sestavy:

Arsenal FC: Čech, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Özil, Cazorla, Giroud

Náhradníci: Ospina, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Walcott, Alexis

Manažer: Arséne Wenger

 

WHU:Adrian, Tomkins, Reid, Ogbonna, Cresswell, Oxford, Kouyate, Noble, Payet, Zarate, Sakho.

Náhradníci: Randolph (GK), Collins, Poyet, Nolan, Jarvis, Lanzini, Maig

Manažer: Slaven Bilic

Komentáře

  1. Mary (karma: 0) #1

    Nepřesvědčivej výkon od celýho týmu no, dost rozporuplný pocity, čekal jsem uplně něco jinýho. Třeba se zase vrátit na zem. Payet o level nejlepší na hřišti.

    |
  2. RP7 (karma: 0) #1

    Úplní debilové borec hlavičkuje na penaltě sám tam snad má být stoper tupouni

    |
  3. gunnerF4n (karma: 0) #1

    na Alexa to treba hrať, otočíme na 2:1 (pomôže aj Alexis z lavičky) nestresujte 😉 a Coq musí zapracovať na long pass, dnes hrôza

    |
  4. spirki (karma: 0) #1

    [quote name=“quaresma71″]ooospina…..hned prvy zapas cech-skolacka chyba![/quote]
    Máš oravdu ale kdo hlídal nabíhajícího hráče?

    |
  5. jokerdk (karma: 0) #1

    [quote name=“Afc1886″]zase nedělejte,že to je Petrův gol[/quote]
    😀 😀 😀 si robis srandu dufam….

    |
  6. Vinny11 (karma: 0) #1

    Ozil uplne neviditelnej.. Jedinej kdo se mi libi je Ox.. Tankista se vyznamenal.. Hezkej prvni polocas

    |
  7. matonator (karma: 0) #1

    jak keby som videl v brane Wojtu… dufam, ze som toto videl posledny krat od Cecha. Vykon nebol zly, len vela nepresnosti. Mesut a Santi hodne neviditelni.

    |
  8. MM (karma: 0) #1

    [quote name=“quaresma71″]ooospina…..hned prvy zapas cech-skolacka chyba![/quote]
    Skolacka chyba ?hasil to ze viděl ze je tam sám chyba určite obránců. Cechuv zákrok byl jen důsledek.

    |
  9. Feri (karma: 0) #1

    zatim trapas co si budeme povidat… jestli nevyhrajeme, cela priprava i s vyhrou nad chelsea byla k nicemu

    |
  10. karlos (karma: 0) #1

    [quote name=“Vinny11″]Ozil uplne neviditelnej.. Jedinej kdo se mi libi je Ox.. Tankista se vyznamenal.. Hezkej prvni polocas[/quote]
    ..presne to osttani nevidite?…

    |
  11. dave (karma: 0) #1

    Je to pomale a kostrbate.Chce to uplne iny 2 polcas.Musia prist Sanchez a Walcott.

    |
  12. chester (karma: 0) #1

    Jakej byl první poločas? 🙂 Bohužel jsem v Japonsku, tak mi utekl 🙂 Jo a máte někdo dobrej flash? Zatím nemůžu nic najít 🙂

    |
  13. mc1897 (karma: 0) #1

    Zaklad je ze si nevieme nahrat. Tolko nepresnosti som uz dlho nevidel. A to doslova vsetci.
    WHU si dava vsetko pekne do nohy, do nabehu… A my bud do autu alebo mimo dosah.
    Bez poriadnej prihravky je AFC nulovy.

    |
  14. Vinny11 (karma: 0) #1

    [quote name=“chester“]Jakej byl první poločas? 🙂 Bohužel jsem v Japonsku, tak mi utekl 🙂 Jo a máte někdo dobrej flash? Zatím nemůžu nic najít :)[/quote]

    dej si sushi, radsi bych nic nehledal..

    |
  15. matonator (karma: 0) #1

    gol bol ako chyba stoperov, tak chyba Cecha a tak isto aj chyba Coqa, ktory bol zbytocne vpredu, inak by bol offside.

    |
  16. karlos (karma: 0) #1

    [quote name=“Vinny11″][quote name=“chester“]Jakej byl první poločas? 🙂 Bohužel jsem v Japonsku, tak mi utekl 🙂 Jo a máte někdo dobrej flash? Zatím nemůžu nic najít :)[/quote]

    dej si sushi, radsi bych nic nehledal..[/quote]
    😆

    |
  17. duri19 (karma: 0) #1

    [quote name=“MM“][quote name=“quaresma71″]ooospina…..hned prvy zapas cech-skolacka chyba![/quote]
    Skolacka chyba ?hasil to ze viděl ze je tam sám chyba určite obránců. Cechuv zákrok byl jen důsledek.[/quote]
    tam vobec nemusel ist… ked uz sa vybral na vylet na 11-ku tak lopta musi byt jeho, keby zostal stat na ciare tak ju ma v zuboch

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.