FT: Arsenal FC 0:2 WHU

Arsenal – West Ham United

1. kolo Premier League

Emirates Stadium

neděle, 9. srpna 2015

Výkop: 14:30 hod.

Rozhodčí: Atkinson

Góly: 43´Kouyate, 57´Zarate

ŽK:

Sestavy:

Arsenal FC: Čech, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Özil, Cazorla, Giroud

Náhradníci: Ospina, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Walcott, Alexis

Manažer: Arséne Wenger

 

WHU:Adrian, Tomkins, Reid, Ogbonna, Cresswell, Oxford, Kouyate, Noble, Payet, Zarate, Sakho.

Náhradníci: Randolph (GK), Collins, Poyet, Nolan, Jarvis, Lanzini, Maig

Manažer: Slaven Bilic

Komentáře

  1. matonator (karma: 0) #1

    no som zvedavy ci pride niekto do utoku. Ked uz aj Henry vravel, ze treba top strikera, tak asi na tom nieco bude. Giroud ma svoje kvality, nepochybne, akurat tie vlastnosti v ktorych vynika nie su az tak typicke a dolezite pre strikera. Potrebujeme niekoho kto sa neboji ist 1 na 1. Na pravo mame Chamba, ten to vie, nalavo alexis, ten to vie. Ale treba aj do stredu niekoho. Walcott sa plne neosvedcil a bojim sa ze 20 golov za sezonu neda. A ked si vsimnete ako hra Giroud, tak je to prakticky len zadkom k brane, ziadne nabiehanie na kolmice. Celkovo tam dnes chybal pohyb.

    tl dr: potrebujeme dalsieho Persieho/Henryho…

    |
  2. Midorima (karma: 0) #1

    [quote name=“TopseCrets“][quote name=“Midorima“]Giroud a jeho hra je unavujici. Říkám pořád dokola ze na Arsenal nemá, pořád slyším jak má. Zajímalo by me kdy prostě pochopíte ze s ním nikdy nic pořádného nevyhrajem.[/quote]
    a za tenhle názor málem Titiho někteří ukamenovali[/quote]

    Protože tady se nemůže nic proti nikomu říct, každý kdo má mozek prostě vidí ze Giroud nestačí a nejen to, stoper a defenzivní záložník je potřeba taky.

    |
  3. Mary (karma: 0) #1

    [quote name=“Midorima“]Giroud a jeho hra je unavujici. Říkám pořád dokola ze na Arsenal nemá, pořád slyším jak má. Zajímalo by me kdy prostě pochopíte ze s ním nikdy nic pořádného nevyhrajem.[/quote]

    To říkej Wengerovi a ne nám 😆 Ono i když tam dostal šanci Walcott, tak se nic nezměnilo. Proto hraje.

    |
  4. TopseCrets (karma: 0) #1

    tohle vypadá na jednoznačnou „kampaň“ proti Arsenalu v letošní sezoně 😆
    klid je to první zápas a Chelsea taky ztratila
    věřím, že příští zápas dáme !!!

    |
  5. geri (karma: 0) #1

    Podle mne jsme ten zápas totálně podcenili a mysleli si že se WHU porazí sám…

    |
  6. gunnerF4n (karma: 0) #1

    [quote name=“TopseCrets“]tohle vypadá na jednoznačnou „kampaň“ proti Arsenalu v letošní sezoně 😆
    klid je to první zápas a Chelsea taky ztratila
    věřím, že příští zápas dáme !!![/quote]
    to je na tom najhoršie, že chelsea stratila tiež (čo sa veľa krát nestane, a určite nie na SB) a aj tak sú pred nami 😆 ale dôležité zápasy TOP4 nás ešte len čakajú a mám pocit že tie zvládneme na jednotku

    |
  7. Mishes (karma: 0) #1

    Neviděl jsem první půlku ale ta naše obrana je hrozná, kromě Nacha ten dnes hraje levou zálohu

    |
  8. Midorima (karma: 0) #1

    [quote name=“Mary“][quote name=“Midorima“]Giroud a jeho hra je unavujici. Říkám pořád dokola ze na Arsenal nemá, pořád slyším jak má. Zajímalo by me kdy prostě pochopíte ze s ním nikdy nic pořádného nevyhrajem.[/quote]

    To říkej Wengerovi a ne nám 😆 Ono i když tam dostal šanci Walcott, tak se nic nezměnilo. Proto hraje.[/quote]

    A theovi mi ani nemluv, nejvíc precenovany hráč na světě a ten jeho plat za tuhle hru ? Bez komentáře.

    |
  9. Feri (karma: 0) #1

    Celej tym od zacatku vsechno spatne a nejvic viny davam Arsenovi, on musi tym psychicky a fyzicky pripravit. Ke konci prakticky zadny tlak a to je 91″ to je fakt trapas…

    |
  10. railgun (karma: 0) #1

    Takže takhle to vypada po uspesne priprave s tim absolutne nejlepsim co mame k dispozici. Nejsme schopni si vytvorit ani kloudnou sanci natoz spolehlive zakončit…

    Je pred nama hodně hodně práce…minimalne dva hraci do zakladu temer nutností. Na titul to fakt zas není a to jsem optimista 🙂

    |
  11. kobi53 (karma: 0) #1

    kto tvdi ze girould je skvely utocnik ten to nema v hlave v poriadku a nie len na zaklade tohto zapasu

    |
  12. dave (karma: 0) #1

    To zas bolo kecov o konzistencii a o dobrom uvode do sezony.Hraci predvedu takyto trapas.Tieto neustale vybuchy su sezonu co sezonu.Obavam sa,ze tito hraci na to,aby vyhrali ligu nemaju hlavne mentalne.Po dnesku nech sa Wenger a hraci pripravia na drtivu kritiku a bude opravnena.

    |
  13. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“Peter Hill-Wood“]OX má zrejme ako jedniný prístup podobný Alexisovi. Maká.[/quote]

    Na druhej strane po tych jeho stratach,kolko golov sme uz podostavali…

    |
  14. Mary (karma: 0) #1

    Jsme tam kde jsme byli no. Příprava luxus, samej pohár, všihni oslavujou, podle mě šli kluci trochu víc sebevědomě než by měli no. Příšel jen Čech, kterej se zrovna jako extra posila neukázal, nebyl důvod myslet si, že jsme se nějak extra zlepšili. Snad to poslouží jako výchovná facka a dáme se dohromady. Dneska nelze pochválit jedinýho hráče. Komplet špatně. 😉

    |
  15. Feri (karma: 0) #1

    [quote name=“Vinny11″]Motm… Všichni co to dokoukali.. Btw It’s time for Benzema[/quote]
    Tak to si me fakt pobavil, tebe bych navrhnul na MotM 😆 btw. neveste hlavy stale si muzeme nalhavat ze Arsene kvuli tomu privede vic hracu 😉

    |
  16. Theodor (karma: 0) #1

    njn kazda prohra milovaneho tymu trha srdce, ale za tyden to kluci napravej, protoze budu mit vsazeno :p jedem dal, coyg…

    |
  17. Stenlykubik (karma: 0) #1

    [quote name=“Feri“]Vymenme Ozila za Payeta… LOL[/quote]

    Ozil me prijde strasne precenovanej,je to skvělej hráč,ale na premier league asi nema (nebo se do ni nehodí) je rychlejší tvrdší a to mu nejspíš moc nesedi 🙂

    |
  18. pablob26 (karma: 0) #1

    No co uz, zapas blbec. Nevydalo dnes..ideme dalej. Cakal som viac aj ked som sa velmi obaval dnesneho zapasu. Vzdy po vyhrach pride plac..Tak dufam,ze to bolo na dlho ..

    |
  19. matonator (karma: 0) #1

    Alexis za tych par minut spalil viac kalorii ako Ozil a Cazorla dokopy. A to ani nemal hrat. Hanba im.

    |
  20. maxo_s (karma: 0) #1

    V podstate sme sa porazili sami.Oba goly boli darceky,WH nic uzasne nepredviedol,zial ani MY.

    |
  21. TopseCrets (karma: 0) #1

    po takové době čekání obrovské zklamání
    Snad další zápas bude tří bodovej a začneme šlapat nahoru

    |
  22. belerek (karma: 0) #1

    Nevadí, vždyť už letos máme 3 trofeje 😆
    Ne, vážně…zasloužená výhra WHU, dneska jsme selhali jako tým, nemá cenu vinit jednotlivce. Snad nás tahle facka probere stejně jako předloni ta s Aston Villou. A pokud si někdo ještě myslel, že už nepotřebujeme žádnou posilu, tak tenhle zápas mu snad ukázal opak. Jestli nepřijdou minimálně 1-2 posily, tak to na titul opravdu nebude.
    Škoda, teď nás čekají zápasy na Crystal Palace a doma s Poolem, což nebudou zrovna nejjednodušší zápasy na zvýšení sebevědomí.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.