FT: Arsenal FC 0:2 WHU

Arsenal – West Ham United

1. kolo Premier League

Emirates Stadium

neděle, 9. srpna 2015

Výkop: 14:30 hod.

Rozhodčí: Atkinson

Góly: 43´Kouyate, 57´Zarate

ŽK:

Sestavy:

Arsenal FC: Čech, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Özil, Cazorla, Giroud

Náhradníci: Ospina, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Walcott, Alexis

Manažer: Arséne Wenger

 

WHU:Adrian, Tomkins, Reid, Ogbonna, Cresswell, Oxford, Kouyate, Noble, Payet, Zarate, Sakho.

Náhradníci: Randolph (GK), Collins, Poyet, Nolan, Jarvis, Lanzini, Maig

Manažer: Slaven Bilic

Komentáře

  1. sebmeister (karma: 0) #1

    No krátce…naši hráči předvedli opravdu chabý výkon a West Ham ten zápas odehrál naopak velmi zkušeně a přesvědčivě. Nejlepší hráč Mesut…zklamal celý tm

    |
  2. Jaycob (karma: 0) #1

    Lidi, vážně vás ta prohra vytočila tak, že už si opět myslíte, že máme slabej tým? Neřikám, 2 posily asi potřebujeme, aby ten tým byl 100% připraven, ale nemyslím si že momentálně máme horší kádr jak konkurence.

    |
  3. Mary (karma: 0) #1

    A já ještě všude říkám, jak jdem letos na titul. Za blba hned po 1. kole 😆

    |
  4. fasik (karma: 0) #1

    Tak Olivier „perfecthair“ Giroud mě dnes přesvědčil, že potřebujeme strikera. Come on Wengs! Spend some shit!
    [url]http://media.balls.ie/uploads/2013/09/Wenger-GIF.gif[/url]

    |
  5. matonator (karma: 0) #1

    [quote name=“Jaycob“]Lidi, vážně vás ta prohra vytočila tak, že už si opět myslíte, že máme slabej tým? Neřikám, 2 posily asi potřebujeme, aby ten tým byl 100% připraven, ale nemyslím si že momentálně máme horší kádr jak konkurence.[/quote]
    prehrali sme doma 0-2 proti slabsiemu celku. Takze tim slaby mozno nie je, ale jednoznacne mu nieco chyba.

    |
  6. Midorima (karma: 0) #1

    Mě tohle nebaví, těšil jsem se nato od konce minulé sezóny a dostanu tohle. Už několikátý rok po sobě, co to jev Arsenalu za psychický labilní chudinka. Dostane gól a sesypou se jak balíček karet, tak strašně tam chybí někdo kdo by je zjednal do kuličky a profackoval. Uz met nebavi, tohle je zase voda na mlýn fanouškům Chelsea.

    |
  7. Skynerd (karma: 0) #1

    [quote name=“sebmeister“]No krátce…naši hráči předvedli opravdu chabý výkon a West Ham ten zápas odehrál naopak velmi zkušeně a přesvědčivě. Nejlepší hráč Mesut…zklamal celý tm[/quote]

    Mesut dneska opravdu zaostával.. ale co takový Coquelin? horší zápas jsem od něj asi neviděl, vůbec nedokázal přihrávat a zřejmě zvýšil Artetovi šance si kopnout.

    |
  8. belerek (karma: 0) #1

    [quote name=“Stenlykubik“][quote name=“Feri“]Vymenme Ozila za Payeta… LOL[/quote]

    Ozil me prijde strasne precenovanej,je to skvělej hráč,ale na premier league asi nema (nebo se do ni nehodí) je rychlejší tvrdší a to mu nejspíš moc nesedi :-)[/quote]
    Ozil je super hráč, pokud se týmu daří. Ale pokud má tým vytrhnout z bídy, tak se na něj holt spolehnout nemůžeme…v tomhle bohužel není typ hráče jako např. Alexis, který nás loni na podzim často zachránil.

    |
  9. matonator (karma: 0) #1

    [quote name=“Skynerd“][quote name=“sebmeister“]No krátce…naši hráči předvedli opravdu chabý výkon a West Ham ten zápas odehrál naopak velmi zkušeně a přesvědčivě. Nejlepší hráč Mesut…zklamal celý tm[/quote]

    Mesut dneska opravdu zaostával.. ale co takový Coquelin? horší zápas jsem od něj asi neviděl, vůbec nedokázal přihrávat a zřejmě zvýšil Artetovi šance si kopnout.[/quote]
    Coq dal dnes dve zle prihravky, inak bol v prvom polcase s Chambom najlepsi hrac.

    |
  10. mc1897 (karma: 0) #1

    Dnes zahrali ako tak traja hraci: Kos MOTM, Mesut(v podstate hral B2B miesto Aarona) a Ox.
    Ostatni boli totalne podpriemerni – hlavne Santi, Aaron a beci.
    Plus toto bol zapas, kde nesmies dostat prvy gol… k tomu radsej ani nic viac nenapisem.
    Velmi zly pocit.
    Oli s Theom ak to nenapravia nasledujuce dve kola, tak nam podpisali noveho ST – a zdvihli jeho cenu.

    |
  11. duri19 (karma: 0) #1

    takze mame konzistenciu len skoda ze nehrame hadzanu, tam by sme asi boli jasny majster, opat nahovovno vykon…
    prvy gol tankistov druhy po chybe oxa a tankista nepodrzal (aj ked tu siel do druhej strany). Vzdy som bol proti kupe tankistku rovnako kvalitnych brankarov sme mali aj doteraz a mladsichm tie peniaze sme mohli vyuzit inaksie, ale na druhej strane este fasneme na crystal a doma pri takomto vykone nas da dole aj l’pool a mozem sa kludne venovat rodine a cakat opat na novu sezonu

    |
  12. peters951 (karma: 0) #1

    Cakal som tazky zapas, ale ze nas doma porazi West Ham v zaklade so 16 rocnym chlapcom ktory navyse nedovoli Mesutovi v zapase v podstate nic…to je trochu moc.

    |
  13. Jaycob (karma: 0) #1

    [quote name=“matonator“][quote name=“Jaycob“]Lidi, vážně vás ta prohra vytočila tak, že už si opět myslíte, že máme slabej tým? Neřikám, 2 posily asi potřebujeme, aby ten tým byl 100% připraven, ale nemyslím si že momentálně máme horší kádr jak konkurence.[/quote]
    prehrali sme doma 0-2 proti slabsiemu celku. Takze tim slaby mozno nie je, ale jednoznacne mu nieco chyba.[/quote]

    Tak vždyť o tom mluvim, ale minulý týden jsme porazili až na výsledek celkem přesvědčivě i Chelski, dle mě to prostě dneska odflákli. Nevím zda by Benzema dneska urval vítězství na naší stranu, když všichni se v podstatě plazili.

    EDIT: Tím chci říct, že síla našeho týmu se dnes nemohla projevit, když kluci ani nechtěli – respektive se nesnažili tak jak by měli.

    |
  14. ondasek23 (karma: 0) #1

    ty vole co to bylo za fotbal at se proberou zadna prihravka do nohy,nahani se tam po hristi jak 16lety kluci.a ten Wengner at jde do P… nepotrebujeme Benzemu to uz vazne upadl at dotahne benzemu a Gotzeho

    |
  15. railgun (karma: 0) #1

    Dyk je to tak jednoduchy…V obraně nám chybí Adams a Campbell, v zaloze Vieira a v utoku Henry..Co tu porad resime?

    |
  16. Pedro Sanches (karma: 0) #1

    není to tak dlouho co jsem tu rozebíral naše útočníky s tím, že je třeba přivést něco kvalitnějšího… dostal jsem asi 50 mínusek, že máme oliho a hlavně thea, kterej se skělej.. TAk mi řekněte co teda theo a oli dneska předvedli?? budem zas rádi za 4. flek..

    |
  17. vlki14 (karma: 0) #1

    Klasickej začátek sezony. Doufal jsem, že si třeba kluci řeknou, že už to stačilo a že začnou sezonu nabuzený, bez taktickejch chyb a že budou jezdit všichni po zadnici, ale oni nééé 😀 oni mě vždycky musej nasjat už na začátku sezony, jako by si řikali, že když čekam na tu ligu takovou dobu, že mi to daj sežrat pěkně 😀

    |
  18. Mikile (karma: 0) #1

    pěkná facka,ale je to odrazový můstek na další zápasy. Hoši se nechali ukolébat dobrou přípravou a teď jim zase spadnul hřebínek. Horší to už asi být nemůže, takže nás čekají lepší časy a je na co se těšit. Hlavu vzhůru gooneři! 🙂

    |
  19. El Duan (karma: 0) #1

    Strasne slabi vykon, frustracia, ziadna sudrznost, neskutocna nepresnost, invidualne chyby…tento zapas nema ani jedno pozitivum.Dufam ze toto neuvidim do konca PL uz ani raz. Rychlo zabudnut a podme KONECNE vyhrat titul..ahh

    |
  20. belerek (karma: 0) #1

    [quote name=“vlki14″]Klasickej začátek sezony. Doufal jsem, že si třeba kluci řeknou, že už to stačilo a že začnou sezonu nabuzený, bez taktickejch chyb a že budou jezdit všichni po zadnici, ale oni nééé 😀 oni mě vždycky musej nasjat už na začátku sezony, jako by si řikali, že když čekam na tu ligu takovou dobu, že mi to daj sežrat pěkně :D[/quote]
    Ono možná si kluci vzpomněli na předloňskou sezonu, kdy jsme měli po prohře s AV hezkou šňůru…naopak po loňském vítězství v 1. kole (i když hodně vydřeném) se nám pak nedařilo. Takže třeba je to jenom taktika začít takhle špatně 😆

    |
  21. Chronic (karma: 0) #1

    nesvaloval bych to na Mesuta, me dnes zklamal Samti vubec nebehal dostal balon a stal pak marne nahral, Debuchy marnej. OX se snažil ale to co tam udelal při golu Zarateho bylo na facku. Westhamu se darilo bránení a meli z prdele kliku takovejch haluzních zákroku sem dlouho nevidel. Jindy by jsme vedli 2-3:0 ale dnes to byla marnost spojená s neskutečnou smůlou

    |
  22. mc1897 (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“][quote name=“Peter Hill-Wood“]OX má zrejme ako jedniný prístup podobný Alexisovi. Maká.[/quote]

    Na druhej strane po tych jeho stratach,kolko golov sme uz podostavali…[/quote]

    Toto nebol LEN jeho gol.. Per sa tam kukal jak tela na vrata miesto toho aby vystupil, a Petr tiez mohol byt viac koncentrovany.

    |
  23. Feri (karma: 0) #1

    Bohuzel no, to je ten rozdil nas a Chelsea. Chelsea kdyz prohrava nebo remizuje tak do toho daj vsechno a vetsinou to dotahnou nebo maj aspon sance. U nas bohuzel takovou mentalitu ma Alexis a par dalsich.. trener tomu taky nepomaha, jeho taktika je taky na povazenou, dokaze mi nekdo vysvetlit a to myslim vazne, jak muze dat Arsene na RB Oxe, ktery je v soucasnosti nas snad nejnebezpecnejsi hrac, coz i v prvnim polocase nekolika pruniky dokazal? navic kdyz udelal chybu pri druhem golu, proc nestahl pomaleho Mertesackera, ktery pri protiutocich nemuze hrat 1 na 1 a nenechal Oxe na kridle?

    |
  24. Xindlos (karma: 0) #1

    Hroznej zapas.
    Co se tyce golu, nevinil bych jen cecha. Pro nej to byly spis smolne goly, kdy u prvniho golu jasne zaspala obrana a cech chtel zachranovat na posledni chvili, ovsem kdyby zustal na care, asi to chyti. No a druhej gol je podle me opet vic obrany nebo spise oxe, kterej tam zahral jak zacek, kdy nesmyslne ztratil mic a pak se na to doslova v*sral. Ze zaberu je videt, ze cech nic nevidel a myslel si, ze zarate bude obstrelovat.
    A jeste par slov k giroudovi. Je to sympatak, ale pokud chce hrat arsenal o nejvyssi pricky, tak vepredu musi bejt nekdo jiny. Porad ctu, jak giroud na to staci atd, ale neni to ten opravdovej zabijak.
    Nadruhou stranu, z gauce se to pekne hodnoti.

    |
  25. dave (karma: 0) #1

    Inak Giroud je uplne mimo odvtedy co ho Henry skritizoval,takze velka vdaka Titi.A Theo dnes tiez nic nepredviedol.Od hraca,ktory bere 140 tyzdenne by som cakal,ze spravi nejaky rozdiel a nie ze pomaly ani neviem,ze je na ihrisku.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.