FT: Arsenal FC 0:2 WHU

Arsenal – West Ham United

1. kolo Premier League

Emirates Stadium

neděle, 9. srpna 2015

Výkop: 14:30 hod.

Rozhodčí: Atkinson

Góly: 43´Kouyate, 57´Zarate

ŽK:

Sestavy:

Arsenal FC: Čech, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Özil, Cazorla, Giroud

Náhradníci: Ospina, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Walcott, Alexis

Manažer: Arséne Wenger

 

WHU:Adrian, Tomkins, Reid, Ogbonna, Cresswell, Oxford, Kouyate, Noble, Payet, Zarate, Sakho.

Náhradníci: Randolph (GK), Collins, Poyet, Nolan, Jarvis, Lanzini, Maig

Manažer: Slaven Bilic

Komentáře

  1. RadaStohlik (karma: 0) #1

    [quote name=“EVi“][quote name=“zajo69″]Bellein je v poriadku a na lavke nieje preto lebo tam mame až troch obrancov tak dostal volno.[/quote]

    Momentálně našemu nejlepšímu krajnímu bekovi bych to jako volno neviděl. Přece jen je to první ligový zápas a druhý ostrý v této sezóně. Když volno, tak minimálně na lávce by být měl.[/quote]

    Pokud AW chce hráče udržet nějak dobře naladěné, musí myslet na všechny trochu…Chambers musí vědět, že se s ním taky počítá…nebyl na lávce proti Chelsea, tak dneska mu to třeba takhle vynahrazuje…příště to může vyjít na Gabriela…

    |
  2. EVi (karma: 0) #1

    [quote name=“RadaStohlik“]Pokud AW chce hráče udržet nějak dobře naladěné, musí myslet na všechny trochu…Chambers musí vědět, že se s ním taky počítá…nebyl na lávce proti Chelsea, tak dneska mu to třeba takhle vynahrazuje…příště to může vyjít na Gabriela…[/quote]

    To je jasný, ale už někdo sdílel zprávu, že má menší zdravotní problémy, takže je to nedobrovolné volno, jinak by na té lávce s největší pravděpodobností byl.

    |
  3. Muel (karma: 0) #1

    Dneska hral Sanogo za Ajax mal asi 2 náznaky, podľa mňa mohol dať gól celkovo pôsobenie na ihrisku ako keby sa mu ani nechcelo, strašne pomalé reakcie mal

    |
  4. Vinny11 (karma: 0) #1

    [quote name=“mettys“]Klidně ho mohl poslat ven…[/quote]
    no to jo, pak by jsme meli na taliri celej tejden, ze jsme neco poslali na FA

    |
  5. mettys (karma: 0) #1

    [quote name=“Vinny11″]jinak O2 sport naprosto v poradku[/quote]

    Jooo, ale kdyby se to stalo Chelsea, byla by to Kampaň.
    Jinak koukáš přes televizi, nebo přes net?

    |
  6. Vinny11 (karma: 0) #1

    [quote name=“mettys“][quote name=“Vinny11″]jinak O2 sport naprosto v poradku[/quote]

    Jooo, ale kdyby se to stalo Chelsea, byla by to Kampaň.
    Jinak koukáš přes televizi, nebo přes net?[/quote]

    televizi

    |
  7. kucka (karma: 0) #1

    Ogbonna předvedl ukázkovej šlapák, ale jinak pěkná akce od Coquelina s OliG 😉

    |
  8. peters951 (karma: 0) #1

    Vela nepresnosti, nervozita a aj vdaka tomu je to vyrovnanejsie ako by som si predstavoval 🙂 Ox ukazuje skvelu formu 😉

    |
  9. maxo_s (karma: 0) #1

    Atkinson zacina uradovat,myslim,ze dve zlte im odpustil a to som myslel,ze ho pochvalim 😆
    Dnes necakam prestrelku,tak snad dame mejakeho smudlu ,doma proti WH by sa patrilo.

    |
  10. Mary (karma: 0) #1

    Pěkně Ox, ale jinak dost špatný no. Moře nepřesností, chtělo by to gol a uklidnit se. Mesut úplně neviditelnej

    |
  11. maxo_s (karma: 0) #1

    A sme u toho,Tomkins bol usetreny od zltej pri sklze na Girouda a teraz by mal druhu,cize von.Detail,nad ktorym mavne vela ludi rukou.
    Zatial smutne konstatovanie,ze najviac viditelnym hracom na ihrisku za oba tymy je Dimitri.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.