FT: Arsenal FC 0:2 WHU

Arsenal – West Ham United

1. kolo Premier League

Emirates Stadium

neděle, 9. srpna 2015

Výkop: 14:30 hod.

Rozhodčí: Atkinson

Góly: 43´Kouyate, 57´Zarate

ŽK:

Sestavy:

Arsenal FC: Čech, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Özil, Cazorla, Giroud

Náhradníci: Ospina, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Walcott, Alexis

Manažer: Arséne Wenger

 

WHU:Adrian, Tomkins, Reid, Ogbonna, Cresswell, Oxford, Kouyate, Noble, Payet, Zarate, Sakho.

Náhradníci: Randolph (GK), Collins, Poyet, Nolan, Jarvis, Lanzini, Maig

Manažer: Slaven Bilic

Komentáře

  1. maxo_s (karma: 0) #1

    Hladat jedneho vinnika je tazke,vzdy je to niekolko chyb po sebe.Paradox,ze ta situacia vznikla po vysokej nohe Ramseyho (ak sa nemylim).

    |
  2. Mary (karma: 0) #1

    Nevadí, věřim že začnem úplně jinak, brzo vyrovnáme a pak bude dost času na druhej. Podme sakra, ztratit hned na začátek by nebylo zrovna dobrý, navíc když čukotka výjimečně ztratila doma.

    |
  3. MM (karma: 0) #1

    [quote name=“Ondrys11″]Toto není chyba Čecha ani náhodou. Bylo vidět, že tam nechtěl vybíhat, ale pak viděl, že toho hráče nikdo nehlídá, tak to chtěl zachránit a vyběhl tam a proto tam byl pozdě. Obrovská chyba obrany. Hrajeme strašně, velké zklamání, ale pořád věřím, že to otočíme.[/quote]
    Vidím to úplně stejně 😉

    |
  4. Jaycob (karma: 0) #1

    [quote name=“Jaycob“]80% viny nese Kos, zbytek asi Petr, když takhle vyběhne, čekal bych že tam bude. Nechápu proč obviňujete Pera, ten hlídal jiného hráče.[/quote]

    Pokrytci, já nemůžu za to, že Kos udělal chybu místo Pera, aby jste pak mohli kritizovat.

    |
  5. Feri (karma: 0) #1

    tak Coq uz minimalne 4. chyba kdyz chtel dat slozitejsi nahravku, mel by se vratit k posunovani Cazorloj, neni na tom nic spatnyho, kdyz stoji vedle nej a ma mnohem lepsi techniku ..

    |
  6. Jaycob (karma: 0) #1

    Po zápase s Chelsea sem byl docela namlsanej a čekal sem, že proti WHU si zastřílíme. Je vtipný, jak vždy člověk zapomene na to, že v PL není slabých týmů. 🙂

    |
  7. dave (karma: 0) #1

    Cazorla tam rozhadzuje rukami a skoro dostaneme po jeho strate gol.Nech sa zobudia.

    |
  8. maxo_s (karma: 0) #1

    Atkinson je curaaak,na Cazorlu faul nie,ale Ozil na Zarateho ano?? 😆 Ten chlap vazne nesklame.

    |
  9. Mary (karma: 0) #1

    [quote name=“Jaycob“]Po zápase s Chelsea sem byl docela namlsanej a čekal sem, že proti WHU si zastřílíme. Je vtipný, jak vždy člověk zapomene na to, že v PL není slabých týmů. :)[/quote]

    Bohužel tohle je spíš o nás, než že by hráli nějak výjimečně. Nepamatuju tolik nepřesností. Levá strana úplně zabitá.

    |
  10. RadaStohlik (karma: 0) #1

    [quote name=“Jaycob“]Po zápase s Chelsea sem byl docela namlsanej a čekal sem, že proti WHU si zastřílíme. Je vtipný, jak vždy člověk zapomene na to, že v PL není slabých týmů. :)[/quote]

    Myslíš, že je to vážně tím, že WHU nejsou žádná ,,B“? Nevím, ale tento tým nedokázal ani v jednom případě porazit Rumuny…

    Přijde mi problém trochu koncentrace, spíš si myslím, že když jsme porazili Chelsea, tak si hráči řekli, proč bychom nesmetli nějakej West Ham…

    |
  11. Pulec (karma: 0) #1

    Aha, dnes jdeme pro vitezstvi. Giroud na kridle centruje do prazdnyho vapna. 😀

    |
  12. Mary (karma: 0) #1

    [quote name=“RadaStohlik“][quote name=“Jaycob“]Po zápase s Chelsea sem byl docela namlsanej a čekal sem, že proti WHU si zastřílíme. Je vtipný, jak vždy člověk zapomene na to, že v PL není slabých týmů. :)[/quote]

    Myslíš, že je to vážně tím, že WHU nejsou žádná ,,B“? Nevím, ale tento tým nedokázal ani v jednom případě porazit Rumuny…

    Přijde mi problém trochu koncentrace, spíš si myslím, že když jsme porazili Chelsea, tak si hráči řekli, proč bychom nesmetli nějakej West Ham…[/quote]

    V EL nehralo ani 5 hráčů z týhle sestavy. V odvetě v Rumunsku dokonce ani jeden, vyloženě to odflákli a chtěli hrát jen ligu.

    |
  13. mettys (karma: 0) #1

    [quote name=“Pulec“]Aha, dnes jdeme pro vitezstvi. Giroud na kridle centruje do prazdnyho vapna. :D[/quote]
    Stale nebezpecnejsi, nez jakakoli nase dnesni akce 😀

    |
  14. RadaStohlik (karma: 0) #1

    Když vidím jejich nasazení a naše, to mi přijde celkem rozdíl. Chtělo by to nějakého zarputilého hráče u nás dneska.

    |
  15. Pulec (karma: 0) #1

    [quote name=“mettys“][quote name=“Pulec“]Aha, dnes jdeme pro vitezstvi. Giroud na kridle centruje do prazdnyho vapna. :D[/quote]
    Stale nebezpecnejsi, nez jakakoli nase dnesni akce :D[/quote]

    Jak to dava, tak to zada.

    |
  16. peters951 (karma: 0) #1

    Co sa to deje? Bohuzial sa opat ukazuje ze priprava je len priprava a nie vsetci su zrejme hlavou 100% na ihrisku.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.