FT Arsenal 2:1 Burnley

Arsenal

Základní sestava: Ospina, Chambers, Gabriel, Koscielny, Gibbs, Coquelin, Elneny, Iwobi, Oxlade-Chamberlain, Alexis, Giroud

Náhradníci: Čech, Monreal, Bellerin, Arteta, Rosický, Walcott, Campbell.

Burnley

Základní sestava: Heaton, Ward, Mee, Keane, Darikwa, Arfield, Ulvestad, Jones, Boyd, Gray, Vokes

Náhradníci: Robinson, Duff, Knightly, Taylor, Lowton, Barton, Hennings. 

 

Zápas vysílá živě Nova Sport 1. 

Komentáře

  1. Devill14 (karma: 0) #1

    [quote name=“Ghostface“][quote name=“BestStriker“]Na Nově se rozhodli vysílat pouze zvuk nebo co?![/quote]
    No i na streamech to nejede. Takže asi nějakej globální problém :D[/quote]
    Protože se na to nedalo dívat 😀

    |
  2. BestStriker (karma: 0) #1

    [quote name=“Ghostface“][quote name=“BestStriker“]Na Nově se rozhodli vysílat pouze zvuk nebo co?![/quote]
    No i na streamech to nejede. Takže asi nějakej globální problém :D[/quote]
    Už to taky říkali na Nově 😀 Já jsem byl jenom nasranej, protože je hrozný poslouchat ty komentátory s obrazem normálně, ale poslouchat je bez obrazu, to je peklo.

    |
  3. chester (karma: 0) #1

    Díky amatérům z Nova Sport jsem neviděl prvních pět minut druhýho poločasu s Bárnly, stalo se něco?

    |
  4. traged (karma: 0) #1

    [quote name=“Jeremy14″]http://www.ziveprenosy.cz/2016/01/30/zive-30-1-arsenal-burnley-fa-cup/ – spodní přenos je bez komentáře, ale obraz jde :)[/quote]
    Ten bohuzel taky pouzivam…jediny co mi jede 🙁 Bez komentare je to dost zvlastni

    |
  5. Nasir (karma: 0) #1

    [quote name=“chester“]Díky amatérům z Nova Sport jsem neviděl prvních pět minut druhýho poločasu s Bárnly, stalo se něco?[/quote]

    Zkusil jsem ze srandy chorvatský stream a tam to taky nejelo. Nejspíš nikde.

    |
  6. Theodor (karma: 0) #1

    [quote name=“chester“]Díky amatérům z Nova Sport jsem neviděl prvních pět minut druhýho poločasu s Bárnly, stalo se něco?[/quote]

    tim padem jsou amateri i na Setante 🙂

    |
  7. maxo_s (karma: 0) #1

    Dufam,ze sa Joel dobre pozera,ako sa zakoncuje z prvej!Nie to co predviedol predosle 3 zapasy.

    |
  8. Nasir (karma: 0) #1

    [quote name=“traged“]Paradni akceeee takovej typickej gol arsenalu![/quote]

    Přesně. Už při těch nahrávkách to silně zavánělo gólem… kolikrát už jsme to viděli.

    |
  9. chester (karma: 0) #1

    [quote name=“Theodor“][quote name=“chester“]Díky amatérům z Nova Sport jsem neviděl prvních pět minut druhýho poločasu s Bárnly, stalo se něco?[/quote]

    tim padem jsou amateri i na Setante :-)[/quote]

    Dival ses nekdy na studio na Setante? Pokud jo, vis, ze tomu tak skutecne je 😀

    |
  10. haracky (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“]skoda, ze neni zadny hrotak misto Olivera, ktery by zaskocil, aby se otrkal..[/quote]
    ten se otrkává v Hullu 🙂

    |
  11. karlos (karma: 0) #1

    [quote name=“haracky“][quote name=“karlos“]skoda, ze neni zadny hrotak misto Olivera, ktery by zaskocil, aby se otrkal..[/quote]
    ten se otrkává v Hullu :)[/quote]
    >.no.. takvych bylo.. je to i na zvazeni, je to kompikovane co je lepsi,asi hotovacka,ale ..

    |
  12. Leesek (karma: 0) #1

    [quote name=“haracky“][quote name=“karlos“]skoda, ze neni zadny hrotak misto Olivera, ktery by zaskocil, aby se otrkal..[/quote]
    ten se otrkává v Hullu :)[/quote]
    Dneska se otrkal golem

    |
  13. Kandinsky (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“]skoda, ze neni zadny hrotak misto Olivera, ktery by zaskocil, aby se otrkal..[/quote]

    Když jsem tohle nedávno psal, tak jsem dostal bmabilion mínusů a odpovědi typu, na co, máme přeci Thea a Welbecka.

    |
  14. Theodor (karma: 0) #1

    [quote name=“chester“][quote name=“Theodor“][quote name=“chester“]Díky amatérům z Nova Sport jsem neviděl prvních pět minut druhýho poločasu s Bárnly, stalo se něco?[/quote]

    tim padem jsou amateri i na Setante :-)[/quote]

    Dival ses nekdy na studio na Setante? Pokud jo, vis, ze tomu tak skutecne je :D[/quote]

    😀 na Prima Kůl a Karla Gotta ve studiu Ligy mistru nedosáhne nic 😀

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.