FT: Arsenal FC 0:2 WHU

Arsenal – West Ham United

1. kolo Premier League

Emirates Stadium

neděle, 9. srpna 2015

Výkop: 14:30 hod.

Rozhodčí: Atkinson

Góly: 43´Kouyate, 57´Zarate

ŽK:

Sestavy:

Arsenal FC: Čech, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Özil, Cazorla, Giroud

Náhradníci: Ospina, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Walcott, Alexis

Manažer: Arséne Wenger

 

WHU:Adrian, Tomkins, Reid, Ogbonna, Cresswell, Oxford, Kouyate, Noble, Payet, Zarate, Sakho.

Náhradníci: Randolph (GK), Collins, Poyet, Nolan, Jarvis, Lanzini, Maig

Manažer: Slaven Bilic

Komentáře

  1. Peter Hill-Wood (karma: 0) #1

    [quote name=“Vinny11″]Myslim ze nám to da hodne lidi sezrat.. Tenhle zacatek[/quote]
    Pred dvoma rokmi sme s Aston VIllou tiež nezačali najlepšie …

    |
  2. ReDBuLL1711 (karma: 0) #1

    toto neni len o chybach hracov toto je cista psychika (kazdo-rocna ) proste panika chaos a nato tu mame trenera …

    |
  3. vlki14 (karma: 0) #1

    jak může OX takhle přijít o míč u velkýho vápna to mi hlava nebere tyv*le!!! Krásně bylo vidět že Péťa vidí uplný kulový ale i tak by se to mělo chytat, ale ta chyba je uplně někde jinde. Vyhranej balon ve vápně a oni se tam nejdřív srazej jak švýcarské kravské plemeno bez zvonce a pak Ox předvede takovouhle koninu…začátek sezony opět fantastickej

    |
  4. Vinny11 (karma: 0) #1

    [quote name=“Peter Hill-Wood“][quote name=“Vinny11″]Myslim ze nám to da hodne lidi sezrat.. Tenhle zacatek[/quote]
    Pred dvoma rokmi sme s Aston VIllou tiež nezačali najlepšie …[/quote]

    a potom jsme vlastne vyhráli titul vid?

    |
  5. Pulec (karma: 0) #1

    Spis mi to pripada, ze kluci misto pripravy jezdili do Colney onanovat nad Community Shield. Nerad bych kritizoval, ale na dnesnim vykonu neni nic pozitivniho. Snad jen SuperAlexis a jeho letni priprava.

    |
  6. Jaycob (karma: 0) #1

    [quote name=“Feri“]a Mertesacker bude hrat ted co?[/quote]

    Kos RB a Merte CB? 😀

    |
  7. Matiniela (karma: 0) #1

    Co jsem viděl ten gol tak balon byl tečován není to jen chyba Čecha, ale všech hráčů co tam stáli.

    |
  8. Feri (karma: 0) #1

    [quote name=“Jaycob“][quote name=“Feri“]a Mertesacker bude hrat ted co?[/quote]

    Kos RB a Merte CB? :D[/quote]
    no to je skvely ted kdyz budeme v zadu riskovat a budou hlave protiutoky hrat na 1 stopera kterej je nejpomalejsi hrac v PL

    |
  9. Peter Hill-Wood (karma: 0) #1

    [quote name=“Vinny11″][quote name=“Peter Hill-Wood“][quote name=“Vinny11″]Myslim ze nám to da hodne lidi sezrat.. Tenhle zacatek[/quote]
    Pred dvoma rokmi sme s Aston VIllou tiež nezačali najlepšie …[/quote]

    a potom jsme vlastne vyhráli titul vid?[/quote]
    Ako sa tu skvelo prorokuje…divím sa, že skladate (okrem výnimiek) rukavice po prvom zápase, fakt fanda :-*
    nakoniec, neočakám od tímu Invicibles, ale titul. A úvodná prehra môže len nakopnúť…

    |
  10. Vinny11 (karma: 0) #1

    Hlavne se těším na ty kecy. DMF nepotřebujeme, přece nenecháme sedět Coqa. Benzemu nepotřebujem, mame Olliho a Dannyho

    |
  11. dave (karma: 0) #1

    To je neuveritelne,kolko neopresnosti dnes hraci vyprodukovali.Ako keby prvykrat spolu hrali.Vysmech.

    |
  12. simanski007 (karma: 0) #1

    Alexise vždycky hrozně rád vidím. Viděl jsem všechny zápasy Copy Am. a on je ďábel podle mě byl nejlepším hráčem celýho turné

    |
  13. Mary (karma: 0) #1

    [quote name=“Peter Hill-Wood“][quote name=“Vinny11″][quote name=“Peter Hill-Wood“][quote name=“Vinny11″]Myslim ze nám to da hodne lidi sezrat.. Tenhle zacatek[/quote]
    Pred dvoma rokmi sme s Aston VIllou tiež nezačali najlepšie …[/quote]

    a potom jsme vlastne vyhráli titul vid?[/quote]
    Ako sa tu skvelo prorokuje…divím sa, že skladate rukavice po prvom zápase, fakt fanda :-*
    nakoniec, neočakám od tímu Invicibles, ale titul. A úvodná prehra môže len nakopnúť…[/quote]

    Kdyby to byla aspon prohra z převahy, náhodná… Jenže z tý sestavy nehraje jedinej hráč dobře. Nepřesnosti, chaos a chyby

    |
  14. Matiniela (karma: 0) #1

    [quote name=“Vinny11″]Hlavne se těším na ty kecy. DMF nepotřebujeme, přece nenecháme sedět Coqa. Benzemu nepotřebujem, mame Olliho a Dannyho[/quote]

    Absolutní souhlas.

    |
  15. ReDBuLL1711 (karma: 0) #1

    [quote name=“Vinny11″]Hlavne se těším na ty kecy. DMF nepotřebujeme, přece nenecháme sedět Coqa. Benzemu nepotřebujem, mame Olliho a Dannyho[/quote]
    ono to je vzdy otom uspokojeny sa ked hrame dobre pripravu a odrazu nepotrebujeme nikoho 😀

    |
  16. matonator (karma: 0) #1

    clovek sa tesi na zapas cely tyzden a toto zahraju. Mozem to osrat. Ozil, Cazorla a Cech hrozne vykony. Uz som to radsej vypol.

    |
  17. Stenlykubik (karma: 0) #1

    [quote name=“Matiniela“][quote name=“Vinny11″]Hlavne se těším na ty kecy. DMF nepotřebujeme, přece nenecháme sedět Coqa. Benzemu nepotřebujem, mame Olliho a Dannyho[/quote]

    Absolutní souhlas.[/quote]

    souhlasim,pokud chceme vyhrat titul,tak potrebujeme špičkovýho stopera,def.založnika a útočníka

    |
  18. railgun (karma: 0) #1

    [quote name=“Stenlykubik“][quote name=“Matiniela“][quote name=“Vinny11″]Hlavne se těším na ty kecy. DMF nepotřebujeme, přece nenecháme sedět Coqa. Benzemu nepotřebujem, mame Olliho a Dannyho[/quote]

    Absolutní souhlas.[/quote]

    souhlasim,pokud chceme vyhrat titul,tak potrebujeme špičkovýho stopera,def.založnika a útočníka[/quote]

    Je to tak…

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.