FT Arsenal 2:1 Burnley

Arsenal

Základní sestava: Ospina, Chambers, Gabriel, Koscielny, Gibbs, Coquelin, Elneny, Iwobi, Oxlade-Chamberlain, Alexis, Giroud

Náhradníci: Čech, Monreal, Bellerin, Arteta, Rosický, Walcott, Campbell.

Burnley

Základní sestava: Heaton, Ward, Mee, Keane, Darikwa, Arfield, Ulvestad, Jones, Boyd, Gray, Vokes

Náhradníci: Robinson, Duff, Knightly, Taylor, Lowton, Barton, Hennings. 

 

Zápas vysílá živě Nova Sport 1. 

Komentáře

  1. Hyneczeq (karma: 0) #1

    Nebudu hodnotit Elnenyho výkon jako celek, ikdyž se mi líbil, na to, že hrál první zápas, ale KONEČNĚ se někdo nebojí vystřelit mimo vápno! Ikdyž zatím střílí mimo…

    |
  2. RadaStohlik (karma: 0) #1

    Dělá si Theo prdel, ne? Když jsem říkal před půlrokem, že zahazuje šance, byl jsem kárán za to, že je po zranění, že se musí do toho dostat. Ale tohle? V jeho výborné vytíženosti?

    Jinak Elneny může mít fakt parádní střelu z dálky, to by Arsenalu mohlo hodně pomoci.

    |
  3. haracky (karma: 0) #1

    [quote name=“Božan“]Bože proč ten Walcott nepřihrál![/quote]
    Chtěl jsi napsat, proč nedal takový hroťák gol??

    |
  4. traged (karma: 0) #1

    Jak dlouho uz duo Theo + Ox nedali gol? Jinak Elneny vypada fakt vic nez dobre, porad chce hrat, porad se nabizi, porad beha, skoda ze nedal jednu ze svych sanci.

    |
  5. Bartas14 (karma: 0) #1

    Dnes nejlepší Iwobi, to s jakým klidem hraje, jakou má techniku a přehled na hřišti je až neuvěřitelný! Co se týče Elnenyho.. Myslím, že on bude ten, kdo naběhá za zápas nejvíc. Myslím, že by to mohl být velice dobrej kup 🙂

    |
  6. Mary (karma: 0) #1

    Theo 😥 Taková kupa času, napravo úplně volnej Ox a on to zadrbe, díky tomu ještě založí protiútok. Momentálně určitě Campbell, Ozil, Alexis

    |
  7. Božan (karma: 0) #1

    [quote name=“haracky“][quote name=“Božan“]Bože proč ten Walcott nepřihrál![/quote]
    Chtěl jsi napsat, proč nedal takový hroťák gol??[/quote]
    Nebo tak, no 😀 rozhodně se nesnažit dělat kličky 😀

    |
  8. karlos (karma: 0) #1

    ono je problem, ze theo i ox maji porad ty stejne navyky, hraji porad stejne a ta jejich hra je hodne predvidatelna, kdyz to napisu na plnou hubu tak oxe asi nebude mit zadny vyrazny progres a to vubec ne ve stredu,kde nevi jak ma hrat, theo taky porad jen mic do behu v kombinaci marny..

    |
  9. haracky (karma: 0) #1

    [quote name=“Theodor“]verim, ze se Theo probudi…snad brzo[/quote]
    Za mě si místo v sestavě zaslouží Joel, Theo a Ox maximálně lavička.

    |
  10. Kandinsky (karma: 0) #1

    Vážně mi tu chce někdo pořád tvrdit, že nepotřebujeme útočníka, který by byl alespoň schopen občas zaskočit za Girouda?

    |
  11. BigFan.. (karma: 0) #1

    OT, které zahřeje u srdíčka: Sheffield Wednesday, co nás letos vyhodil z C1 cupu, dostal od Shrewsbury gól na 3:2 v posledních vteřinách a vypadává 🙂

    |
  12. Theodor (karma: 0) #1

    [quote name=“bukowski83″]Walcott by neměl v jeho formě sedět ani na lavičce, ať se jde vzpamatovat do U21…[/quote]

    to by Wenger nikdy neudelal, je to „jeho dítě“

    |
  13. yen56 (karma: 0) #1

    [quote name=“vlki14″]Ox a Walcott ta produktivita je hrozná…[/quote]

    Já nevím, Ox dneska nahrál na jednu ze dvou branek a kdyby to Theo na konci nezadrbal, tak má ty asistence hned 2.

    |
  14. spirki (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“]ono je problem, ze theo i ox maji porad ty stejne navyky, hraji porad stejne a ta jejich hra je hodne predvidatelna, kdyz to napisu na plnou hubu tak oxe asi nebude mit zadny vyrazny progres a to vubec ne ve stredu,kde nevi jak ma hrat, theo taky porad jen mic do behu v kombinaci marny..[/quote]
    Nechápu jak je můžeš házet do ejdnoho pytle :O Dnes OX byl jeden z nejlepších. Je o tolik mladší a dokáže obejít protihráče, což v poslední době jen tak někdo u nás neobejde.

    |
  15. karlos (karma: 0) #1

    [quote name=“Kandinsky“]Vážně mi tu chce někdo pořád tvrdit, že nepotřebujeme útočníka, který by byl alespoň schopen občas zaskočit za Girouda?[/quote]
    tak to kazdopadne,ale theo ani welbeck to bohuzel na vysoke urovni nebudou..dlouhodobe,ne..

    |
  16. Mary (karma: 0) #1

    [quote name=“Kandinsky“]Vážně mi tu chce někdo pořád tvrdit, že nepotřebujeme útočníka, který by byl alespoň schopen občas zaskočit za Girouda?[/quote]

    Hlavně to tvrdí Wenger, což je to nejduležitější, takže bohužel.

    |
  17. vlki14 (karma: 0) #1

    [quote name=“Theodor“][quote name=“bukowski83″]Walcott by neměl v jeho formě sedět ani na lavičce, ať se jde vzpamatovat do U21…[/quote]

    to by Wenger nikdy neudelal, je to „jeho dítě“[/quote]

    Omluva, já si neuvědomil asistenci. Z cdlouhodobějšího pohledu je to ale špatný…
    Za mě ale dneska Ox jeden z nejlepších na hřišti

    |
  18. traged (karma: 0) #1

    No ja bych Oxe ani Theo neodepisoval. Ted se jim nedari, hlavne Theovi…ale oba dokazou byt hodne hodne nebezpecni. Potrebuji dat nejaky goly a verim ze se do toho zas dostanou.

    |
  19. Bethesda (karma: 0) #1

    [quote name=“spirki“][quote name=“karlos“]ono je problem, ze theo i ox maji porad ty stejne navyky, hraji porad stejne a ta jejich hra je hodne predvidatelna, kdyz to napisu na plnou hubu tak oxe asi nebude mit zadny vyrazny progres a to vubec ne ve stredu,kde nevi jak ma hrat, theo taky porad jen mic do behu v kombinaci marny..[/quote]
    Nechápu jak je můžeš házet do ejdnoho pytle :O Dnes OX byl jeden z nejlepších. Je o tolik mladší a dokáže obejít protihráče, což v poslední době jen tak někdo u nás neobejde.[/quote]

    Rosa obejde koho chce 😀

    |
  20. karlos (karma: 0) #1

    [quote name=“spirki“][quote name=“karlos“]ono je problem, ze theo i ox maji porad ty stejne navyky, hraji porad stejne a ta jejich hra je hodne predvidatelna, kdyz to napisu na plnou hubu tak oxe asi nebude mit zadny vyrazny progres a to vubec ne ve stredu,kde nevi jak ma hrat, theo taky porad jen mic do behu v kombinaci marny..[/quote]
    Nechápu jak je můžeš házet do ejdnoho pytle :O Dnes OX byl jeden z nejlepších. Je o tolik mladší a dokáže obejít protihráče, což v poslední době jen tak někdo u nás neobejde.[/quote]
    ..ox hraje porad stejne to musis i ty videt,ze je trychly a,el napr.spanels.hraci hraji upnme jinak ox se rozebehne a dej se vule bozi,kolik obrancu obehral skoro nikoho,zadna kombinace na ktere si arsenal zaklada,kdyz mam porovnat cambella, tak ten se jeji skutecne vyborne..

    |
  21. karlos (karma: 0) #1

    oxe anio theo bohuzel nemaji zadny vylozeny progres,ktery by je radil ke spicce,ale k prumeru,bohuzell anglicani

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.